Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 383 384 385 [386] 387 388 389 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430119 razy)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5775 : 25 Listopada 2012, 14:15:38 »
A pamięta ktoś tu w ogóle Pegasusa?  :D To dopiero była zabawka... Pegasus dawał większą frajdę niż większość gier, które robią w dzisiejszych czasach... 
Cytuj
Weź tu się w dzisiejszych czasach baw bez wódy?
Można się bawić bez wódki, uwierz mi...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5776 : 25 Listopada 2012, 14:20:33 »
Cytat: Cahan
A wóda tylko psuje imprezy.
:huh:

Weź tu się w dzisiejszych czasach baw bez wódy?

Nie ma to jak impreza gdzie wszyscy są schlani, puszcza pawia po ścianach i gzi się publicznie, na środku pokoju... Awesome :> . Zwłaszcza jak jest się jedyną trzeźwą osobą... Na koniec wszyscy zasypiają w różnych dziwnych miejscach, po czym budzą się drugiego dnia z bólem głowy, a piękny dom zamienił się w pobojowisko...


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5777 : 25 Listopada 2012, 14:24:20 »
Cytuj
Nie ma to jak impreza gdzie wszyscy są schlani, puszcza pawia po ścianach i gzi się publicznie, na środku pokoju... Awesome  . Zwłaszcza jak jest się jedyną trzeźwą osobą... Na koniec wszyscy zasypiają w różnych dziwnych miejscach, po czym budzą się drugiego dnia z bólem głowy, a piękny dom zamienił się w pobojowisko...
1. Już 1.5 roku nie spotkałem imprezy, na której bym nie pił. Nie zdarzyło mi się też na żadnej rzygać:)
2. To kto Ci kazał nie pić? ;D
3. W 'dziwnych miejscach'? Rozwiń.
4. Bez wódki też się zwykle zamienia ;)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5778 : 25 Listopada 2012, 14:26:37 »
Cytuj
Nie ma to jak impreza gdzie wszyscy są schlani, puszcza pawia po ścianach i gzi się publicznie, na środku pokoju...
Może niektórzy lubią takie klimaty...

Poza tym, to czy impreza jest fajna nie zależy od tego, ile jest na niej alkoholu, a od tego, czy jest fajne towarzystwo, z którym można pogadać, pośmiać się... Zresztą, co ja tam wiem...  :/


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5779 : 25 Listopada 2012, 14:28:37 »
Tomus ja jestem wyjątkowa, niezwykła i dziwna, ja jestem abstynentem :D.
Te różne dziwne miejsca to stół, podłoga, krzesła, parapety, etc.
A towarzystwo, w którym schodzi średnio po 6 Żywców na łebka naprawdę nie jest fajne. Wolę imprezy gdzie wszyscy są trzeźwi i oglądają jakiś film, wtranżalając kilka paczek czipsów.

Armi właśnie o to chodzi, fajne rozmowy, oglądanie filmów, jakieś zabawy z serii "pograjmy w ziemniaka"... To nadaje imprezie fajność.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5780 : 25 Listopada 2012, 14:31:16 »
Cytuj
Tomus ja jestem wyjątkowa, niezwykła i dziwna, ja jestem abstynentem
Abstynentem jest się tylko do pewnego wieku. To przechodzi, jak każda choroba ;)

Żywce są niedobre. A chipsy niezdrowe.
Większość miejsc mnie nie dziwi, ale parapet? :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5781 : 25 Listopada 2012, 14:34:55 »
Cytuj
fajne rozmowy
Niestety na większości imprez fajne rozmowy to:
"-Polej Mieciu...
-hiik... dooobraa..."
Zresztą, nie chodzi tylko o alkohol, a o samych ludzi. Przyjdzie ci na imprezę taki, co tylko mięsem rzuca i zdania nie potrafi poprawnie ułożyć...  >:(


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5782 : 25 Listopada 2012, 14:37:30 »
Cytuj
Większość miejsc mnie nie dziwi, ale parapet?

A co powiesz na ponton w basenie, szafę i stół od ping-ponga? :D

Cytuj
Zresztą, nie chodzi tylko o alkohol, a o samych ludzi. Przyjdzie ci na imprezę taki, co tylko mięsem rzuca i zdania nie potrafi poprawnie ułożyć...   

To o jakich my imprezach mówimy? Na jakieś masowe disco czy ćwiartki, połowinki nie warto łazić. Przynajmniej na sporą część. Inna sytuacja kiedy organizuje się jakąś domówkę, czy jak kto woli parapetówkę ^_^


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5783 : 25 Listopada 2012, 14:50:30 »
Cytuj
A co powiesz na ponton w basenie, szafę i stół od ping-ponga? :D
A co powiesz na kolekcję kaktusów?  :P
Cytuj
Inna sytuacja kiedy organizuje się jakąś domówkę, czy jak kto woli parapetówkę ^_^
Zapraszasz jakąś dziewczynę, a ona przychodzi z chłopakiem typu dresik...   :P No, chyba że powie się, że nie można zapraszać swoich znajomych/żon/matek/kochanek, których się nie zna...  :D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5784 : 25 Listopada 2012, 14:54:50 »
Nie ma to jak armiwart- 14 latek wypowiadający się o alkoholu, który za 2,3,4 lata i tak będzie pił. OMG.
Tomus dobrze ujął te abstynencję. Do wieku 17 lat wielu znałem, a  i tak im przeszło... Nie mówie, że jestem ochlaptusem, ale czasami piwo wypić z kumplem/ kumplami/ ekipą(koledzy & koleżanki) nie zawadzi. Na disco nie chodze, a na domówkach kilkoma kielonami(2-6) "na odwagę" nie pogardzę...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5785 : 25 Listopada 2012, 15:00:31 »
Cytuj
Zapraszasz jakąś dziewczynę, a ona przychodzi z chłopakiem typu dresik...    No, chyba że powie się, że nie można zapraszać swoich znajomych/żon/matek/kochanek, których się nie zna... 

To ja Cię nie rozumiem :D albo zapraszasz jakieś idiotki-koleżanki, albo ludzi z ulicy. Kiedy ja organizuję coś to zwykle zapraszam osoby, po których wiem czego się spodziewać (IQ zwykle "nieco powyżej" od 60; kręg zainteresowań szerszy niżeli ostatni mecz <tuwstawklubpiłkarskiktóryhejtujesz> etc.).

Cytuj
  Nie ma to jak armiwart- 14 latek wypowiadający się o alkoholu, który za 2,3,4 lata i tak będzie pił. OMG.
Hmm... coś w tym jest.

Cytuj
A co powiesz na kolekcję kaktusów? 
Ktoś spał Ci na kolekcji kaktusów? :P
Damn - odnotowano; nie chodzić na imprezy do Armiwarta.



IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5786 : 25 Listopada 2012, 15:08:44 »
Nie mam kolekcji kaktusów, ale kiedyś spałem na flamastrach i też nie było fajnie...  :(
A poza tym, nie będę pił, bo nie będę miał z kim. I to tyle w tym temacie ze strony Armiwarta, którego zdanie obchodzi tylko wcześniej wymienionego...  :D Hmm, to troszkę bez sensu...
Cytuj
Damn - odnotowano; nie chodzić na imprezy do Armiwarta.
Raz jak byłem u siebie na imprezie, to do własnego domu nie mogłem dojść... A teraz pomyślcie, o co mi teraz chodzi...  :D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5787 : 25 Listopada 2012, 16:30:55 »
Cytuj
Nie ma to jak impreza gdzie wszyscy są schlani, puszcza pawia po ścianach i gzi się publicznie, na środku pokoju... Awesome  . Zwłaszcza jak jest się jedyną trzeźwą osobą... Na koniec wszyscy zasypiają w różnych dziwnych miejscach, po czym budzą się drugiego dnia z bólem głowy, a piękny dom zamienił się w pobojowisko...
1. Już 1.5 roku nie spotkałem imprezy, na której bym nie pił. Nie zdarzyło mi się też na żadnej rzygać:)
2. To kto Ci kazał nie pić? ;D
3. W 'dziwnych miejscach'? Rozwiń.
4. Bez wódki też się zwykle zamienia ;)
Te dziwne miejsca to może chodzi o to że niektórzy budzą się z głową w kiblu xD

A jak w temacie imprez to ja nie chodzę na popijawy co tygodniowe jak moi znajomi, raczej wolę takie raz na pół roku nocowania zakrapiane i do tego palone pewnym zielem...


« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2012, 16:34:23 wysłane przez Veselar » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5788 : 25 Listopada 2012, 16:48:14 »
Ehh ja nie mam nic do paprapetówy z alkoholem, choć nie widzę też problemu w domówce bez picia polegającej na zwykłej zabawie. Po drugie też Armi gadasz pierdoły, bo jak zapraszasz kogoś do siebie to chyba ty decydujesz kto przyjdzie? Nie podoba Ci się facet jakiejś znajomej to jej nie zapraszasz i po sprawie. Zresztą Armi ty naprawdę nie byłeś chyba jeszcze na żadnej imprezie, że widzisz je tylko jako gadanie "polej" i tyle. Można wiele rzeczy zrobić. Inna sprawa, że wolę wódkę od piwa.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5789 : 25 Listopada 2012, 16:58:05 »
Cytuj
Zresztą Armi ty naprawdę nie byłeś chyba jeszcze na żadnej imprezie, że widzisz je tylko jako gadanie "polej" i tyle. Można wiele rzeczy zrobić.
No właśnie mi o to chodzi, że można dużo rzeczy robić... Tylko że niektórzy spotykają się na imprezach, bo chcą się napić i nic poza tym, ale nie mówię, że wszyscy tak robią...




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 383 384 385 [386] 387 388 389 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry