Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zróbmy sobie państwo (Czytany 7387 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Maja 2014, 17:56:56 »
No tak, tylko ja za chwilę będę miał 19 lat i to trochę późno na naukę. Pewnie, że nikt nie był od razu wielki, ale od początku jakieś walory trzeba pokazywać. Bycie dobrym to połączenie talentu i ciężkiej pracy, a ja chyba nie mam obu tych rzeczy. Jeżeli teraz człowiek jest słaby, to nie ma szansy na perfekcję. Trzeba umieć być szczerym wobec samego siebie i przyznać, że niczego się nie osiągnie. Mogę oczywiście pracować nad sobą, a później być lepszym, ale co z tego? Albo jest się jak Mickiewicz, Prus, Baczyński albo jest się nikim. Bycie średnim to tylko przynoszenie wstydu dla swojego kraju, swojego miasta, swojej płci, swoim rówieśnikom.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Maja 2014, 18:02:41 »
Więc według Ciebie, jeżeli gram na gitarze o wiele gorzej od mojego kolegi z zespołu, to powinienem ich przeprosić i nie grać z nimi, bo blokuje im drogę do kariery? Czy może jednak lepiej grać więcej i się uczyć, a przy okazji dobrze się bawić?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24 Maja 2014, 18:20:14 »
Wait, what?!?!
19 lat to za późno na naukę? To co mam powiedzieć mojemu nauczycielowi matematyki, który ma ponad czterdziestkę i uczy się chyba codziennie, bo chce? Facet się załamie...
A tak na poważnie, to weź się w garść chociaż na jeden tydzień i ćwicz pisanie. Pisz codziennie po 30-40 min. nową historię, która Ci przyjdzie do głowy lub kontynuuj poprzednią, zobaczysz, że będzie coraz lepiej.
W każdym razie jeżeli będziesz się tak dalej poddawał to będziesz ciągle żył w szarości...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Maja 2014, 18:34:38 »
Wiesz co? "Za późno na naukę" to mój znienawidzony argument. Bo głupi i o lenistwie świadczący.

Nikt nie rodzi się wielkim pisarzem, do tego trzeba dojść. Ciężką pracą właśnie. Samo nic się nie robi, Niedziel.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Maja 2014, 18:41:04 »
Mam taką drobną uwagę jeśli musicie już offtopować to przenieście takowe rozważania do Wolnego Tematu a tutaj skupcie się na ocenianiu/komentowaniu opowiadania Niedziela.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry