Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 368 369 370 [371] 372 373 374 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430134 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5550 : 02 Września 2012, 16:49:42 »
To może dla spamu, na Facebooku założyć grupę tawerny? Coś w rodzaju miejsca dla osób które niekoniecznie mają czas zajrzeć na forum, a tam bywają częściej.

Poza tym (taaak jestem upierdliwy i w ogóle...) tak by było łatwiej zlot ogarnąć...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5551 : 02 Września 2012, 16:52:18 »
I dobrze Sojlex, na tym forum tylko w ten sposób coś osiągniesz ;)

A co do twojego pomysłu Psychol to uważam go za bardzo fajny, choć generalnie nie wiem jak to miałoby wyglądać. Czekam więc aż przedstawisz jakieś bardziej konkretne informacje ;)


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2012, 16:56:52 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5552 : 04 Września 2012, 18:12:02 »
Szkoła się rozpoczęła. Jedni się cieszą, inni nie. Dla obu tych grup coś na polepszenie humoru, hit prosto z Korei:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0</a>

Oraz Kazachski Idol:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kOROsJyNqrA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kOROsJyNqrA</a>


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5553 : 04 Września 2012, 20:49:59 »
PS: Laxx przytyłaś od ostatniej wizyty? Zdradź mi ten słodki sekret, serdeńko ;]
CO?! :D


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5554 : 05 Września 2012, 13:20:34 »
Nie wiem co dziwniejsze - pytanie psychola, czy ten gangam style O_O
Czy ten gościu to jakiś koreański redbull czy inny odpowiednik amerykańskich /artystuf/ ?  ;>


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5555 : 05 Września 2012, 21:03:23 »
Ten Gangnam Style powinni na jakiejś Vivie puścić, to jest tak głupie, że aż śmieszne. Jestem pewna, że wkrtótce stałoby się hitem ;).
A ten kazachski Idol nie jest taki zły. Odbieramy to inaczej niż oni, bo mamy zupełnie inny akcent i język po prostu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5556 : 07 Września 2012, 15:29:43 »
A ja wam powiem że do kiedy to usłyszałem (czyli wczoraj) nie mogę bez tej piosenki wytrzymać.
Czemu?
Ponieważ odtwarzacz na telefonie coś mi zrobił z piosenkami także tylko ta normalnie działa  :D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5557 : 07 Września 2012, 19:40:17 »
Ta piosenka wydaje się durna, ale ma coś w sobie, naprawdę. To coś sprawia, że chcesz tego słuchać i słuchać. Nie wiem jak to określić.
Pozostając w temacie:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zPP5Bvtr2Dg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zPP5Bvtr2Dg</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HDJXgiUe_EM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HDJXgiUe_EM</a>
 ;D


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5558 : 07 Września 2012, 19:59:18 »
Ja Gangnam Style ściągnąłem sobie na laptopa i słucham co 5 minut... Wpadłem w uzależnienie...  ;D
to jest tak głupie, że aż śmieszne.
Dokładnie...


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5559 : 07 Września 2012, 22:02:40 »
Moja znajoma uważa, że wschodni Azjaci powinni mieć oddzielny Internet. Po tych dwóch filmikach zaczynam się z nią zgadzać. O co w tym pierwszym chodziło? Dlaczego tych dwóch panów tańczyło i śpiewało w windzie przed kobietą z nożem w ręku? Oglądam to w kółko i wciąż nie mogę pojąć. To dla mnie za wysoki poziom.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #5560 : 08 Września 2012, 12:58:55 »
Gangnam Style to moje pierwsze doświadczenie z K-Popem. Teraz słucham tego non stop i chyba spróbuje lepiej poznać  ten gatunek :)
Już umiem tańczyć xD


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5561 : 08 Września 2012, 13:44:51 »
Nigdy nie słuchałem Gangnam Style, ale po obejrzeniu wszystkich tych filmików stwierdziłem, że mój mózg zmienił swój stan skupienia ze stałego na ciekły ;D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5562 : 08 Września 2012, 23:27:37 »
Pawek - tu chodzi pewnie o to że ta morderczyni (czyli z nożem) się trochę zdziwiła na ich widok.
Fenir - ja nie do końca to umiem ale robię postępy
Freezon - mój już dawno się zamienił ;D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Field

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5563 : 10 Września 2012, 16:57:53 »
Cześć wszystkim ;) Krótko, zwięźle i na temat - z okazji 14. urodzin Jaskini Behemota przeprowadzamy różne wywiady z ważnymi dla świata Might & Magic i polskiej społeczności osobami. Dziś opublikowałem wywiad z jarQiem - sądzę, że może was zainteresować :)


IP: Zapisane
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5564 : 10 Września 2012, 19:40:08 »
Miśki, a ja robię rebus i powiedzcie mi -> czy w XV wieku występuje jakaś ciekawa postać historyczna kobieca, najlepiej taka, której wizerunek został utrwalony na jakiejś rycinie, bądź brała udział w jakimś istotnym wydarzeniu?
Póki co odrzucam Kaśkę Argońską i Marię Krwawą. Macie jakieś pomysły?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 368 369 370 [371] 372 373 374 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry