Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 438 439 440 [441] 442 443 444 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430080 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6600 : 21 Lipca 2013, 19:13:51 »
Nieee ja byłem od wh 40k xD a o której byłeś?


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6601 : 21 Lipca 2013, 19:17:30 »
Od 14 do 18, chciałem iść na warsztaty malowania wh40k, ale odwołane.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6602 : 21 Lipca 2013, 19:26:25 »
rtx nie spamujmy, przenieśmy się na pw, w końcu od tego jest :P
PS: udało się fajnie, ndf był świetny, mnóstwo atrakcji, pokazy walk aż trzech organizacji: rycerska, szlachecka i słowiańska! Oprócz tego bitewniaki i konkursy. Bomba.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #6603 : 21 Lipca 2013, 21:31:49 »
Oglądał ktoś Człowieka ze Stali? Na Comic-Conie doszły wieści, że w sequelu owej produkcji zobaczymy gacka.
To już jest potwierdzone przez scenarzystę MoS, Davida Goyer'a. Oprócz Batmana ma się również pojawić Wonder Woman z czego jestem bardzo rada :) Czekam na film z nią już ładny szmat czasu i jak na razie żadnych dobrych wieści - najpier zapowiedziano film, potem reżyser się wycofał i ogólnie cały projekt stanął w miejscu. Także to dla mnie dobra informacja (ale mam nadzieję, że z tego powodu nie zrezygnują z pełnometrażowego filmu poświęconego WW).

Jak jednak trafnie podejrzewałem realistyczna wizja Nolana jest zbyt odległa od jakichkolwiek przygód rozbitka z Kryptonu, więc w rolę mrocznego rycerza nie wcieli się Christian Bale. No cóż, fajnie by było gdyby tym razem przygody gacka zrobili w stylu serii Arkham. Inna sprawa, że od filmów o samym gacku w roli głównej przydałby się odpoczynek.
Były plotki, że w rolę następnego Batmana wcieli się Joseph Gordon-Levitt, co w sumie też nie jest złym wyborem (tylko chyba trochę masy musiałby nabrać bo taką chudziną jest). Zgadzam się, trzeba nam odpoczynku od Bata, Nolan zaspokoił apetyt publiczności na następnych parę lat i jednocześnie postawił wysoko poprzeczkę dla ewentualnych sequeli. Druga rzecz, jeśli w 2015 na srebrne ekrany ma wyjść Justice League to wypadałoby się skupić nieco na pozostałych członkach Ligi. No, chyba że DC obrało inną strategię niż Marvel. Tylko w takim wypadku na pewno nie zgarną takiego box office a o to przecież właśnie chodzi :P

Samego Man of Steel nie oglądałam ale w najbliższym czasie zamierzam nadrobić. Przyznam, że samego Supermana nie darzę wielką sympatią. Ale z tego co widziałam na zdjęciach to nie zakłada już czerwonych gaci na kalesony co uznaję za spory postęp.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6604 : 21 Lipca 2013, 23:14:50 »
Film o Wonder Woman? Jak dla mnie bomba, tylko nic o tym nie słyszałem. Czytałem za to, że miał wyjść serial jednak ostatecznie odwołali go wypuszczając w zastępstwie Arrow. Za to jak podają w 2016 ma zawitać na ekrany Flash :yahoo: i w 2017 ma wyjść Liga Sprawiedliwych. Co do gacka to mimo iż zrobią z nim film w 2015 to jeszcze przełknę, choć moim skromnym zdaniem należy pamiętać, by mieć umiar w tej postaci. Owszem w sumie będzie odstęp czasu wynoszący 4 lata, a gacek choć będzie w tym filmie postacią główną to będzie to film nastawiony w stronę Supermana, a dodatkowo ten Batman będzie inny. Mimo wszystko będzie to jednak pewien przesyt, bo nie minie nawet dekada a już robią następną wersję nietoperza. To razi. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie Ligi bez niego, więc siłą rzeczy będzie musiał tam być i w sumie składając to do kupy, to pomimo, iż obecnie czuję lekką niechęć do takiej eksploatacji postaci Mrocznego Rycerza to wtedy pójdę do kina z przyjemnością i nie będę zwracał na to uwagi. Ciekawy jestem kiedy ruszą temat Green Lantern, bo tutaj wyszedł film nie urastający rangą do poziomu nolanowskich Batmanów czy Człowieka ze Stali, co najwyżej klasą dorównuje produkcjom pojedynczych postaci ze stajni Marvela, a filmy ze stajni DC stoją na wyższym poziomie, więc nie wejdzie to w klimat. No ale początkowo bez owych strażników galaktyki się świat nie zawali. Ale i bez nich będzie znakomicie jeśli będziemy mieli Wonder Woman, Batmana, Supermana, Flasha, Green Arrowa? (serial Arrow). W późniejszej kolejności mogliby dojść Sokolica, Aquaman, Martian Manhunter. Mogliby też pokusić o filmową wersję Ligi Młodych i wspomnianego wcześniej Batmana Beyond. Jeżeli dodamy, że wszystko to zostanie zrobione z dbałością by każdy film niósł przesłanie to czeka nas prawdziwa uczta dobrych filmów. Swoją drogą jak dla mnie Marvel wąchając konkurencję zawyża loty i taki Iron Man 3 jako produkcja o przygodach pojedynczego bohatera tego filmowego uniwersum wyszła lepsza niż inne filmy tego typu dotychczas (choć niestety jest również mocno kontrowersyjna). Zobaczymy jak będzie wyglądała sprawa z Thorem: The Dark World. Mimo iż trochę im brakuje do przeciwników to robią postępy. Inną odpowiedzią na inicjatywę DC Comics jest wejście w dalsze stadium uniwersum filmowego, serwując dwa filmy na miarę Avengersów. Pierwszym będzie bardzo oczekiwani przeze mnie Guardians of the Galaxy, którzy łącznie z ziemskimi bohaterami jak głoszą pogłoski mogą zmierzyć się z Thanosem. Choć niekoniecznie, bo mogą to zrobić w sequelu Avengersów, który będzie tym drugim hitem w najbliższym czasie od Marvela. Zobaczymy jednak czy zmobilizowanie wreszcie największych gwiazd DC Comics poparte dobrymi filmami nie przebije obu tych potentatów. Póki co możemy patrzeć tylko z dobrą myślą w przyszłość, bo jeśli obu wytwórniom się nic nie posypie to czekają nas ciekawe filmy ;D Przy okazji grafika przedstawiająca wizerunek zespołu Guardians of the Galaxy:

Osobiście nie wiem, czy nie jestem ciekawszy poczynań tego zespołu bardziej niż Avengersów. Nie można też zapomnieć o sprzedanych różnym wytwórniom przez Marvela Spider-manie i X-menach. Przyznam, że nowy pająk przypadł mi do gustu, zwłaszcza, że został zrobiony z pomysłem i trochę bardziej zgodnie z komiksem od poprzedniej wersji z tego co czytam. X-meni do czasu Pierwszej Klasy byli słabo wykorzystani. Miałem z tego powodu żal bo to jedyni superbohaterowie, którzy moim zdaniem wraz ze swoją głębią mają szansę doścignąć gacka. Jednak ten ostatni film był genialny i rozbudził we mnie nadzieję, że przyszły również może być dobry. Swoją drogą Marvel może sobie pluć w stopy, że nie może połączyć całego uniwersum komiksowego i przez to nie może pewnych postaci umieścić albo może je umieścić częściowo (Quicksilver i Scarlet Witch), przez co ich filmowy świat dużo traci. Powinni się dogadać, jednak jak do tej pory się im to nie udało. Jeśli zaś chodzi o adaptację komiksów z innych firm niż te to przy Paciffic Rim pojawiły się wieści o szansie na Hellboya III, którego ja osobiście będę nie mniej wyczekiwał jeśli się pojawi.

Edit: No to się rozpisałem ;D


« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2013, 23:29:40 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #6605 : 22 Lipca 2013, 23:01:37 »
Film o Wonder Woman? Jak dla mnie bomba, tylko nic o tym nie słyszałem. Czytałem za to, że miał wyjść serial jednak ostatecznie odwołali go wypuszczając w zastępstwie Arrow.
Był taki plan, WW miała być w kinach na 2015r, scenariusz miał napisać wcześniej już przeze mnie wspominany David S. Goyer (scenarzysta trylogii Nolana). Reżyserem bardzo chciał być Refn ("Drive") ale chyba jego ostatnie filmy nie przyniosły oczekiwanych zysków i Warner Bros nie zdecydowało mu się powierzyć produkcji. Serial miał być, ale skończyło się na tym że nakręcono kosztowny pilotaż i zabrakło pieniędzy na serial :P
Mimo mojego entuzjazmu do WW, obawiam się jednak kiczu jak może pojawić się w wersji kinowej. WW świetnie prezentuje się w kostiumie w komiksach i animacjach, ale nie wyobrażam sobie tego w rzeczywistości. Wiem, jest nowy kostium ale jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić (on zresztą też nie wygląda najlepiej). Już pomijając to, że mieszanie mitologii i realnego świata to mocno ryzykowne posunięcie. Ale Thor się udał - znaczy się, spodobał się widowni - bo sam film uważam za bardzo średni. Więc dlaczego WW miałaby się nie udać?

Liga Sprawiedliwych miała wyjść pierwotnie w 2015 (na Filmwebie nadal tak stoi), ale już wszyscy zdają sobie sprawę że ta data jest nierealna. 2017 już prędzej, poza tym to dobrze że DC nie gna na złamanie karku, to nigdy nie kończy się dobrze. No i poza tym trzeba odświeżyć postaci i wyrobić markę, mam nadzieję że tylko chwilowo przyćmioną przez Marvela.
Bardzo chciałabym, żeby Batmana już nie ruszali, Nolanowi udało się stworzyć pełną trylogię i naprawdę nie należy tego kontynuować żeby nie naruszyć tego prestiżu "Mrocznego Rycerza" (hah, przypadkowa gra słów).
Green Lantern też musi zostać odświeżony. W ogóle mam taką cichą nadzieję, w rolę Green Lantern wcieli się Laira, wydaje mi się interesująca, nietypowa zarówno jeśli chodzi o samą historię jak i wygląd (blada redhead, w sumie to powinno przyciągnąć męska publiczność). No ale pewnie tak się nie stanie, Green Lantern zostanie pewnie (jak w animacjach) murzyn bo to ładnie i kolorowo wygląda. Zresztą limit kobiet w JL został już chyba wyczerpany - WW jest konieczna, poza tym dobrze czerpać z kultowej kreskówki, czyli druga to Hawkgirl. Na co mimo wszystko nie narzekam, to niezła bohaterka. Jeśli nie przenosimy kreskówki to tutaj mogą być brane pod uwagę jak sądzę Black Canary i Huntress. Co do tej drugiej nie mam nic - znana, z klasą, obawiam się tylko czy sam charakter postaci nie przypomina zbytnio Batmana - sam strój jest podobny. Natomiast Black Canary jest moim zdaniem mdła i kiczowata.
Co do reszty składu Ligi - Trinity na pewno, jeśli w produkcji jest Flash to dojdzie i on, potem prawdopodobnie Green Arrow (bo jeśli już robią serial...), Green Lantern (trochę rażą mnie te dwa "Green" obok siebie). I tak mamy 6 raczej pewnych członków. Avengers w filmie było sześcioro, Liga w serialu liczyła siedem osób (pomijam Unlimited) i nie sądzę aby zdecydowano się wyjść poza ten próg. Potem może zrobić się bałagan, zresztą nie można poświęcić zbyt wiele uwagi zbyt dużej liczbie bohaterów. Dlatego pod znakiem zapytania stoi siódma postać - i tutaj typuję albo jedną z wymienionych heroin albo Martian albo Aquaman.  Dwie pierwsze opccje mnie zadowalają, a Aquamana kręcę trochę nosem. Ale z tego co widzę w nowych komiksach Justice League DC bardziej skupia się na tym drugim więc chyba będę musiała się z nim polubić.

Szczerze? Dla mnie filmy Marvela są przeciętne. Iron Man jeszcze-jeszcze, bo to charakterystyczna postać a w duecie z charakterystycznym aktorem znacznie podwyższają ocenę filmu. Natomiast reszta jest przeciętna, nawet jak na takie filmy akcji o superbohaterach. Avengers uważam za straszny kicz nietrzymający się kupy, zresztą moja opinia na ten temat jest chyba znana bo kiedyś o tym dyskutowaliśmy. Batmany zarówno Nolana jak i Burtona to są filmy o klasę wyższe.

Akurat X-mena to mi trochę żal, że został zaniedbany na rzecz Avengers. Po prostu uważam go za lepszą serię, chyba zresztą jedyną spod skrzydeł Marvela która mi się bardziej podoba. Ale cóż, takie życie. O GoG nie słyszałam dużo, ale jeśli już słyszałam to raczej dobrze. Może Mścicielom wreszcie urośnie jakaś porządna konkurencja.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6606 : 23 Lipca 2013, 13:29:06 »
Takie fajne i myśleć czeba. Doszedłem do 22 dnia. 

http://www.deconstructeam.com/games/gods-will-be-watching/


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #6607 : 23 Lipca 2013, 20:28:11 »
Doszłam do 35. Skończyłabym gdyby głupi pies nie pudłował w polowaniu pięć razy pod rząd :(


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6608 : 23 Lipca 2013, 22:51:25 »
Cytuj
Był taki plan, WW miała być w kinach na 2015r, scenariusz miał napisać wcześniej już przeze mnie wspominany David S. Goyer (scenarzysta trylogii Nolana). Reżyserem bardzo chciał być Refn ("Drive") ale chyba jego ostatnie filmy nie przyniosły oczekiwanych zysków i Warner Bros nie zdecydowało mu się powierzyć produkcji. Serial miał być, ale skończyło się na tym że nakręcono kosztowny pilotaż i zabrakło pieniędzy na serial :P
No cóż, o tym nie wiedziałem, a może wiedziałem... z planami DC do tej pory bywało różnie i ogólnie to zamotana sprawa była dotąd. Swoją drogą WW musi się pojawić jeśli chcą brać się za Ligę bo ja sobie nie wyobrażam jej bez tak podstawowej bohaterki, o największym autorytecie ze wszystkich przedstawicielek płci żeńskiej wchodzących w skład tej organizacji.

Co do kostiumu... w ten sposób można było się bać o Supermana, że wyjdzie facet w rajtuzach z gaciami na wierzchu (swoją drogą dobrze, że jak patrzę to zarówno w komiksach jak i w filmie od tego odeszli, bo wygląda o niebo lepiej). Jednak jak na mój gust zarówno strój Człowieka ze Stali jak i Mrocznego rycerza trzymał poziom. Zresztą tu masz bardzo ładną jak na mój gust wersję kostiumu WW, generalnie artwork do kitu ale nigdzie indziej nie mogłem go znaleźć:
http://fanartexhibit.files.wordpress.com/2008/12/trinity1.jpg
Co do Thora to mnie choć tak jak u Ciebie film średnio przypadł do gustu to sama wizja mi się podoba. Osobiście nie uważam jej za kicz.

Cytuj
Liga Sprawiedliwych miała wyjść pierwotnie w 2015
Pierwotnie to miała wyjść parę lat temu ale przeszkodził w tym strajk scenarzystów :P Patrząc po obsadzie i filmach z tego uniwersum, które wyszły zamiast tego osobiście uważam, że lepiej iż tak zostało.

Cytuj
Bardzo chciałabym, żeby Batmana już nie ruszali, Nolanowi udało się stworzyć pełną trylogię i naprawdę nie należy tego kontynuować żeby nie naruszyć tego prestiżu "Mrocznego Rycerza" (hah, przypadkowa gra słów).
Niby sentyment mówi, że fajnie byłoby zobaczyć najbardziej podobającego mi się w tej roli Christiana jeszcze raz, jednak rozum mówi, że te dwa światy do siebie nie pasują.

Cytuj
Green Lantern też musi zostać odświeżony. W ogóle mam taką cichą nadzieję, w rolę Green Lantern wcieli się Laira, wydaje mi się interesująca, nietypowa zarówno jeśli chodzi o samą historię jak i wygląd (blada redhead, w sumie to powinno przyciągnąć męska publiczność). No ale pewnie tak się nie stanie, Green Lantern zostanie pewnie (jak w animacjach) murzyn bo to ładnie i kolorowo wygląda.
Co do tego murzyna to mnie on nie przeszkadza, w kreskówce był spoko, choć jedna więcej dziewczyna przydałaby się w dość zdominowanym przez samców piedestale Ligi. Tak więc jestem na tak z tym pomysłem o dziewczynie.

Cytuj
Zresztą limit kobiet w JL został już chyba wyczerpany - WW jest konieczna, poza tym dobrze czerpać z kultowej kreskówki, czyli druga to Hawkgirl. Na co mimo wszystko nie narzekam, to niezła bohaterka. Jeśli nie przenosimy kreskówki to tutaj mogą być brane pod uwagę jak sądzę Black Canary i Huntress. Co do tej drugiej nie mam nic - znana, z klasą, obawiam się tylko czy sam charakter postaci nie przypomina zbytnio Batmana - sam strój jest podobny. Natomiast Black Canary jest moim zdaniem mdła i kiczowata.
Wiesz powiem Ci, że Sokolica by się przydała, bo tak jak w kreskówce mogliby zrobić podobny pomysł z najazdem na Ziemię. Takie intrygi są fajne. Mimo wszystko fajnie by było zobaczyć jeszcze jedną babkę, jeśli jak najprawdopodobniej można przewidywać członkiem korpusu będzie mimo wszystko facet. Tutaj zaś proponowałbym Black Canary, która według mnie nie jest kiczowata i mdła :P

Cytuj
Co do reszty składu Ligi - Trinity na pewno, jeśli w produkcji jest Flash to dojdzie i on, potem prawdopodobnie Green Arrow (bo jeśli już robią serial...), Green Lantern (trochę rażą mnie te dwa "Green" obok siebie). I tak mamy 6 raczej pewnych członków. Avengers w filmie było sześcioro, Liga w serialu liczyła siedem osób (pomijam Unlimited) i nie sądzę aby zdecydowano się wyjść poza ten próg. Potem może zrobić się bałagan, zresztą nie można poświęcić zbyt wiele uwagi zbyt dużej liczbie bohaterów. Dlatego pod znakiem zapytania stoi siódma postać - i tutaj typuję albo jedną z wymienionych heroin albo Martian albo Aquaman.  Dwie pierwsze opccje mnie zadowalają, a Aquamana kręcę trochę nosem. Ale z tego co widzę w nowych komiksach Justice League DC bardziej skupia się na tym drugim więc chyba będę musiała się z nim polubić.
Flash na 100% musi się pojawić, bo będzie dostarczał odrobiny humoru lidze, będzie nadrabiał za gacka, który jak dobrze wiemy poczucia humoru praktycznie nie posiada ;D Osobiście jednak co do ligi jestem za 7 członkami, bo nie ma co się sugerować Avengersami, moim zdaniem lepiej iść własnym torem. Co do wyboru to choć o Aquamanie wiem najmniej i jestem ciekawy podwodnego królestwa, to moim zdaniem Marsjanin jest lepszy. Dodawał w filmach animowanych i kreskówkach dużo charakterystycznego klimatu do uniwersum DC. Poza tym jego bodajże siostrzenica mogła by później zaistnieć w Young Justice, którego bardzo bym chciał bo serial animowany pokazał potencjał tej ekipy. Przy okazji trafiałby do młodzieży, która masami poszłaby do kina, o co przecież chodzi producentom. No i jeszcze Batman Beyond, bo taka cyberpunkowa wersja superbohatera mogłaby być niezłą odskocznią.

Co do Marvela to nie tylko ty tak uważasz, praktycznie każdy tak uważa, że jego filmy (no poza Mścicielami) są przeciętne. Iron Man jedynie ostatni podniósł poziom produkcji o pojedynczych postaci, zobaczymy jak będzie z Thorem. Ja Avengersów polubiłem, mnie przekonała ta dawka humoru i rozrywki, choć pomimo wcześniejszej burzliwej wymiany zdań gdy byłem dość świeżo jeszcze na fali Mścicielów rozumiem, że komuś się mogą nie podobać. Choć co do tego, że Batmany są lepsze to się zgodzę. W sumie to tutaj pasuje jedna odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=YPKzhr1mR1Q

Co do X-sów to nie rozumiem twojego zdania. Jak to zostali zaniedbani na rzecz Avengersów? Przecież Marvel nie posiada do nich praw, więc nie ma co mówić o zaniedbywaniu, tylko co najwyżej o braku chęci do kooperacji z innymi firmami posiadającymi odsprzedane prawa filmowe do postaci tego uniwersum :P Co do GoG to choć to kolejna ekipa herosów (u Latarni plus jest ten, że to nie kolejny zbiór przypadkowych cudów, lecz skonsolidowana jednostka)to wieje od nich cyberpunkowym klimatem a tego teraz mało, a mnie się to bardzo podoba, więc jestem jak najbardziej za.


« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2013, 23:01:29 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6609 : 27 Lipca 2013, 12:43:06 »
Od tak sobie buszowałem po Internecie, no i na Interii wpadłem na jedno zdjęcie. Nie ukrywam, że na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, więc podzielę się nim, bo Wasza reakcja powinna być podobna:

Edit. Niech będzie, że wstawię linka:
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,1140443,ref,1,..+Magdalena+..


« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2013, 12:49:28 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6610 : 27 Lipca 2013, 14:59:50 »
Co w tym uśmiesznego?
Nie ogarniam.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6611 : 27 Lipca 2013, 16:00:22 »
Niedziel... Rozumiem, że jesteś ten tegez, ale pytanie: Co w tym dziwnego bądź śmiesznego? ;P.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6612 : 27 Lipca 2013, 16:19:00 »
A mnie się wydaje, że ten uśmiech na jego twarzy ma oznaczać zadowolenie z powodu ujrzenia bardzo ładnej dziewczyny. A napisać muszę, że ładna to ona jest ;)

P.S.
Dwaj panowie nade mną chyba są za młodzi aby zrozumieć.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6613 : 27 Lipca 2013, 16:24:10 »
Po co się podniecać zdjęciem, skoro można taką lasencje złapać na mieście i się z nią umówić na browca (ew. cola xd)?

P.S. Mam 15 lat. Jestem dojrzały jak podgniły banan xD.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6614 : 27 Lipca 2013, 16:27:24 »
Chyba jak gimbus.
A zdjęcia jak i modelka bardzo ładne ; )


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 438 439 440 [441] 442 443 444 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry