Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 357 358 359 [360] 361 362 363 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429933 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5385 : 13 Maja 2012, 21:17:18 »
Takie pytanie pro po Wieśka 2. Nie grałem w niego więc: Czy są w nim te same znaki co w jedynce? (Wiem głupie pytanie.)
Aha: Chcecie przejść jeszcze raz jedynkę? Jeśli zamierzacie ją przejść i dać save do dwójki. To czemu nie skończyć jej z najlepszym mieczem w grze? Tzn. Ard'aeyne


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5386 : 13 Maja 2012, 21:18:28 »
W dwójce mamy te same znaki plus jeden nowy, nie pamiętam teraz nazwy .


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5387 : 13 Maja 2012, 21:18:44 »
Lat mam 16. Mi system walki z jedynki bardziej się podobał, bo  w dwójce: LPM, LPM, PPM. Tak to wyglądało w praktyce. Klimat straciła ta gra. Pożeracz zwłok, Obłąkany nekker- bogowie, co to jest?! Nagle na świecie zaroiło się od wiedźminów, a Geralt wielkim politykiem. Ja importowałam zapisy z jedynki. Wygląd postaci w dwójce jest moim zdaniem gorszy niż w I. No i nie było tych fajnych babuleniek  ;)
Tak są te znaki. I chyba jeszcze Heliotropu.
Przeszłabym raz jeszcze oba Wieśki, ale je cioci porzyczyłam.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5388 : 13 Maja 2012, 21:20:24 »
Cahan jakbyś nie wiedziała do dwójki są darmowe DLC w tym jedno Cyrulicy pozwalające zmienić Geraltowi fryzurę na tą z 1 i  inne.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5389 : 13 Maja 2012, 21:22:56 »
Przeszłam dwójkę 2 razy od razu po premierze, ale to rzeczywiście fajna sprawa jest.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5390 : 13 Maja 2012, 21:23:17 »
Cytuj
Mi system walki z jedynki bardziej się podobał, bo  w dwójce: LPM, LPM, PPM.
W jedynce sprowadzał się do LPM, LPM - o cholera to ikonka płonącego miecza! - LPM :)  Takim schematem możemy opisać większość gier, więc jak dla mnie porównanie nietrafione.

Cytuj
Klimat straciła ta gra. Pożeracz zwłok, Obłąkany nekker- bogowie, co to jest?!
Potwory wypożyczone ze świata Sapkowskiego, bądź stworzone na kanwie jego twórczości. Mi akurat przypadły do gustu. Ogólnie rzecz biorąc - jak już pisałem parę stron wcześniej - podziwiam mistrza Sapkowskiego za świetnie wykreowany świat potworów w wiedźminie i ich ekosystem.

Cytuj
Nagle na świecie zaroiło się od wiedźminów, a Geralt wielkim politykiem.
Geralt zawsze plątał się tam gdzie nie potrzeba. Nawet w książkach od jego decyzji zależały czasem nawet losy narodów.


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2012, 21:26:58 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5391 : 13 Maja 2012, 21:26:45 »
Mi bardziej idzie o to, że zamiast ghula był jakiś pożeracz, a tysiąc i jedna odmian nekkerów to ogromna przesada. W jedynce na poziomie trudnym nie było tej ikonki. W dwójce znaki (Yrden) były pomocne tylko przy zdobywaniu zamków La Valettów i walkach z królową endriag. Po za tym ich nie używałam. Walki opisywane w poradniku jako mega trudne i nie do przejścia zajmowały mi z dwie minuty.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5392 : 13 Maja 2012, 21:29:11 »

Cytuj

Potwory wypożyczone ze świata Sapkowskiego, bądź stworzone na kanwie jego twórczości. Mi akurat przypadły do gustu. Ogólnie rzecz biorąc - jak już pisałem parę stron wcześniej - podziwiam mistrza Sapkowskiego za świetnie wykreowany świat potworów w wiedźminie i ich ekosystem.



Akurat przy dwójce Sapkowski nie brał udziału, dlatego oprócz Topielca nie zauważyliśmy tam potworów z książki. Tak tylko że w dwójce cza jeszcze uniki robić, bo długo nie pociągniesz!


Jak grałaś na łatwym to tak jest.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5393 : 13 Maja 2012, 21:30:04 »
I z pewnością grałaś na trudnym, mrocznym czy tam jakimś mega w kosmos wyrzuconym, czy średnim/łatwym?
Bo ja sobie grałem na łatwym ( lubię luźną grę i poznawanie niuansów fabularnych) i trudne walki kończyłem równie szybko jak Ty ; >

Rodzi się pytanie - to ja jestem taki słaby, czy Ty taka mocna? :D

No, ale to już takie czepianie się ^_^
Sam byłem długi czas nastawiony sceptycznie do dwójki, ale mimo wszystko wciąż mam ochotę w niego zagrać i na półce się nie kurzy. Boski pierwiastek gra posiada.

EDIT:
Cytuj
Akurat przy dwójce Sapkowski nie brał udziału, dlatego oprócz Topielca nie zauważyliśmy tam potworów z książki.

Dlatego zaznaczyłem:
Cytuj
Potwory wypożyczone ze świata Sapkowskiego, bądź stworzone na kanwie jego twórczości.



IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5394 : 13 Maja 2012, 21:30:41 »
Aaaa, bo jest taki mod którego tworzą który dodaje różne rzeczy z dwójki( nie jestem tego 100% pewien ponieważ ostatnio na temat tego moda zaglądałem, hmm... w lutym). A ten znak to heliotrop.
EDIT: Na urodzinki (15) będę miał 2 rozszerzoną. Aha jeśli wgracie sobie patcha rozszerzonego to od razu bd. mieć zbroję niebiskich pasów  :D

@Cahan: Ja jestem w trakcie przechodzenia 1 na średnim po stronie Wiewiórek

A pro po Sapka. Podobno ma napisać kontynuację wiedźmina.  :/  Słyszałem że nie uznał gry jako kontynuację.


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2012, 21:35:43 wysłane przez serafin » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5395 : 13 Maja 2012, 21:33:17 »
Jedynkę na łatwym, normalnym i trudnym, a dwójkę na normalnym i łatwym. Dwójka mi się strasznie cięła (deszcz w wiedźminie i mi ekran nie działał  :-/ ), więc na trudnym się z tym opóźnieniem nie dało.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5396 : 13 Maja 2012, 21:36:31 »
Mój piecyk też obciążenia nie wytrzymywał xD Grało się w low detalach w rozdziałce 800:600... ale grało się ^_^


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5397 : 13 Maja 2012, 21:40:15 »
Ja to się cieszyłem że przynajmniej mi jedynka jakoś chodziła.  :/


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5398 : 13 Maja 2012, 21:43:15 »
Ja byłam mocno zdziwiona kiedy mi jedynka na najwyższych chodzi i się nawet nie przegrzewa i nie wiesza (wieszają mi się Herosy V jak długo gram). Za to dwójka ledwo ciągnie na najniższych.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5399 : 13 Maja 2012, 21:46:25 »
Ja muszę zmienić w pieca, bo i w 1 i w 2 muszę grać na Low bo się mulą. 2 i na low się muli ale czego się nie zrobi by przejść dobrą grę.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 357 358 359 [360] 361 362 363 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry