Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 432 433 434 [435] 436 437 438 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430138 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6510 : 24 Czerwca 2013, 12:53:04 »
Tak tak, rtx, bo w bitewniaku SĄ budynki, yeah, right. :P

DoW II jest właśnie pod względem rozgrywki multiplayer jest właśnie bardziej zbliżony do klasycznego bitewniaka, stawia na taktykę miast "Ach, rozwala mi cała armię, moje Koszary Kosmicznych Marines zaraz ja odtworzą".

I żadna część Dawn of War nie jest jakimś super skomplikowanym RTSem, po prostu ma rozwinięte opcje taktyczne. Company of Heroes działa na niemalże identycznej mechanice. Chociażby taka gra jak Armies of Exigo jest o wiele bardziej staroszkolna i bardziej wymagająca. Nie wspominając już o  Steel Panthers. :P


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6511 : 25 Czerwca 2013, 00:58:07 »
Jak by ktoś nie wiedział to clash of heroes wyszedł na system android i kosztuje tylko 2.99funta :D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6512 : 25 Czerwca 2013, 07:52:16 »
Hells, ale w RTSie są wprost niezbędne, w bitewniaku w ogóle ich nie ma, nie było i na 90% nigdy nie będzie.
DoW I polega głównie na rozbudowaniu się, zebraniu armii i nasłania na wroga wszystkiego na raz. Jak prawie każda strategia w którą wcześniej grałem (nie przepadam za punktami kontrolnymi w jedynce).
DoW II polega na samym zbieraniu armii i wysłania jej na wroga. Z tym tylko, że limit populacji w grze nie pozwala na nic, co mogłoby wytrzymać ostrzał działek, więc jeśli są tak postawione że nie można ich flankować (rozwalić poza zasięgiem ich strzału, tak to sie przynajmniej nazywa na loading screenie), to wygrana przez zniszczenie bazy wroga jest chyba niewykonalna (nie mówię tu o marianach, którzy są bardzo OP, ani o kampanii, w której są jeszcze bardziej OP).


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6513 : 25 Czerwca 2013, 12:48:47 »
Meh, macie też tak czasami że nie chce wam się grać w cokolwiek? ;/


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6514 : 25 Czerwca 2013, 14:47:34 »
Tak. W gry online jak dobiera mi do teamu idiotów a jako wrogów prosów.
2 dni temu ściągnąłem sobie demo starcrafta II (fachowo to to sie nazywa 'edycja starter') i gdy próbowałem grać online, jako wrogów dobrało mi dwóch PROtossów, a jako sojusznika kogoś, kto wyszedł jak go zaczęli atakować.
Czasem jak spotykam zbyt duże stężenie bronies. To jest zło...
@Nnotira - Me Gusta, Aces High.
@Down - w demo samymi marianami trudno coś osiągnąć :P.


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2013, 17:38:33 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6515 : 25 Czerwca 2013, 15:47:02 »
W sc2 na początku przejdź kampanię, albo chociaż kilka quick gamów. Brat tak zrobił i na WoL miał diamond grając solo.

Co do bronies- tu też fakt, chociaż jest grupa normalnych przedstawicieli tej... Subkultury? Nvm, większość jest ostro rąbnięta i nawet na temat samych poniaczy nie są w stanie normalnie dyskutować używając argumentów.


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2013, 15:50:26 wysłane przez Nnonitra » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6516 : 25 Czerwca 2013, 19:00:04 »
witam serdecznie zapraszam WSZYSTKICH  na nowotarski dzień fantastyki, jeśli ktoś zadeklaruje się wcześniej możliwy jest NOCLEG, nie będzie płatny, ale wymagane będzie posprzątanie po sobie ;)
Serdecznie zapraszam, gdy tylko pojawi się dokładny plan, zamieszczę go tutaj :P

PS: jestem jednocześnie w słowiańskiej drużynie i samym klubie fantastyki, będę prowadził bitewniaka, oraz jakiś konkurs, (im so proud), prosiłbym o przybycie wszystkich tawernowiczów, którzy mają blisko, a także tych, którzy mają dalej ;) Jeśli ktoś się zawiedzie, to stawiam piwo, lub tymbarka dla abstynentów! :P


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2013, 19:03:48 wysłane przez Andre94nt » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6517 : 25 Czerwca 2013, 21:52:19 »
Fast coś tam wczoraj wspominał, że działania Ruchu Narodowego negatywnie wpływają na wizerunek wszystkich ludzi o prawicowych poglądach. Pozwolę sobie rozwinąć wątek przedstawiając ten filmik:

#Link do YouTube niepoprawny#

No i przy okazji mamy tutaj przykład zachowania typowej redaktorki naszych "ukochanych" mediów.

Edit. Coś nie pokazuje tego filmiku, więc macie linka: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SphGvy79ee4


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2013, 21:56:34 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6518 : 25 Czerwca 2013, 22:24:37 »
Taka śmieszna sytuacja, mnie nie będzie. :P
Akurat tak sie mnie złożyło, że w dniu dzisiejszym znalazłem się w Salzburgu i wrócę dopiero pod konieclipca, jeżeli nie początek sierpnia. :P
No ale tym wszystkim, którzy się wybierają życzę udanej zabawy. ^_^


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6519 : 26 Czerwca 2013, 15:03:59 »
Akurat będę na południu ^^.
@Andre - nie obrazisz sie jak w bitewniaka będe grał na proxach? Nie stać mnie na armię. :P



« Ostatnia zmiana: 27 Czerwca 2013, 11:08:19 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6520 : 28 Czerwca 2013, 00:32:43 »
WHY!!!! (+18)
http://www.youtube.com/watch?v=SQWT3Q39Gi4


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6521 : 28 Czerwca 2013, 13:46:07 »
Yoyoyo.

@Feniu... O.O

@Andre - ja, w przeciwieństwie do rtxa, z południa wyjeżdżam na północ. Akurat wtedy. :|

Peace!


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6522 : 28 Czerwca 2013, 13:55:16 »
@Fenir:
1. O.o
2. :haha:
3. :wsciekly:
4. :paa:
W skrócie: Co to do diabła jest??! + Nie chcę wiedzieć czego szukałeś, że to znalazłeś.



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6523 : 28 Czerwca 2013, 15:33:44 »
Jak tam wyniki, maturzyści?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6524 : 28 Czerwca 2013, 17:06:33 »
rtx bitewniaki będą nasze i tylko nasze ;) Takie małe armie.

Co do matur, 95%  z angielskiego 65% z matmy i 60% z Polskiego.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 432 433 434 [435] 436 437 438 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry