Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 333 334 335 [336] 337 338 339 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429929 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5025 : 23 Marca 2012, 22:15:15 »
Ja za to miałem tydzień temu, ale też było świetnie. Przyjechał do nas ksiądz, z pozoru nie różniącym się od innych. Ale gdy zaczął mówić, to wszystkich rozbawiał, był taki zabawny gdy mówił o autorytetach, o chodzeniu do kościoła, itd. Ale mówił poprawnie, śmialiśmy się z fanek Biebera. Nawet mówił o seksie w taki sposób, że nikt nie czuł się skrępowany, a wręcz sobie żartował i wyśmiewał niektóre zachowania. Ogólnie było bardzo ciekawie i zabawnie, szkoda tylko że 3 dni.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5026 : 23 Marca 2012, 23:50:22 »
Eee tam mnie ominęły te całe rekolekcje ze względu na to, że nie chodzę na religię i zamiast nudzić się na rekolekcjach mogłem się wyspać. Zresztą u mnie niezbyt wiele osób na nich było, bo po pierwsze nikomu się nie chciało, a po drugie jak są takie sytuacje, że w środę mamy lekcje między 10-17, a jeszcze chodzący na religie dowiadują się, że z tego zaszczytnego powodu jakimi są rekolekcje mają przyjść o 2 godziny wcześniej do szkoły, to no cóż, życzę powodzenia tym co to organizowali ;) Zaś odnośnie samego tygodnia to nie jest źle. Jak już parę osób zauważyło pogoda w końcu zaczyna się robić ładna, u mnie w szkole coraz luźniej (choć w przyszłym tygodniu po raz kolejny nastąpi nawał sprawdzianów, choć to już pewno jeden z ostatnich), no a oceny całkiem dobre. Dodatkowo mam fazę na GW: Wojny Klonów, jestem już na 3 sezonie ;D


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5027 : 24 Marca 2012, 12:23:03 »
Połączenie hip-hopu z tematyką o Bogu jest dość rzadkie, a jednak prezentuje się to nieźle. Nie znam się na tym gatunku, ale mogę powiedzieć, że tekst tego utworu daje do myślenia: http://www.youtube.com/watch?v=vgpTjcNYKvg



Jest dość częste, nie rzadkie. Słyszałem różnorodne. Lirycznie, o Allahu od Eldo. W wielu kawałkach, np: List z Ziemi, Autobus 522. W Grammatiku, "Każdy ma chwilę", Łona - "Rozmowa z Bogiem", czy chociażby W.E.N.A poddaje w wątpliwość istnienie bytu nadprzyrodzonego, na płycie - Dalekie Zbliżenia - "Boże, jeśli jesteś to udrękę ze mnie zdejmij". Fenomen bardzo często... Ogólnie jest to dość popularny zabieg. Wielu Amerykańskich raperów o tym mówiło nie raz, 2pac, Common, Talib Kweli i inni.

Co do rekolekcji, to spotkałem po raz drugi tego samego księdza, w konfesjonale i znowu mnie naprostował, był zabójczo dobry.   


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5028 : 25 Marca 2012, 16:26:32 »
Tak a propos tematyki religijnej, to wśród ortodoksyjnych Żydów są raperzy, którzy w swych tekstach chwalą Boga i ogłaszają rychłe przyjście Mesjasza (przypominam, że Żydzi nie uznają Jezusa). A tak co do moich rekolekcji, to pierwszy dzień pobił wszystkie ze względu na pewnego rodzica. Mówił o tym, jak dzieci ładnie pachną, że też muszą zrobić kupkę... Ja chcę być rodzicem, lecz gdybym nie chciał, to jego wypowiedź by mnie jeszcze bardziej zniechęciła.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5029 : 27 Marca 2012, 21:48:00 »
A propos raperów dodałbym jeszcze Pyskatego - który "w chwale zmartwychwstał jak Chrystus" albo EKS.






IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5030 : 02 Kwietnia 2012, 22:22:35 »
Mam kilka kolejnych problemów, które może uda mi się rozwiązać z waszą pomocą. Zauważam to od trzeciej klasy, ale możliwe, że wcześniej też tak po części było. Moimi problemami są: strasznie słaba pamięć, zacinanie się w rozmowie, czasami też słaba koncentracja. Opiszę po kolei
Często mi się zdarza, że zapominam o czymś np: o kartkówce, sprawdzianie, o zadaniu domowym, nawet zdarza mi się patrzeć na zegarek/ komórkę i po chwili zapomnieć jaka była godzina, zapominam też co np: chciałem powiedzieć, o czym przed chwilą myślałem.
Drugim jest to moje zacinanie, gdy coś mówię nagle przerywam rozmowę i nic nie mówię, tak 20-50 sekund. Czasami zdarza mi się mówić chaotycznie i w ogóle mylić osoby (znaczy imiona).
Trzecim problemem jest to, że gdy ktoś coś mówi ja słyszę tą osobę ale tak jakby nie rozumiem jej, nie potrafie zrozumieć słów. Zdarzyło mi się to np: dzisiaj, kolega mnie pyta gdzie jest wschód, a ja go w ogóle nie zrozumiałem, za trzecim razem dopiero go zrozumiałem.

Ma ktoś jakiś pomysł, może mam jakiś niedobór witamin? Problemy z psychiką, czy coś?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5031 : 02 Kwietnia 2012, 22:35:58 »
Pierwsza część to raczej dojrzewanie, jestem w pierwszej gimnazjum i mam to samo. Drugie jednak może być objawem choroby - sklerozy lub innych zaburzeń/problemów z pamięcią.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5032 : 02 Kwietnia 2012, 22:40:20 »
Mam kilka kolejnych problemów, które może uda mi się rozwiązać z waszą pomocą. Zauważam to od trzeciej klasy, ale możliwe, że wcześniej też tak po części było. Moimi problemami są: strasznie słaba pamięć, zacinanie się w rozmowie, czasami też słaba koncentracja. Opiszę po kolei
Często mi się zdarza, że zapominam o czymś np: o kartkówce, sprawdzianie, o zadaniu domowym, nawet zdarza mi się patrzeć na zegarek/ komórkę i po chwili zapomnieć jaka była godzina, zapominam też co np: chciałem powiedzieć, o czym przed chwilą myślałem.
Drugim jest to moje zacinanie, gdy coś mówię nagle przerywam rozmowę i nic nie mówię, tak 20-50 sekund. Czasami zdarza mi się mówić chaotycznie i w ogóle mylić osoby (znaczy imiona).
Trzecim problemem jest to, że gdy ktoś coś mówi ja słyszę tą osobę ale tak jakby nie rozumiem jej, nie potrafie zrozumieć słów. Zdarzyło mi się to np: dzisiaj, kolega mnie pyta gdzie jest wschód, a ja go w ogóle nie zrozumiałem, za trzecim razem dopiero go zrozumiałem.

Ma ktoś jakiś pomysł, może mam jakiś niedobór witamin? Problemy z psychiką, czy coś?
To, że masz problemy z pamięcią to nie jest nic nie normalnego. Najwidoczniej musisz ją trochę poćwiczyć, więcej poświęcać czasu na naukę.
Tu nie wiem, szczerze mówiąc. Rozbierz ten problem na czynniki pierwsze, zobacz co jest tego powodem, czy jest to stres, brak koncentracji czy coś innego.

A trzeci problem to no nie wiem, mi się tak zdarza ale nie widzę w tym powodu do paniki.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5033 : 02 Kwietnia 2012, 23:29:51 »
Tylko nie radź się wujka Google bo wyjdzie Ci, że masz rzadką odmianę raka, nowotwór i salmonellę złośliwo-niemiłą.

Jak dla mnie - jeżeli to się dzieje w szkole - wynika to z:
 - zbyt długiego czasu lekcji - sam często wychodzę ze szkoły wpół do piątej, a o tej godzinie człowiek nie myśli już racjonalnie.
 - słaba cyrkulacja powietrza w szkole/klasach - co również i u mnie się czasami zdarza. Niektórzy nauczyciele nie wietrzą klas między przerwami, a potem się ma uczucie bólu głowy / zmęczenia.
 - jeżeli dłuższy czas nic nie jesz to potem tak się to odbija ; >

Poza tym to co podałeś to nic nadzwyczajnego.
Zdarza się każdemu i jest zależne od wielu czynników na 100%.
Nie znam się na medycynie, ale zdrowy rozsądek podpowiada takie a nie inne wyjaśnienie.......


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5034 : 03 Kwietnia 2012, 15:23:51 »
Jak dla mnie to cukrzyca  ;D

Ale na serio to żadne problemy, nie popadaj w hipochondrię, bo tylko poczujesz się gorzej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5035 : 03 Kwietnia 2012, 16:11:22 »
Jedz więcej magnezu ;p


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5036 : 03 Kwietnia 2012, 16:19:40 »
Jedz więcej magnezu ;p
Właśnie o tym pomyślałem. Dzisiaj znów okazało się, że zapomniałem o sprawdzianie z matmy i kartkówce z biologii. Co do Fasta odpowiedzi, to nie mam zbyt długich lekcji (znaczy się od 8 do 15 mam średnio) i z głodem się wyklucza. Ehh.. czy ja sobie muszę stwarzać tyle problemów?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5037 : 03 Kwietnia 2012, 18:27:40 »
Najwyraźniej tak.

Magnez dobry - bierz sobie suplement diety +olej z wątroby rekina i czosssnek.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5038 : 03 Kwietnia 2012, 18:47:54 »
Ja radze ci przestać grać w SCP 087. Ta gra cie pewnie stresuje i dlatego zapominasz o tak wielu rzeczach :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5039 : 03 Kwietnia 2012, 19:11:29 »
Jedz więcej magnezu ;p
Właśnie o tym pomyślałem. Dzisiaj znów okazało się, że zapomniałem o sprawdzianie z matmy i kartkówce z biologii. Co do Fasta odpowiedzi, to nie mam zbyt długich lekcji (znaczy się od 8 do 15 mam średnio) i z głodem się wyklucza. Ehh.. czy ja sobie muszę stwarzać tyle problemów?
W tej chwili to podchodzi pod paranoję. Chłopie, to, że zapomniałeś o kartkówkach jest tylko i wyłącznie wynikiem twojego zapominalstwa, więc zamiast wymyślać jakieś dziwne teorie może popracuj nad tym, by je zapamiętać. Twój umysł nie jest idealny, ma granice jeśli chodzi o zapamiętywanie a już w twoim wieku dzieją się masa rzeczy, które będziesz się starał zapamiętać. Tak więc jeśli nie będziesz ćwiczył pamięci nie dziw się, że nie pamiętasz o takich sprawach ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 333 334 335 [336] 337 338 339 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry