Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 358 359 360 [361] 362 363 364 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430115 razy)
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #5400 : 13 Maja 2012, 21:50:08 »
Mi jedyna która muliła się to Batman: Arkham Asylum, ale tylko wtedy, gdy miałem włączony internet.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5401 : 13 Maja 2012, 21:51:00 »
Jedynkę na łatwym, normalnym i trudnym, a dwójkę na normalnym i łatwym. Dwójka mi się strasznie cięła (deszcz w wiedźminie i mi ekran nie działał  :-/ ), więc na trudnym się z tym opóźnieniem nie dało.
Wiesz ale w takim razie stwierdzenie o znakach jest lekko nie na miejscu. Ja zaczynałem chyba na średnim, ostatnio przechodziłem na trudnym czy wyższym. Zresztą powiedz mi jak przetrwałaś walkę z UWAGA TO MOŻE BYĆ DLA NIEKTÓRYCH SPOILER smokiem nie używając znaku Queen? Bo jak smok zionie to życie tracisz momentalnie.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5402 : 13 Maja 2012, 21:53:21 »
Reuel grasz na najnowszym patchu? Tam quen został mocno osłabiony, a znaki do ataku ulepszone.

Ogólnie jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczności z grą to niech gra na edycji rozszerzonej.

To mi się podoba we wiedźminie, że zawsze możesz pobrać DLC za darmo z netu.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5403 : 13 Maja 2012, 21:55:00 »
Dokładnie już nie pamiętam, bo to w zeszłym roku było. Ale jakoś tam chyba na bok szłam, a zazwyczaj to nie pozwalałam Saski zionąć tylko ją naparzałam ile wlezie. Ta walka i wianie przed nią na moście to były chyba najtrudniejsze. Bo przy kejranie nie wiedziałam tylko gdzie iść po obcięciu macek, ale w końcu załapałam.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5404 : 13 Maja 2012, 22:02:25 »
http://speedy.sh/dggz9/items-pack.zip jak Cahan chciała, wrzuciłem. Radzę przeczytać plik "Spis i wyjaśnienia"
PS:Do wiedźmina 1

A jak to nie działa to można pobrać stąd:
http://www.witchersite.pl/remository/Wied%C5%BAmin/Modyfikacje/orderby,2/page,2/


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2012, 22:06:22 wysłane przez serafin » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5405 : 13 Maja 2012, 22:04:09 »
Dokładnie już nie pamiętam, bo to w zeszłym roku było. Ale jakoś tam chyba na bok szłam, a zazwyczaj to nie pozwalałam Saski zionąć tylko ją naparzałam ile wlezie. Ta walka i wianie przed nią na moście to były chyba najtrudniejsze. Bo przy kejranie nie wiedziałam tylko gdzie iść po obcięciu macek, ale w końcu załapałam.
Jakim cudem nie pozwalałaś jej zionąć jeśli na to czy ona zionie nie ma się wpływu, bo wówczas po prostu odlatuje i naparza z góry ogniem i nie ma od tego jak uciec.

Cytuj
Reuel grasz na najnowszym patchu?
Gram na patchu 2.0


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5406 : 13 Maja 2012, 22:07:53 »
Reuel pisałam, że dokładnie nie pamiętam, bo to dawno było. Jakoś się udało. Miałam po prostu szczęście i dobry miecz. Starałam się uciekać od strumienia ognia. Dobre wyposażenie pozwala zminimalizować straty życia i skrócić walkę.
Grałam chyba bez rzadnych patchy.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5407 : 13 Maja 2012, 22:16:33 »
Ale jak miałaś uciec przed ogniem jak się nie da tego zrobić? Smok zieje prosto na Ciebie bez względu gdzie będziesz uciekać i pancerz tu g*wno daje...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5408 : 13 Maja 2012, 22:21:49 »
Jak ziała z przodu nie z góry... Moje próby używania Quenu były lekko żałosne i mi wogóle nie wychodziły. Z tej walki wyszłam ledwo, ledwo, ale nie nazwałabym ją najtrudniejszą w życiu. Chyba jakoś z boku pyska ją waliłam, wtedy się chyba mniej obrywało. Piszę chyba, bo pamiętam to niewiele lepiej od Doom3 i Half Life 2, w które grałam jako kilku latka. Ogólnie najtrudniejsza gra to chyba Kapitan Pazur (doszłam do 4 poziomu).
Jak odzyskam swój egzemplarz to przejdę jeszcze raz i wtedy ci powiem dokładnie. Obiecuję  ^_^


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5409 : 13 Maja 2012, 22:29:08 »
KAPITAN PAZUR <3

Doszedłem do 18 świata i nie mogłem pokonać takiego dziwacznego bossa, którego trzeba było dynamitem zabijać.

Najpierw niszczyło się trzy macki, a potem trzeba było po znikających schodkach wbiec do góry i w powietrzu rzucić dynamitem. Nie mogłem skubańca dobić.....


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5410 : 13 Maja 2012, 22:33:04 »
Ja po trzecim poziomie nie miałam amunicji i magicznych pazurów. Jak sobie uzupełniłam kodem amunicję to czwarty przeszłam. Końcówka trzeciego jest koszmarna...


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5411 : 13 Maja 2012, 22:37:25 »
Jak pamiętam z dzieciństwa mieliśmy :D  Sektę Kapitana Pazura :P


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5412 : 14 Maja 2012, 07:41:30 »
Post adresowany do kolegi Agraela9996:
-Prośby o unbana/odwołanie kierujemy na PW do Moderatora/Administratora który nałożył blokadę, w tym wypadku Mua :)


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5413 : 14 Maja 2012, 11:05:59 »
Dziękuję ;p w sumie,to to nie przeszkadza aż tak bardzo.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5414 : 16 Maja 2012, 21:03:47 »
http://www.youtube.com/watch?v=0M0RbaPxq2k&feature=relmfu

Jak dla mnie 1 : 0 dla Jacksona :D A co wy myślicie?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 358 359 360 [361] 362 363 364 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry