Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 469 470 471 [472] 473 474 475 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430115 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7065 : 30 Grudnia 2013, 17:26:35 »
NOWE SZATY NNOITRY <333333333333


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7066 : 30 Grudnia 2013, 17:33:00 »
Zgadzam się z Ptakiem. Lubię tą minę Twi- dat irytacja :D

Ale co do Flutterki- wolę ją jako Flutterbat [4 sezon].


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7067 : 30 Grudnia 2013, 17:38:26 »
Mi się Smaug w Hobbicie naprawdę bardzo podoba.
Ale na tym memie wygląda beznadziejnie, bo po prostu zły kadr.
Moim zdaniem najlepiej zrobiona u niego rzecz to głos. Głęboki, świetnie nagrany...
Oczywiście mówię o angielskiej wersji, bo dubbing na 99% zrąbali po całości.
Co do głosu to rzeczywiście przyznam, że słuchając na trailerze to jedyny element, który jak dla mnie w Smaugu ma prawo się podobać.

Zaś co do dubbingu się nie zgodzę. W I niby miał być taki zły a jak ostatnio oglądałem z kuzynem okazało się, że jest jednym z lepszych w ostatnich latach. Owszem nie równa się oryginałowi, jednak trzyma dobry poziom.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #7068 : 30 Grudnia 2013, 19:15:50 »
Cytuj
Oczywiście mówię o angielskiej wersji, bo dubbing na 99% zrąbali po całości.

Byłem na wersji dubbingowanej (brat nie chciał na wersję z lektorem  :/ ) i nie uważam jej za tragiczną. Owszem szczyt dubbingu to nie jest ale słucha się całkiem przyjemnie. Tak jak inni jestem rozczarowany wyglądem Smauga. Jedyne co było dobre w jego modelu to oko. Było takie jakie powinno być.


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7069 : 30 Grudnia 2013, 20:12:53 »
Mnie się tam podobało, 3D, napisy. A Smaug, jak dla mnie, zrobiony bardzo w porządku. Pysk ma taki kłapaty, bo przecież Cumberbatch robił za wzór. Głos wyszedł genialnie.
Co do Tauriel x Kili... No cóż, kobiecie był potrzebny prawdziwy mężczyzna, co tu dużo mówić :). Herezja, bo herezja, ale ja ją tam rozumiem. I dzięki temu filmowi zostało udowodnione, że z Legolasa można zrobić badassa. Poza tym, bez Lego nie byłoby jednej z moich ulubionych scen, w której w/w ogląda ten medalion, czy co to było, Gloina. A po kwestii "You know nothing" całe kino dopowiedziało "Jon Snow" xD. Miło się oglądało.
 


IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #7070 : 30 Grudnia 2013, 20:22:10 »
Cytuj
Poza tym, bez Lego nie byłoby jednej z moich ulubionych scen, w której w/w ogląda ten medalion, czy co to było, Gloina.
No, to była jedna z tych zabawnych scen  :).
-A co to za stwór?
-To mój syn Gimli.
Patrząc na ich późniejszą przyjaźń, to był niezły smaczek w filmie.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7071 : 30 Grudnia 2013, 20:29:18 »
Ja byłem na dubbingu... ;__; - tyle powinno wystarczyć :P

A na poważnie, całkiem miło się to oglądało, co z tego, że pół sali to były dzieci...
Smaug jak dla mnie zrobiony bardzo, ale to bardzo dobrze, wyglądał świetnie (no może poza tymi całymi ustami :P)

Dubbing - jestem przeciwnikiem i nienawidzę, ale jak to oglądałem to zapomniałem nawet, że to jest dubbing, film mnie tak porwał. Sam w sobie nie był też najgorszy, co prawda oryginał zawsze lepszy ale dało się to jakoś przełknąć.

Miłość krasnoluda i elfki - przepraszam, co?!? To mi nie skojarzyło się z herezją, tylko z chwytem z taniej telenoweli opartej na "Romeo i Julii" gdzie to para pochodząca z dwóch zwaśnionych rodów (tutaj ras) zakochuje się w sobie wbrew wszystkim... to było denne ale co poradzić, stało się :P


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7072 : 30 Grudnia 2013, 22:47:06 »
Na realmadrid.pl to dzisiaj wkleili. Ja tam tych kwejków i innych nie odwiedzam, więc nie wiem czy to nie jest aż tak bardzo popularne, że i Wy to widzieliście. Tak czy owak:
http://img.sadistic.pl/pics/db3a2551ed87.jpg


« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2013, 00:49:21 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7073 : 30 Grudnia 2013, 22:48:48 »
Jak takiś cwany, to jaka jest poprawna odpowiedź? A może np. kilka odpowiedzi jest równie poprawnych albo mamy jedynie hipotezy? xD


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7074 : 30 Grudnia 2013, 22:52:24 »
98 A w sumie po co, skoro to pytanie retoryczne :) ? Błagam, zadziwia mnie ten tekst o -4 latach... Skąd oni to do cholery wzieli?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7075 : 30 Grudnia 2013, 23:02:32 »
Ktoś to gdzieś ładnie tłumaczył, skąd wzięto niektóre odpowiedzi.

-4, co daje różnicę 8 a w wyniku 92 wzięte jest stąd, że "dwa razy mniej" zostało zinterpretowane jak "o dwa razy mniej", czyli że siostra jest młodsza o 2x wiek brata.

96 jest jeszcze zabawniejsze, bo wychodzi z poprawnego założenia, że miała 2 lata, czyli brat był od niej dwa razy starszy. Jednak następnie to 2 czyli jej własny wiek jest wzięte pod wyrażenie "dwa razy mniej" czyli wychodzi, jakoby się właśnie rodziła i różnica wynosiła 4.

Wynik 50 oczywiście wiadomo skąd i to podstawowy brak myślenia, ale przynajmniej dość proste i jasne, jedynie błędne i oderwane od rzeczywistości.

Wyniki w stylu 97 bo miała roczek itp. to już albo dziwne niedomyślenia albo inne błędy rachunkowe, to nie było powiedziane przez tamtego gościa.

No i żeby uczynić to oficjalnym: jedyną poprawną odpowiedzią jest 98 i jest to 100% pewna i racjonalna odpowiedź. Skoro te 96 lat temu miała dwa razy mniej lat, oznacza to, że różnica wynosi 2, a w przypadku wieku stała pozostaje różnica, a nie stosunek.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7076 : 30 Grudnia 2013, 23:09:26 »
@Ptaku

Użyj wzoru na objętość koła, też z początku liczyłem z pola i źle wychodziło



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7077 : 30 Grudnia 2013, 23:11:07 »
Amatorze, wszystko jest policzone z całki nieoznaczonej -.-

Co za dżinn wymyślił, żeby "- _ -" bez spacji dawało uśmieszek?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7078 : 30 Grudnia 2013, 23:35:34 »
Wrzucam bo dobry, merytoryczny i logiczny film.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FPeEqHU1dpA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FPeEqHU1dpA</a>


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7079 : 31 Grudnia 2013, 00:52:53 »
Nie wiem, skąd wy wytrzasnęliście tą miłość elfki i Kiliego. Ona mu się podobała, bo jest ładną elfką. On jej coś tam w oko wpadł, pewnie dlatego, że inny niż jej cała rasa oraz "całkiem wysoki jak na krasnoluda". On dostał strzałą Morgulu (hai Frodo) i jak majaczył, to dywagował, czy ta elfka mogłaby go pokochać. Nikt nikomu miłości nie wyznawał, a jak dla Was docenienie czyjejś urody + jedna krótka pogawędka = miłość, to albo jesteście zdesperowani, albo nie wiem. :D

Niemniej wątek trochę zbędny, ale wiadomo - dodać filmowi trochę dynamiki i żeby ewentualne mamy z 10 latkami mogły znaleźć dla siebie coś w filmie, jeśli reszta ich nie pociąga. :]


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 469 470 471 [472] 473 474 475 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry