Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 533 534 535 [536] 537 538 539 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429921 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #8025 : 12 Stycznia 2015, 16:30:27 »
Och dzieciaki, dzieciaki... (te z 2007 roku). Połowy tych ludzi, których wymieniłeś Fast nie znam. :( Laxxię pamiętam dobrze, wypociny Fasta też za dobrze :D Czyli wychodzi na to, że ze starej gwardii nie ma praktycznie nikogo. Szkoda, kawałek czasu i nerwów się przez to straciło ^^. A jakbym mógł zapomnieć o Ptakubie, który swoją pasją do spamowania i łamania regulaminu nie raz dostawał banem po głowie oraz obietnicach, że nigdy już więcej nie będzie powtarzał tych samych grzechów. Kawał czasu! Szkoda, że nie ma Loczka i Cepka, ale nie można mieć wszystkiego.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8026 : 12 Stycznia 2015, 17:32:33 »
Smithciu stęskniłeś się za nami? ;D Plotki o moim odejściu są nieprawdziwe a ze starej gwardii mało już zostało osobników takowych.
A u Ciebie co ciekawego? ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #8027 : 12 Stycznia 2015, 17:51:56 »
Olaboga Smith wrócił!?


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #8028 : 12 Stycznia 2015, 18:54:21 »
Och nawet nie wiesz jak bardzo, Loczku. ;) Co u mnie? Oj wiele rzeczy się pozmieniało, część na lepsze, część na gorsze, inne zostały takie jak były. Soj, o pełnym powrocie na razie nie mówię, poobserwuję co się dzieje, jak to działa i zobaczymy.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8029 : 12 Stycznia 2015, 20:54:14 »
https://www.youtube.com/watch?v=cfMy_aCWBPM
:lol: 2 GB RAM to absolutne minimum mojego upgradu, pod warunkiem, że procesor jakoś uciągną grę, pomimo, że słabszy (karta akurat lepsza od minimalnej z tego co wiem). No ale w większości przypadków wymagania są zawyżone choćby minimalnie by kupować nowy sprzęt. Jednak bez tej dodatkowej pamięci mi zwyczajnie nie odpali :crazy:


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2015, 20:56:50 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8030 : 12 Stycznia 2015, 21:16:36 »
Nie peniaj, powiem Ci jak zmusić charyzmatycznie podzespoły do nagięcia się do Twej woli.

A poza tym - Wiedźmina możesz "naprawić" kupując lepszy sprzęt. Kinematycznej katastrofy znanej jako Niesamowity Szponder-Man 2 już nic nie uratuje. 8)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8031 : 12 Stycznia 2015, 21:58:04 »
http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/3041-might-and-magic-heroes-vii-edycja-kolekcjonerska-pc.html

Nie wiem co oni tam wpakują do tej kolekcjonerki, ale cena jest ciekawa.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8032 : 12 Stycznia 2015, 22:17:48 »
Założę się, że cena podstawki będzie równie śmieszna. No ale to Ubi jest i jego "logika" :crazy: Przy okazji będą musieli nieźle tam rzeczy nawsadzać, by to się opłacało kupić. Jeśli jednak myślą, że ktoś im kupi drogą kolekcjonerkę z byle czym, gdzie Heroesy się sprzedają głównie w biedo-europie wschodniej to im się nieźle we łbie przewraca :D


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2015, 22:22:53 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #8033 : 12 Stycznia 2015, 22:33:44 »
Nie wiem co oni tam wpakują do tej kolekcjonerki, ale cena jest ciekawa.

Zapewniam, że nic nie warte tej ceny, nawet biorąc pod uwagę standardy dodatków do kolekcjonerek.
Było głosowanie zresztą, o ile mnie pamięć nie myli będzie figurka Strateg, Karty tarota, Soundtrack. Kapkę mało jak na tę cenę.

o pełnym powrocie na razie nie mówię, poobserwuję co się dzieje, jak to działa i zobaczymy.
Mhm no rozumiem, zresztą, na jakiej pozycji jestem żeby nakazać komukolwiek, a już zwłaszcza starej gwardii, która mnie pamięta co najwyżej z czasów gdy byłem gimbusem?


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8034 : 13 Stycznia 2015, 13:03:35 »
A ja wpadłem powiedzieć tylko siema i zapytać czy ktoś jeszcze mnie pamięta :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #8035 : 13 Stycznia 2015, 19:22:54 »
Z tego co pokazał Martin, wynika,że będzie większości szkoda wydać tak dużej ilości pieniędzy na edycję kolekcjonerską i prędzej się kupi normalną.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8036 : 13 Stycznia 2015, 19:55:10 »
To jest normalne. Większość ludzi kupuje zwykłe edycje, szczególnie w biednej Polsce. A ta kolekcjonerska swoją drogą nie jest aż tak droga (chyba że nie ma figurki lub czegoś podobnego) w porównaniu z edycjami kolekcjonerskimi Skyrima czy Bioshocka. No tyle tylko, że tamte gry mnie zaciekawiły, m&m h7 nie aż tak bardzo, więc kupię co najwyżej zwykłą.


« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2015, 19:57:58 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8037 : 14 Stycznia 2015, 10:30:08 »
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,10063.0.html
W tym temacie Grow pokazał ile na ultimie ma kosztować CE ale jak dla mnie cena może jeszcze ulec zmianie. Poza tym całą cenę winduje tylko jedna rzecz; Figurka która wygląda fajnie i tylu.

I mogę powiedzieć jedno: mój kombajn udźwignie te wodotryskowe czyt. pseudo wymagania Heroes VII choć wielu z was też pewnie je spełni tylko bez i7 ;D


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #8038 : 15 Stycznia 2015, 14:01:47 »
Wow.
https://www.youtube.com/watch?v=4kuS4wLX06Q


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8039 : 15 Stycznia 2015, 15:42:27 »
Przereklamowana gra + ciągłe opóźnianie. Niestety, ale będziemy zawiedzeni.


« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2015, 15:45:10 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 533 534 535 [536] 537 538 539 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry