Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 498 499 500 [501] 502 503 504 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429895 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #7500 : 05 Czerwca 2014, 22:44:48 »
Naukowiec to połączenie inteligenta i paranoika z domieszką cyjanku i Wikipedii :P Zawsze tak sądziłem i sądzę.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7501 : 05 Czerwca 2014, 23:28:05 »
No to źle sądzisz- naukowiec to robol, który robi dla pieniędzy, nie interesuje go co bada, robi to co badacz/ uczony każe, to coś w rodzaju asystenta do spraw technicznych.
Głupki przetłumaczyli ze słowa "scientist" i źle go kuźwa zinterpretowali. Dla mediów, nawet humanista jest naukowcem, to samo co wrzucanie tych świrów z Zielonych do ekologów, choć z ekologią nie mają nic wspólnego.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7502 : 06 Czerwca 2014, 15:51:44 »
Masz, rozwiązałem Twój problem.

Zawiedziecie się na tej grze, bo za bardzo się napalacie. :> Książki lepsze, tako rzecze Hellscream. Chociaż, może i chciałbym się mylić.

Tak sobie gadamy na SB - co by było, gdyby te łebki od HBO zamiast ekranizować jakąś tam pieśń o żywiołach zabrali się za adaptację sagi o wiedźminie? o_0

Hells też tak uważam, sam nie grałem w ani jedną część tej Trylogii (upoluję tanio pudełko na jakieś wypszy) i czasami patrząc na komenty ludzi niekoniecznie stąd to widzę tylko że są ładnie "nahype'owani" słowami CPR.

Ale nadchodzące Targi E3 pokażą czy ich gra będzie epicka gdy wyświetlą gameplay z jakiegoś etapu.

P.S Co do WarCrafta szukam promo na W3 RoC+FT a nie mam jej w kolekcji.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7503 : 06 Czerwca 2014, 15:56:17 »
Cytuj
Hells też tak uważam, sam nie grałem w ani jedną część tej Trylogii
Stawiam diamenty przeciwko orzechom, że Ci w ciągu 3 dni ktoś wyrzuci, że nie jesteś prawdziwym polskim graczem. :P

Nie szukaj promocji na Wara, kup sobie platynkę - CDP i tak jej ceny nie zrzuci, ani nie przesunie gry do XKolekcji czy jak to teraz nazywają.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7504 : 06 Czerwca 2014, 16:28:07 »
Cytuj
Hells też tak uważam, sam nie grałem w ani jedną część tej Trylogii
Stawiam diamenty przeciwko orzechom, że Ci w ciągu 3 dni ktoś wyrzuci, że nie jesteś prawdziwym polskim graczem. :P

Nie szukaj promocji na Wara, kup sobie platynkę - CDP i tak jej ceny nie zrzuci, ani nie przesunie gry do XKolekcji czy jak to teraz nazywają.

Ja! Jestem po prostu wyrzutkiem społecznym, zaplutym karłem reakcji który nie wspiera "Polskiego" produktu regionalnego vide Wiedźmiń alias Witcher. Za to kupuję zagraniczne tytuły często bez polskiej lokalizacji czym wspieram obcy kapitał, i mówiąc krótko jestem pr00sem a nie cebulakiem czy Bóg wie jakim warzywem.

Anything else? ;>

P.S Oki dzięki za info.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7505 : 06 Czerwca 2014, 16:42:07 »
Loczku, pjona mam tak samo! Pomijam fakt, że mój laptop Wiedźka 2 ledwo dźwigał na minimalnych wymaganiach, przegrzewając się po max 15 minutach. A gra od kolegi, na tydzień pożyczona. Swoją drogą, trochę mnie to boli - przez to że teraz wszystkie firmy stawiają na grę online, zanika zjawisko pt. pożyczanie gier. O ile książki, planszówki, czy filmy jeszcze można, to takie EA, czy Ubi gry już nie da rady pograć, bez piracenia, czy szukania czegoś co uruchomi bez płytki.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7506 : 06 Czerwca 2014, 22:07:39 »
Mój laptop zdychał przy Simsach 3, wiem co to za ból :P
A co do online to EA daje się porządnie we znaki też. No ale cóż, za dużo "herosowatych" modów miałam w Simach i ostatecznie wywaliło mi grę xD


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7507 : 06 Czerwca 2014, 22:11:21 »
Nie no, mój śmigał pięknie, zarówno stary (kupiony za własne, odłożone zaskórniaki, zaanektowany do gier, i jako stacjonarny, gdyż po przeprowadzce, na niego tylko dało się neta założyć), jak i nowy (kupiony gł. ze względu na potrzeby studenta), jeśli chodzi o Simsy 3. Ba, z siostrą grałem ile wlezie, to znaczy, tworzyłem jej wszystko, tak jak prosiła, bo jej to ciężko szło (wówczas 6/7 lat miała) a grać już sama grała. Tylko remonty jej zrobić, i jak simy miały bardziej czerwone wskaźniki, że już nie dawała rady. Ale ciepło wspominam ogólnie tę serię :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7508 : 06 Czerwca 2014, 22:15:48 »
Hyh ;D
U mnie panowała przeważnie patologia i skandale. Same zdrady i romanse, każdy z każdym. System pucharowy. Niechciane ciąże, rozwody, zgony i intrygi.
Moja simka była z profesji czarownicą ;> więc panowała nad żywiołami i umiała ożywiać zmarłych :)

Raz w czasie podróży po Egipcie spaliłam kilka rodzin w ich domach xD Bosz ;D jak psychol jakiś.

Nigdy nie lubiłam budować domów, nie jetem dobrym architektem :)



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7509 : 06 Czerwca 2014, 22:18:29 »
G.R.R. Martin byłby z Ciebie dumny :)

Nie, raz z nudów zrobiłem sobie familię, w której miałem wszystkie możliwe mutanty, i inne potwora. Nic z gotowców, wszystko metodą zdobycia w trakcie gry.

Poza tym, największą frajdę, jeśli chodzi o budownictwo miałem, gdy do dyspozycji była działka wielkości max. 15x20 :P
Zawsze mi starczało miejsca na ogród, basen, i pokoje dla 5 osób. No i warsztat, miejsce na znaleźne fanty itd.


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2014, 22:21:53 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7510 : 06 Czerwca 2014, 22:27:14 »
Hah ;D
Pewnien pan, na którym specjalnie skupiałam swoją uwagę ginął na wszelkie możliwe sposoby. Spalenie, utopienie, zagłodzenie, rażenie piorunem, choroba od chomika, zjedzenie przez muchy...nie udało się mi tylko magicznym fasolkiem-żelkiem :(

Fajnie się go męczyło ^^ przynajmniej tyle z życia mam :P


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7511 : 06 Czerwca 2014, 22:47:13 »
A pamiętacie jedynke? Tam była taka domyślna rodzinka, wiem, że gościu był brodaty taki stary. W każdym razie, u mnie w domu to zawsze go zabijałem już w samouczku i robiłem sobie swój domek i własną rodzinke. Kiedyś, baardzo dawno temu przyszedłem do kuzynki, a nie było jej, bo była w szkole, no to jak spędzić pół godziny? Do kompa, odpalam simsy, daje tego gościa i go topie  w basenie xD Co się okazało? Ona grała tą rodzinką cały czas a nie było sejwa xD Ale nie była zła, tylko się pośmialiśmy.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7512 : 06 Czerwca 2014, 22:57:24 »
Wiem, w kolejnych częściach są do niego nawiązania :P

Ja z moimi rodzicami miałem układ jeszcze na starym komputerze z XP.

Jak rozwinę rodzinkę tak, żeby 2 osoby miały wszystkie zdolności na maksimum, to instalujemy następny dodatek :P


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7513 : 06 Czerwca 2014, 23:03:39 »
Hahaha, to byli Nowakowie może?

Mnie zawsze dobijał Marek Kawaler ;D


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #7514 : 07 Czerwca 2014, 14:30:06 »
 Jak ktoś gra w Mount & Blade Warband, i lubi wiek XVII.
https://www.youtube.com/watch?v=hZxB9WPkjzw
 Gdzieś już kiedyś widziałem te modele, ciekawe gdzie... ;)


IP: Zapisane

Strony: 1 ... 498 499 500 [501] 502 503 504 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry