Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 60 61 62 [63] 64 65 66 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1430132 razy)
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #930 : 11 Czerwca 2008, 21:04:54 »
Dzięki Asir, masz absolutną rację ;)
Należy godzić ze sobą rzeczy pożyteczne z przyjemnymi ;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #931 : 11 Czerwca 2008, 21:13:21 »
No to jeszcze zależy od pracy. Jeśli ja bym podłapał pracę w zoologicznym lub muzycznym to myślę, że przez dwa miesiące by mi nie zdążyło zbrzydnąć.

Za granicą będzie teraz najlepiej, bo zaczyna się sezon wakacyjny i turyści napływają do miast, a pracownicy chcą mieć wolne, więc trochę łatwiej coś wyłapać a na brak obrotów nie ma co liczyć.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #932 : 11 Czerwca 2008, 21:30:22 »
Heh a ja pracuje w sklepie wykładam towary na półki i kradnę  ;D ( nie no żart oczywiście) 16 godzin w miesiącu a 150 zł idzie do ręki , zawszę się na coś przyda  ^_^


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #933 : 11 Czerwca 2008, 21:31:16 »
Zarzucę pewien temat dość kontrowersyjny - co sądzicie o pomyśle, by Tawerna nawiązała kontakt i ew. luźną współpracę z innymi stronami HoMM? Jaskinia Behemota i Kwasowa Grota stworzyły Sojusz - mają odnośniki do siebie nawzajem na głównych stronach, a także każda ma link do najlepszych części serwisu drugiej. Co sądzicie o dołączeniu do owej koalicji? Może nam to wiele dać, począwszy od nowych userów, w tym starych wyjadaczy, którzy pomogliby z pewnością w niektórych sprawach. Do tego dochodzą z pewnością nowe artykuły i więcej twórczości. I chciałbym zauważyć, że w porównaniu z klimatem JB, osadą, w której gromadzą się mistrzowie twórczości. W porównaniu z JB Tawerna to po prostu serwis. Świetny, rozbudowany i popularny, ale nie ma jakoś tego klimatu, jakiegoś niepowtarzalnego. Serwis.
Więc co sądzicie o współpracy? Pisałem do MiBa (admin JB) na PW i do JarQa na gg, jednak ani jeden ani drugi nie odpowiedział. Na ognisku (czat JB) zarzucałem ten pomysł, parę osób się zgodziło, reszta była neutralna, choć czasem gadali, że bez sensu próbuję to zrobić, gadając z MiBem bez rozmowy z JarQiem, jednak błąd naprawiłem. Czekam teraz na głos społeczności Tawerny.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #934 : 11 Czerwca 2008, 21:39:38 »
Zupełnie ja nie mam w tym swojego zdania .... zresztą decyzja adminów jak najbardziej


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #935 : 11 Czerwca 2008, 21:44:09 »
A ja, nawet nie wiem o co chodzi z tymi sojuszami?

Wprawdzie, nie widomo jak sojusz tamtych dwóch stron długo potrwa, trzeba pamiętać, że kiedyś dojdzie między nimi do konfliktu interesów. Więc w zawieraniu takich sojuszy trzeba być bardzo ostrożnym.

Taka moja opinia, albo przeczucie, sami nazwijcie to jak chcecie ;)


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #936 : 11 Czerwca 2008, 21:44:53 »
"Praca w czasie wakacji"? Phi. :P Ja tam zarabiam kasę na sprzedaży TCG... Kto by pracował w wolne? XD

Ptakuba, to raczej temat na poważniejsze miejsce... Mimo wszystko, ja jestem przeciw. To jak kopanie dołków pod sobą.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #937 : 11 Czerwca 2008, 21:45:50 »
Przesadzasz z tym konfliktem interesów. Przede wszystkim administracje tamtych stron znają się od dawna i po prostu doszli niedawno do wniosku, że idą od jakiegoś czasu w tym samym kierunku, a rywalizacja nic nie da. I tyle.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #938 : 11 Czerwca 2008, 21:50:36 »
Przeciw.

To że one są duże czy pierwsze wcale nie oznacza, że są dobre, to po pierwsze.

Po drugie nowych userów samy stały dopływ, jako NAJWIĘKSZY portal traktujący o HV, a stałych wyjadaczy z JB czy KG nam nie potrzeba, bo nastawienie typu "Bóg wie wszystko, ale ja wiem lepiej" nam tutaj na prawdę nie potrzeba, a ma je 80% userów, każdy kto ośmieli się mieć własne zdanie jest automatycznie mieszany z błotem i to w sposób bardzo kiepski.

A po trzecie, serwis to może być do kawy, a Tawerna ma klimat i to chociażby dlatego, że tworzy je wąskie grono, przez co czujesz się jak w domu gdzie wszystkich znasz i z każdym możesz porozmawiać, a nie jak w wielkiej firmie, gdzie schodząc piętro niżej czujesz się jak w innym województwie, bo nie znasz absolutnie nikogo. Po połączeniu Tawerna straci klimat, bo z wyrazistego, konkretnego i zgranego portalu, zrobi się zamazany i wymieszany groch z kapustą.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #939 : 11 Czerwca 2008, 21:55:37 »
No Luk w sumie to masz rację , nie warto


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #940 : 11 Czerwca 2008, 22:04:54 »
Cóż, zastanawiam się, jak z takim zapatrzeniem w siebie, Tawerna zdobyła tyle stałych bywalców.
1. JB jakoś po połączeniu nie straciło nic.
2. Droga do bycia dobrym serwisem to wbrew pozorom nie wojna z innymi. Współpraca daje więcej, a raczej nie wiem, co niby się traci.
3. Może mamy tu dużo ludzi, ale poziom jest w niektórych tematach dość niski.
4. Jakoś taki klimat mi się nie udzielił. Jeśli za klimat uważasz ładny wygląd strony i forum to ja dziękuję.
Nie chcę tu zaczynać flamewara, ale to akurat bardziej tu widzę teksty w stylu "Ja wiem lepiej". Nie rozumiem po prostu, czemu dla was każda inna strona o HoMM to konkurencja, czyli wróg, od którego my zawsze będziemy lepsi i nie wolno z nikim współpracować. Wg. ciebie Tawerna jest lepsza, według kogoś innego Jaskinia, ale sporo ludzi, tak jak ja stawia to na równi, a gdyby po prostu nawiązać współpracę to i tu i tam podniósłby się poziom.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #941 : 11 Czerwca 2008, 22:13:29 »
Moim zdaniem powinniśmy zakończyć już ten temat.
Jeśli chcecie go kontynuować, to w obecności Administratorów, bo to do nich należą takie decyzje.
A teraz może zminimy jakiś temat, na jakiś lżejszy? ;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #942 : 11 Czerwca 2008, 22:27:07 »
Ja skolei nie rozumiem, co Cię tak do nich ciągnie.

Wojny z żadnym z serwisów nie prowadzimy, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, a to że mówię co mówię to tylko to co wyniosłem z ich forum.

Cytuj
3. Może mamy tu dużo ludzi, ale poziom jest w niektórych tematach dość niski.
Trzymanie wszystkich w poziomie uniwersyteckim jest nierealne. Tam może nie jest identycznie, ale superlatyw też ode mnie nie usłyszysz.

Cytuj
4. Jakoś taki klimat mi się nie udzielił. Jeśli za klimat uważasz ładny wygląd strony i forum to ja dziękuję.
To Ty powiedziałeś, nie ja.

Cytuj
Nie chcę tu zaczynać flamewara, ale to akurat bardziej tu widzę teksty w stylu "Ja wiem lepiej".
Pokaż mi temat, w którym mod powiedział userowi, że jest żałosny, bo uważa że HV jest super. To już nie chodzi o to czy był/czy co mówił chodzi o samo podejście do drugiej osoby, bo to po prostu nie wypada.
A to, że KG da link do naszej strony tam na dole w linkowni lawin nowych userów nam nie przyniesie. A wymienianie się artykułami uważam za bezsensowne bo nie po to są dwie różne strony, aby się teksty powielały.

Ale ja tu tylko sprzątam, z jareQ'iem gadaj nie ze mną.

-------------------------EDIT------------------
Cytuj
A teraz może zminimy jakiś temat, na jakiś lżejszy? Mrugnięcie
Popieram. To jak tam z wakacyjną pracą? ;)



IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #943 : 11 Czerwca 2008, 22:36:43 »
No właśnie nie wiem :(

Chciałabym mieć trochę grosza, ale powylegiwać się na plaży też bym chciała ;D

Pewnie znając życie (i moje sczęście :D) wyląduje w jakiejś lodziarni, lub co gorsza W Mc'Donaldzie. Boże dopomóż! ;D


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #944 : 12 Czerwca 2008, 09:03:01 »
Chciałabym mieć trochę grosza, ale powylegiwać się na plaży też bym chciała ;D
A co sądzisz o pracy dorywczej sezonowej np. przy zbiórce owoców? może znasz kogoś kto wkręciłby Ciebie np. do zbierania truskawek. To raczej nie jest lekka praca, zwłaszcza dla dziewczyny z miasta, ale jeśli już miałaś z tym styczność i szło Ci w miarę na miarę... Trochę dni pracy, trochę dni na pogrążanie się w słodkim lenistwie, jeśli dałoby to się pogodzić to czemu nie?


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Strony: 1 ... 60 61 62 [63] 64 65 66 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry