Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 502 503 504 [505] 506 507 508 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430145 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7560 : 17 Lipca 2014, 18:40:11 »
http://okiemsocjologa.blogspot.com/2014/01/fani-serii-gier-heroes-of-might-and.html

Ciekawe kto to napisał :) Analiza typowego fana HoMM i naszej Tawerny! ;D


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7561 : 17 Lipca 2014, 18:49:52 »
Ale artykuł najnowszy nie jest - spora część z wymienionej redakcji ma już inną rangę. Obstawiał bym okres zbierania danych tak z 2/3 lata temu.

Mimo to, też jestem ciekaw, kto taki ciekawy projekt popełnił :)

Edit: Oh wait, źle to wcześniej musiałem przeczytać... Hellsik jest w moderacji w artykule, to może być i nowszy :)


« Ostatnia zmiana: 17 Lipca 2014, 21:02:18 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7562 : 17 Lipca 2014, 19:54:57 »
EEj, nie uwzględnili mnie ani w redakcji, ani w zasłużonych, ale Hadriana jako redaktora, już tak. Ktoś mnie nie lubi chyba :P


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7563 : 17 Lipca 2014, 20:18:14 »
Bo nikt nie jest uwzględniony w zasłużonych, więc nie jesteś tutaj jedyny.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7564 : 17 Lipca 2014, 20:59:48 »
EEj, nie uwzględnili mnie ani w redakcji, ani w zasłużonych, ale Hadriana jako redaktora, już tak. Ktoś mnie nie lubi chyba :P

Mnie też nie ma i nie płaczę :P

Poza tym...Artykuł mógł być napisany nieco dawniej a teraz ktoś aktualizuje dane odnośnie redakcji i opiekunów serwisu :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7565 : 17 Lipca 2014, 21:32:54 »
Mimo to autor artykułu wiedział jak połechtać nasze ego. To musi być ktoś z nas...


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7566 : 17 Lipca 2014, 21:51:51 »
Mimo to autor artykułu wiedział jak połechtać nasze ego. To musi być ktoś z nas...
Kto wie :)

W każdym bądź razie artykuł jest ciekawy ^^


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7567 : 17 Lipca 2014, 22:10:00 »
Nie wiem kto to pisał, ale nie ma nic o Przyjaciołach i o Cahan.

FOCH MODE ON!


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7568 : 17 Lipca 2014, 22:13:09 »
W sumie patrząc na datę wrzucenia postu, to w zasadzie w tym okresie forum żyło głównie za pomocą Menelaga (i jego aktualizacji KC), przyjaciół, trochę użytkowników, i kilku redów (bodajże głównie Sylu, ale i widzę Belegora). Z zasłużonych to wtedy chyba głównie Andre pisał.

I na konkursach w sumie te same grupy się udzielały :)


« Ostatnia zmiana: 17 Lipca 2014, 22:16:40 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7569 : 17 Lipca 2014, 22:49:07 »
To forum żyło:
- konkursem
- Menelem
- Przyjaciółmi

A zapomniano o nas, Pączku. Ty ich utuczysz, a ja spalę i będą w sam raz na obiad.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7570 : 17 Lipca 2014, 22:54:59 »
Powiem tak - to forum miało swoje wzloty i upadki i mieć będzie :P Jak to było powiedziane w HoMM IV? Aaaa... "(...)kolejna przewrócona strona."

Trzeba pamiętać, że to MY tworzymy ten portal! :P Jak jeden, drugi i trzeci poodchodzi, to nie będzie się tu komu logować :P

Także...w kupie siła! ^_^


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7571 : 18 Lipca 2014, 00:43:52 »
Osoby, o których pisał autor to teraz za przeproszeniem dinozaury :D To forum stoi zwykłymi userami, a redaktorzy niewiele tutaj ostatnimi czasy wnoszą. To, że raz na jakiś czas będziemy mieli artykuł o tym, że w Heores V czarty mają dobre zdolności, albo w Heroes VI bohater X ma dobre kombo jak mu się rozwinię tę i tę zdolność... no... to nie rozwija żywotności forum.

Co zaś się tyczy samego serwisu... fakt, że takie artykuły powstają świadczy o tym, że uniwersum herosów fajno się trzyma, żyje i w ogóle supcio. Choć ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę zapomniane, zhańbione swoją trzecią częścią i porzucone przez wielu ludzi - Disciples.

BTW. Socjologia jest fajna. I artykuł widać, że stylizowany na ,,socjologiczny". Ale... niestety socjologia ma to do siebie, że ilość zdobytej wiedzy, ma się nijak do tego, czym można zaszpanować :D if ju noł łot aj min


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7572 : 18 Lipca 2014, 08:19:12 »
Osoby, o których pisał autor to teraz za przeproszeniem dinozaury :D
Masz trochę racji ;D Szkoda, że pewne osoby odeszły ewidentnie.

To forum stoi zwykłymi userami, a redaktorzy niewiele tutaj ostatnimi czasy wnoszą. To, że raz na jakiś czas będziemy mieli artykuł o tym, że w Heores V czarty mają dobre zdolności, albo w Heroes VI bohater X ma dobre kombo jak mu się rozwinię tę i tę zdolność... no... to nie rozwija żywotności forum.
Też tak uważam, aczkolwiek o czym mamy pisać?

Co zaś się tyczy samego serwisu... fakt, że takie artykuły powstają świadczy o tym, że uniwersum herosów fajno się trzyma, żyje i w ogóle supcio. Choć ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę zapomniane, zhańbione swoją trzecią częścią i porzucone przez wielu ludzi - Disciples.
W to akurat nie grałam ;)



« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2014, 08:27:29 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7573 : 18 Lipca 2014, 09:18:21 »
Tak Laxx jest o czym pisać, na przykład nadal brakuje u nas w H6 informacji o SoD. Newsy były i tak dalej, ale opisów rasy niet.
Oprócz tego można coś pisać o DoC, czy innych grach z uniwersum M&M.
Poza tym jest temat z propozycjami, tam niektóre są całkiem sensowne...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7574 : 18 Lipca 2014, 09:25:51 »
Hmmm, macie może nieco racji :) Ja mogłabym coś napisać, ale niestety tylko nt. części II, III, IV albo V ale szczerze mówiąc nie cieszyłoby mnie to :P Poza tym V jest dużo u nas ;) Jak dla mnie aż za dużo :P

Jeśli kiedyś kupię SoD a na stronie nadal nic nie będzie, to chętnie coś skrobnę ;) Narazie jednak uzupełniam serię o stare części i ich nowe wydania...

Co do gier M&M...hm...jakby to powiedzieć. U nas jest mało sympatyków tej serii gier, wiadomo jakimi mechanizmami się rządzą :) Choć zawsze chciałam zagrać w VI, VII i VIII :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 502 503 504 [505] 506 507 508 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry