Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 348 349 350 [351] 352 353 354 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429847 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5250 : 21 Kwietnia 2012, 20:32:43 »
Nie, nie wyznaję w Odyna, ale w sumie to pośrednio w niego też wierzę (nie imiennie), jeśli się istnienie tego typu bogów przyjmie jako siły natury... Moją wiarę zachowam dla siebie. Wypowiedzi o ślubie kościelnym to głównie słyszę od starszych członków rodziny. Rodzice akurat się tam zbytnio nie przejmują, czasem matka pomarudzi, ale moje nie znaczy nie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5251 : 21 Kwietnia 2012, 20:36:45 »
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ^_^

Wg. demonologii Odyn, Izyda etc. to naturalnie demony ; >


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5252 : 21 Kwietnia 2012, 20:49:44 »
Fandor, na prawdę jest mi cię żal... ateista to nie stan duchowy, religijny, tylko oznacza lenistwo duchowe. "a wolę przyjąć bierzmowanie, i dać sobie spokój." To po kiego ci to bierzmowanie, by mieć potem "czyste" sumienie? Co za hipokryzja...
EDYT: Bardzo przepraszam, za mój lekceważący ton w stosunku do ateistów. Chodziło mi, że duży odsetek ateistów to ludzie leniwi duchowo, ale i katolicy nie lepsi.


« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2012, 22:28:15 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5253 : 21 Kwietnia 2012, 21:26:38 »
No nie przesadzajmy 99% "ateistów" to lenie, którzy jak coś się dzieje krzyczą "O, Boże!" i zaczynają się modlić z czego 90% idzie święcić jajka itp. Ten rodzaj mówi wszystkim, że jest ateistą, a jest leniem. Pozostały 1% to niewierzący, osobiście rzadnego nie znam, ale podobno istnieją... Są jeszcze deiści i agnostycy...


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5254 : 21 Kwietnia 2012, 21:32:45 »
Nie wiem skąd dane %, ale nie brzmią wiarygodnie ^_^

Tak czy inaczej najpopularniejszy wśród wątpiących jest chyba agnostycyzm.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5255 : 21 Kwietnia 2012, 21:42:40 »
Religia, religią lecz mnie ciekawi co użytkownicy tego forum sądzą o legalizacji tzw "narkotyków miękkich" w skład których wchodzi między innymi maryhunen(marihuana).


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5256 : 21 Kwietnia 2012, 21:51:24 »
Legalizacja legalizacją lecz mnie ciekawi co użytkownicy tego forum sadzą o tzw. "lwach afrykańskich" w skład których wchodzi między innymi lew z mojego awataru.

Jak zmieniamy tematy to po całości.


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #5257 : 21 Kwietnia 2012, 22:04:27 »
A pewno, że ateiści istnieją! Znam kilku i sam takim jestem. Ale niech ludzie przyjrzą się katolikom, a nie narzekają na ateistów. Zdarzają się tacy, co nie wierzą, bo im się nie chce, ale są też całe rzesze katolików, którzy wierzą "bo tak", i nigdy tak naprawdę nie zastanawiali się nad naturą swojej religii. Wygląda to tak, że niby wierzą, ale tak naprawdę ludzie żyją jakby ich religia nie istniała. Jako tró ateista uważam, że lepiej nie wierzyć, ale uważam też, że lepiej jest wierzyć naprawdę, niż byle jak.

Ehem. Ateiści istnieją i jest przynajmniej jeden, który nie wierzy naprawdę.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5258 : 21 Kwietnia 2012, 22:08:06 »
No i dochodzimy do momentu dyskusji, w którym wyróżniamy:
- true wierzących ( docelowo katolików )
- true niewierzących
- niewierzących, ale tak na żarty
- wierzących, ale tak bo tak o
- agnostyków

Teraz pytanie - które ugrupowanie wybrałby prawdziwy hipster żeby nie być mainstreamowym? Bo ja stawiam na shintoistoateistą -> gościu nie wierzy, że wierzy.


« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2012, 22:10:31 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5259 : 21 Kwietnia 2012, 22:15:35 »
Cytuj
Ja także nie rozumiem ludzi, którzy przystępują do bierzmowania i narzekają na co tylko się da (ale to podobno cecha narodowa Polaków). Większości to ja w kościele nie widuję na mszy, na którą powinni chodzić. A od niektórych takie teksty słyszałem, że aż białej gorączki można dostać. Na prawdę, żal mi ludzi, którzy robią to dla jakiegoś świstka, by mieć później ślub kościelny (w sumie i to jest po h*j jeśli nie utożsamiają się z wiarą katolicką, lub chociaż chrześcijańską, to po co im ślub kościelny?)
Ojeju 90% katolików w ten sposób się zachowuje, jeśli nie więcej. Jest to kwestia tego, że nie wszyscy podchodzą do wszystkiego w tak poważny sposób. Ale to już rozmowa na dłuższą chwilę, na którą nie mam ochoty.

Cytuj
Ateistą być nie można, o czym pisał już chociażby Hellscream, ale to temat na długą dyskusję zahaczającą o teologię i psychologię, zatem...
Mógłbyś podać linka bo jestem ciekawy.

Cytuj
Nie, nie wyznaję w Odyna, ale w sumie to pośrednio w niego też wierzę (nie imiennie), jeśli się istnienie tego typu bogów przyjmie jako siły natury... Moją wiarę zachowam dla siebie. Wypowiedzi o ślubie kościelnym to głównie słyszę od starszych członków rodziny. Rodzice akurat się tam zbytnio nie przejmują, czasem matka pomarudzi, ale moje nie znaczy nie.
Ciekawe, z taką wiarą się nie spotkałem. Intrygujący punkt widzenia ;) Sam osobiście też nie jestem katolikiem, lecz nie mam żadnych problemów ze strony rodziców, a rodzinie się z takich rzeczy nie zwierzam.

Cytuj
Fandor, na prawdę jest mi cię żal... ateista to nie stan duchowy, religijny, tylko oznacza lenistwo duchowe. "a wolę przyjąć bierzmowanie, i dać sobie spokój." To po kiego ci to bierzmowanie, by mieć potem "czyste" sumienie? Co za hipokryzja...
Hmm tu mamy do czynienia z jak to się nazywało... przyklejaniu komuś metek ze względu na powszechne opinie. To coś typu każda osoba słuchająca rapu to tępy dres, każda blondynka jest głupia itp. Jest to bardzo krzywdzący punkt widzenia. Nie wiem jak to dokładnie jest, jednak niektórzy ludzie nie wierzą w Boga. Ze względu na przekonanie potęgą nauki, zawodem osobistym w kwestiach duchowych.

Cytuj
Religia, religią lecz mnie ciekawi co użytkownicy tego forum sądzą o legalizacji tzw "narkotyków miękkich" w skład których wchodzi między innymi maryhunen(marihuana).
Ja najpierw chciałbym żeby mi ktoś obiektywnie nakreślił fakty dotyczący szkody na zdrowiu spowodowanej tymi narkotykami, bo ja osobiście się kompletnie nie znam w tej kwestii.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5260 : 21 Kwietnia 2012, 22:21:33 »
Cytuj
Mógłbyś podać linka bo jestem ciekawy.

Nie mógłbym bo nie pamiętam, to było gdzieś w hyde parku, ale nie chce mi się szukać. Hellsiu zachował swoje poglądy "na później" zatem i tak wiele ciekawych rzeczy byś się nie dowiedział ^_^




Poza tym odniosłeś się do wszystkich wypowiedzi, oprócz mojej o lwach, zatem masz -15 do umiejętności ---> Perswazja.
Lvl Down.



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5261 : 21 Kwietnia 2012, 22:34:07 »
A co mam niby dodawać o lwach? Przecież chyba każdy uważa ich za wyjątkowo piękne zwierzęta i nic tu dodać i nic ująć ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5262 : 21 Kwietnia 2012, 22:49:08 »
Swoją drogą muszę sobie poszukać jakichś zdjęć wszystkich kotowatych. Naprawdę warto, bo każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5263 : 21 Kwietnia 2012, 22:58:30 »
Za jakiś czas moje zdjęcie wrzucę, still waiting ;]

W komży, bo nie wiem czy mówiłem ale dam wam powód do śmiechu. Ministrantem jestem 8 lat już. Jubileusz.

Czekam na kontrę. Coś mocnego od Was.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5264 : 21 Kwietnia 2012, 23:04:41 »
Real Madryt-Barcelona 2:1  :yahoo:
Nie mogę opisać mojego szczęścia słowami.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 348 349 350 [351] 352 353 354 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry