Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 487 488 489 [490] 491 492 493 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429846 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7335 : 23 Kwietnia 2014, 17:42:13 »
Tak szczerze to Panowie egzaminatorzy z CKE pokazują iż w Polsce w Gimnazjum chodzą mało inteligentni ludzie i przez co robią testy na to czy ogarnia się system i spostrzegawczość tj. zadanie wcześniej lub dalej jest odpowiedź na to co się męczymy przez 10min.

To jewo ich szczwany plan ;>


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7336 : 23 Kwietnia 2014, 20:15:08 »
Nie dość, że te zadania są w większości takie proste, to co gorsza wiele jest wypowiedzi  gimnazjalistów, według których zadania były trudne bo (uwaga) nie brali tego na lekcjach i należało dysponować zakresem wiedzy pozamateriałowej. 3majcie mnie


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7337 : 23 Kwietnia 2014, 20:55:00 »
:lol:

No tak, myślenie jest wiedzą pozamateriałową.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7338 : 23 Kwietnia 2014, 23:47:31 »
Żenada. Któryś gimnazjalista mówił, że z historią było tak, że niestety nie dało się wszystkiego wyczytać ze źródeł, tylko, że trzeba było mieć też wiedzę konkretną i w ogóle... xd

Na szczęście ktoś inny mówił, że poziom był śmieszny i to mnie trochę pocieszyło...

Niestety dominowały te głosy dot. ,,konkretnej wiedzy".


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7339 : 24 Kwietnia 2014, 07:44:20 »
Pff. Jak to ja, nie wziąłem legitymacji na egzamin ^_^


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7340 : 24 Kwietnia 2014, 08:29:18 »
To już były testy gimnazjalne?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7341 : 24 Kwietnia 2014, 08:55:23 »
Ale żeście się uczepili tych gimnazjalistów, karwa kawka, przecież te szczyle nie są nawet pełnoletnie, co mają im dowalić egzamin taki, by zdało 20% uczniów? To było łatwe, bo miało być łatwe. Człowiek w gimnazjum się jeszcze nie uczy i nie myśli, to matura ma być ta trudna i ta zła, pójdą do liceum czy tam technikum to ruszą dupę. Poza tym mój gimnazjalny też był banalny.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7342 : 24 Kwietnia 2014, 12:18:58 »
To było łatwe, bo miało być łatwe.

W takim razie po co jest egzamin gimnazjalny ? Ja ro zumiem, że łatwy to jest egzamin w podstawówce bo w państwie, w którym jest podział na Podstawówkę, gimnazjum oraz liceum, egzamin właśnie podstawówkowy ma pokazać uczniom, że na koniec każdej szkoły dostaje się taki test, który jest sprawdzeniem ogólnej naszej wiedzy jaką nabyliśmy, co za tym idzie wtedy w podstawówce egzamin pełni funkcję mniej sprawdzającą, a bardziej pouczającą. Uczy zwalczania stresu i przygotowuje do tego, że w życiu jeszcze nie jeden taki ważny egzamin napiszemy.

Natomiast jeśli o gimnazjalistów idzie to mój drogi, dlaczego do cholery mamy od nich nie wymagać ? Tak to są dzieci, ale po coś w końcu jest to gimnazjum. Po co ? Żeby nas wiele nauczyć, a potem oczywiście sprawdzić naszą wiedzę. Egzamin ma być trudny nie taki jak jest ten czy jaki miałem ja jak wychodziłem z gimnazjum. Miałem 89% z matmy, której szczerze nienawidzę.

Czepiamy się gimnazjalistów tylko tych, którzy twierdzą, że to było trudne.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #7343 : 24 Kwietnia 2014, 13:28:31 »
Zacytuje tu słowa Paulo Coehlo - "Walić egzamin gimnazjalny, i tak każdy się dostanie, gdzie chcę." ;D
O dziwo bałem się matmy, a tu ziup - prościzna :D A ja z matematyki orłem nie jestem (jak prawie każdy zresztą) :)


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7344 : 24 Kwietnia 2014, 14:00:46 »
Ano to jest już debata na inny temat. Granica okreslająca liczbe punktów do dostania się na liceum już się zupełnie zatarła.

W mojej klasie są osoby co mają ledwo 2, a absolutnie cała reszta uczy się na 3. A to jest w końcu liceum i Ci ludzie myślą potem iść na studia. Pewnie tez się dostaną na jakie chcą, a dalej pewnie dostaną praće bo głupi to ma szczeście ew wyjadą. Jak wyjadą to pół biedy, ale jak tutaj będą mieli pracę to liczba niekompetentnych pracowników się zwiększy na nieszczęście wszystkich..


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7345 : 24 Kwietnia 2014, 15:05:05 »
Poziom edukacji w tym kraju leży i to wina ogółem wszystkich tylko nie mnie. (Ja miałem 52% z maty, taki słaby :) to było 2 lata temu więc 2 lata trudniejsze :P )



IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7346 : 24 Kwietnia 2014, 16:03:26 »
Fenir...tylko 52%? Ciekawe, bo taki ja na przykład miałem 77% i był to mój trzeci najwyższy wynik. Hue hue hue :)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7347 : 24 Kwietnia 2014, 20:39:20 »
Powiedzieć, ze matma była prościutka, to mało. Polski też łatwy. Historia byłaby spoko, gdybym choć chwilę się pouczył, a na przyrodniczych parę głupich błędów, nic poza tym. Generalnie spoko. Ciekawe, jak pójdzie angielski ;]


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7348 : 24 Kwietnia 2014, 21:12:47 »
A czy coś się zmieniło w testach z angielskiego? Czy dalej nie ma wypracowania tylko samo słuchanie, czytanie i reagowanie językowe?

Bo te testy były żałosne. Szczególnie reagowanie językowe, które mniej więcej wyglądało:

Powiedz koledze, żeby się od ciebie odczepił
a)hi
b)no way
c)i dont mind
d)get the fuck out


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #7349 : 24 Kwietnia 2014, 21:13:33 »
W mojej klasie są osoby co mają ledwo 2, a absolutnie cała reszta uczy się na 3. A to jest w końcu liceum i Ci ludzie myślą potem iść na studia.
>sugerowanie, że oceny są odzwierciedleniem wiedzy i jeżeli ktoś ma 2 to nie zasługuje na bycie studentem
>sugerowanie, że ktoś w liceum będzie się przejmował ocenami, które nie są uwzględniane przy rekrutacji na studia

W takim razie po co jest egzamin gimnazjalny ? Ja ro zumiem, że łatwy to jest egzamin w podstawówce bo w państwie, w którym jest podział na Podstawówkę, gimnazjum oraz liceum, egzamin właśnie podstawówkowy ma pokazać uczniom, że na koniec każdej szkoły dostaje się taki test, który jest sprawdzeniem ogólnej naszej wiedzy jaką nabyliśmy, co za tym idzie wtedy w podstawówce egzamin pełni funkcję mniej sprawdzającą, a bardziej pouczającą.
Mała uwaga: w gimnazjum zdobywasz wiedzę z zakresu wykształcenia podstawowego, więc nie dziwcie się, że test sprawdza podstawowe wiadomości. Ten sprawdzian i tak IMO jest trudniejszy od tego, który ja pisałam jeszcze parę lat temu.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 487 488 489 [490] 491 492 493 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry