Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 389 390 391 [392] 393 394 395 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430115 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5865 : 29 Listopada 2012, 23:41:10 »
Brawo. Aha, na imprezę się mówi Sylwester, bo wtedy papieżem był Sylwester II. Drugi, Fastu, drugi. Pierwszy żył dłuuugo przedtem.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5866 : 29 Listopada 2012, 23:41:57 »
A zresztą nieważne...
Cytuj
Brawo. Aha, na imprezę się mówi Sylwester, bo wtedy papieżem był Sylwester II. Drugi, Fastu, drugi. Pierwszy żył dłuuugo przedtem.

No mi nie musisz tłumaczyć, bo ja to doskonale wiem i znam jeszcze 2 inne wersje genezy Sylwestra ;>

Podaj mi jeszcze jaka biblijna bestia miała zrobić rozpierduchę i jesteś wolny.


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2012, 23:44:03 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5867 : 29 Listopada 2012, 23:43:59 »
Oj, Fast.

W Sylwestra można robić to, co większość ludzi robi w Sylwestra - czyt. pić. Ale przecież można też np. oglądać Krzyśka Ibisza, grać w Monopoly, w kuku, w remika, w makao, w oczko, w pokera, w Scrabble, w państwa-miasta, w okręty, w Tibię - możliwości jest wiele.

E: No, było tak, że miał być koniec tysiąclecia = koniec świata. A ponieważ jednak nie było końca świata, ludzie powychodzili na ulice i się cieszyli. A jako, że papieżem był wówczas Sylwester, to się mówi, że na koniec roku jest Sylwek :3
Ja rok temu zostałem wystawiony :(
Ale że wpadł do mnie inny kumpel w Sylwka to graliśmy w FIFę Street 2 na mojej peesdwójce.
Co do wywiadu to zauważyłem kilka błędów.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5868 : 29 Listopada 2012, 23:44:26 »
Told ya ;]

Oki, ja lecę. Dobranoc.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5869 : 29 Listopada 2012, 23:44:52 »
Lewiatan. Lewiatan miał się wyswobodzić i nabruździć.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5870 : 29 Listopada 2012, 23:45:41 »
A zresztą nieważne...
Cytuj
Brawo. Aha, na imprezę się mówi Sylwester, bo wtedy papieżem był Sylwester II. Drugi, Fastu, drugi. Pierwszy żył dłuuugo przedtem.

No mi nie musisz tłumaczyć, bo ja to doskonale wiem i znam jeszcze 2 inne wersje genezy Sylwestra ;>

Podaj mi jeszcze jaka biblijna bestia miała zrobić rozpierduchę i jesteś wolny.

Lewiatan, z tego co wiem :P

E: Teraz Fast moves like a ninja :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5871 : 30 Listopada 2012, 00:04:59 »
Cytuj
Wywiad w porządku, ale ja bym dał więcej pytań o stosunku do forum etc. Hadrian nie jest na tawernie od wczoraj, można by go wypytać o pewne wydarzenia z przeszłości.
Nie, nie chcę wchodzić w te sprawy, były konflikty, zakończyły się i na tym zakończmy :P

Cytuj
Niech i tak będzie - czaszki dla tronu czaszek.
FOR THE KHORN!!!
No ale tak na serio, to... lubie Cię :P

Cytuj
No nieźle Reuel, robisz się coraz lepszy, jeśli chodzi o wywiady. Są ciekawe, choć jak Fast powiedział za mało pytań o tawernę. Miło, że ktoś kontynuuje dzieło Panny Laxx.
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3545818/Oh+stop+it+you/
No ale nie zapominajcie o niezłej robocie Hadriana. On walnął już z 4 wywiady, gdy ja ledwie 2. No i Belegor... jesteś następny na mojej liście ;> A tak by the way odzywałbyś się częściej na forum :P


« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2012, 00:10:08 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5872 : 30 Listopada 2012, 14:52:12 »
Po głębokim zastanowieniu zamykam temat na cały weekend. Powód? 2 strony wcześniej każdy wie.

W czasie trwania obecnego postaram się go zderatyzować(mam nadzieje jeśli nie wrócę padnięty jak mucha ze studiów).

Otwieram temat, ale ostrzegam jeśli będą miały miejsce podobne akcje to blokada będzie rosła analogicznie 1d-3d-5d-7d-14d-21d-30d.



« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2012, 19:26:10 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5873 : 01 Grudnia 2012, 21:43:54 »
Mam do was prośbę, pomóżcie mi wymyślić pytania dla Niedziela.

EDYT: Zrobione, jutro chyba wywiad ^_^


« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2012, 22:17:19 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5874 : 01 Grudnia 2012, 21:53:48 »
Czemu uważasz, że jesteś pomyłką natury? :P

A tak w ogóle, to dzięki, Loczku, za otwarcie tematu.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5875 : 01 Grudnia 2012, 22:04:05 »
Niby temat otwarty i wszystko wraca do normy, a i tak strach tu pisać  :(


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5876 : 01 Grudnia 2012, 22:32:15 »
Oj dobra luz ludzie. Co sądzicie o walce wieczoru w dzisiejszej gali KSW czyli Mamed Khalidov vs Kendall Grove?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5877 : 01 Grudnia 2012, 22:36:08 »
A kogo to interesuje. Teraz na topie sa sporty zimowe, choć rozumiem, jesli ktoś ma za ulubiony sport boks- był jeden temat, dość aktywny w swoim czasie (przez Shelva szczególnie odwiedzany) o zapasach, a boks jest do nich najbliżej spokrewnioną dziedziną sportu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5878 : 01 Grudnia 2012, 22:52:50 »
Materrla pozamiatał :D Wątpię by Mamed zakończył walkę równie szybko, jak Michał.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5879 : 01 Grudnia 2012, 23:00:45 »
Hejo!
Dziś wystartowałem wikię Eiranu, żeby całą wiedzę o nim usystematyzować i móc swobodnie rozbudowywać, a także otworzyć w najprostszy i najfajniejszy sposób świat na wkład innych.
http://pl.eiran.wikia.com
Na dziś nie ma tu wiele, ale to co jest wygląda na moje już całkiem nieźle i samego mnie nakręca do pracy nad tym :d
Także kto zainteresowany, niech śledzi, kto bardziej zainteresowany, niech tworzy w obrębie Eiranu co zechce, o ile będzie to w miarę do świata pasować.
To nie pierwszy raz, kiedy chciałbym pomocy ze strony innych, na zasadzie dużej ilości drobnych pomysłów, jak burza mózgów, bo to na solidnych fundamentach pozwoli stworzyć dużo drobnego contentu, ciekawostek. Przykładowo, zająć się kulturą jakiegoś państwa, szczegółowo przemyśleć jego militaria, zaprojektować ciekawe, na swój sposób niezwykłe miasto, istotę, cokolwiek. Właściwie, cokolwiek, na co pojedynczy twórca nie miałby czasu sam. Innymi słowy: chcę bezlitośnie zaprząc do roboty innych licząc na to, że będą mieć z tego satysfakcję. Taki to ze mnie nowoczesny kapitalista.
W każdym razie: Enjoy.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 ... 389 390 391 [392] 393 394 395 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry