Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 338 339 340 [341] 342 343 344 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429820 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5100 : 09 Kwietnia 2012, 20:56:45 »
Zagadka
-Jak najlepiej zrazić sobie towarzystwo?
-Zacząć z nim gadać o polityce, nic o niej nie wiedząc
 ;>

Nie przesadzaj, tak źle to u nas nie ma. Znaczy dobrze też nie jest, ale w porównaniu z tym co się dzieje w Chinach, to u nas jest cud, miód, i malina. Jak to kraj się cofa? Przecież wszystko rośnie, jak na drożdżach .... ceny paliw...ceny książek... ceny papierosów.... ceny alkoholu....ceny jedzenia.... no i minimalnie też wypłaty.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5101 : 09 Kwietnia 2012, 21:00:01 »
Tak dług publiczny też :P. Ale dobra pousuwałem te odpowiedzi więc skończmy z tym chlewem w naszym wolnym temacie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5102 : 09 Kwietnia 2012, 21:04:00 »
Dobra w sumie trochę to głupie ale i tak nie zmienia to faktu że Polska się cofa zamiast iść na przód.
Prosiłem o skończenie, nie zamierzam z tobą polemizować. Polska to kraj specyficzny, każdy kraj ma swoje wady, gdybyś żył w takiej Szwecji i miał dziecko to dopiero byś miał koszmar. A może słyszałeś o "Złotej Młodzieży" na Ukrainie? Zdziwiłbyś się, że nie tylko Polska ma swoje wariactwa.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5103 : 09 Kwietnia 2012, 21:05:34 »
Ja powiem tyle, że mój ojciec wyjechał za granice i pracuję tam, bo w Polsce nie można znaleźć normalnej pracy. Matka też kombinuję na prawo i na lewo, jak mnie utrzymać. Najgorsze było to, że 2 tygodnie temu w pracy z niej zrezygnowali, a wypłaty nie dostała. Może pieniądze dostanie 10 kwietnia, ale to mało prawdopodobne. Na dodatek jej szef, który "niby" nie miał do niej zastrzeżeń przyznał się, że coś mu tam nie pasowało, i to przez niego mama straciła prace. I taki właśnie mamy kraj: pełen oszustów, zdzierców i kłamców.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5104 : 09 Kwietnia 2012, 23:02:10 »
Gdybyś żył w takiej Szwecji i miał dziecko to dopiero byś miał koszmar.
Koszmar? Ty chyba żartujesz. Szwecja ma jedną z najlepszych polityk prorodzinnych na świecie. Urlopy macierzyńskie, ojcowskie, becikowe, luźne godziny pracy - te wszystkie rzeczy powodują, że Szwedzi chcą mieć dzieci. Ogólnie szwedzka polityka społeczna jest super, ale jest jedno "ale". Szwedzi mają najwyższe podatki w Europie i muszą je jeszcze podnieść ze względu na kryzys.


« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2012, 23:17:39 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5105 : 09 Kwietnia 2012, 23:12:38 »
Szwecja mająca najlepszą politykę prorodzinną?

Aż z ciekawości - Pawek ogarnij ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=wKeQV3DjTvE


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5106 : 09 Kwietnia 2012, 23:26:52 »
Szwecja mająca najlepszą politykę prorodzinną?

Aż z ciekawości - Pawek ogarnij ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=wKeQV3DjTvE
Nie chcę mi się tego oglądać. To tak, jakbym słuchał Sz. P. Antoniego Macierewicza mówiącego m. in. o PO. Tak, to źle, że ludzie nie chcą odbierać prochów swoich bliskich i zgadam się, że ta dziewczyna jest (nie)zdrowo szurnięta, ale to nie zmienia faktu, że Szwedzi mają wspaniałą politykę społeczną i starają się jak najlepiej zrealizować to, o co postulowali socjaliści utopijni (dla niewiedzących - to nie jest to samo, co komunista - socjalista utopijny chciał wprowadzać nowe idee na drodze pokoju, a komunista na drodze powstania).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5107 : 09 Kwietnia 2012, 23:57:58 »
Nie wiem skąd Twoje przekonanie o tej wspaniałej polityce prorodzinnej, ale sądząc po tym z jaką stanowczością bronisz swojego poglądu - nie mam ochoty rozpoczynać kolejnej dyskusji  :rolleyes:


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5108 : 10 Kwietnia 2012, 00:00:24 »
A czy teraz Hadrianie możesz już spokojnie spojrzeć na moją sygnę?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5109 : 10 Kwietnia 2012, 03:13:31 »
Ja powiem tyle, że mój ojciec wyjechał za granice i pracuję tam, bo w Polsce nie można znaleźć normalnej pracy. Matka też kombinuję na prawo i na lewo, jak mnie utrzymać. Najgorsze było to, że 2 tygodnie temu w pracy z niej zrezygnowali, a wypłaty nie dostała. Może pieniądze dostanie 10 kwietnia, ale to mało prawdopodobne. Na dodatek jej szef, który "niby" nie miał do niej zastrzeżeń przyznał się, że coś mu tam nie pasowało, i to przez niego mama straciła prace. I taki właśnie mamy kraj: pełen oszustów, zdzierców i kłamców.
Zimny, współczuję sytuacji ale szczerze to w którym kraju tak nie jest? W każdym państwie znajdą się ludzie lepsi i gorsi. Owszem, nie da się zaprzeczyć, że w niektórych państwach jest o wiele lepiej pod tymi względami ale tego niestety nie zmienimy.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5110 : 10 Kwietnia 2012, 07:40:15 »
Fenir, masz fajną sygnę z Wujkiem, widzę że się dostosowywuje na bieżąco do aktualnych wydarzeń xD


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5111 : 10 Kwietnia 2012, 09:11:14 »
Wracając do ostatniej sprawy:
-Owszem, szkoda że takie rzeczy dzieją się w naszym kraju. Podobnie jest z niektórymi zawodami: lekarzem, prawnikiem- jeśli nie masz pleców/znajomych to strasznie trudno o pracę. Panuje bowiem w nich nepotyzm (u lekarzy w mniejszym stopniu) i często nie pozwalają brać wolnego miejsca- bo kuzynek/wnuk/syn/córka/etc. zaraz skończy studia.

Czy też prowadzenie sklepu/ hurtowni specjalistycznej- często produkty takich rzeczy, np: leki dla zwierząt, środki do ochrony roślin są "nielegalne" ponieważ odpowiednim urzędom nie chce się pracować. Nikt z nich nie robi list odpowiednich środków/leków jak minister zdrowia. Przez to trudno prowadzić taki ośrodek, bo jest wg. mnich nielegalny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5112 : 10 Kwietnia 2012, 11:05:06 »
Fenir, masz fajną sygnę z Wujkiem, widzę że się dostosowywuje na bieżąco do aktualnych wydarzeń xD

Tak, dlatego zawsze muszę być na bieżąco.

I to ci gorsi są zazwyczaj uczciwsi. Taka jest prawda jeżeli nie masz wielkiego szczęścia, znajomych, albo jesteś uczciwy, to dobrej pracy w kraju nie znajdziesz.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5113 : 10 Kwietnia 2012, 11:16:05 »
God damned, więc ja nie będę miał dobrej pracy... WHY ME?!


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5114 : 10 Kwietnia 2012, 11:58:43 »
Oj ty mój biedny pechowcze bez znajomych  ;>

http://www.joemonster.org/art/19771/Twoja_bron_przeciwko_zombie
Kolejny art o zombie.
Wyszło mi 26.
Poczujcie moc moich....... KWIATKÓW,straszliwe zombie.


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2012, 12:53:21 wysłane przez Fenir » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 338 339 340 [341] 342 343 344 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry