Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 335 336 337 [338] 339 340 341 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430085 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5055 : 05 Kwietnia 2012, 16:18:53 »
@Reuel
Nie należę do osób, które by nie chciały tego naszego zjazdu. Tylko boję się, że będzie mało chętnych (uwzględniając, że ostatnio trochę naszego grona przysnęło). No, ale jeśli masz jakąś mądrą przemowę, która zapełni kilka błądzących umysłów, to ze spokojem na mnie można liczyć! :ok:

Co do drugiej sprawy, to objawia się patriotyzm z czasów rewolucji francuskiej. Wcześniej natomiast Polacy mieli w nosie pod czyim są panowaniem, byli głównie egoistami, którzy liczyli na zysk. Dochodzą też finanse w opłakanym stanie, zaniedbana polityka militarna, itd.
Co do pierwszej sprawy wystarczy jedno słowo: spoks ;)

Co do drugiej to nie do końca. Właśnie w tym okresie ludzie zaczęli się budzić, że chcą tej Polski na mapie jako suwerenne państwo. Owszem do Francji to się nie równa, to fakt oczywisty. Co do sytuacji finansowej to pisałem, że armia Francuska potrafiła pomimo ogromnych długów wystawić taką armię. Choć z drugiej strony była to chyba armia ochotnicza. Do tego jak myślę, Francuzi w tym okresie byli w totalnej kropce, dla trzeciego stanu postawionego w obliczu takiej nędzy rewolucja była czynnikiem być albo nie być. Z drugiej strony jakby nie patrzeć pozostaje drugi przykład, Księstwo Warszawskie, które wystawiło 100 tyś żołnierzy dla Napoleona, chociaż, że nie wierzę, by jego sytuacja była lepsza...


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5056 : 05 Kwietnia 2012, 21:22:08 »
Ja już mówiłem, będę w Krakowie Lipiec 2012 i Warszawa Sierpień tegoż roku. Wpadam również na konwent w Poznaniu.

Zapraszam Serdecznie. Umówimy się do pubu, czy na spacer. Wszystko jedno, jest masa rzeczy do robienia.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5057 : 05 Kwietnia 2012, 21:33:01 »
Jak znam życie pewnie większość osób na forum jest fanami footballu - piłki nożnej więc najlepiej organizować spotkania w terminach meczów we Wrocławiu itd. sam raczej nie mógł bym wpaść bo a paroma osobami planujemy tworzyć projekt - mod a także będę w Niemczech u rodziny ale tak jak powiedziałem większość pewnie tutaj ma hopla na punkcie piłki nożnej (ja wole kosza i pingla- tenis stołowy) więc takie spotkania tawernowych fanów nogi mogą się odbywać po meczach.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5058 : 05 Kwietnia 2012, 21:38:20 »
Mi tam Poznań pasuje, mam blisko :> Warto, by się kiedyś spotkać w realu. Chociaż może gdybym Luk pokazał fotkę to może bym go w Poznaniu gdzieś spotkał, bo z tego co czytałem to właśnie to jego nekropolia ;D


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5059 : 05 Kwietnia 2012, 21:44:06 »
Ja się swoją drogą zastanawiam czy dużo nas - fanów Heroes i użytkowników tawerny jest dużo na Dolnym Śląsku bo tak po kolegach wnioskuje że mało. Ja jestem z okolic Świdnicy (jeśli ktoś wie gdzie to) ale jak jakieś spotkanie będzie we Wrocławiu to chętnie przyjadę.
Pod warunkiem że nie w wakacje.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5060 : 05 Kwietnia 2012, 21:47:55 »
To dawaj do Zielonej Góry. Na mecz Zastalu, albo koncert Eldo 20 kwietnia 2012 w klubie Kokon. Też będę.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5061 : 05 Kwietnia 2012, 22:06:56 »
Może jednak Warszawa? Wszystkie tory i drogi prowadzą do stolicy, nie? To byłby taki idealnie neutralny teren. Jak co mógłbym być przewodnikiem.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5062 : 05 Kwietnia 2012, 23:42:14 »
Może jednak Warszawa? Wszystkie tory i drogi prowadzą do stolicy, nie? To byłby taki idealnie neutralny teren. Jak co mógłbym być przewodnikiem.
Mi tam to nie przeszkadza, w końcu też tu mieszkam ;P Aj tam zwiedzanie zwiedzaniem, bardziej wybrać się do jakiegoś fajnego parku jeśli będzie pogoda i relaksować się dniem.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5063 : 07 Kwietnia 2012, 22:53:14 »
http://kwejk.pl/obrazek/1076284/zombieapokalipsa!.html

Ludzie ogarnijcie to :D
Co byście brali ? :D

Ja osobiście; 1D (szczelba) ; 2B ( UZI ); 3D (Maćeta) ; 4A (lornetka) ; 5A (samochód ) ; 6C ( Farmy) ; 7D ( Megan ; > ).




IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5064 : 07 Kwietnia 2012, 23:08:01 »
Ja bym brał:
1-snajperka (A)
2-kusza (D)
3-Katana ( B )
4-latarka ( B )
5-Nie ma Harleya to niech będzie ( B )
6-Miasto ( B )
7-Zostaw moją Megan w spokoju (D)

Fast jak już ogarniesz farmy to przyniesiesz mi do miasto trochę mleka i jajek?
Przyszedł mi na myśl taki dialog:
-czemu ten temat jest wolny?
-bo nie zapierdziela jak dyliżans
Każdy kto grał w wieśka 2 zrozumie.


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2012, 23:37:40 wysłane przez Fenir » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5065 : 07 Kwietnia 2012, 23:27:10 »
A nie uważasz, że w zatłoczonym od zombie mieście snajperka byłaby odrobinę nieprkatyczna? ; >
Cięzkie to to, z bliska niespecjalnie - a siedząc w mieścinie nie będzie łatwo pozostać w ukryciu. Rozumiem na wsi spokojnej i wesołej, okopiesz się w jednym miejscu i z daleka zdejmujesz turystów. A w mieście?



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5066 : 07 Kwietnia 2012, 23:43:47 »
Czemu?
Wbije sobie na jakiś 10-pietrowy blok na dach i łububububububub, a jak coś podejdzie to kataną, albo z kuszy. Zombie są wolne, więc wbicie na 10-piętrowy blok zajmie im więcej niż bandzie połamanych moherów na wózkach inwalidzkich. Właśnie na wsi to by cię zaskoczyły różne dziwne rzeczy, pomyśl sobie, że sobie walisz do turystów z snajperki a tu ci nagle krowa-zombie wypada, i co ? I koniec zostajesz zazombiony przez krowę zombie. W tym roku kupuje katanę, latarkę już mam, z pojazdem i bronią palną poczekam, w mieście mieszkam, a do Megan pisałem maile i mi jeszcze nie odpisała.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5067 : 07 Kwietnia 2012, 23:51:28 »
Megan nie odpisała bo była zajęta  :rolleyes:

Tak czy inaczej według nowych kanonów - wiem, sprzecznymi z klasykami - zombie są super szybkie, zręczne i silne. A jak wieś to przecież spacyfikowanie jednego gospodarstwa to nie problem.

Wchodzę do domku kilka shotów, oczyszczony. Potem stodoły - po granacie. A następnie bunkruje się wewnątrz domu, rozstawiam pułapki i czatuję ;D Genialne. A na wsi, jak to na wsi - w domach żarcia zwykle nie brak.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5068 : 08 Kwietnia 2012, 00:14:19 »
Ta i wszędzie ten odór obory i nadgniłych ciał. Megan jest jedna czyli musimy iść razem, tu się rodzi pytanie: ty przyjdziesz do miasta czy ja mam iść na wieś?

Ta ja sobie biorę słoiczek, siadam na murku i tylko liczę ile zabiłem trupów. W mieście za to będę mieć internet i telewizje.

Trzymajmy się klasyki, te nowe zombie są zbyt hipsterskie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5069 : 08 Kwietnia 2012, 08:14:40 »
1d (wolałbym 1b, bo w każdej strzelance to jest moją główną bronią, ale strasznie wolno się ładuje, trudno do niej znaleźć naboje).
2b (gdyby były dwa w komplecie, to by było świetnie).
3b (kij się szybko połamie, piła łańcuchowa jest za powolna, maczetę się łatwo znajdzie)
4a (latarkę i linę łatwo znaleźć, scyzoryk mało mi potrzebny).
5c (a jak, zrobi się małą rzeź, a zombie aż tak silne chyba nie będą, że przez czołg przejdą/ rozwalą go na części pierwsze).
6c (farma zdecydowanie)
7c (skoro wy zajęliście Megan, to ja biorę pomocnika w walce, a skoro to ciemnoskóry to będzie walił dobre teksty, jak będzie gorąco użyje go jako tarczy i zombie z ciemniejsza karnacją bardziej się wyróżnia np: w lesie, czy na polu)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 335 336 337 [338] 339 340 341 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry