Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 351 352 353 [354] 355 356 357 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429852 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5295 : 03 Maja 2012, 20:13:07 »
Zapomniałeś napisać o naszej reprezentacji lecz to nie jest taki pewniak.
Postawili na młodą krew, więc może coś z tego wyjdzie.

Co do piosenki prosty przekaz i fajna muzyka, takie górolskie klimaty.

Słyszeliście o domniemanym proteście kierowców na Euro?
Za wysokie ceny paliw maja po blokować autostrady :D 


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5296 : 03 Maja 2012, 20:18:52 »
Zapomniałeś napisać o naszej reprezentacji lecz to nie jest taki pewniak.
Zapomniałem o marszu PiS-u 10 czerwca. Będą krytykować Rosję, której reprezentacja ma być zakwaterowana pod Pałacem Prezydenckim. A jeśli chodzi o protest kierowcow, nie wierzę, że dojdzie do skutku - na Euro i tak Polska stanie w korkach :P.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Nixa
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Jaszczurzy Gromowładny

Zobacz profil
« Odpowiedz #5297 : 04 Maja 2012, 08:44:10 »
Mnie zastanawia bardziej czy dojdzie do meczów na Ukrainie, mówi się że mamy sami zorganizować lub z innym państwem, którym najbardziej chcą zostać Niemcy.


IP: Zapisane
Potrzebuję sygny, kto da radę zrobić?
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5298 : 04 Maja 2012, 08:58:03 »
Mnie zastanawia bardziej czy dojdzie do meczów na Ukrainie, mówi się że mamy sami zorganizować lub z innym państwem, którym najbardziej chcą zostać Niemcy.
Dojdą do skutku. Jeśli byłby w Polsce lub w Niemczech, to stwierdzam, że... a miałem nie pisać o polityce :/ Nie rozumiem to jakby strzał w stopę i pogrążenie Ukrainy tak samo jak Białorusi.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5299 : 04 Maja 2012, 18:18:46 »
A tak poza tym, to co sądzicie o pomyśle protestowania w czasie Euro? Ja jes skomentuję tak - po co?! Czy cie ludzie nie rozumieją, że tymi protestami zdobędą praktycznie samych przeciwników, a nie przyjaciół? Wszyscy uznają ich za imbecyli, którzy chcą koniecznie zepsuć piłkarskie święto.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5300 : 04 Maja 2012, 20:58:39 »
A tak poza tym, to co sądzicie o pomyśle protestowania w czasie Euro? Ja jes skomentuję tak - po co?! Czy cie ludzie nie rozumieją, że tymi protestami zdobędą praktycznie samych przeciwników, a nie przyjaciół? Wszyscy uznają ich za imbecyli, którzy chcą koniecznie zepsuć piłkarskie święto.
Nie zgodzę się do końca z tym co mówisz. Co by nie gadać, już samo Euro robi problemy i to nie małe, a jak dojdą protesty to się na pewno nie spodoba. Jednak przy okazji jeśli podczas takiego wydarzenia dojdzie do poważnych protestów, które utrudnią organizację turnieju to jakby to ująć... będzie się działo ;D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5301 : 04 Maja 2012, 21:02:36 »
Ja to najchętniej bym wyjechał na te kilka dni z kraju, by nie słyszeć tych wszystkich krzyków, wrzaw, burd i tych niby emocji. Jakoś mnie piłka nożna nie ekscytuje, więc postaram się gdzieś się zaszyć z książką, mp3, albo w internecie lub jakiejś grze.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5302 : 04 Maja 2012, 21:04:59 »
Podzielam zdanie Pawka, tymi protestami się jedynie skompromitujemy i nic dzięki temu nie zyskamy, bo rząd ma nas tam gdzie światło nie dochodzi. Co do tego "piłkarskiego święta" to będzie raczej "piłkarska klapa" w sprawach organizacyjnych. Módlmy się, że poziom rozegranych meczy uratuje nam to Euro, a turyści stracą u nas miliardy pieniędzy, by nasz dług się nie powiększył.

W sumie, po Euro na Ukrainie nie będzie ich już stać nawet na czerstwy chlebek (if you know what i mean)


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #5303 : 04 Maja 2012, 21:10:02 »
Hadrian, ja mam podobnie, ale z siatkówką, nie z nożną. Mam gdzieś, że Resovia została mistrzem Polski, choć jestem z Podkarpacia. Mogę oglądać boks, ręczną, i wszystko inne tylko nie siatkówkę. Nawet na WF'ie pani mi grozi, że nie dostanę 6 na koniec jak nie zacznę się starać grać w siatę. Umiem grać, i to nawet nieźle, ale jak piłka do mnie leci to stoję i nic nie robię, bo po prostu nie lubię grać w siatkówkę i tyle.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5304 : 04 Maja 2012, 21:10:22 »
Ja mam to szczęście, że na Euro opuszczam miasto  ;D Mieszkam blisko stadionu i nawet jak są jakieś Adamki vs Kliczko i inne, za przeproszeniem syfy to mamy tylko korki, hałas (najciekawsze co dotąd słyszałam to było: Narodowy Socjalizm!- autor raczej nie wiedział co to znaczy), a po imprezach bandy pijanych dresów szlajają mi się obok domu  :niepewny: Akurat w Polsce nie grają tacy co zostawiają dużo kasy... Jedyne dobre to to, że obwodnicę autostradową wybudowali.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5305 : 04 Maja 2012, 21:18:22 »
Ja natomiast uważam, że pomysł z Euro w Polsce i na Ukrainie to jedna wielka klapa. Najpierw afera z Julią Tymoszenko, podczas których były protesty. Możliwe, że kolejny taki protest może zostać zorganizowany w czasie rozgrywanych meczów. Jednak najbardziej się obawiam tego, co jest plagą polskich stadionów: nasi kochani polscy kibole, którzy na pewno będą szukali dobrej okazji na wszczęcia solidnej burdy, i przy okazji zdemolowania "klejnotu Polski", czyli Stadionu Narodowego. Można też wspomnąć o niedokończonych autostradach. Jak tak dalej będzie, to kibice będą jechali na mecze przez pole.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5306 : 04 Maja 2012, 21:27:33 »
Czy w dobrym RPGu zawsze muszą być krasnale / elfy?   :rolleyes:


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #5307 : 04 Maja 2012, 21:31:14 »
Nooo, w większości RPG'ów są krasnoludki i elfy, orkowie i trolle, ludzie i trupy.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5308 : 04 Maja 2012, 21:32:43 »
A nie uważacie, że to do bólu oklepany schemat? Z góry przepraszam wszystkich fanów długousznych czy długobrodolubnych.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5309 : 04 Maja 2012, 21:34:47 »
Oklepany, ale prawie zawsze się go widuje. To tak jak z książką fantasy: sierota, świetnie walczy mieczem i czaruje, a do tego ratuje świat. Świat zapełniony tradycyjnymi rasami  :rolleyes:


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 351 352 353 [354] 355 356 357 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.203 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry