Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 390 391 392 [393] 394 395 396 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429885 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5880 : 01 Grudnia 2012, 23:42:28 »
A ja po ciągłym patchowaniu i reinstalowaniu Mount & Blade - Warband, w końcu wszedłem na serwery. I powiem, że się nie zawiodłem. Tylko mało polaków gra, ale to szczegół. Jeśli ktoś chcę ze mną pograć, to pisać śmiało, zajmę się serwerem ;)

Co do KSW, to nie oglądałem, ostatnio przestałem w ogóle się tym interesować.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5881 : 02 Grudnia 2012, 11:11:36 »
Ma ktoś aktualny kontakt do Oliwsen? Chciałbym odzyskać jeden rysunek, który w dawnych czasach dla mnie wykonała i być może nadal go gdzieś ma.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5882 : 02 Grudnia 2012, 11:31:02 »
Ja mam z nią stały kontakt, poza tym ona często tu zagląda.
Napisz po prostu do niej.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5883 : 02 Grudnia 2012, 11:35:02 »
No nie myślałem właściwie, że jest aktywna w Tawernie, ale napisałem już PW.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #5884 : 02 Grudnia 2012, 13:01:18 »
A ja po ciągłym patchowaniu i reinstalowaniu Mount & Blade - Warband, w końcu wszedłem na serwery. I powiem, że się nie zawiodłem. Tylko mało polaków gra, ale to szczegół. Jeśli ktoś chcę ze mną pograć, to pisać śmiało, zajmę się serwerem ;)


 Mało? Ich jest o groma i trochę. Acz połowa to totalna trollerka i debile, ale jak tylko wchodzą na nasz to mają banana więc niech się walą na cyce :) Bardziej to od kilku miesięcy po prostu serwerów jest mniej polskich. Za to na takim wolfpacku dużo naszych gra. No i w mody kolejna połowa gra a nie tylko native.


IP: Zapisane

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5885 : 02 Grudnia 2012, 18:37:43 »
A ja po ciągłym patchowaniu i reinstalowaniu Mount & Blade - Warband, w końcu wszedłem na serwery. I powiem, że się nie zawiodłem. Tylko mało polaków gra, ale to szczegół. Jeśli ktoś chcę ze mną pograć, to pisać śmiało, zajmę się serwerem ;)

Co do KSW, to nie oglądałem, ostatnio przestałem w ogóle się tym interesować.
The Deluge mod i powiem ci tak, wchódź na stronkę Tawerna The Four Ways tam spis serverów polskich (było tak jak kończyłem ze sceną M&B )


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5886 : 02 Grudnia 2012, 18:41:16 »
A ja po ciągłym patchowaniu i reinstalowaniu Mount & Blade - Warband, w końcu wszedłem na serwery. I powiem, że się nie zawiodłem. Tylko mało polaków gra, ale to szczegół. Jeśli ktoś chcę ze mną pograć, to pisać śmiało, zajmę się serwerem ;)

Co do KSW, to nie oglądałem, ostatnio przestałem w ogóle się tym interesować.
The Deluge mod i powiem ci tak, wchódź na stronkę Tawerna The Four Ways tam spis serverów polskich (było tak jak kończyłem ze sceną M&B )
Ja nie gram na Deluxe mod, tylko na Native jakby co ;). A może by urządzić taki jakby serwer, a który mogli by wchodzić nasi forumowicze? Ach, ja i te moje porypane pomysły ;D.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5887 : 02 Grudnia 2012, 18:45:33 »
Ja mam tylko Dzikie Pola, Ogniem i mieczem...


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5888 : 02 Grudnia 2012, 18:53:27 »
Ja mam tylko Dzikie Pola, Ogniem i mieczem...
Fast, byłeś w jakimś klanie w DP? :P
Ja Mounciaka odstawiłem na dobry rok, czemu? Prawie codzienne wku*wy za nie przychodzenie na treningi, presja ludzi z klanu i nastrój upadkowy pierwszego najlepszego klanu w Polsce.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5889 : 02 Grudnia 2012, 18:57:13 »
Nope. Jestem n00bem. Nie umiem tak ładnie strzelać jak reszta. Wolę walczyć szabelką! :D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5890 : 02 Grudnia 2012, 18:59:20 »
Nope. Jestem n00bem. Nie umiem tak ładnie strzelać jak reszta. Wolę walczyć szabelką! :D
Z roczną przerwą to może byś mnie pokonał na szabelki xDD


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5891 : 02 Grudnia 2012, 19:03:30 »
Haha, ja za chińskiego Boga nie mogłem wbić na serwery do DP. Pomimo aktualizacji i innych pierdół.
Nope. Jestem n00bem.
Potwierdzam, ale to nic w porównaniu do mnie ;D. Ja jestem CH - Człowiek - Hejter.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5892 : 02 Grudnia 2012, 19:05:26 »
Haha, ja za chińskiego Boga nie mogłem wbić na serwery do DP. Pomimo aktualizacji i innych pierdół.
Nope. Jestem n00bem.
Potwierdzam, ale to nic w porównaniu do mnie ;D. Ja jestem CH - Człowiek - Hejter.
To jak Freezon, jak ukończę ME 1 i usunę jedną lub kilka innych pierdołek, to mogę WB zainstalować.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #5893 : 02 Grudnia 2012, 20:06:04 »
 Heh, dlatego ja jestem w klanie gdzie jest +18 i nie ma żadnego przymusu, ani do grania, ani ts. Trening? Phi. po prostu wchodzimy kiedy nam się chce na serva i gramy. Często przebywamy tez na ts chocby po to by pogadać, pośmiać się, a Warband nie włączony. Dla mnie to ma być przyjemność, a nie walka o złote kalesony. Głupim trollom, TKerom i cziterami z autoblokami itp mówię ban i kołek w tyłek ;)


IP: Zapisane

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5894 : 02 Grudnia 2012, 20:13:53 »
Heh, dlatego ja jestem w klanie gdzie jest +18 i nie ma żadnego przymusu, ani do grania, ani ts. Trening? Phi. po prostu wchodzimy kiedy nam się chce na serva i gramy. Często przebywamy tez na ts chocby po to by pogadać, pośmiać się, a Warband nie włączony. Dla mnie to ma być przyjemność, a nie walka o złote kalesony. Głupim trollom, TKerom i cziterami z autoblokami itp mówię ban i kołek w tyłek ;)
A myślisz że u nas też tak nie było? Mój klan do DP powstał z trójki graczy z najlepszego <jak pamiętam> rozpadłego już dawno klanu do WB, Sarmatians. Dałem sobie spokój również z tego powodu że przestałem sobie dawać radę w różnych djułelach z randomami itd.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 390 391 392 [393] 394 395 396 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry