Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 425 426 427 [428] 429 430 431 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429907 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6405 : 14 Maja 2013, 17:29:55 »
Young Justice zrobili całkiem nieźle, choć przyznam szczerze, historia z uniwersum DC była jak do tej pory ździebko inna. Niemniej jednak, drugi sezon (Young Justice: Invasion) po angielsku obejrzany każdy w dniu premiery ^^
Co do poniaczy... Cóż wychodzi na to że zaczynam jak standartowy Warszawski Brony/Pegasis...
1. Polecenie od znajomego, który w tym siedzi.
2. Faza zaprzeczenia
3. Upór owego znajomego.
4. Faza akceptacji (tu różny okres trwania) a w wielu przypadkach fascynacji.
5. Wcielenie do rzeszy.
Ja jestem między 4 a 5. Tylko nie mam czasu chodzić na popijawy Bronych.

Behold... The Iron Assassin, and his Iron Pony!

A tak z innej beczki... Ile osób już zaciera ręce na te wszystkie fanowskie przygody do Wiedźmina 2? Ja tak. Mam nawet zamiar się zgłosić do podkładania głosu w (jak narazie jedynym) projekcie, zwanym Lykaon. Niestety jak narazie tylko angielska wersja jest planowana.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6406 : 14 Maja 2013, 17:35:45 »
Właśnie o wojnach klonów zapomniałem, choć 3 sezon był już słabszy. W każdym razie nie powiem, że fajna rzecz do obejrzenia na luzie. Co do poniaczy to nie wiem co o nich sądzić bo nei oglądałem, jednak po tym co pisała Cahan na sb układa się w mojej głowie inny wygląd tego wszystkiego niż się spodziewałem.

Sojlex chodzi Ci o odblokowanie przed Redów narzędzi do tworzenia w Wiedźku 2? Nie powiem, że fajna opcja bo dzięki niej gra się nie będzie nudziła przez o wiele dłuższy czas niż normalnie (choć nawet i bez tego dobrze by się trzymała).


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6407 : 14 Maja 2013, 18:20:00 »
Starsze animacje(kreskówki) mają to do siebie że są kultowe i miały rzesze fanów i epickich tekstów np Johnny Bravo i jego "Lubię Placki" albo Maska i "Gaciątka na główki" tj Kellaway i Doyle.
Wspomniane zostały też Gwiezdne Wojny które moim zdaniem nawet znośnie są robione(Lucas pilnuje)i powoli się zbieram do pooglądania tych sezonów.

Odnośnie Pony się nie wypowiadam, mam swoje zdanie na ten temat i mogę porównać do Simsów- gry którzy prawdziwi gracze dissują ;)



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6408 : 14 Maja 2013, 18:23:18 »
Odnośnie Pony się nie wypowiadam, mam swoje zdanie na ten temat i mogę porównać do Simsów- gry którzy prawdziwi gracze dissują ;)

Choć grywam w ową "grę" (tak, ktoś siostrze musi pomóc domek zbudować) zdanie odnośnie Simsów popieram... Ale to w zamyśle miał być symulator architektoniczny, w "jedynce" była nawet tabelka z oceną poszczególnych aspektów domu. A ja to właśnie głównie za ten aspekt lubiłem :(


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6409 : 14 Maja 2013, 18:34:36 »
W Simsy grałem, ha powiem więcej lubiłem je, ale była to "jedynka". Resztę gier tego typu odrzuciłem. To za co lubiłem tę grę to: nic. Po prostu się mi to podobało. Dzisiaj za nic w coś takiego bym nie zagrał... no chyba, że ze względu na wspomnienia.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #6410 : 14 Maja 2013, 19:12:18 »
Chciałem się dowiedzieć (bo nowego tematu zakładać nie chcę), czy ktoś poza mną ma od 2-óch dni problemy z Confluxem i samą grą Heroes 6, bo ostatnio mi gra nałogowo albo rozłącza się z Confluxem, albo zawiesza i wywala na pulpit. Szukałem czy ktoś poza mną narzeka i nie znalazłem :/
Edit: W razie czego już nieaktualne :)


« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2013, 16:44:37 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #6411 : 14 Maja 2013, 19:53:14 »
 Pierwsza zasada przybycia na gród - nigdy mnie nie drażnij ;)
http://www.youtube.com/watch?v=1XOATCG9HeQ
Niektórzy naprawdę nie rozumieją -.-


IP: Zapisane

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6412 : 14 Maja 2013, 23:28:28 »
Moje pierwsze wrażenie jak obejrzałem - finezji to Ty się uczyłeś od Bogusia Lindy. :>

Chcę wierzyć, że po prostu się wygłupialiście, bo machasz tym mieczem jak cepem, przepychasz się jak w kolejce w supersamie a kopniakiem to byś przy dobrych wiatrach w drzwi od stodoły trafił. ;>

Kijem bym Cię z tego dziedzińca wypędził. :P Poza tym, z tego co mi wiadomo, rozpychanie się i uderzanie tarczą prowadzi do straty punktów czy nawet automatycznej porażki w turniejach fechtunku średniowiecznego. ;)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6413 : 15 Maja 2013, 00:39:29 »
Nie w Bitwie Narodów. Tam takie rzeczy to jest standard. W ich świetle najlepszym komentarzem będzie tenże mem:







Fakt, że źle użyty, ale dobrze oddaje to o co mi chodzi.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6414 : 15 Maja 2013, 12:20:15 »
Jest środek maja 2013 i ludzie nadal zwykle mówią "tego Hellscreama" zamiast "tej Hellscream" xD


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6415 : 15 Maja 2013, 14:04:18 »
Pewnie dlatego, że nie ma zaznaczonej płci. Póki się nie wejdzie na jej profil i nie zobaczy "Domorosła twórczyni PBF-ów", to też bym pomyślała, że to chłopak.
Pewnie z tego względu, że jednak więcej tutaj płci męskiej ;)


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #6416 : 15 Maja 2013, 20:05:00 »
Moje pierwsze wrażenie jak obejrzałem - finezji to Ty się uczyłeś od Bogusia Lindy. :>

Chcę wierzyć, że po prostu się wygłupialiście, bo machasz tym mieczem jak cepem, przepychasz się jak w kolejce w supersamie a kopniakiem to byś przy dobrych wiatrach w drzwi od stodoły trafił. ;>

Kijem bym Cię z tego dziedzińca wypędził. :P Poza tym, z tego co mi wiadomo, rozpychanie się i uderzanie tarczą prowadzi do straty punktów czy nawet automatycznej porażki w turniejach fechtunku średniowiecznego. ;)

 Ehehe, słów kilka wyjaśnienia.
Gość mnie wkurzył kilka tygodni temu, acz nie użył bym słowa wkurzył gdyby nie cenzura. Ale była majówka, sprawa przycichła, więc podszedłem do tego na luzie bo mi trochę przeszło i miałem go gdzieś.
 Owszem, macham jak cepem ponieważ i tak mam za ciężki miecz plus rękawice kolczą zamiast skórzanej, a do tego muszę popracować nad kondychą, ale to nie tylko to. Wiedziałem ze mogę sobie pozwolić na cepowanie, te ciosy lekkie nie były i o to chodziło ;)
 Kopniak nie wyszedł, bo one fajnie działają jak się kopnie w środek tarczy, a gość w tym samym czasie ją uniósł :(

 Nie. W tym wczesnośredniowiecznym bohurcie liczą się tylko i wyłącznie punkty nabite bronią oraz dominacja przeciwnika, sprawą umowną jest jeszcze obalenie. Tarczą można walić, płasko (czyli tak jak czyniłem) ale nie można rantem. Nie są liczone ani odejmowane za to punkty ale jak widać spam tarczą, mieczem i parcie do przodu, uniemożliwiało mu to kontratak, wręcz się plecami odwrócił :D

 Reasumując: Jeśli chodzi o finezje, ładny fechtunek, owszem, stosuję, ale w tych tradycyjnych bitwach/pojedynkach, gdzie albo ginie się na hita, albo jest rozejście po trafieniu. To jest bohurt, bardziej wyżycie się, siła, masa, rzeźba :D
 Najważniejsze - po mimo że wygląda to jak wygląda, że jak cepem itp. wciąż miałem kontrole nad bronią, że nie uderzałem po kolanach i poniżej, po twarzy, od boku w szyje, czy bo jego odsłoniętych ramionach, tylko tam gdzie miał pancerz, nawet jeśli liczyło się powyżej łokcia ;) Ale to stara szkoła, kiedy to jeszcze bez opancerzenia, tylko w rękawicach się ćwiczyło na miecze lub drewniaki, a ochraniacze na kolana to był luksus ;)
 Zresztą, ja tam do każdego innym stylem podchodze, wiem gdzie sobie mogę pozwolić na spam nie bacząc na obronę, a gdzie oszczędzac energię i iść na szybkość a nie siłę itp itd.


« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2013, 20:11:03 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6417 : 19 Maja 2013, 19:30:13 »
Afera zaczęła się wczoraj. Tutaj macie ją dobrze streszczoną:
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,13939831,Afera_zbozowa___bunt_uzytkownikow_Wykop_pl.html

Browar Ciechan rozwalił system  :lol:


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6418 : 19 Maja 2013, 19:44:06 »
Huhu no nieźle się Adminka popisała :D


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #6419 : 19 Maja 2013, 20:00:36 »
Nie rozumiem takich ludzi.Umieszczać swoje rozbierane zdjęcia w internecie, a potem mieć pretensje o to, że ktoś je oglądał i udostępnia dalej  :/, a tym bardziej nie rozumiem pretensji, że adminka niczego sobie  :P.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 425 426 427 [428] 429 430 431 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry