Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 440 441 442 [443] 444 445 446 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430115 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6630 : 29 Lipca 2013, 13:02:37 »
Cytuj
DOSTAŁEM SIĘ!!! :333
Gratki.

Cytuj
Chyba powinieneś czuć się bezrobotnym.
Chyba się woda w wiadrze.

Cytuj
To takie piękne i szczytne ;__;
Jeśli nie ja to życie by mu przyp... za mnie :P Pewnie i tak to zrobi ;]
Z was dwojga to życie może bardziej "przyp..." Tobie bo on na studia się już dostał. Don't Ya Think? Chyba, że jesteś w zawodówie...

Cytuj
Cytuj
Oh taka dzielna cyniczna dziewczynka (...) Takich są tysiące, naprawdę, i wierz mi, że jedna nie zdoła popsuć mi humoru.

Ohh taki dzielny chłopczyk (...) Takich są tysiące i może jednemu się udaje, ale nie zmienia to reguły :P

Ohh taki dzielny Fast (...), który jest tylko jeden uważa, że cynizm jest kartą przetargową słabego intelektu [albo jak kto woli strojeniem się w piórka staruszków przez młodych gniewnych :D ] i w ogóle to jałowo tutaj, jałowo.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6631 : 29 Lipca 2013, 13:33:40 »
Ja nie 'hejtuje' tylko nie ogarniam o co w tym chodzi.
Ale co tu jest do nie ogarnięcia? Lubimy tematykę superbohaterów, jara to nas, Ciebie zaś nie i tyle. Czy to naprawdę takie dziwne, że lubimy coś czego nie rozumiesz? Nie wiem, urodziłeś się wczoraj czy coś w tym rodzaju? Bo nie wiem zbytnio o co Ci chodzi :huh:

Przy okazji Fast komu ty odpisujesz? Bo nigdzie nie widziałem tych komentarzy :co:


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6632 : 29 Lipca 2013, 14:06:52 »
A bylo strone albo dwie wczesniej,  to odpisalem.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #6633 : 29 Lipca 2013, 14:53:52 »
Przy okazji Fast komu ty odpisujesz? Bo nigdzie nie widziałem tych komentarzy :co:
Nick zobowiązuje, toteż Fast poczuł potrzebę poruszenia tematu sprzed paru stron. Przewiń trochę, to znajdziesz.

Ja nie 'hejtuje' tylko nie ogarniam o co w tym chodzi.
Jest taka niepisana zasada, że jak się nie wie o co chodzi, to się nie wypowiada. Przewiń sobie po prostu.

Supcio i Mroczny Rycerz mają git kostiumy. Co do tego pierwszego to nie widzę potrzeby przyciemniania kostiumu, bo i tak klimatem się różni od tych bohaterów Marvela i jest dużo poważniejszy, jednak to kwestia gustu. Poza nimi Flasha nie chciałbym by zmieniali. Jego kostium moim zdaniem będzie wyglądał super również w realnym świecie.
Jak kto uważa, ja jednak jestem zdania że Superman jest i tak najbardziej "lajtowym" bohaterem DC. Chociaż oczywiście w porównaniu do Marvela jest i tak bardziej poważny, masz rację. Ale i tak jeszcze bym go troszkę podrasowała :P
Flasha, podobnie ja Supermana, też bym nieco ściemniła na bardziej bordowy kolor. Może zbyt dużą przykładam do tego uwagę, w końcu niejedna postać z Marvela miała już dziwniejsze stroje, które w filmach o dziwo nie wyglądały tak źle (Kapitan Ameryka chociażby). Ciekawi mnie też czy dołożą do niego jeszcze wyładowania elektryczne, które pojawiają się w kraskówkach i komiksach, z jednej strony fajny efekt, z drugiej strony łatwo go zepsuć.

Co do WW to przy pierwszym szału nie ma, przy drugim lepiej tylko przy tego typu strojach obawiam się zawsze trochę, żeby nie poszli w stronę cycki, tyłek i samo się sprzeda. No ale do tej pory przy filmach DC wykazywali się rozsądkiem i wierzę, że wybiorą aktorkę do której zarówno będzie strój pasować (tu zaś zgadzam się w 100%, że idąc w stronę drugiego kostiumu jeśli oczekują dobrego wrażenia to muszą w niego wsadzić pełniejszą kobietę, a nie jakąś szczupłą), jak i która będzie dobrze odgrywać rolę.
Też nie uważam wpakowywania do filmów cycków, tyłków i obnażonych nóg za dobry pomysł, jednak kostium WW to jest akurat świętość w świecie komiksów i jej główny atrybut, cecha rozpoznawcza. (szczególnie te obciachowe nieco "amerykańskie gacie"). Toteż ja popieram zmiany, ale niewielkie. I nie mam nic przeciwko aby WW w filmie używała obu kostiumów, jednego jako "usual", drugi na finał. No i nie zapominajmy też, że Diana pochodzi z wyspy zamieszkanej przez kobiety, taki strój to jest normalka na Themyscirze :) Lecąc na Ziemię mogłaby przebrać ciuszki.
I właśnie też z powodu WW optuję za drugą kobietą w JL, tym razem w pełnym stroju - ładny kontrast, do tego DC pokazałoby że rola superbohaterki nie sprowadza się jedynie do pokazania ciałka.

Swoją drogą nie wiem czemu jak czytam takiego filmweba to wszyscy widzą w tej roli Megan Fox, która moim zdaniem zbytniego talentu nie ma (w Transformersach taka ozdoba pomagająca zachęcić męską część widowni do pójścia na film). Konkretnego typu tutaj nie mam. To znaczy jak dla mnie ideałem byłaby tu Monica Belluci ale ona już jak dla mnie jest za stara do tej roli.
Właśnie dlatego pewnie wybierają Megan Fox - bo ładnie wygląda, kogo to obchodzi jak gra. Mnie Megan nie odpowiada gdyż primo: nie jest wystarczająco dobrze zbudowana, secundo jak dla mnie WW powinna mieć bardziej wyostrzone rysy twarzy: widoczne kości policzkowe, wydatne usta, gęste brwi tuż nad oczami, wysokie czoło. Twarz Megan jest dla mnie nieco za pulchna, już Jolie by się lepiej nadawała (ale tylko z twarzy). Że nie umie grać to wiadomo, z drugiej strony przecież nie oczekuje się od aktorki w filmie akcji wielkich umiejętności. Co nie oznacza, że nie powinno się na to zwracać uwagi, miło byłoby widzieć kogoś utalentowanego. To też pewnie będzie zależeć od charakteru samej roli, która na razie jeszcze nie została napisana, więc trudno mi tutaj oceniać jaka aktorka byłaby odpowiednia.
Na filmwebie różne dziwne rzeczy można przeczytać. Np. to, że kandydatką do roli WW była Jennifer Lopez ;D

No ale to przecież nawet ja pisałem, że odsprzedane marki to Spider-man i X-meni ;P (no i parę tam pomniejszych, między innymi niedawno odzyskany Blade, jeśli jednak jego będą chceli odnowić, a podobno chcą to będzie kicha, bo komu znającemu pierwsze filmy będzie chciało się podchodzić do nowych? ;D). No mimo wszystko jak dla mnie przez odsprzedanie takich marek Marvel dużo traci, a może raczej przez to, że nie mogąc odzyskać pełni praw do tych superbohaterów nie próbował nawet się dogadać.
To czegoś widocznie nie doczytałam :P Marvel na pewno traci na takim rozbiciu, nie tylko finansowo, ale również biorąc pod uwagę spójność całego uniwersum (która jest moim zdaniem i tak już mocno nagryziona, Marvel jest moim zdaniem znacznie bardziej chaotyczny niż DC). Z drugiej strony nie wiem, czy takie "zjednoczenie" by coś dało, przynajmniej w perspektywie najbliższych lat. Po wielkim sukcesie kasowym Avengers wszyscy skupią się na tej serii (ewentualnie rozwijając te poboczne typu Thor, Kapitan Ameryka, Hulk etc.). Trzeba kuć żelazo póki gorące, a Mściciele mają jeszcze niewyczerpany potencjał (mówię tu raczej w kontekście potencjału kasowego, niekoniecznie fabularnego) i zakładam, że Marvel będzie jeszcze długo jechał właśnie na tym wózku. Może gdy ludziom się to znudzi, ktoś pójdzie po rozum do głowy i będą po kolei wykupywać prawa. Natomiast na chwilę obecną nie jest im potrzebne tworzenie oddzielnych filmów o wątpliwej szansie powodzenia, skoro Avengers to pewny zysk.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6634 : 29 Lipca 2013, 19:18:29 »
Tak jak zapowiadałem- ssy z WoWa. Jeden bonusowy z Northrend.

Tutaj wybrzeże niezbyt sprzyjające żegludze ( Lokacja- Durotar)
http://img109.imageshack.us/img109/4206/0mx6.jpg

Tu wyspy Echa. ( Lokacja- Durotar)
http://img268.imageshack.us/img268/646/yxvk.jpg

Tutaj Howling Fjord w całej swej okazałości ( jedna z najładniejszych lokacji w WoWie.)
http://img62.imageshack.us/img62/8172/7c9i.jpg




IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6635 : 30 Lipca 2013, 20:31:52 »
Nie tak dawno było tutaj głośno o pewnych kucach, które mają swoich zwolenników(O.o) oraz przeciwników. Ja się nie zaliczam do żadnej z tych grup, bo znaczyłoby to, że mam z wyżej wspomnianymi zwierzętami coś wspólnego, ALE jeżeli odcinki tychże koców wyglądałyby TAK oraz miałyby taką ścieżkę dźwiękową, to nie powiem, może dałbym im drugą szansę.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6636 : 30 Lipca 2013, 21:04:53 »
FAST! :333 <3333


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6637 : 30 Lipca 2013, 21:40:45 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eB0aicFyxpI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eB0aicFyxpI</a>

Pozdruwka dla swojakuw.

http://tusks.files.wordpress.com/2010/02/lashaar.jpg
Kto chciałby mieć taki łuk? ; >


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6638 : 31 Lipca 2013, 12:23:06 »
Sabaton! Sabaton! >.<

Powróciłam na bliżej nieokreślony czas :3


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #6639 : 31 Lipca 2013, 17:51:35 »
http://tusks.files.wordpress.com/2010/02/lashaar.jpg
Kto chciałby mieć taki łuk? ; >


Ja chce mieć takie buty!


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6640 : 01 Sierpnia 2013, 22:24:28 »
Jaram się tym artworkiem. Szkoda że autor nie zrobił w wiekszej rozdzielczości, byłaby bombowa tapeta na pulpit...

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2013/173/5/e/team_by_wafflelopogus-d6a5v2n.jpg


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6641 : 06 Sierpnia 2013, 19:49:08 »
Hmm. Ludkowie, mam problem z HoMM II :P

Tak, tak, niektórzy pomyślą, że mam "wczesny" zapłon i dopiero teraz się tym jaram... ale mam problem z muzyką w wersji stereo tzw. operowej. Kiedy próbuję na nią zmienić dźwięk MIDI to mnie wyrzuca z gry do Windowsa... gierkę mam oryginalną, HoMM II Gold. A mój system to 7 64 bity :P

Jak ktoś coś może/chce pomóc to niech napisze do mnie PW żeby nie robić tu spamu.
Nie zakładałam topiku w dziale H II bo wg mnie to bez sensu...gierka już dość stara. Szukałam w internetach podobnych tematów ale jakoś nic to nie pomogło. Plis, halph!


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6642 : 06 Sierpnia 2013, 22:02:10 »
Spróbuj uruchomić w trybie zgodnośći z xp (powinno być w właściwościach głównego pliku .exe) a nuż pomoże...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6643 : 07 Sierpnia 2013, 14:19:08 »
Spróbuj uruchomić w trybie zgodnośći z xp (powinno być w właściwościach głównego pliku .exe) a nuż pomoże...
Niestety nic z tego ;) po prostu mam za super fajny szybki sprzęt i tyle :P Midi też ma swój urok :D


EDIT: Ożesz matko.... xD gdyby był czerwony to powiedziałabym, że to Xeron z H3 :D zacna opera :D
http://www.youtube.com/watch?v=OV3xp5ZXSYA


« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2013, 13:39:09 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6644 : 09 Sierpnia 2013, 19:16:05 »
http://img837.imageshack.us/img837/1313/4pwp.jpg
Mieszkanie Cahan, potwierdzone info.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 440 441 442 [443] 444 445 446 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry