Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 424 425 426 [427] 428 429 430 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429846 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6390 : 13 Maja 2013, 20:58:14 »
W sumie i w różnicy tam nie jest nic szczególnego napisanego, a autor prawdopodobnie sobie jaja robił. A kuce zostawmy w spokoju.

Cahan, przeglądasz zaskakujące strony


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6391 : 13 Maja 2013, 21:02:03 »
Nie przeglądałam strony, po prostu trafiłam w gogle na temat kucyków, a adres strony bardzo ciekawy ;). Aż nie mogłam się powstrzymać i zajrzałam.

Czy autor robił sobie jaja? Obawiam się, że nie. A ci co pisali po nim jaj sobie już nie robili.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6392 : 13 Maja 2013, 21:37:12 »
Zostawcie już te kuce i inne Harry Pottery, lepiej skupcie się na prawdziwym źle. Ostrzegam ja  ;DWas, Hell-o-Kitty to ZUO!


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6393 : 13 Maja 2013, 21:53:24 »
Hell(o) Kitty powiadasz? TO jest zło.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6394 : 13 Maja 2013, 22:35:23 »
Suabi hejterzy skoro po jakiejś prezentacji odpadają.
Jedyne kuce które by mi podeszły
"Hejtu bez poparcia nie uznaje"
Cahan czy ty do cholerci wiesz co to hejt? Bezsensowne, niepoparte niczym krytykowanie czegoś, jeżeli do hejtu zostaną wmieszane argumenty i jakaś wiedza na dany temat to hejt zamienia się w krytykę.

Kucyki są zue i basta, dzieci co się teraz na tym chowają będą pacyfistami i jakimiś hipisami normalnie, pokolenie DB rozpierdzieli ten wszechświat i wreszcie będzie fajnie.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6395 : 13 Maja 2013, 22:38:47 »
Wiem co to hejt, ale niech ci hejterzy  swoje bezsensowne racje prawią po tym jak obejrzą parę odcinków.

Pacyfistami- ta walka z podmieńcami to bardzo pacyfistyczna była ;). I to jak Rainbow kopała smoka, Angel bił Flutterkę...

Kiedy byłam dzieckiem nie oglądałam DB, same bajki typu "bez przemocy" i zobacz co ze mnie wyrosło.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6396 : 13 Maja 2013, 22:48:02 »
Takich ludzi jak ty powinno się w dorosłości kurować dawkami nieuzasadnionej przemocy i shonenów. Powinno się was uczyć jak palić fajki i zapijać je piwem. Jak maskować zapach tytoniu i jak wyłgać się z spisania. Wy nic nie wiecie o życiu!


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6397 : 13 Maja 2013, 22:57:10 »
Bajki bez przemocy  :huh: , kiedy ja byłem małym szczylem w Cartoon Network (nie tej podróbce - CN) leciały głównie:
-Mroczne Przygody Billiego i Mandy
-Chojrak Tchórzliwy Pies
-Jam Łasica
-Krowa i Kurczak
-Laboratorium Dextera

I jakoś wyszedłem na ludzi... mimo to wciąż uwielbiam te za przeproszeniem pokurwione bajki  ^_^


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6398 : 13 Maja 2013, 23:03:27 »
Równolegle cisnęłam brutalne strzelanki, więc wiesz ;). Cartoon Network odkryłam pod koniec podstawówki dopiero. Wcześniej leciałam głównie na bajkach Disney'a, Tabaludze i Pradawnym Lądzie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6399 : 13 Maja 2013, 23:04:51 »
@DWito
Ja miałem podobnie, rodzice do dziś mi wypominają, że oglądałem te bzdety, i jak tak patrzę to widzę, że mają rację, ale co mi tam. Chojrak RULEZ!! 8)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6400 : 14 Maja 2013, 07:38:51 »
Szczerze mówiąc, dzisiejsze bajki to totalne gówno. To już nie te seriale, co kiedyś. Za moich czasów przed telewizorem spędzałem cały dzień, oglądając te odmóżdżające bajki, a teraz rzadko kiedy przełączę na CN czy inny podobny kanał. Chociaż zdarza się, że i te "pokurwione" lecą wieczorem na CN. Ach, gdyby tak wrócić do czasów dzieciństwa :rolleyes:...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6401 : 14 Maja 2013, 08:07:10 »
Już nie przesadzajcie, niektóre seriale animowane lecące teraz też są niezłe np. Adeventure Time czy Regular Show, są też inne w miarę dobre "bajki". No i marudzicie na CN, nie marudźcie na niego bo w innych krajach ( bodajże Niemczech i w Azji ) DB leci na CN :)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6402 : 14 Maja 2013, 09:04:39 »
Gadanie, że nie ma dobrych bajek teraz. Mam małego siostrzeńca, widziałem jakie rzeczy ogląda na Disney Channel i niektóre są absolutnie w porządku, wręcz fajne. CN nigdy nie było dla małych dzieci i nie miało edukacyjnego misji. Ale jeśli chodzi o te CNowe kreskówki to oczywiście żal Johnny'ego, Atomówek, Edków, Dextera, dwóch kreskówek z Czerwonym, klanu na drzewie, ale cóż poradzić?
A kucyki są boskie.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6403 : 14 Maja 2013, 17:01:15 »
Szczerze mówiąc, dzisiejsze bajki to totalne gówno. To już nie te seriale, co kiedyś. Za moich czasów przed telewizorem spędzałem cały dzień, oglądając te odmóżdżające bajki, a teraz rzadko kiedy przełączę na CN czy inny podobny kanał. Chociaż zdarza się, że i te "pokurwione" lecą wieczorem na CN. Ach, gdyby tak wrócić do czasów dzieciństwa :rolleyes:...
Bez urazy ale stwierdzenie, że dawne bajki są lepsze od tych z lat dzisiejszych po prostu mnie śmieszy. Zwłaszcza u kogoś kto ma 14 lat, więc daleko go od tych czasów nie dzieli. Takie gadanie typu wszystko co za moich czasów było lepsze... jak ja tym rzygam już. Gdybym w ten sposób patrzył to wszystko z twojego pokolenia byłoby głupie i idiotyczne, ty gimbazjalistą, a to co dawniej oglądałeś innego niż ja uważałbym za śmiechu warte idiotyzmy. Bo jak się chce obejrzeć gówno to się je obejrzy, bo tego od zawsze dużo było, dzisiejsze hanny montany to nie nowość. Jak się zaś chce pooglądać coś dobrego to trzeba poszukać. Np. z tego co wiem obecnie leci Young Justice, na którego na nawet tak trollerskich portalach jak Filmweb się źle nie mówi, a to jest szczerze powiem nie mały sukces. Poza tym te jakieś Teen Titans i Ben 10, które są typowymi kreskówkami podobnymi do tych z naszych czasów, a wszyscy co się do tego prują to typowi ludzie, którzy uważają, że ich pokolenie było lepsze bla, bla, bla... Ja oglądałem chyba tego jeden czy dwa odcinki i nie czuję się w związku z tym jakoś zniesmaczony tymi produkcjami. Owszem żal niektórych klasyków, jak choćby te wspomniane przez Ptakubę, ale nie można wiecznie dawać tego samego.


« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2013, 17:08:09 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6404 : 14 Maja 2013, 17:13:55 »
Young Justice daje rade, poziom trzymają też Wojny Klonów no i nawet udany reboot ThunderCats. Na DCXD leci piąta generacja pokemonów. Nie jest tak źle, jest masa  nowości które dają rade, a my hejcicie. Najpierw siądźcie sobie cały dzień przed TV, przerzucie na znienawidzony CN i oglądajcie, wtedy wasza krytyka będzie poważna albo zaniknie.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 424 425 426 [427] 428 429 430 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry