Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 449 450 451 [452] 453 454 455 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430117 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6765 : 19 Września 2013, 15:10:27 »
Vader vs Hitler - epickie starcia, które zawsze kończą się czymś złym dla Hitlera. Toż to najlepsze ERB jakie stworzyli. Oczywiście jestem za Hitlerem - ten facet miażdży Vadera, zwłaszcza w drugiej części. ;)
A jak już o kontynuacjach mowa, to oczywiście Bruce Lee vs Clint Eastwood, Darth Vader vs Hitler i jeżeli nie zostanie ten pomysł znienawidzony z miejsca :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WA4tLCGcTG4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WA4tLCGcTG4</a> ;D

Tak, lubię to bitwę i zdania nie zmienię ;P.

Aha, ponoć chcą zrobić ERB Goku vs Superman, a oto dowód (zawarte jest tam też kilka ciekawostek ;)) :
https://www.youtube.com/watch?v=MrfkoUpO6qM



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6766 : 19 Września 2013, 16:08:12 »
Każde ERB jest świetne, siedźcie cicho. To też jest świetne.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vICX-6dMOuA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vICX-6dMOuA</a>


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6767 : 19 Września 2013, 18:04:01 »
Pokemon - Teoria Śpiączki ( całkiem ciekawa pasta, tak swoją drogą )

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego rozwój i tępo historii dramatycznie zmienił się po tym feralnym wypadku, gdy Ash został trafiony piorunem ? Jak Ash i jego świat, stał się stosunkowo normalny dopiero po wypadku ? Mam pewną teorię na ten temat. Cały wypadek sprawił że nasz bohater zapadł w śpiączkę. Parę dni po całym wydarzeniu, został znaleziony, natychmiastowo przewieziony do szpitala, gdzie rozpoczęła się długa terapia lekami. To właśnie dlatego, między innymi "Team Rocket" stał się mniej groźną organizacją. Leki miały ogromny wpływ na sny i marzenia Asha. Sprawiły że nie były już przerażającymi koszmarami a stały się wręcz idylliczne. Ash mógł wreszcie żyć w swoim świecie fantazji, oraz snuć marzenia o zostaniu mistrzem Pokemon.

Pamiętasz że pierwsze odcinki serialu były emitowane w doskonałej jakości ? Reszta serii to niestety tylko marne resztki jego podświadomości, która z jednej strony stara się spełniać jego wszystkie pragnienia, z drugiej pragnie od nich uciec. Jeżeli Ash zda sobie sprawę że jest w śpiączce, to obudzi się, lecz dozna poważnego uszkodzenia mózgu. Jedynym ratunkiem dla niego jest mozolna likwidacja jego mentalnych barier, stopniowo jedną po drugiej, aż będzie w stanie uporać się z tym wszystkim i uciec ze śpiączki.

To wyjaśnia brak jakichkolwiek zmian fizycznych. Co więcej, międzynarodowy socjalizm, który obecny jest w serii na każdym kroku, można wytłumaczyć, jeżeli jeszcze raz uświadomisz sobie że jest to świat niespełnionych marzeń; Ash wymyślił sobie bezpieczny system, który utrzymuje cały świat, oraz pozwala jemu oraz innym podróżnikom żyć tak jak tylko chcą. Wyjaśnia to także masę innych nurtujących kwestii, np : jak dziecko może wyruszyć na samotną wyprawę, jeżeli wiemy że cały świat pełny jest dzikich i niebezpiecznych "zwierząt" ? Dlaczego każde centrum Pokemon wygląda tak samo i pracują w nim te same pielęgniarki ? Joy i Jenny to postacie które Ash zna z rodzinnego miasta i są one dla niego swoistego rodzaju siatką bezpieczeństwa. Gdziekolwiek się nie znajdzie, będzie czuł się jak w domu. Reprezentują one stabilność i wszystkie ideały naszego bohatera. Dlatego właśnie też Gary został profesorem. Tłumaczy to także fakt, że za każdym razem gdy dotrze do nowego miasta praktycznie nikt o nim nie słyszał, pomimo jego głośnych osiągnięć. Dlatego też Giovanni jest liderem "Team Rocket". Nie jest możliwe by Paul (rywal Asha z obszaru Sinnoh) nigdy o nim nie słyszał. Mimo wszystko Ash był w pierwszej 16 najlepszych trenerów świata oraz zniszczył Pomarańczową Ligę.

Jego towarzysze podróży symbolizują wszystkie cechy jego osobowości którymi może się cieszyć, ale nie bardzo chce wiązać ze sobą. "Team Rocket" są personifikacją tych cech które jego mózg uznał za "negatywne", ale mimo wszystko pragnie się z nimi pogodzić. Jesse i James chcą wprawić w zdumienie, zadowolić Giovanniego, ojca Asha. Zwłaszcza Meowth, który posiada miłe wspomnienia z nim związane. Reprezentuje on nadszarpniętą już niewinność naszego bohatera - jest fragmentem złożonej siatki jego osobowości. Jeżeli raz zauważyłeś że jest w stanie mówić bardzo szybko staje się to oczywiste - w rzeczywistość mówi on po to aby pomóc Ashowi zaakceptować mroczną część jego natury.
Brock reprezentuje stłumioną seksualność. Gdy zapadł w śpiączkę nie interesował się jeszcze kobietami. Lata jednak mijały i potrzebował on postaci która będzie zbytem dla jego rosnącej frustracji seksualnej. Ponieważ nigdy nie uprawiał seksu, wszystkie "podchody" Brocka muszą ponieść klęskę. Brock jest projekcją jego seksualności i jest on stale na przegranej pozycji ponieważ Ash nigdy nie mógł "doświadczyć" seksu. Nie kojarzy się on tylko z samym aktem płciowym, jest on także ukrytym instynktem ojcowskim. Ash nigdy nie doświadczył ani jednego ani drugiego. Brock porzuca swoich bliskich i przyłącza się do "podróży" naszego bohatera, robi to ponieważ Ash nie potrafi radzić sobie z ciężarem odpowiedzialności jaki wisi na na jego barkach. Nie potrafi także poradzić sobie z zaangażowaniem w jakiś związek na poziomie mentalnym. Pobyt Brocka u profesor Ivy był próbą całkowitego stłumienia (a przynajmniej odsunięcia na boczny tor) swojej seksualności. Ash nie potrafił jednak poradzić sobie bez niego - i dlatego właśnie Brock wraca do nich po chwilowej nieobecności. Jest przerażony i odmawia mówienia o czymkolwiek (podświadomość Asha tłumiła obecność Brocka przez cały ten czas, dlatego też inne uczucie niż pojęcie strachu nie występuje). Jest to powód dla którego powraca on często do serii.... zazwyczaj PO TYM jak Ash poznaję nową dziewczynę; przez co odkrywa w sobie kolejny kobiecy fragment.
Misty jest postacią, która ukazuje jaki obraz dziewczyny jest zapisany w podświadomości bohatera. To właśnie dlatego jest praktycznie ciągle obecna w serii, lecz ostatecznie okazuje się nieosiągalna .Bohater nigdy poza śpiączką się z nią nie spotkał, więc nie potrafi sobie wybobrazić związku. Mam na ten temat kolejną teorię : Jeżeli Misty była jego obiektem zainteresowania, a może nawet miłości (choćby podświadomej) to oznacza to że potrzebował jej, aby osiągnąć pewien poziom dojrzałości. Czuł że ludzie powinni łączyć się w pary dopiero kiedy staną dorośli. W praktyce okazało się że nie potrafi sobie z tym poradzić i że zamiast zmysłowej i kobiecej, woli normalną, może troszkę despotyczną, arogancką Misty.




IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6768 : 19 Września 2013, 19:14:33 »
Nudziło mi się, więc zrobiłem taki oto shit.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6769 : 20 Września 2013, 15:57:50 »
SIEMA!!

Mało kiedy już tu postuje ale chciałbym poinformować, że znów wystartowała beta Heroes On line ale tylko dla wybranych VIP osób z tego co wiem nigdzie nie można starać się o klucz ;/

Wiec sprawdzcie swoje skrzynki mailowe i szukujcie duże zapasy energetyków :D

Niech moc bedzie z wami XD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6770 : 20 Września 2013, 16:04:48 »
OK, w związku z tym co napisał jegomość powyżej, am wiadomość.

Otóż dostałem od Ubisoftu maila z kodem do udziału w tych testach i tu jest mój problem, bo nie chcę brać w nich udziału. :P

Wiem jestem dziwny, ale, jeżeli ktoś zechce ten kod  instrukcje z nim przesłane, proszę o info na PW.

Z góry życzę miłej gry :)


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6771 : 20 Września 2013, 17:57:51 »
Ale że jak to?? Nie jestem VIP ??? :(

Wiadomość doklejona: 20 Września 2013, 18:08:23
A temat z innej bajki na facebooku jest dostępny język piracki i jest zajebisty :D :D :D


« Ostatnia zmiana: 20 Września 2013, 18:08:23 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6772 : 20 Września 2013, 18:59:44 »
@up
Ty może nie jesteś a chcesz być, a ja nie chcę być a jestem :(

Ludzie!!! Kto chce ten kod do bety dla VIPów? Weźcie, daję ten kod Wam za darmo!!!


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6773 : 20 Września 2013, 20:36:59 »
Nikt nie chce xD

A co do gry to:

- jak dla mnie to bardzo bardzo łatwa... złoto i inne surowce zdobywa się szybko
- jak na bodajże 5 poziome doświadczenia zdobyłem nekromancje to teraz prawie nie trace jednostek
- bohater juz na 6 poziome wybija pół armii sam
+ ładna grafika
+ muzyka
+ grafiki z heroes V (jak na razie tylko widziałem gryfa, enta i druida ) wyglądają extra


To rzeczy które przyszły mi do głowy w trakcie pisana postu na szybkiego no i na pewno ktoś jeszcze dodał by parę plusów i minusów :)



IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6774 : 25 Września 2013, 19:00:45 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GnUvJgq2rkI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GnUvJgq2rkI</a>

Ogólnie gościu robi same życiowe filmiki, nauczył mnie bardzo dużo.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6775 : 26 Września 2013, 17:25:55 »
Beznadziejne jest to...


I wydaje mi się, że dużo pomysłów jest ściągnię od tego autora

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RWgTveWAzMA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RWgTveWAzMA</a>


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6776 : 26 Września 2013, 18:12:41 »
Hmm... Heroes VI edycja kompletna za 70 dych. Opłaca się? Poza tym inna sprawa, że padła mi płytka z Disem 2 :/ Złota edycja disów kosztuje około 40 zł, dość dużo jak na tak stare gry. Tak więc drugie pytanie co z tych dwóch się bardziej opłaca..


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6777 : 26 Września 2013, 18:15:52 »
Swoją drogą DII antologia - tj. to złote - jest po angielsku w pełni. Mi to osobiście przeszkadza, bo oswoiłem się z tym, że jest to tytuł ,,po polsku", przy czym tłumaczenie było całkiem strawne.




IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6778 : 26 Września 2013, 19:23:48 »
Reuel, za 70 dych to mało którq gra się opłaca. :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6779 : 26 Września 2013, 19:49:17 »
Swoją drogą DII antologia - tj. to złote - jest po angielsku w pełni. Mi to osobiście przeszkadza, bo oswoiłem się z tym, że jest to tytuł ,,po polsku", przy czym tłumaczenie było całkiem strawne.
Jeśli tak to lipa... chociaż niby można by ściągnąć spolszczenie. Jednak z tym zawsze jest grzebania po różnych stronach, a ja nie lubię takich rzeczy ściągać bo załapie mi komputer jakieś ustrojstwo. Tylko kurde szkoda, bo tamta płyta raczej nie odpali...

Cytuj
Reuel, za 70 dych to mało którq gra się opłaca. :P
Boja wiem? Za Wiedźka lub Batmana dałbym i sto :P No tylko, że Hirki i Disciplesy są wyjątkowe, bo są to gry na tyle godzin, że nawet przy takich cenach się zwracają jeśli tyle dasz.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 449 450 451 [452] 453 454 455 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry