Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 343 344 345 [346] 347 348 349 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430155 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5175 : 15 Kwietnia 2012, 18:34:01 »
Troszkę to dziwnie zabrzmiało, albo ja to źle zinterpretowałem.

Posiadać wiele książek, to nie znaczy posiadać wiedzy na jakiś temat.
Liczy się nasza wiedza, nie wiedza papieru.

Jeżeli znasz wiedzę zawartą w tych książkach to spoko, jeżeli nie to to cię naprawdę nie interesuje.

Mam nadzieję, że cie nie uraziłem, bo nie był to cel pisania tego postu.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #5176 : 15 Kwietnia 2012, 18:47:59 »
ja się tym interesuję i mam o tym dużo książek.

To znaczy, że wiem sporo o dinozaurach i jeśli chcecie to mogę wam napisać jak się dany dinozaur zachowywał, co jadł itd. a jeśli nie będę wiedział to poszukam w książce.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5177 : 15 Kwietnia 2012, 18:51:36 »
A czy ktoś z was kojarzy takiego dina co miał taaaaakie ogromne pazury u łapek?

Pojawił się bodajże w serii "Wędrówki z dinozaurami" i był odcinkiem specjalnym - tuż obok "Ballady o wielkim Alu"


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5178 : 15 Kwietnia 2012, 18:57:14 »
To znaczy, że wiem sporo o dinozaurach i jeśli chcecie to mogę wam napisać jak się dany dinozaur zachowywał, co jadł itd. a jeśli nie będę wiedział to poszukam w książce.
Albo wujaszek Google pomoże. Otóż ja kiedyś interesowałem się dinozaurami. Miałem dużo książek i zabawek z nimi związanych. Lecz rzuciłem to, bo uznałem, że czas na zmiany, że już było tego za dużo.  Książki oddaje na festyn, a zabawki kuzynowi. I cała wiedza o nich poszła w niepamięć.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5179 : 15 Kwietnia 2012, 20:09:59 »
Po pierwsze zaznaczę, że cały czas myślałem o większych dinozaurach mięsożernych :P Bo Tyranozaur nie został uznany za króla wśród dinozaurów jako największy z nich, tylko przez długi czas sądzono, że to największy drapieżnik wszech czasów. Obecnie jednak trochę się zmieniło. Uważa się, że największy był Spinozaur, który mógł osiągać nawet 18 m jeśli dobrze pamiętam.

Cytuj
Allozaur to również b. znany dinozaur, ale nie kojarzę już czy był większy czy mniejszy. Na pewno strasznie agresywne bydlę.

A pamiętacie może takie wynalazki jak ceratopsy? ^_^
I naczelnego zajebistego ---> Triceratopsa! ^_^ Mój faworyt. Predator jeden.
Był mniejszy. Większość gatunków jakie podejrzewa się, że istniały były trochę skromniejszych rozmiarów. Jednak na podstawie niektórych kości podejrzewa się, że istniał rodzaj Allozaurów mogących mierzyć 12 m, co jest już prawie porównywalne z Tyranozaurem (średnio 13 m jeśli się nie mylę). Natomiast jedyny pewny gatunek jaki istniał ma coś ponad 9 m. Allozaury być może nie były największymi generalnie wśród drapieżników, jednak na pewno największymi w Jurze.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5180 : 15 Kwietnia 2012, 20:21:59 »
Cytuj
Po pierwsze zaznaczę, że cały czas myślałem o większych dinozaurach mięsożernych   

Wykorzystałem Twoją nie-precyzję ^_^

Tak czy inaczej mięsożernych dinków większych od tyranozaura również kilka było. Ktoś powyżej podał przykład spinozaura; dołączyłbym jeszcze Karcharodontozaura.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5181 : 15 Kwietnia 2012, 20:24:20 »
Ja chciałem zacząć dyskusje na temat christian metalu, a teraz gadamy o dinusiach. Nie liczy się wielkość ale ilość. Były przypadki, że stada welociraptorów upolowywały większe zdobycze niż tyrusie.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5182 : 15 Kwietnia 2012, 20:27:17 »
Heh a ja próbuje rzucić pasjonowanie się dinozaurami (bo się nabijają z tego) a Ci nawet tu mi o nich nie dadzą zapomnieć  :/.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5183 : 15 Kwietnia 2012, 20:28:25 »
Christian metal - jak dla mnie ciekawa inicjatywa. Przynajmniej odbiera argument tym, którzy uważają, że jak ktoś słucha muzyki cięższej od pszczółki Mai to od razu jest sekciarzem.

Co nie zmienia faktu, że "TRUUEEE" metal może "głosić" wartości sprzeczne z niektórymi religiami. 


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5184 : 15 Kwietnia 2012, 20:31:58 »
Ta mohery pod blokiem
-Metalu słuchają satanisty jedne a do kościoła to nie ma kto chodzić

Zaintrygował mnie ten typ muzyki i chyba przyjrzę się mu bliżej.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5185 : 15 Kwietnia 2012, 20:35:48 »
Ja ostatnio przygasiłem mojego stereotypowego nauczyciela matematyki christian metalem, a mianowicie.

ZAWSZE  chodzę do szkoły w koszulkach z różnorakich zespołów metalowych, nauczyciel od matmy ocenia je, mówi, że to muzyka psychodeliczna zaburzająca logikę, że kozioł w heksagramie na mojej koszulce z Vadera to znak satanistyczny itp.

Wczoraj przyszedłem do szkoły (odrabianie było) w koszulce z logiem demon hunter- przestrzelona czaszka demona. Akurat byłem przy tablicy i nauczyciel do mnie: a wiesz co oznacza czaszka kozła? a ja: a wie pan, że ten zespół jest chrześcijański, a to jest przekreślona czaszka, więc ma to znaczenie pozytywne?
jego lekko zatkało i tylko: Andrzej, zauważyłem poprawę.

-,-


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5186 : 15 Kwietnia 2012, 20:37:13 »
To nie zmienia jednak faktu, że pewne zespoły symbolikę satanistyczną łatwo przenoszą na swój grunt ; >

Co nie zmienia faktu, że nauczyciela musiałeś ładnie uciszyć.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5187 : 15 Kwietnia 2012, 20:38:35 »
Ojj dlatego nie chodzę do szkoły w takich koszulkach... dopiero w średniej zacznę. Żeś go zgasił. Pewnie za zadanie bańke dostałeś ^^


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5188 : 15 Kwietnia 2012, 20:39:12 »
Ksiądz w gimnazjum powiedział mi tak: słuchaj czego chcesz, ale znaj granicę. Można słuchać muzyki, ale to nie znaczy, że masz wyznawać szatana.

Nie cytuję, to było coś w tym stylu niestety nie pamiętam dokładnie ;/

Nie było na ocene. Ja w koszulkach chodze od 2giej gim.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5189 : 15 Kwietnia 2012, 20:44:07 »
Mam prośbę, ma ktoś może linka do polskiej wersji gimpa, bo na internecie szukałem, ale same angielskie wersje :/.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 343 344 345 [346] 347 348 349 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.246 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry