Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429826 razy)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #735 : 03 Stycznia 2008, 19:40:12 »
He z tą rzeką to mamy coś wspólnego ;) Ja również uwielbiam spędzać całe dnie nad rzeką z przyjaciółmi :D Tylko ostatnio coś żadziej tam chodzę.. Bo trzeba też mieć z kim póść <lub pojechać> Jeszcze na dodatek z niektórych przyjaciół zrobiły się straszne szuje.. Ahh, ta dzisiejsza młódź...


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #736 : 04 Stycznia 2008, 15:00:59 »
He z tą rzeką to mamy coś wspólnego ;) Ja również uwielbiam spędzać całe dnie nad rzeką z przyjaciółmi :D Tylko ostatnio coś żadziej tam chodzę.. Bo trzeba też mieć z kim póść <lub pojechać> Jeszcze na dodatek z niektórych przyjaciół zrobiły się straszne szuje..

Znam ten ból... z naszej 7 osobowej paczki zostały tylko dwie osoby (ja i kumpela...no i co ze byłyśmy jednymi dziewczynami... )...a miało być tak pięknie... Teraz też rzadziej chodzę... wole iść na narty :P.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #737 : 04 Stycznia 2008, 16:14:17 »
Dzięki za pomysł byłem dzisiaj nad rzeczką z dziewczyną miło i romantycznie, ostatnio chodzę z głową w chmurach


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #738 : 04 Stycznia 2008, 16:54:50 »
Cytuj
Znam ten ból... z naszej 7 osobowej paczki zostały tylko dwie osoby

Dokładnie o to mi chodziło. Ja kiedyś miałem świetną 4-osobową paczke<ze mną- 2chłopaków i 2 dziewczyny>, świetnie mi się z nimi spędzało wakacje. Przez 2 lata wakacje były 100 razy lepsze niż jakbym spędził je gdzieś na koloniach, obozach i wyjazdach. Ale niestety. Łatwo przyszło i łatwo poszło. Dwie z tych osób zrobiły się szydercze i egocentryczne, a trzecia ma chłopaka i ma już z kim spędzać wakacje. Ehh... Przynajmniej zostały wspomnienia :'(



IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #739 : 04 Stycznia 2008, 17:59:53 »
Właśnie dlatego w tym roku nie pojechałam na kolonię (choć od 5 lat tak robiłam)... na wakacjach było fajnie a teraz odkąd w naszej klasie zrobiły się grupy i grupki jest jakoś tak drętwo... Trzy osoby zrobiły się takie dwulicowe, że teraz nawet nie mam ochoty z nimi gadać...

Cepek...bo nam odlecisz...co my bez Ciebie zrobimy? ;D I nie wiedziałam, że Ty taki romantyczny jesteś... :P



IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #740 : 04 Stycznia 2008, 19:01:59 »
Nom dokładnie. Ja też przed pięcioma laty jeździłem co roku na kolonie ale trzy lata temu stworzyła się ta moja paczka. Po 2-óch latach świetnej zabawy wakacyjnej również utworzyły się w mojej klasie grupki etnicznych szyderców. W tym roku odeszło mnóstwo osób i jakoś jesteśmy bardziej zjednoczeni ale wątpię czy kiedykolwiek jeszcze wybiorę się nad rzekę lub na jakikolwiek rower z tymi osobami<bo ta paczka to byly osoby klasowe> Także tamte wakacje spędziłem raczej mało intensywnie i nie wykożystałem ich w pełni. Szkoda, że takie fenomenalne znajomości między grupą ludzi zdażają się żadko i są krótkotrwałe..


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #741 : 04 Stycznia 2008, 19:15:32 »
Life is brutal... Niestety...


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #742 : 04 Stycznia 2008, 20:00:30 »
E saph ty mnie jeszcze nie znasz, byś widziała jakie ja jej wiersze wysyłam :D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #743 : 04 Stycznia 2008, 20:36:18 »
Czyli jesteś romantycznie romantyczny ;).


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #744 : 04 Stycznia 2008, 20:39:26 »
Ja jeszcze 3 lata temu wakację spędzałem na wsi w domu po pradziadkach... Siedziałem całymi dniami z kuzynami (razem 6 osób) nad rzeką, a wieczorami, gdy się ochłodziło graliśmy w nogę. Jak padał deszcz to oglądaliśmy jakiś film. Te czasy minęły kiedy musiałem wyjechać z Polski, a teraz nie wiem co tam u nich i czy jeszcze ich będą bawić takie rzeczy. A w czasie roku szkolnego, jak to na przeciętnym polskim niebezpiecznym  :P osiedlu albo boisko (żeby grać w nogę, bez skojarzeń  ;)), albo o tak posiedzieć i pogadać. Niby normalna rzecz, a tak się tęskni. Wracam na wakacjach i spróbuję nadrobić te 2 lata  :D. No i dobrze że jet to Forum, bo z kim mam gadać o Hirołsach no i innych rzeczach ;)

E saph ty mnie jeszcze nie znasz, byś widziała jakie ja jej wiersze wysyłam :D

... :) ;) :D ;D Szalony....  ;)


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #745 : 04 Stycznia 2008, 20:41:54 »
Heh...ja mieszkam na wsi, więc nie muszę nigdzie wyjeżdżać, ale ludzie się niestety zmieniają...

P.S. Jakich skojarzeń :P?
P.S. 2  Szalony?- raczej pozytywnie zakręcony...  ;D :)



IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #746 : 04 Stycznia 2008, 20:59:16 »
P.S. Jakich skojarzeń :P?

No jak czasami gramy, to przychodzą z innych klas z flaszkami i fajkami a po 2 godzinach idą sobie takim chwiejnym krokiem (ale nie wiem już gdzie, nie śledzimy ich). A poza tym to osiedle to jedna wielka pijalnia. W 75% slepów sprzedają alkohol, a pod każdym takim sklepem z 6 żuli. Ale ogólnie Stalówka to fajne miasto  ;)


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #747 : 04 Stycznia 2008, 21:25:03 »
To było pyt. retoryczne...Ale dzięki za wytłumaczenie :). Niestety nie tylko na stadionach tak się dzieje.... 


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #748 : 05 Stycznia 2008, 15:31:21 »
Ja również mieszkam na wsi więc nie mam problemu z wyjazdami. A w mieście poprostu nie mógłbym mieszkać. Bo zżeby pojechać sobie stamtąd nad spokojną i odludną rzeczkę, trzeba się trochę pomęczyć i planować to z wyprzedzeniem. A tak jak na wsi to wychodzę z domu i poprostu jadę :D


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #749 : 05 Stycznia 2008, 15:36:16 »
No właśnie. U mnie można łatwo pojechać nad rzekę, tylko że to San.... strach się bać. Jakie to historie o wirach krążą. Ale my troszkę wiemy gdzie są inne rzeki spokojniejsze <jupi>.


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry