Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 331 332 333 [334] 335 336 337 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429905 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4995 : 07 Marca 2012, 21:39:37 »
Ja tam nie wiem jak inni ale sam się zgłosiłem :> Niby tak wszyscy się palą do tej forumowej mafii a tu lipa :/


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4996 : 07 Marca 2012, 21:57:14 »
Ja także się zgłosiłem, ale no cóż można trochę to zareklamować w jakiś sposób.. tylko jak? Co do MTG to jestem jak najlepszej myśli, dasz radę!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #4997 : 10 Marca 2012, 11:02:14 »
Szczerze nie miałem jeszcze okazji/czasu zapoznać się z forumową mafią. Na czym mają polegać te zapisy i co trzeba robić jeśli się zapiszesz?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4998 : 10 Marca 2012, 21:35:21 »
Ja sie nie zapisałem bo mi klimat nie odpowiada, ot co


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4999 : 10 Marca 2012, 21:37:27 »
Szczerze nie miałem jeszcze okazji/czasu zapoznać się z forumową mafią. Na czym mają polegać te zapisy i co trzeba robić jeśli się zapiszesz?
Jest taki temat jak forumowa mafia, gdzie jeśli wejdziesz to wszystkiego się dowiesz :)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5000 : 10 Marca 2012, 21:54:29 »
Ja sie nie zapisałem bo mi klimat nie odpowiada, ot co

A wcześniej:
Cytuj
, albo ewentualnie włochy.

Skąd ta nagła zmiana poglądów?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5001 : 10 Marca 2012, 22:11:02 »
stwierdziłem, że to zbyt oklepane. Albo po prostu ostatnio wciągnąłem się w magiczny klimat średniowiecza. Diablo, Gra o tron, pieśń lodu i ognia...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5002 : 10 Marca 2012, 23:13:12 »
Ja bym zmienił rodzaj gry forumowej mafii. W rosyjskiej formie, dodałbym szaleńca, gwałciciela, księdza. Byłoby ciekawie, urozmaiciło grę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5003 : 11 Marca 2012, 03:53:52 »
Ja bym zmienił rodzaj gry forumowej mafii. W rosyjskiej formie, dodałbym szaleńca, gwałciciela, księdza. Byłoby ciekawie, urozmaiciło grę.
Weź Belegor bo to zaczyna mnie obrzydzać.... wiem, że ta gra generalnie skupia się na zabijaniu i tego typu sprawach ale tak dogłębne wchodzenie w temat zaczyna mnie obrzydzać...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5004 : 11 Marca 2012, 07:40:52 »
Ja bym zmienił rodzaj gry forumowej mafii. W rosyjskiej formie, dodałbym szaleńca, gwałciciela, księdza. Byłoby ciekawie, urozmaiciło grę.
A co robiłby szaleniec i gwałciciel? Moim zdaniem kompletnie bezsensu..
@Andre jak zwykle wybrzydzasz i zmieniasz zdanie jak pogoda w Polsce.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5005 : 11 Marca 2012, 08:50:59 »
Szaleniec (psychopata) gdy był wybierany miał prawo zabrać ze sobą jedną osobę- obojętnie którą, byle żywą (czyli nie tych, którzy zostali uśmierceni przedtem w grze). Gwałciciel zaś co noc wybierał jedną osobę. Na początku gry nic nie daje, ale na koniec jeśli nie został uśmiercony łatwo go można odróżnić od mafii (gwałciciel sam siebie zgwałcić nie może), a ksiądz- jego rola polega na tym, że "modli" się za jedną osobę co noc. Jeśli mafia wybierze osobę, za która aktualnie ksiądz się modli to ta osoba zostaje uratowana i mafia jej nie zabije (tym razem). Ksiądz może tylko raz za siebie się pomodlić.

Nic  w tym odrażającego nie widzę Reuel. Ale jak już wiekszości będzie przeszkadzał, a przede wszystkim pomysł nie spodoba się Niedzieli, to tego nie będzie. Wszak to tylko propozycja.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5006 : 11 Marca 2012, 09:26:53 »
Ale przecież jest detektyw, ksiądz i detektyw to moim zdaniem za dużo, mafia pod koniec nikogo, by prawie nie uśmierciła..
Co do szaleńca i gwałciciela, to dla mnie bez różnicy. Mogą być, mogą nie być. Ale tego gwałciciela to raczej chętnych na niego by nie było  ;>.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5007 : 11 Marca 2012, 12:23:25 »
To zależy. Jak mafia zabije "księdza" lub mieszkańcy to nie nikogo do ochrony. Detektyw ma za zadanie tylko szukać członków mafii i pomagać mieszkańcom w ich wytypowaniu, tak by samemu nie dać się zdemaskować mafii.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5008 : 11 Marca 2012, 13:08:58 »
A ja już widzę to: człowiek pracujący w rzeźni który spędził pół życia w więzieniu. Kim jest: księdzem -.-


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5009 : 11 Marca 2012, 13:20:29 »
Fajnie, bo nikt się tego nie spodziewa, nie? Po za tym karty powinny być neutralne. Nie powinniśmy od razu coś sugerować, zazwyczaj błędnie. Dziwić się potem, że od razu odpadasz.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 ... 331 332 333 [334] 335 336 337 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry