Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 423 424 425 [426] 427 428 429 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429885 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6375 : 28 Kwietnia 2013, 13:28:56 »
O_O
Kupuję.
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.ak/hphotos-ak-frc1/422103_165276316970460_2129978431_n.jpg
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/hphotos-ak-ash4/399664_165276800303745_1749532240_n.jpg
I to nawet polska firma zajmująca się ubiorem z DB :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6376 : 28 Kwietnia 2013, 15:04:45 »
Fenir ale to słabo wygląda, przynajmniej moim zdaniem. Tawernowicze jak tam przed maturą? Ja na szczęście technikum i dopiero za rok ;D


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6377 : 30 Kwietnia 2013, 21:49:41 »
Reuel. Nawet. Nie mów. Nic. Na ten temat.
SPAĆ. Im bardziej jestem "zestresowany" tym bardziej chce mi się do łóżka.
"Zestresowany" bo nie czuję w tej kwestii nic. Tylko nie mam ochoty słuchać jęczenia, "o Boże matura, to, tamto, siamto..." albo "pouczyłbyś się, nikt tego za ciebie nie zda, ja cię utrzymywać potem nie będe..."


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6378 : 01 Maja 2013, 09:47:00 »
Ja też musze sie uczyć a mi sie nie chce ;/ najgorsza prezentacja z polaka, nie mam NIC. Najwyżej będę improwizował...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6379 : 04 Maja 2013, 18:41:10 »
Ej potrzebuje pomocy, ma ktoś może jakieś rysunki, zdjęcia, kadry z filmów czy coś, co przedstawia rządek głów nabitych na pal? Bardzo mi to potrzebne do czegoś, najlepiej byłoby gdybyśmy patrzyli na te pale z przodu. Wierzę w to, że mi pomożecie.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6380 : 04 Maja 2013, 18:43:51 »
Z Gry o Tron powinny być w internecie. Ostatni odcinek, pierwszy sezon, łby na palach.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6381 : 04 Maja 2013, 21:54:05 »
Widziałem te łby na palach, wolałbym jakieś bardziej horrorowskie. No i jakby ktoś jeszcze miał to samo ino z obciętą głową trzymaną za włosy, to też proszę. Nie wierzę, że nie oglądacie żadnych horrorów. :(


« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2013, 11:52:40 wysłane przez Fenir » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6382 : 05 Maja 2013, 12:39:55 »
Ostatnia scena Freedy vs Jason. Tam na końcu masz uciętą głowę Kruegera, jak ją Jason trzyma za włosy.

Aha, spoiler warning.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6383 : 06 Maja 2013, 18:06:41 »
Prosto z Interii:
Cytuj
POranne wyznanie wiary:))) ''Wierzę w jednego, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, ministra prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą mitu o dziadku z Wermachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli. Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak "przewidział" OBOP. I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A kurek-stwu jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowskiego, Pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi ustami Olejnik, Durczoka, Miecugowa i wszystkich św. "ałtorytetów": wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską. Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podaków by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu Zbycha , Rycha, Zdzicha i innych dla zbawienia naszego ...''

Co prawda trochę niesmaczne z mojego punktu widzenia, ale i tak szacunek dla autora tego tekstu.



« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2013, 18:09:32 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6384 : 13 Maja 2013, 18:56:55 »
Patrzcie co znalazłam- kuc by się uśmiał :D
http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=8&t=21789


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6385 : 13 Maja 2013, 19:28:37 »
Zastanawia mnie co niektórzy ludzie palą...
No poważnie, połowa tych opinii musiała być napisana dla jaj. Musiała...
Bo jeśli na serio to zaczynam się bać własnej wiary.
Zresztą, jak dla mnie wszystkich ekstremistów, i sejm w pakiecie mogliby usunąć. Gdzieś. Daleko. Gdzie nikt o nich nie będzie pamiętał.

Napisałbym więcej, ale moje poglądy nadają się tylko na sb, na który ktoś (paczy na Hells) dał mi bana. Za tencz€.

Wiadomość doklejona... No co? Jak jestem na telefonie, to wklejanie linków sprawia problemy...
Memy na najbliższe dni...
Wtorek. Chemia rozszerzona
Piątek. Biologia, toże rozszerzona.


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2013, 20:00:31 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6386 : 13 Maja 2013, 20:23:58 »
Patrzcie co znalazłam- kuc by się uśmiał :D
http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=8&t=21789
Ale co Ty złego widzisz w tej dyskusji?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6387 : 13 Maja 2013, 20:27:04 »
Złego, a raczej zabawnego widzę w pierwszym poście. Jakie te kucyki demoralizujące i jaki w nich Szatan siedzi :lol:. A "Harry Potter" to normalnie Biblia Szatana. Dla mnie to jest po prostu komiczne, że ktoś magię w bajkach dla  dzieci (lewitacja, etc.) miesza do spraw religijnych.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6388 : 13 Maja 2013, 20:35:47 »
Jesteś fanatyczką kucyków. Jeżeli widzisz osoby krytykujące kuce, to natychmiast takie osoby wyśmiewasz i dowartościowujesz się stawiając się jako wolną od wszelkich "ograniczających religii i zabobonów". A czymże tak naprawdę różnisz się od fanatyka religijnego? Niczym. Jedyna różnica jest taka, że Tobie jest łatwiej, bo Twoje poglądy są lepiej przyswajalne przez współczesnych ludzi.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6389 : 13 Maja 2013, 20:43:39 »
Nie, nie trafiłeś ;). Nie chodzi mi o krytykę kucyków, bo rozumiem, że mogą się komuś nie podobać. Mówię o osobach, które widziały przynajmniej fragmenty, bo hejtu bez poparcia nie uznaję. W tym wypadku chodzi jednak o coś zupełnie innego. Równie dobrze przedmiotem treści tamtego posta mogły nie być kuce, a znane bajki Disney'a. Chodzi o to jak ludzie dostrzegają "zła i demoralizującą" magię oraz "wpływy Szatana" w zwykłych bajkach dla dzieci. Bo to jest moim zdaniem po prostu śmieszne.

A w kwestii kuców- wciągnęłam sporą część klasy. Nie wszyscy są fanami, ale po mojej prezentacji nie ma hejterów.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 423 424 425 [426] 427 428 429 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry