Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 439 440 441 [442] 443 444 445 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430132 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6615 : 27 Lipca 2013, 16:51:30 »
A mnie się wydaje, że ten uśmiech na jego twarzy ma oznaczać zadowolenie z powodu ujrzenia bardzo ładnej dziewczyny. A napisać muszę, że ładna to ona jest ;)

P.S.
Dwaj panowie nade mną chyba są za młodzi aby zrozumieć.
Albo po prostu jak ja nie rozumieją co w tym zdjęciu ładnej dziewczyny jest takiego wyjątkowego. Ładna dziewczyna z naszego kraju to takie nadzwyczajne zjawisko w internecie? Jak tak bardzo chcecie się tu chwalić zdjęciami polskich piękności to mogę wam zaraz tu zaspamić jednym postem całą stronę, tylko po co? Ja łapię, że ładna dziewczyna i ogólnie no ale nie wiem, mało takich codziennie widzicie na co dzień lub siedząc w necie by tak się ekscytować i dodawać tu jakby ktoś tam Afrodytę uwiecznił?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6616 : 27 Lipca 2013, 16:54:51 »
Mnie tak dokładnie chodziło o swego rodzaju prowokację, ale dobra nieważne.



IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6617 : 27 Lipca 2013, 18:17:25 »
Niedzielnemu chodziło chyba o komentarze...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6618 : 27 Lipca 2013, 19:19:41 »
Tyle, że w tych komentarzach nie ma nic ciekawego, przynajmniej ja nie natrafiłem.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6619 : 27 Lipca 2013, 19:29:22 »
Chodziło mi o:
Cytat: Hadras
A mnie się wydaje, że ten uśmiech na jego twarzy ma oznaczać zadowolenie z powodu ujrzenia bardzo ładnej dziewczyny. A napisać muszę, że ładna to ona jest

Dla mnie ta dziewczyna jest wyjątkowo ładna i naprawdę takiej piękności nie widzi się co chwila. No ale może to kwestia gustu. Poza tym mało świata widziałem.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6620 : 27 Lipca 2013, 19:30:48 »
Tyle, że w tych komentarzach nie ma nic ciekawego, przynajmniej ja nie natrafiłem.

No nie wiem. Ja nie rozumiem poczucia humoru niektórych ludzi, ja podałem tylko propozycję...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6621 : 27 Lipca 2013, 19:44:41 »
Dla mnie ta dziewczyna jest wyjątkowo ładna i naprawdę takiej piękności nie widzi się co chwila. No ale może to kwestia gustu. Poza tym mało świata widziałem.
Gustu Niedziel. Dla mnie nie powiem by była brzydka, generalnie obiektywnie patrząc powiem, że jest ładna, jednak subiektywnie patrząc to nie mój typ urody.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #6622 : 28 Lipca 2013, 15:15:31 »
Co do dziewczyny: ładna, ale bez przesady. Codziennie spotykam równie piękne. Niestety, obawiam się, że w rzeczywistości ona tak dobrze nie wygląda: zdjęcie jest przerabiane w ps i to niestety widać. Bardzo rzuca się w oczy efekt rozmycia na twarzy i dekolcie - skóra jest znacznie mniej ostra w porównaniu z oczami i ustami (szczególnie dobrze to widać na konturach nosa - są mocno zamazane). Poza tym końcówki grzywki również mają widocznie mniejszą ostrość, skutek niedokładnego użycia gumki podczas ścierania efektu rozmycia. No, już więcej nic nie mówię bo wyjdzie, że zazdrośnica jestem. Ale kiedy człowiek pracuje czasem na photoshopie to pojawia się u niego takie zboczenie polegające na wyszukiwaniu retuszu w każdym zdjęciu.



Co do kostiumu... w ten sposób można było się bać o Supermana, że wyjdzie facet w rajtuzach z gaciami na wierzchu (swoją drogą dobrze, że jak patrzę to zarówno w komiksach jak i w filmie od tego odeszli, bo wygląda o niebo lepiej). Jednak jak na mój gust zarówno strój Człowieka ze Stali jak i Mrocznego rycerza trzymał poziom. Zresztą tu masz bardzo ładną jak na mój gust wersję kostiumu WW, generalnie artwork do kitu ale nigdzie indziej nie mogłem go znaleźć:
http://fanartexhibit.files.wordpress.com/2008/12/trinity1.jpg
Ogólnie całej Lidze przydałoby się odświeżenie szaf (no, może za wyjątkiem Batmana, on jest jeszcze nowy), bo niestety ich pierwotne kostiumy dobrze wyglądały w komiksach i w kreskówkach, ale w rzeczywistości ich sobie takimi nie wyobrażam i takie nastroje wyczuwam również na forach dot. tematyki DC i ich ekranizacji. Superman zrobił postęp, chociaż ihmo jego kostium mógłby być nawet ciemniejszy - granatowy połączony z bordowym. Może to dlatego, że jestem zwolennikiem "mroczniejszych" wersji bohaterów. I uważam, że DC powinno obrać drogę właśnie mrocznej, klimatycznej serii podobnie jak w Trylogii Nolana. Przydałaby się przeciwwaga dla bajkowych, kolorowych i wesołych produkcji Marvela.

Ja trochę Cię zmartwię bo prawdopodobnie takiego kostiumu WW mieć nie będzie. DC przechyla się w stronę dwóch "unowocześnionych" wersji co widać na fragmentach komiksów i też z samych wstępnych szkiców rysowników DC. Jedna z pełnymi spodniami do kostek, druga z kostiumem zbliżonym nieco do poprzedniej wersji:
http://www.dccomics.com/sites/default/files/character_bio_576_justiceleague.jpg
http://static.comicvine.com/uploads/original/6/67985/2478258-jl__11___page_16.jpg

Drugi problem będzie z szukaniem aktorki, która wyglądałaby znośnie w takim kostiumie (przynajmniej w krótszej wersji). Taka kobieta musiałaby naprawdę nieźle wyglądać: tutaj trzeba pani równocześnie dobrze umięśnionej i kobiecej: ze sporym biustem i pośladkami. Bo ja sobie nie wyobrażam, że wcisną tam jakąś chudzinę, patyka z długimi i szczupłymi nogami.

Flash na 100% musi się pojawić, bo będzie dostarczał odrobiny humoru lidze, będzie nadrabiał za gacka, który jak dobrze wiemy poczucia humoru praktycznie nie posiada ;D Osobiście jednak co do ligi jestem za 7 członkami, bo nie ma co się sugerować Avengersami, moim zdaniem lepiej iść własnym torem. Co do wyboru to choć o Aquamanie wiem najmniej i jestem ciekawy podwodnego królestwa, to moim zdaniem Marsjanin jest lepszy. Dodawał w filmach animowanych i kreskówkach dużo charakterystycznego klimatu do uniwersum DC. Poza tym jego bodajże siostrzenica mogła by później zaistnieć w Young Justice, którego bardzo bym chciał bo serial animowany pokazał potencjał tej ekipy. Przy okazji trafiałby do młodzieży, która masami poszłaby do kina, o co przecież chodzi producentom. No i jeszcze Batman Beyond, bo taka cyberpunkowa wersja superbohatera mogłaby być niezłą odskocznią.
Flash powinien się pojawić i na pewno się pojawi, o to się nie martwię. Musi właśnie chociażby ze względu na sama różnorodność bohaterów, wierzę że będzie w JL pełnił rolę podobną do roli Iron Mana w Mścicielach, który nawet w najgorszej sytuacji potrafi rzucić jakimś śmiesznym tekstem. Ale tutaj tez sądzę, że kostium zostanie zmodyfikowany. I ciekawa jestem kogo do tej roli wybiorą, swoich typów nie mam.
Ja tych Avengers wspomniałam tak tylko przykładowo, aby pokazać jaka mniej więcej powinna być liczebność takiej drużyny superbohaterów. W Lidze już się utarło, że jest siedmioro i tak niech zostanie, to szczęśliwa liczba :)  Tylko tak przestrzegam aby nie wepchnęli tam przypadkiem za dużo tych postaci, bo będzie degrengolada.
Co do Young Justice w wersji kinowej mam pewne zastrzeżenia, moim zdaniem najlepsza tu byłaby pełnometrażowa animacja dla dzieci w stylu Pixara. I tak pewnie nikt nie zdecyduje się na żadną z wersji, więc tak sobie pewnie tylko gadamy. Jednak sądzę, że to JL jest fundamentem na którym będzie się budować serię, więc jeśli jakieś poprawki zajdą, to raczej w YJ, nie sądzę żeby DC wycofało Aquamana z JL z tego powodu, że w Młodych jest Megan. Równocześnie skład młodej drużyny nie musi odzwierciedlać seniorów, uważam nawet że dobrze byłoby gdyby były inne - różnorodność nie zaszkodzi.
Bayman Beyond mógłby być, ale myślę, że powinien ukazać się jako ostatnia część z serii przed wyjściem JL na ekrany. Trochę byśmy odpoczęli od Batmana i na sam koniec właśnie takie małe 'odświeżenie wizerunku".

Co do X-sów to nie rozumiem twojego zdania. Jak to zostali zaniedbani na rzecz Avengersów? Przecież Marvel nie posiada do nich praw, więc nie ma co mówić o zaniedbywaniu, tylko co najwyżej o braku chęci do kooperacji z innymi firmami posiadającymi odsprzedane prawa filmowe do postaci tego uniwersum :P
O tym, że odsprzedali prawa to nawet nie wiedziałam :P Tak czy siak obie drużyny pochodzą z Marvel Comics, więc potraktowałam je jak z jednego podwórka.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6623 : 28 Lipca 2013, 15:19:20 »
Dziewczyna ładna, ale szału nie ma. Nie w moim typie (nie, nie lecę na dziewczyny) co prawda. Znam przynajmniej 20 dużo ładniejszych. A ta na zdjęciu ma kwadratową mordkę i za małe oczy jak na mój gust. Bardziej mi się podobają smuklejsze i bardziej filigranowe kobiety.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6624 : 28 Lipca 2013, 15:38:48 »
Szybki szpil- kto będzie grać w WoWa na Sunwellu już oficjalnie i ostatecznie? Potrzebna mi ta informacja.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6625 : 28 Lipca 2013, 16:39:20 »
Ireth, po pierwsze cieszę się, że nie tylko ja widzę tu tego typu szczegóły na zdjęciu, choć jakby nie patrzeć interia nie jest portalem gdzie można oczekiwać wysokiej jakości prac ;) Choć nie powiem potrafią znaleźć się wyjątki, jak we wszystkim.
Cytuj
Ogólnie całej Lidze przydałoby się odświeżenie szaf (no, może za wyjątkiem Batmana, on jest jeszcze nowy), bo niestety ich pierwotne kostiumy dobrze wyglądały w komiksach i w kreskówkach, ale w rzeczywistości ich sobie takimi nie wyobrażam i takie nastroje wyczuwam również na forach dot. tematyki DC i ich ekranizacji. Superman zrobił postęp, chociaż ihmo jego kostium mógłby być nawet ciemniejszy - granatowy połączony z bordowym. Może to dlatego, że jestem zwolennikiem "mroczniejszych" wersji bohaterów. I uważam, że DC powinno obrać drogę właśnie mrocznej, klimatycznej serii podobnie jak w Trylogii Nolana. Przydałaby się przeciwwaga dla bajkowych, kolorowych i wesołych produkcji Marvela.
Supcio i Mroczny Rycerz mają git kostiumy. Co do tego pierwszego to nie widzę potrzeby przyciemniania kostiumu, bo i tak klimatem się różni od tych bohaterów Marvela i jest dużo poważniejszy, jednak to kwestia gustu. Poza nimi Flasha nie chciałbym by zmieniali. Jego kostium moim zdaniem będzie wyglądał super również w realnym świecie.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSarfCzSvvCikfDK8GOFjz8GF78WhWRO8PBg4i9OoOtcCcWIFIxlQ

Co do WW to przy pierwszym szału nie ma, przy drugim lepiej tylko przy tego typu strojach obawiam się zawsze trochę, żeby nie poszli w stronę cycki, tyłek i samo się sprzeda. No ale do tej pory przy filmach DC wykazywali się rozsądkiem i wierzę, że wybiorą aktorkę do której zarówno będzie strój pasować (tu zaś zgadzam się w 100%, że idąc w stronę drugiego kostiumu jeśli oczekują dobrego wrażenia to muszą w niego wsadzić pełniejszą kobietę, a nie jakąś szczupłą), jak i która będzie dobrze odgrywać rolę.

Swoją drogą nie wiem czemu jak czytam takiego filmweba to wszyscy widzą w tej roli Megan Fox, która moim zdaniem zbytniego talentu nie ma (w Transformersach taka ozdoba pomagająca zachęcić męską część widowni do pójścia na film). Konkretnego typu tutaj nie mam. To znaczy jak dla mnie ideałem byłaby tu Monica Belluci ale ona już jak dla mnie jest za stara do tej roli.

Cytuj
Flash powinien się pojawić i na pewno się pojawi, o to się nie martwię. Musi właśnie chociażby ze względu na sama różnorodność bohaterów, wierzę że będzie w JL pełnił rolę podobną do roli Iron Mana w Mścicielach, który nawet w najgorszej sytuacji potrafi rzucić jakimś śmiesznym tekstem. Ale tutaj tez sądzę, że kostium zostanie zmodyfikowany. I ciekawa jestem kogo do tej roli wybiorą, swoich typów nie mam.
Nie no ja uważam podobnie co do roli jaką będzie odgrywał, co do kostiumu to się wypowiadałem. Jeśli chodzi zaś o osoby mogące go zagrać jak ludzie wymieniają to najbardziej mi odpowiada James Franco. Swoją drogą takie jaja ktoś zapodał na filmwebie, choć nie wiem czy są aktualne ;D
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,11815614,Daniel_Radcliffe_chcialby_zagrac_superbohatera.html

Przechodząc do YJ to na pewno nie miałem na myśli, by uniwersum DC było budowane wokół tej grupy. Po prostu stwierdziłem, że dla mnie fajnie by było w JL zobaczyć Marsjanina też z tego względu, że byłoby to fajne nawiązanie do tej jego siostrzenicy. Co do Batmana Beyond to powinno się go zrobić na samym końcu, jako zakończenie uniwersum i pokazanie świata przyszłości tego uniwersum i zakończenie wątku superbohaterów.

Cytuj
O tym, że odsprzedali prawa to nawet nie wiedziałam :P Tak czy siak obie drużyny pochodzą z Marvel Comics, więc potraktowałam je jak z jednego podwórka.
No ale to przecież nawet ja pisałem, że odsprzedane marki to Spider-man i X-meni ;P (no i parę tam pomniejszych, między innymi niedawno odzyskany Blade, jeśli jednak jego będą chceli odnowić, a podobno chcą to będzie kicha, bo komu znającemu pierwsze filmy będzie chciało się podchodzić do nowych? ;D). No mimo wszystko jak dla mnie przez odsprzedanie takich marek Marvel dużo traci, a może raczej przez to, że nie mogąc odzyskać pełni praw do tych superbohaterów nie próbował nawet się dogadać. Przecież wszystkie strony na tym by zarobiły. Później zaś powstają tak bezsensowne pomysły jak umieszczenie Scarlet Witch i Quicksilvera w Avengers, gdzie przynajmniej ta pierwsza nie będzie mutantem (!), a do tego nie będzie nawet wspomienia o ich ojcu, co pozbawi tych postaci trochę głębi. Jeszcze większe jaja są w tym względzie, że Quicksilver wcześniej wystąpi w X-menach i jestem ciekawy jak obie wytwórnie to rozwiążą, bo choć chciałoby się by to był pomost pomiędzy dwoma firmami to nic na to nie wskazuje. Jednak jak widać obie strony na braku współpracy tracą, dużo bardziej jednak Marvel, który nie może wykorzystać pełni swojego uniwersum, a X-meni to jak podkreślałem jeden z najgłębszych i najlepszych moim zdaniem wymysłów Marvela, Spider-Man zaś jest jedną z największych ikon tego uniwersum. Inna sprawa, że tak się zacząłem zastanawiać czy seria o mutantach nie jest odrobina za poważna na połączenie z o wiele bardziej pogodnymi historiami z serii Avengers.


« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2013, 16:49:26 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6626 : 29 Lipca 2013, 01:51:53 »
Wy tak na serio?

Skoro Reuel potrafi napisać posta na 20 minut przewijania (w tempie mojego myślenia, a nie reagowania) to na 90% jest to Batman.
Więc powiem tylko tyle - nie łapie tych wszystkich TurboDymoManów, a u nietopyrza nie widze żadnych specjalnych super mocy poza podejrzanie dużą sprawnością fizyczną. Skacze sobie takie jegomość w przebraniu i leje po pysku tych, którzy za mało siedzieli w psychiatryku.

Dla mnie to jak piłka nożna - fajne, ale nie dla mnie.

Wszelkie błędy poprawie jutro, pisze z komórki po 16 godzinach siedzenia w pociągu.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6627 : 29 Lipca 2013, 03:19:02 »
Wy tak na serio?
Nie, po prostu chcemy zaspamować temat jak największą ilością tekstu.

Cytuj
Skoro Reuel potrafi napisać posta na 20 minut przewijania (w tempie mojego myślenia, a nie reagowania) to na 90% jest to Batman.
Jeżeli dla Ciebie ten post jest długi to ty jesteś świeży na tym forum chłopie 8)

Cytuj
Więc powiem tylko tyle - nie łapie tych wszystkich TurboDymoManów, a u nietopyrza nie widze żadnych specjalnych super mocy poza podejrzanie dużą sprawnością fizyczną. Skacze sobie takie jegomość w przebraniu i leje po pysku tych, którzy za mało siedzieli w psychiatryku.
Człowieku, jeśli się wysilasz by o czymś pisać to chociaż postaraj się wywiedzieć takie minimum by wiedzieć, że gacek nie ma żadnych super mocy, a jego siła bierze się wyłącznie z treningu, niezwykłej inteligencji, siły woli. Wszystko to zaś poparte jest nieraz różnymi gadżetami i sprzętem.

Cytuj
Dla mnie to jak piłka nożna - fajne, ale nie dla mnie.
No to przewiń i nie zwracaj uwagi.


« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2013, 03:21:46 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6628 : 29 Lipca 2013, 09:15:48 »
@rtx
Co ty dzisiaj tak hejcisz? Albo inaczej: Why so serious?



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6629 : 29 Lipca 2013, 12:56:55 »
Ja nie 'hejtuje' tylko nie ogarniam o co w tym chodzi.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 439 440 441 [442] 443 444 445 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry