Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 350 351 352 [353] 354 355 356 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429895 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5280 : 23 Kwietnia 2012, 17:04:32 »
Na Ultimie za to jest za 169, a mimo wszystko to zawsze 10 zł mniej. Zresztą co do opcji dostarczenia gry którą podałeś to jest całkiem fajna, choć w Empiku w sklepie internetowym jest za taką samą cenę jak w Gram.pl tylko bez dowozu. Chyba mimo wszystko najbardziej by pasowało kupić na Ultimie i dostarczyć za pośrednictwem tej strony co podałeś ;)


« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2012, 17:06:33 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5281 : 23 Kwietnia 2012, 18:33:45 »
Dla mnie nie ma różnicy dyszkę w plecy czy w przód, ważne żeby gierka była w pewni sprawnie dostarczona i grywalna. Teraz nurtuje mnie jedno pytanie jak będą wyglądały pozostałe akty? Szczególnie Twierdza Azmodana ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5282 : 23 Kwietnia 2012, 18:52:40 »
Dla mnie nie ma różnicy dyszkę w plecy czy w przód, ważne żeby gierka była w pewni sprawnie dostarczona i grywalna. Teraz nurtuje mnie jedno pytanie jak będą wyglądały pozostałe akty? Szczególnie Twierdza Azmodana ;)
Widzisz ja kasy dużo nie mam to dla mnie robi różnicę. Co do aktów to ja już tych całych szczegółów nie chcę znać, bo co za niespodzianka, gdy się zna całą grę ;)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5283 : 24 Kwietnia 2012, 22:41:12 »
Ciekawe kogo przypomina ten kucyk xD... i ten axe.



IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5284 : 24 Kwietnia 2012, 22:44:24 »
Zaryzykuję: Hells?

*rozgląda się za spadającym na banię banaxem*

Uff..


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5285 : 24 Kwietnia 2012, 22:50:47 »
Zaryzykuję: Hells?

*rozgląda się za spadającym na banię banaxem*

Uff..
Heh no przecież, a kto inny jak nasz groźny, zielony, orkowaty... słodki kucyk ;D Oj Fenir jak wróci Hells to ja bym się zmywał...

Swoją drogą Loczek dodali na stronie promującej wpis o With Doctorze, moim ulubieńcu. Zresztą fajnie się o tych wszystkich postaciach czegoś dowiedzieć, jak i samym świecie Sanktuarium, który jest wprost fantastyczny jak dla mnie.


« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2012, 22:53:42 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5286 : 25 Kwietnia 2012, 12:20:38 »
SIEMA WSZYSTKIM  :D  prosze trzymać za mnie kciuki na maturze i egzaminie zawodowym ;p


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5287 : 27 Kwietnia 2012, 07:19:10 »
SIEMA WSZYSTKIM  :D  prosze trzymać za mnie kciuki na maturze i egzaminie zawodowym ;p
Powodzenia :). A przy okazji jedno pytanie: Czy u Ciebie też jest taka tradycja, że maturzyści przebierają się, np.: za pielęgniarki, zbierają pieniądze, a jak ktoś nie da, to smarują pastą do zębów? Pytam tak z ciekawości, bo mnie już raz obsmarowali ;D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5288 : 29 Kwietnia 2012, 18:25:20 »
To jest EPICKIE!
Nowy album Immediate Music - Quantum
http://www.youtube.com/watch?v=HJ1B2JBc4I0&list=UUfVqyMpoJjwCwJIe0ryinoA&index=1&feature=plcp

Teraz będę musiał się doszukiwać utworów w filmach, a widać czeka mnie niezła robota, bo w wielu filmach się ona pojawi.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5289 : 03 Maja 2012, 12:20:50 »
Co o tym myślicie? Bo ja nie umiem się określić co do takiego hymnu Euro 2012
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE</a>


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5290 : 03 Maja 2012, 14:53:20 »
To była najlepsza piosenka o euro. Ja tam się cieszę- jest kulturalna częśc (regionalna), wspomnienie o Ukrainie- taka pozytywna i łatwa do zapamiętania.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nixa
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Jaszczurzy Gromowładny

Zobacz profil
« Odpowiedz #5291 : 03 Maja 2012, 15:56:53 »
Ja tam byłem za Otto albo Wilkami, mam do tych grup słabość i podobały mi się ich piosenki.


IP: Zapisane
Potrzebuję sygny, kto da radę zrobić?
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5292 : 03 Maja 2012, 17:17:23 »
Piosenka bardzo swojska, przyjemna i wpada w ucho. Może to nawet lepiej, że te panie wygrały. Klimat podobny do utworu zwyciężczyń rosyjskiej "Eurowizji". Jestem jak najbardziej za.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Nixa
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Jaszczurzy Gromowładny

Zobacz profil
« Odpowiedz #5293 : 03 Maja 2012, 17:32:21 »
Wiesz jak dla mnie to będzie kompromitacja dla Polski. Ale cóż jaka piosenka taka drużyna :(.


IP: Zapisane
Potrzebuję sygny, kto da radę zrobić?
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5294 : 03 Maja 2012, 19:50:54 »
Wiesz jak dla mnie to będzie kompromitacja dla Polski. Ale cóż jaka piosenka taka drużyna :(.
Skompromitujemy się koleją i drogami, a nie piosenką!!! A co z "Party for Everybody", które reprezentuje Rosję na Eurowizji? Przecież spora rzesza osób się nimi zachwycała, że Buranovskiye Babushki są kobietami z werwą i z "jajem", nie to co stetryczłe "moherowe berety". Jestem pewien, że ludzie z zagranicy dokładnie tak samo zareagują na panie z "Jarzębin" i ich piosenkę na Euro. Zaśmieją i zanucą. I powtórzę - piosenką się nie skompromitujemy na Euro!!!


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Strony: 1 ... 350 351 352 [353] 354 355 356 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry