Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430110 razy)
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #585 : 12 Grudnia 2007, 15:32:31 »
To je noś, ale problem. Ja tam do nich nic nie mam. Prócz tego, że chodzisz przez pięć dni w jednej rzeczy :P


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #586 : 12 Grudnia 2007, 16:39:48 »
Nie wszystkie matematyczki są be... Moja, pani Danuta E., mimo że obraziła się na mnie jest naprawdę fajną babką. Jest niższa ode mnie(sic!), ma poczucie humoru... czego jeszcze można chcieć?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #587 : 12 Grudnia 2007, 18:54:49 »
Eh.. Ale mnie tu dawno nie było... Bosh jak ta szkoła może dać w dupe. Kluseczko, wracając do tych fanfików to ona czyta zazwyczaj harrego pottera, ale często też innych przeróbek fantasy. Co do tej sesji to ja chętnie zrezygnuję, gdyż czasu kompletnie BRAK. Poprostu przeze mnie będzie zastój i nervy. Mam taki ciężki tydzień, że z trudem usiadłem przy kompie...


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #588 : 12 Grudnia 2007, 19:01:17 »
Wracając do matematyczek. Gdyby nie ta co miałem pewnie lubiłbym matmę, a tak nie lubię tego przedmiotu, bo mnie zraziła. Najlepsza facetka była od informatyki i facet od w-f, a teraz najlepszy jest od fizyki. Śedzisz, piszesz zadanie a ten przychodzi i SRUU cie w plecy "no, jak tam idzie?" i nie zadaje dużo... prawie wogóle do domu  :D


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : 12 Grudnia 2007, 19:30:46 »
Kiedys maialem zawalistego pana od matematykai uczyl nas tylko rok. Byl zawalisty. Zawsze zartowal z nami np:
(pisalismy test z dzialu z matmy no i pan czyta oceny)
-Aneta, bardzo kiepsko napisałaś. Wszedzie są takie błędy....eh....co tu duzo mówić
-Ale chyba nie mówi to pan poważnie?
-Oczywiscie ze nie. 5 jak w morde strzelił!!
I takie zarty. To byl przykład.
Ale teraz baba nas uczy matmy, no niby fajna ale nagorsze jest to ze ona czesto pyta.
Ja siedze razem z kolegą w ławce i mamy wspólnie robic cwiczenie (takie zadanie wszyscy dostali) i mówimy tak:
-Ej zrób ciczenie 5 i 4, a ja zrobie 3 i 2, a poźniej od siebie przepiszemy ok
-Ok.
No i tak zrobilismy
Kiedy pani pytala jak zrobily te cwiczenia to wypadlo na mnie. Wlasnie poweidziala zebym wytłumaczyl wszystkim jak zrobil to cwiczenie 2.
No to sie tak jąkam i mówie: yyyyyyy....eeeeee...hmmm...
A w tym czasie czytam tresc zadania i patrze na dzialanie ktore przepisalem:
-yyy.... no to wiemy ze ar to 100m kwadratowych
-jesli jest 6 arów, a mamy obliczyc ile to jest i km kwadratowy musimy podzielic przez cene na kilometry, ary zamienic na metry, pozniej na kilometry i wyjdzie wynik
-no jeszcze raz tylko wolniej-pani tak powiedziela
i wtedy zadzwonil dzwonek, ale to bylo sczescie. Wiecie gdybym nie powiedzial to by sie spytala co robilem przez ten czas, a pozniej i tak by mi 1 wpisala




IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #590 : 12 Grudnia 2007, 19:43:10 »
Ja miałem 2 lata zawalistego nauczyciela od przyrody.
Żartował se, jak wziął do odp. do zaczynał tłumaczyć coś nowego a potem wstawiał 4 i 5.
Raz zamiast kurna się mu wyrwało k*rwa  ;D.
Raz powiedział: muszę iść do banku załatwić sprawę, wrócę za jakieś 15min. macie być cicho, a jak przyjdzie jakiś inny nauczyciel do mnie to powiedzcie że musiałem iść do ubikacji. I nie przyszedł do końca lekcji  :D
I takie tam...


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : 12 Grudnia 2007, 20:03:38 »
No nieźle. Słyszałam o takim matematyku, co specjalnie denerwował uczniów, dzwoniąc na lekcjach z komórki i pytajac żonę, czy kupiła kaszankę. W koncu ktoś nie wytrzymał i powiedział "chyba pan dość często je tą kaszankę", a nauczyciel na to "ja sie ciebie nie pytam, czy codziennie pomidorową wpie*dalasz".
A z moich belfrów to najlepszy jest historyk. Nic nie zadaje, nic nie każe pisać, i ma poczucie humoru. Raz, kiedy omawiał sprawdzian ze starożytnej Grecji, przeczytał pytanie "grecki heros, wzór siły fizycznej... hmm, dlaczego nikt mnie nie wpisał?"


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #592 : 13 Grudnia 2007, 16:52:20 »
Ale u mnie dzisiaj był przypał xD
Klasówka z WOSu, cholernie trudna! Kostucha (babka z WOSu) oczywiście zasiała panikę, jak zwykle... No i piszemy, wszyscy obgryzają długopisy, kilka osób dostaje tików nerwowych, ktoś zemdlał... No może troszeczkę przesadziłem ;) No i tak piszemy w strachu, że wszyscy dostaniemy strzały i nagle wchodzi Lokomotywa (babka od Ruskiego)i przyprowadziła ze sobą jakąś matkę. Kostucha wyszła i gadała za drzwiami z tą matką rodzicielką, a my przerażeni patrzymy na Lokomotywe, a ona:
- Na co wy czekacie?! Spisujcie!
No i się zaczęło xD Biegali po klasie, podręczniki fruwały z jednego końca sali na drugi, prawie krzyczeliśmy do siebie nawzajem, a tu nagle Kostucha otwiera znienacka drzwi i wrzeszczy:
- Co tu się do świętej anielki wyrabia?!?!?!?!
My tacy w połowie drogi do naszych ławek cali biali. Normalnie myśleliśmy, że rozp**rdolnik z nas zrobi, a tu nagle Lokomotywa wyskakuje taka ucieszona:
- Oj wy nie dobre dzieciaki! Nawet nie powiedzieliście pani, że Ala (dziewczyna z klasy) ma urodziny?
My w szoku, o co w ogóle be?! o.O  Lokomotywa se zwyła i poszła...
Stoimy tak i Kostucha patrzy na nas, a my na nią i nikt nie wie, co się dzieje...
Nagle jeden chłop zaczyna śpiewać "Sto lat! Sto lat"! No i pośpiewaliśmy udawaliśmy, że Alka ma urodziny i pisaliśmy dalej, a Kostucha tylko stała jak wryta i mrugała zaciekle tymi swoimi martwymi oczami xD
Chyba się domyśliła, co się dzieje, ale ważne że z powodu paraliżu jakoś szczególnie na to nie zareagowała... ^^ Hihi


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #593 : 13 Grudnia 2007, 18:08:19 »
BANA BANA BANA nie gadajcie o szkole bo zwymiotuje <gesthloh>


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Agreal 24

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #594 : 13 Grudnia 2007, 18:19:00 »
To je noś, ale problem. Ja tam do nich nic nie mam. Prócz tego, że chodzisz przez pięć dni w jednej rzeczy :P

Łatwo ci powiedzieć założe sie że ty masz taki dżinsowy  mundurek a nie taki http://www.ozi.pl/ubrania_robocze/mundurki_szkolne/szkolne_mundurki.jpg  ;D


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #595 : 13 Grudnia 2007, 18:24:56 »
O kur.... Ja współczuję tym dzieciom które chodzić w tym będą ...


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #596 : 13 Grudnia 2007, 18:33:55 »
O matkoo! Jejku nawet mojemu 10-letniemu kuzynowi nie kazałbym tego włożyć. A ten mundurek do jakich klas będzie stosowany? <chodzi mi o screen> do gimnazjum czy podstawówki?
U mnie w muzyku tylko podstawówka jak narazie nosi mundurki. Gimnazjum jakoś się nie stosuje do rygoru. Jakie to szczęście, że ja jestem w liceum :D



IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #597 : 13 Grudnia 2007, 18:36:02 »
Mam to samo szczęście :)


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #598 : 13 Grudnia 2007, 19:39:47 »
A ja tego szczęścia nie mam, ale przynajmniej mam w miarę przyzwoite mundurki ;)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #599 : 13 Grudnia 2007, 19:44:23 »
ja zato mam mundurki popularnie nazywane u mnie w szkole (Szmatą)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry