Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 408 409 410 [411] 412 413 414 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429895 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6150 : 12 Marca 2013, 19:02:59 »
Tak przy okazji do omawianego tematu na sb:
http://www.idolol.com/pictures/1e41315abe4858fca6f31e45c7f4100c.jpg


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6151 : 12 Marca 2013, 20:00:38 »
"Wymieniał: wilkołaka Piekielnika, Gremlina, lalkę Barbie, konika Pony, Kung Fu Pandę, Batmana czy Hello Kitty" :haha:
Kucyki to zło wcielone, Hello Kitty (chodzi mu o to, że pwstała na bazie japońskiego bobtaila, na bazie którego powstało Maneki neko?).
W ogóle co to ma być?! Jak ja mu egzorcyzmy odprawię, to przez 3 niedziele będzie chodził się do drzewa modlić :dibelek:.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6152 : 15 Marca 2013, 17:55:39 »
Tym razem znowu coś z realmadrid.pl

Krótkie przedstawienie sytuacji:
Barcelona (największy rywal Realu) gra w Lidzie Mistrzów z Milanem. Pierwszy mecz między tymi drużynami (rozgrywany na stadionie Milanu) zakończył się zwycięstwem Milanu 2-0. Jednak w rewanżu Barcelona wygrała z Milanem aż 4-0 co dało jej awans. Zaznaczę również, że ostatnimi czasy Real regularnie wygrywa z Barceloną.

Warto wspomnieć o użytkowniku jukatos, który jest naczelnym przeciwnikiem rasizmu i Chrześcijaństwa.

Czytajcie od posta Daeudalusa na stronie 25 do posta Daedalusa na stronie 27:
(Uwaga! Padają jakieś tam niecenzuralne słowa.)
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=12535&postdays=0&postorder=asc&start=360

Ten ostatni pod Daedalusa na pewno się Fastowi spodoba.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6153 : 15 Marca 2013, 18:35:50 »
Cytuj
Zaznaczę również, że ostatnimi czasy Real regularnie wygrywa z Barceloną.
To, że ostatnio dwa razy wygrał Real z Barceloną w ciągu jednego tygodnia, nie oznacza, że regularnie z nimi wygrywacie, przynajmniej użyłbym tutaj innego słowa, bo trochę przesadzasz :P


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6154 : 16 Marca 2013, 12:52:07 »
Mam szokujące info. W Iraku kibic Barcelony zamordował z zimną krwią kibica Realu. Na dodatek przy tłumie ludzi odciął mu głowę. Nie ma to jak stracić głowę dla zwykłego klubu :P.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6155 : 17 Marca 2013, 13:23:09 »
Hmm jakoś mnie to bawi... no ale cóż. Czarny humor jest jak para nóg. Nie każdy ją ma :>

Właśnie, tak chciałem spytać, czy jest ktoś tu na forum, kto miał jakąkolwiek styczność z Nemi :D ?


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #6156 : 17 Marca 2013, 14:37:38 »
A bo ja wiem czy to takie znane, poza tym jak Ciebie pytam, lub pytam w tym temacie t mnie właśnie taka odpowiedz interesuje, a nie jakieś ogólne-szczegółowe informacje na necie znalezione. Ważna jest nie tylko informacja ale i reakcja ;p

W każdym razie masz odpowiedz że ja żadnej styczności nie miałem  dzieki temu mojemu pierwszemu postowi, który specjalnie zionie takim  dogłębnym laicyzmem mojej osoby w wypadku tego tematu.


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6157 : 17 Marca 2013, 15:08:02 »
Tak w sumie ciężko to streścić, no może raczej jestem na to zbyt leniwy :> a znalazłem bloga, gdzie to ktoś ładnie opisał (lewa strona, trochę trzeba przewinąć):
http://nemi-montoya.blog.onet.pl/
Taki humorystyczny komiks o pewnej mieszkance Oslo Nemi Montoyi oraz jej życiowych perypetiach. Generalnie słucha raczej cięższej muzyki, uwielbia świat fantazy (zwłaszcza w tolkienowskim wydaniu), no i ma taki... ciekawy sposób patrzenia na świat ;D Parę razy się o niego ocierałem, aż w końcu gdy się dowiedziałem nazwy to w końcu mogłem coś poszperać w necie.




« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2013, 15:28:19 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6158 : 27 Marca 2013, 10:48:15 »
Temat po przeczyszczeniu ze zbędnych mniej lub bardziej postów oddaję ponownie do Waszego użytku. Życzę miłych dyskusji :)

Od razu mówię, że radzę ostrożnie dobierać tresci o tematyce +18, ludzie tutaj też wchodzą osoby -18, nie gorszmy społeczeństwa :P


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6159 : 27 Marca 2013, 13:35:26 »
Za moich czasów o Wolny Temat się walczyło, a nie zdawało się na łaskę moda.

<sorry, no nie mogłem się powstrzymać :P>


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6160 : 27 Marca 2013, 14:33:16 »
Chłopie, weź Ty pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz... Nie zamknąłem Wolnego Tematu na zawsze, tylko po to, by włączyć tu odkurzacz, nie żeby zrobić ludziom na złość... Gdybym był złośliwy, to bym pozostawił temat zamknięty najdłużej jak się da.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6161 : 27 Marca 2013, 16:19:54 »
Naprawdę wziąłeś to na serio? O.o

<sorry, no nie mogłem się powstrzymać :P>
Ten dopisek wskazuje na to, że to nie miała być poważna opinia, a jedynie żartobliwe nawiązanie do tamtych sytuacji.
Naprawdę Menelag, istnieje coś takiego jak poczucie humoru.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6162 : 27 Marca 2013, 17:18:49 »
Przecież wszyscy już wiedzą, że jestem zrzędą bez poczucia humoru, sztywno trzymającą się zasad, regulaminu i kto wie czego jeszcze :)


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6163 : 27 Marca 2013, 17:30:53 »
Faktycznie, coś mi się obiło o uszy. No nic, teraz już przekonałem się na własnej skórze i na przyszłość będę starał się być przy Tobie poważny jak płyta nagrobna :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6164 : 27 Marca 2013, 17:45:16 »
Właśnie, trzeba było tak od razu. Ja jestem śmiertelnie poważnym człowiekiem, nie zapominaj o tym.


xD


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 408 409 410 [411] 412 413 414 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry