Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429903 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5010 : 11 Marca 2012, 13:35:02 »
Ale ten ksiądz to lipa... za łatwo będzie...poza tym nadal nie łapię idei gwałciciela i szaleńca. Poza tym co tak właściwie dają te funkcje, skoro nikogo nie eliminujesz?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5011 : 11 Marca 2012, 13:41:34 »
Szaleniec, gdy ma umrzeć (nieważne czy przez mafię, czy przez mieszkańców) zabiera ze sobą "do grobu" jeszcze jedną osobę. Gwałciciel ma ułatwić odróżnienie mafii od niego, gdy zostanie do końca, bo sam siebie zgwałcić nie może, poza taką sytuacją to tylko się informuje kto został zgwałcony.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5012 : 11 Marca 2012, 13:49:51 »
Za mało nas do grania z szaleńcem . Gwałciciel jest troszkę bez sensu , nic ciekawego nie wprowadza do gry .
Jeszcze nawet nie wiemy czy zacznie się w ogóle gra , bo jak na razie to osób brakuje .


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5013 : 11 Marca 2012, 15:22:26 »
My tu nawet 10 nie możemy zebrać, a co dopiero 3 dodatkowe funkcje...A w ogóle to następnym razem gramy w systemie fantasy i ja będę gnollem detektywem który rozpracuje niedobrą elficką mafię. :c


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5014 : 11 Marca 2012, 23:05:56 »
Ja raczej jestem przeciwny dodatkowym funkcjom, bo wyjdzie, że zaraz żadnych zwykłych miastowych nie będzie... Mamy 8 chętnych. Brakuje jeszcze dwóch. A tymczasem na forum realmadrid.pl już ruszyliśmy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany śledzeniem gry, to zapraszam: http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=11849&start=0

Możecie się dzielić swoimi przemyśleniami. Może pomożecie mi wykryć mafiozów  ;) (mi akurat przypadł rola zwykłego miastowego, no chyba, że jestem opryszkiem.)


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5015 : 13 Marca 2012, 19:22:30 »
Ehhh ale zbaczając z tematu to jak czytałem o ostatnim morderstwie 16 Afgańczyków przez tego żołnierza z USA, to powiem, iż winą za to najbardziej obarczyłbym rząd, w drugiej mierze tego człowieka, choć nie zmienia faktu co zrobił. W każdym razie tłumaczę dlaczego. Rząd wysyła ich na wojnę o ropę, a której siedzą już ponad 10 lat, więc kwestią czasu jest, że znajdzie się ktoś kto całego tego cyrku nie wytrzyma. W końcu przecież wojna i zabijanie ludzie nie jest rzeczą normalną i nawet najsilniejszemu może puścić psychika. Zresztą jeśli dobrze pamiętam ten gość na dodatek był po załamaniu nerwowym. Najśmieszniejsze zaś jest to, że najważniejsze głowy w Stanach stać było jedynie na złożenie kondolencji. W takiej sytuacji mam ochotę Obamie i reszcie dać kopa w cztery litery i skazać ich na dożywotni pobyt w więzieniu.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2012, 19:27:02 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5016 : 13 Marca 2012, 19:29:03 »
Ojc Michale, nie oczekuj że S.Z. będą się płaszczyć za zabicie Afgańczyków.  Co do ropy, to dla powiadomienia, tam prawie się jej nie wydobywa, chyba mylisz Afganistan z Irakiem. Co do całej sprawy zachowam komentarz dla siebie. Wolę patrzyć na nasze owieczki na Wiejskiej.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #5017 : 13 Marca 2012, 20:42:12 »
Afganistan, to z tego co wiem jedno ze światowych centrów przerzutowych narkotyków. Obrót nimi przynosi pewnie miliardy dolarów zysku rocznie. A Amerykanie nie chcą się wycofywać, bo to by oznaczało, że ponieśli porażkę. Najpierw będą musieli wymyślić jakiś szczytny powód, dla którego wezmą tyłki za pas.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5018 : 17 Marca 2012, 21:54:30 »
ŁKS tylko zremisował, gr...
A tymczasem perełka znaleziona przypadkiem  ;D : http://zapytaj.onet.pl/Category/002,017/2,9343992,Czy_to_mozliwe_ze_w_poprzednim_wcieleniu_bylem_spamerem.html


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #5019 : 23 Marca 2012, 18:42:36 »
 Łooo temat umarł ^^ No nic, łapcie http://www.youtube.com/watch?v=dF_15zMyexc i patrzcie na mój splendor hehehe :D
Btw wreszcie nie wieje, słońce a człowiek się zakatarzył ;/


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5020 : 23 Marca 2012, 21:17:44 »
No wiesz, wszyscy teraz uważają co by powiedzieć, żeby tematu znowu nie zamknęli, więc nie ma co mówić, o niebieskich migdałach.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5021 : 23 Marca 2012, 21:25:03 »
Ojej, bez przesady. To może ja rozpocznę jakoś, jak wam minęły te robocze dni? Bo mi świetnie. Na wleciały mi dobre oceny, poszło mi dobrze na konkursie ekologicznym, zajęliśmy klasą 4 miejsce w zawodach piłki nożnej (z faktu takiego, że w klasie mamy tylko 3 chłopaków). Nastała wiosna, słucham swoich ulubionych kawałków i jest super! :D


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5022 : 23 Marca 2012, 21:48:07 »
To bardzo dobrze, cieszę się twoim szczęściem ;D. A tak poza tym, to jutro mam konkurs z chemii i w poniedziałek, wtorek i środę mam testy roczne. A więc tak super nie jest :P.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5023 : 23 Marca 2012, 21:58:47 »
U mnie szkoda słów; krew, pot i łzy- co dzień, tydzień w tydzień w najzwyczajniejszym semestrze akademickim. Marze jedynie by wszystko zaliczyć i na święta być w domu, jeść domowy żurek, a nie z proszku bez wody, kiełbaski i jajka.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5024 : 23 Marca 2012, 22:02:32 »
Ja przez ostatnie trzy dni robocze miałem rekolekcje, choć pomysł ich zrealizowania był całkiem innowacyjny. W czwartek na auli szkolnej gościł u nas raper, który ze swojej perspektywy opisywał swoje życie- swoją przemianę moralną i odnalezienie Boga. Taki człowiek w lepszy sposób o tym opowie, bo sam tego doświadczył, a kapłan bardziej bazuje na teorii.
Człowiek naprawdę mnie zaintrygował, bo teraz, gdy widzę znane osoby na osiedlu, które opadły na dno, myślę o nich, że mają jeszcze szanse.

Połączenie hip-hopu z tematyką o Bogu jest dość rzadkie, a jednak prezentuje się to nieźle. Nie znam się na tym gatunku, ale mogę powiedzieć, że tekst tego utworu daje do myślenia: http://www.youtube.com/watch?v=vgpTjcNYKvg

W środę z kolei był jakiś pan z dredami, który w podobny sposób mówił, jednak nie opierał tego na swoim życiu. Pewnie po prostu nie musiał się resocjalizować.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry