Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 468 469 470 [471] 472 473 474 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430111 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7050 : 29 Grudnia 2013, 16:28:03 »



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7051 : 29 Grudnia 2013, 16:35:35 »
Niestety, nie mam komputera kwantowego.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7052 : 29 Grudnia 2013, 16:50:08 »
Skyrim też można podkręcić w kosmos, że będzie tak wyglądał. ;) Dla chcącego nic trudnego. ;)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7053 : 29 Grudnia 2013, 16:51:17 »
A to "też" to w odniesieniu do czego? Bo ten wiedźmin nie jest podkręcony.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7054 : 29 Grudnia 2013, 16:59:02 »
Real Vision ENB + 4k textures [to się chyba inaczej nazywało] + Amidian Born Book of Silence daje grafikę oszałamiająco dobrą, i wydajność oszałamiająco złą.

A do Morrowinda, polecam zobaczyć MGSO 3.0, też wygląda świetnie [ale oczywiście nie aż tak jak TES V z wymienionymi powyżej modami]. Ale animacje wciąż są dużo gorsze niż w Skyrimie.

Edit:
Do Skyrima zapomniałem Climates of Tamriel i Realistic Lighting Overhaul


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2013, 17:18:47 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7055 : 30 Grudnia 2013, 14:09:18 »
Dla wszystkich fanów Gry o Tron i/lub Hobbita :




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7056 : 30 Grudnia 2013, 14:27:36 »
Paskudny ten Smaug, ma mordę jak rozkłapciany kapeć w wersji góralskiej :P

Za to podejście Danki...

CMS prawi: Idź pal synu mój i okradaj ylfy, ludzi oraz krasnoludy, gdyż to istoty niższego rzędu. Niech ukorzą się przed potęgą smokowatości!


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7057 : 30 Grudnia 2013, 14:33:31 »
Ponoć robili to bydlę przez rok...

Nie poraża :P

Ale wiedźmin 3 będzie epicki :D


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7058 : 30 Grudnia 2013, 14:37:11 »
Tak jeszcze co do Smauga- czy on nie powinien być złoty  :huh:?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7059 : 30 Grudnia 2013, 14:39:00 »
Nah, on miał po prostu złote odleżyny od tego skarbca. Wbiły mu się na stałe do skóry. Na rysunkach pierwszych był czerwony i tak.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7060 : 30 Grudnia 2013, 14:45:24 »
Smaug jest złotawo - czerwony. Byłem wczoraj na filmie i stwierdzam (nie jestem w tym osamotniony), że to najlepiej zrobiony smok w historii kina. Nie chodzi mi oczywiście o sam wygląd, ale o zaprezentowanie jaszczura - czuje się od niego prawdziwy charakter, osobowość i realizm, pozwalający na chwilę zapomnieć, że to zbitka CGI. Naprawdę dobrze zrobiony głos, połączony ze skanowanie twarzy aktora go podkładającego tworzą realnego smoka - porównajcie sobie chociażby do "Ostatniego smoka", który wygląda jak jaszczurka ze skrzydłami i skrzydłami. ;)

I tak - wiem, że Jackson ma w ciul budżetu i że teraz to są super-duper efekty specjalne. :P Niemniej, pójdźcie sobie na film (ja byłem na 2D), koniecznie w oryginale (dubbbing to zuo). Wtedy oceniajcie, bo akurat wygląd odgrywa najmniejszą rolę. ;)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7061 : 30 Grudnia 2013, 16:33:16 »

Homobolszewik ;_;


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #7062 : 30 Grudnia 2013, 16:36:45 »
Mistrz! xD. Tak teraz na to patrze, i mi wyszło, że jestem anarchoseksualistą. What the f**k? To istnieje coś takiego? :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7063 : 30 Grudnia 2013, 16:38:54 »
Smaug jest złotawo - czerwony. Byłem wczoraj na filmie i stwierdzam (nie jestem w tym osamotniony), że to najlepiej zrobiony smok w historii kina. Nie chodzi mi oczywiście o sam wygląd, ale o zaprezentowanie jaszczura - czuje się od niego prawdziwy charakter, osobowość i realizm, pozwalający na chwilę zapomnieć, że to zbitka CGI. Naprawdę dobrze zrobiony głos, połączony ze skanowanie twarzy aktora go podkładającego tworzą realnego smoka - porównajcie sobie chociażby do "Ostatniego smoka", który wygląda jak jaszczurka ze skrzydłami i skrzydłami. ;)

I tak - wiem, że Jackson ma w ciul budżetu i że teraz to są super-duper efekty specjalne. :P Niemniej, pójdźcie sobie na film (ja byłem na 2D), koniecznie w oryginale (dubbbing to zuo). Wtedy oceniajcie, bo akurat wygląd odgrywa najmniejszą rolę. ;)
Wygląd czegokolwiek w tej serii prezentuje się od strony technicznej tragicznie. Jackson wszystko przejechał CGI (nawet krajobrazy Nowej Zelandii, co jest grzechem samym w sobie, bo nie poprawia się ideału..) i już w Niespodziewanej Podróży trąciło w wielu miejscach bardziej grą niż filmem (Azog, wargi, orły, wspomniane krajobrazy, oko Smauga, które chyba najbardziej trąciło komputerem). Jedynie przy Rivendell użyto ich tak jak powinno i trąciło tam ani trochę komputerowością. W efekcie takich zabiegów efekty z Władcy Pierścienia wypadają lepiej od tych obecnych, chociaż są o dobre 10 lat starsze z jednego ważnego powodu - realizmu. Kiedy we Władcy patrzyłem na wierzchowce upiorów pierścienia miałem wrażenie, że są one jak żywe, kiedy zaś patrzę na te parszywe oko Smauga, widzę efekty komputerowe i w dodatku słabe, bo na wielu trailerach do gier lepiej potrafią takie rzeczy zrobić. Ogólnie od strony graficznej film wypadał słabo. Jeszcze jak dodam na siłę odmładzaną twarz starego Bilba, będącego efektem albo pracy grafików albo charakteryzatorów to chce mi się po prostu płakać. Najgorsze jest jednak to, że ludzie odpowiedzialni za ten film tego nie widzą i dalej brną w to w następnych częściach, bo na trailerach 2 części nie widać ani trochę poprawy...

Ogólnie źle się nastawiam na drugą część tej papki będącej imitacją prawdziwego Hobbita, bo inaczej tego nie nazwę po wplataniu wątku miłosnego między krasnoludem i elfką. Naprawdę wiele byłem w stanie wybaczyć Peterowi Jacksonowi ale to przegięło pałę. Dodajmy chłoptasia grającego zabójcę smoka, wplątanie Legolasa i reklamowanie go jak główną postać filmu chociaż, że w książce nie odegrał żadnej roli, pompatyczny styl zupełnie nie pasujący do lekkiego, przyjemnego Hobbita i mamy parodię książki w pełnej krasie. No i nie zapominajmy o złotej zasadzie tej sagi, czyli nie ważne co się dzieje, krasnoludy wyglądają jakby dopiero wyszli od personalnych stylistów...


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2013, 16:55:26 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7064 : 30 Grudnia 2013, 17:20:36 »
Mi się Smaug w Hobbicie naprawdę bardzo podoba.
Ale na tym memie wygląda beznadziejnie, bo po prostu zły kadr.
Moim zdaniem najlepiej zrobiona u niego rzecz to głos. Głęboki, świetnie nagrany...
Oczywiście mówię o angielskiej wersji, bo dubbing na 99% zrąbali po całości.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 468 469 470 [471] 472 473 474 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry