Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 354 355 356 [357] 358 359 360 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430140 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5340 : 06 Maja 2012, 20:11:59 »
"Do Ukrainy nam jeszcze wiele brakuje" Że co!? Przyglądnąłeś się chociaż temu filmikowi?
"My mamy dużo zieleni i pól, a oni ciekawy styl budynków" Bo głównie pokazywali prawie jedyne zabytki Ukrainy czyli cerkwie. To oni mają dużo pól i zieleni, a nie na odwrót.
Nie rozumiem też tego dziwnego sceptycyzmu, "Euro 2012 to będzie jeden wielki niewypał". Moim zdaniem pójdzie nam świetnie z śmiesznym hymnem polskiej reprezentacji "koko Euro spoko", który nie jest taki najgorszy jak niektórzy sądzą. Przynajmniej nie ma tam "musimy, wygramy", albo smutaszeń.
Rany, musisz tyle narzekać? Ja nie komentuje na prawo i na lewo twoich postów, więc postaraj się powstrzymać swoją krytykę.
Że co proszę? To ty narzekasz, ja tylko prosiłem byś rozwinął swoją wypowiedź na temat Euro nic więcej. Nie rozumiem o co te spiny ;) Przy okazji, to że ty tak robisz nie znaczy, że mam tak robić jak ty.
Ech... Cholera, masz racje. Przepraszam, po prostu jestem zdenerwowany, myślę, że Cię to nie uraziło.

A zapominając o Euro, chciałbym zaprezentować mój zajegłupi filmik z Postala 2: http://www.youtube.com/watch?v=97FSMh-CUms&feature=g-all-u
Myślę, że nie wytopi Wam mózgów ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5341 : 07 Maja 2012, 23:34:36 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wRi4HyYpaZQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wRi4HyYpaZQ</a>
Jedna z fajniejszych scen, która może zachęci was by pójść na Gniew Tytanów do kina ;D

Poza tym mam jeszcze jedno wideo, którym się jaram, tylko czekam aż je zobaczę w końcu w telewizji:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rPOONGczroo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rPOONGczroo</a>


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5342 : 09 Maja 2012, 20:05:50 »
Diablo III nie mogę się doczekać  ^_^.
Szkoda tylko że muszę czekać na pirata do ściągnięcia  bo moje kieszonkowe w tej chwili na nic nie pozwala  :/.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5343 : 09 Maja 2012, 22:12:53 »
Up: hmm... czy to nie jest jakby, takie pośrednie hmmm.... łamanie regulaminu? Hmmm, zastanówmy się.... hmmm....

A ja też czekam na diablo 3 ale poczekam sobie aż stanieje a "emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz"


IP: Zapisane
bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #5344 : 09 Maja 2012, 22:25:28 »
Ja chyba jak każdy fan gier blizzarda dostaje banana na twarzy od początku maja :P.
Tak btw czemu kobiety to takie hipokrytki...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5345 : 09 Maja 2012, 22:34:42 »
Czemu hipokrytki? Jakieś uzasadnienie poproszę  >:(


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5346 : 09 Maja 2012, 22:35:55 »
Tak btw czemu kobiety to takie hipokrytki...

Nic na to nie poradzisz niestety. Już wiele razy się o tym przekonałem. Oczywiście nie mówię, że każda kobieta taka jest. Ale doprawdy, nawet dziewczyny, które wydawały się takie miłe i ogólnie w porządku potrafią często tak dać w kość (i to bez powodu), że nic tylko siedzieć i płakać.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5347 : 09 Maja 2012, 22:42:34 »
Tak btw czemu kobiety to takie hipokrytki...

Nic na to nie poradzisz niestety. Już wiele razy się o tym przekonałem. Oczywiście nie mówię, że każda kobieta taka jest. Ale doprawdy, nawet dziewczyny, które wydawały się takie miłe i ogólnie w porządku potrafią często tak dać w kość (i to bez powodu), że nic tylko siedzieć i płakać.
Bez urazy ale to takie gadanie. Po prostu my mężczyźni bardziej nie możemy pewnych wad znieść u kobiet, a kobiety u nas. Nie mówcie mi tylko, że nie wiem co mówię bo mam siostrę bliźniaczkę i długo rozmyślałem nad tym.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5348 : 09 Maja 2012, 22:46:14 »
Jak dla mnie to każdy człowiek może dać nieźle w kość ; >

Tak czy inaczej kobiety potrafią być bardziej zdradzieckie i wyrafinowane. Faceci jak mają jakiś problem postawią zwykle sprawę jasno i jeden będzie uboższy o ząb czy dwa.

U kobiet z czymś takim się nie spotkasz (albo spotkasz się rzadziej) :D




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5349 : 09 Maja 2012, 22:56:08 »
Kobiety są zdradzieckie, zwłaszcza w stosunku do innych kobiet, ale stwierdzenie "kobiety to hipokrytki" jest równe twierdzeniu mężczyźni to hipokryci. Hipokrytą można nazwać danego osobnika, a nie całą płeć.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5350 : 09 Maja 2012, 23:04:50 »
Podejrzewam, że koledze chodziło bardziej o zakłamanie ewentualnie naginanie pewnych zachowań w zależności od potrzeb. Tj. raz potrzeba by mężczyzna był dżentelmenem i damie ustąpił, a innym razem mamy 100% równouprawnienie.

Oczywiście ostatnie zdanie proszę wziąć w mentalny cudzysłów, bo jeżeli ktoś zacznie je dokładnie analizować to o dziwo wytknie mi jakąś nielogiczność, której absolutnie się nie spodziewam.




« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 23:07:13 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5351 : 09 Maja 2012, 23:09:06 »
Ja na przykład nie lubię wręcz takich zchowań jak trzymanie kobiecie drzwi. Podobnie jak zachowań z serii: Kup mi kwiaty, bo jestem kobietą! Czasem się widuje dziewczyny co grały z chłopakami na konsoli i beczały, że je zabili  :D Prawda jest taka, że dziewczyny tego typu stanowią mniejszość, po prostu są bardziej widoczne.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5352 : 09 Maja 2012, 23:12:09 »
A ja myślę, że tego wymaga kultura, a niektóre kobiety to lubią ^^

To takie <tupadłosłowoniecenzuralne> - kobieta winna lubić się czuć, jak kobieta, a nie jakieś równouprawnione coś.

Oczywiście są pewne granice, których nie można przekroczyć - zresztą wspomniałaś o nich :) Kup mi coś, bo mi kup, bo jestem kobietą itd. ;D

Chociaż i z takich sytuacji czasami portfel powinien wyjść NIE-obronną ręką.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5353 : 09 Maja 2012, 23:17:44 »
Ja jestem zwolenniczką sposobu płatności o nazwie: każdy płaci za siebie. Zachowanie typu trzymanie drzwi, itp. jest miłe i wogóle, ale w nadmiernych ilościach staje się lekko irytujące. Fakt, że jestem babochłopem  :rolleyes:, który zawsze wolał bawić się z chłopakami... Jakoś tak ciekawiej- wystarczy porównać typowe dla płci gry komputerowe oraz inne zabawy: faceci: Call of Duty, Wiedźmin, Heroes, LARP-y, akwarystyka, itd., a dziewczyny Simsy, kosmetyki, ubrania i kolorowe magazyny. Zaiste fascynujące. Mimo wszystko jest wiele dziewczyn, które potrafiły wyłamać się ze stereotypu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5354 : 09 Maja 2012, 23:20:41 »
Jakoś tak ciekawiej- wystarczy porównać typowe dla płci gry komputerowe oraz inne zabawy: faceci: Call of Duty, Wiedźmin, Heroes, LARP-y, akwarystyka, itd., a dziewczyny Simsy, kosmetyki, ubrania i kolorowe magazyny. Zaiste fascynujące. Mimo wszystko jest wiele dziewczyn, które potrafiły wyłamać się ze stereotypu.

Tak dziewczyny mówią na takie istoty "ona jest jakaś głupia", faceci natomiast ideał :D.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 354 355 356 [357] 358 359 360 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry