Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 362 363 364 [365] 366 367 368 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429884 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5460 : 10 Czerwca 2012, 16:53:58 »
Metal: Demon Hunter, Elvenking,
Rock: Foo Fighters.
Nie wiem co rozumiesz przez darcie mordy. Więc ...
Przesłuchaj coś sworn enemy a potem coś hmm. Pantery i powiedz mi czy oba nie pasują xD


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5461 : 10 Czerwca 2012, 19:25:53 »
Witam:) to mój pierwszy post od 10 kwietnia;)
Jak tam Euromaniacy?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5462 : 10 Czerwca 2012, 20:28:07 »
U mnie koko spoko.

Nawet wyliczyłem już jak musimy grać żeby wygrać, tj. wyjść z grupy :D Mamy szansę! :D


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5463 : 10 Czerwca 2012, 20:53:09 »
Oczywiście, że mamy! Wystarczy się nie poddawać! A tak poza tym, to wielcy tego świata zawodzą, np. Holandia przegrała z Danią. W świetle tych wydarzeń może naszej reprezentacji uda się coś zdobyć. ;>


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5464 : 11 Czerwca 2012, 09:10:17 »
Ja jedyne co sprawdzam to wyniki z meczy żeby sprawdzić czy wygrałem, jak narazie udało mi się bo obstawiłem wygraną Dani i Rosji i wygrałem 200 zeta, a na innych meczach tyle nie straciłem. Na następne mecze - dzisiejsze obstawiłem remisy może i tym razem coś wygram. Jak dla mnie to Euro za bardzo nam w Polsce nie było potrzebne, gdyż i tak stadiony będą czekać do następnego takiego Euro za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, i i tak będą wymagać gruntownych remontów. Czy tylko ja na tawernie (oprócz zakładów) mam gdzieś euro?


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5465 : 11 Czerwca 2012, 17:21:18 »
Jak dla mnie to Euro za bardzo nam w Polsce nie było potrzebne, gdyż i tak stadiony będą czekać do następnego takiego Euro za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, i i tak będą wymagać gruntownych remontów. Czy tylko ja na tawernie (oprócz zakładów) mam gdzieś euro?
Mylisz się kolego, i to bardzo. Euro 2012 to dobra okazja dla Polski żeby trochę pieniędzy zarobić. W końcu kibice płacą za pobyt w hotelach, zwiedzanie naszych zabytków i najważniejsze: kupują bilety na mecze. Zyski z turystyki i domniemanych sprzedaży biletów będą na pewno nie małe, chociaż UEFA część z tych pieniędzy na pewno zabierze. Jeśli chodzi o to, czy mam gdzieś Euro, to odpowiem krótko: Oglądam tylko mecze naszych rodaków, reszta mnie jajco odchodzi.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5466 : 11 Czerwca 2012, 17:38:51 »
Jak dla mnie to Euro za bardzo nam w Polsce nie było potrzebne, gdyż i tak stadiony będą czekać do następnego takiego Euro za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, i i tak będą wymagać gruntownych remontów. Czy tylko ja na tawernie (oprócz zakładów) mam gdzieś euro?
Mylisz się kolego, i to bardzo. Euro 2012 to dobra okazja dla Polski żeby trochę pieniędzy zarobić. W końcu kibice płacą za pobyt w hotelach, zwiedzanie naszych zabytków i najważniejsze: kupują bilety na mecze. Zyski z turystyki i domniemanych sprzedaży biletów będą na pewno nie małe, chociaż UEFA część z tych pieniędzy na pewno zabierze. Jeśli chodzi o to, czy mam gdzieś Euro, to odpowiem krótko: Oglądam tylko mecze naszych rodaków, reszta mnie jajco odchodzi.
Nie wiem czy to jest prawda ale tu jest odpowiedź na fragment o zarobku dla Polski:
http://kwejk.pl/obrazek/1192749/uefa,w,polsce.html


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5467 : 11 Czerwca 2012, 17:51:49 »
Gdzies czytałem zę Niemcy na organizacji Mundialu 2006 stracili kilka razy wiecej niż zarobili,  więc ta tendencja jest praktycznie normą.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5468 : 11 Czerwca 2012, 17:57:09 »
Pytałem czy wy też macie gdzieś Euro a tu tekie debaty rozpoczęłem.
Przecież sam napisałem że dla mnie też to dobra okazja do zarobku m.in. na zakładach. Ale Euro samo w sobie mam gdzieś, nie mam obsesji na pkt. tego że je organizujemy jak wielu.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5469 : 11 Czerwca 2012, 18:11:01 »
Ja się cieszę z Euro z jednego powodu - inwestycje drogowe. Na pewno zostałyby zrobione bez Euro, ale w jakim tempie... A za kilka miesięcy, gdy A2 dokończą, to do Berlina z Warszawy będzie można dojechać w 5 godzin...  Oczywiście, że w planach było dokończenie A2 do wschodniej granicy i, że wielu inwestycji nie zrealizowaliśmy, ale i tak nie jest źle. Kolejny plus - odnowiony dworzec Wschodni i Centralny w Warszawie.

A tu taka ciekawostka - dowód na to, że wciąż są szanse na wyjście z grupy.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5470 : 11 Czerwca 2012, 18:24:59 »
Co do strat/ zysków z Euro, to faktycznie zazwyczaj wychodzi na - lub małe korzyści pieniężne. Jedlanka tu chodzi o prestiż, o zmianę nastawienia Zachodniego Świata do Polski o zwiększenie turystyki w naszym kraju- to inwestycja w przyszłość.

Co do twojego pytania fandor510, to ja akurat nie oglądam, tylko Polska-Grecja widziałem.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5471 : 15 Czerwca 2012, 15:49:41 »
http://www.youtube.com/watch?v=njos57IJf-0&feature=g-all-u

Jak dla mnie 1 : 0 dla Jobsa! :D


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5472 : 15 Czerwca 2012, 18:16:08 »
Steve był o wiele lepszy od Billa ale hal 9000 też dawał rade.

Tu macie lepszą alternatywę dla naszych rządzących partii.
http://www.youtube.com/watch?v=TJlrR7jplKo&feature=endscreen&NR=1


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5473 : 15 Czerwca 2012, 19:21:09 »
Nawet tu te kuce  :/.
Jakie obstawienia na następny mecz?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5474 : 16 Czerwca 2012, 14:43:58 »
http://www.rebel.pl/product.php/1,1898/24005/Racial-Wars-Narodziny-Liderow-Lot-nad-pustynia.html
Nadchodzi nowa polska gra karciana (kolekcjonerska...), która przypomina mi trochę Warhammera Inwazję (sugeruję się hasłami na okładce, a także "nową superaśną mechaniką").
Ciekawe jak się to będzie rozwijać.
Tym niemniej życzę autorom powodzenia i mam nadzieję, że gra będzie ładnie prosperować : >



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 362 363 364 [365] 366 367 368 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry