Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 138 139 140 [141] 142 143 144 145    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie najdziwniejsze pytania na temat Heroes V (Czytany 836613 razy)
ketron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #2100 : 26 Stycznia 2012, 23:15:43 »
nie wiem tylko tak zapytałem może ktoś bardzo ambitny znajdzie ten temat i coś się będzie działo.W Byczynie w grodzie rycerskim odbędzie się larp wiedźmina znalazłem te informacje na forum poświęcone wiedźminowi 2 chyba ktoś tam dał taki pomysł a ktoś go wprowadził w życie ja tam próbuje robić ale z ludźmi cienko ale jakby ktoś organizował by miał sponsorów i wogule  to taki larp był by super i na pewno bym na nim był

Wiadomość doklejona: 08 Lutego 2012, 08:09:49
Ktoś z was tawernowicze jest z Elbląga lub z jego okolic ?


« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2012, 08:09:49 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
emil60

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #2101 : 23 Lutego 2012, 20:14:08 »
mam pytanie do edytora jak zmienić bohaterowi klase na przykład by był lord demonów a wygląda jak rycerz  i  np specalizacie że laszlo jest dowódcą łuczników

Wiadomość doklejona: 23 Lutego 2012, 22:46:04
jak zrobić  takich bohaterów wiecie jak to zrobiłem dawałem więzienie i bohaterów za każdym razem brałem innego i w rogu narobiło się dużo jak takich zrobić  :huh: jak zrobić na przykład frydee bez konia  izabele tą czerwona też bez konia ? miałem dać scenera ale ma 42 mb  :/


« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2012, 22:46:04 wysłane przez emil60 » IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2102 : 13 Marca 2012, 19:17:22 »
Ja najbardziej lubię muzykę z Sylwanu. Po chwili czuję, jakbym skakał po łące z elfami.  ;D Bardzo wzmacnia klimat tego miasta. Choć Loch jest moim ulubionym zamkiem, to muzyka tego miasta mi nie odpowiada.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2103 : 04 Kwietnia 2012, 20:50:22 »
Początkowo w H5 miała się znaleźć frakcja nag.

Znalazłem już szkice jednostek, ale zdaje mi się, że był nawet screen z gry, a nie mogę sobie za nic przypomnieć gdzie go widziałem. Ktoś mógłby zarzucić linkiem?


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2104 : 09 Kwietnia 2012, 23:13:01 »
http://h5.heroes.net.pl/galeria/14/1.html - może stąd? Ja Sanktuarium właśnie tutaj znalazłem. Trochę szkoda, że nie powstało, ale w sumie orkowie też są fajni (o ilę się nie mylę, to Twierdza zastąpiła Sanktuarium).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Oparty

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2105 : 10 Kwietnia 2012, 13:23:09 »
Ja mam pytanie odnośnie przekazywania sobie armii przez bohaterów w Heroes 5. Wcześniej grałem w H3 i tam można było dzielić armie i przekazywać ją między bohaterami bez problemów. A teraz zacząłem grać w H5 i miałem z tym problemy bo gdy przekazywałem armie od jednego bohatera i przenosiłem np. oddział łuczników to był on automatycznie zastępowany jednym z oddziałów bohatera nr 2. I teraz pytanie, czy da się przenosić te armie tak jak było w H3 ? Pozdro


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #2106 : 10 Kwietnia 2012, 14:28:06 »
Coby dzielić armie między bohaterami (na przykłada I dostaje 50 chłopów a II dostaje 30) należy nacisnąć magiczny klawisz Shift i przesunąć armie którą się chce dzielić do miejsca u drugiego bohatera. Jeżeli najedziesz na te same jednostki, to się one skumulują, a na inne, to się podmienią.


IP: Zapisane
Leonir

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #2107 : 08 Maja 2012, 15:27:31 »
Witam,
Szukam dwóch doświadczonych graczy do rozgrywki online
w HoMM V Dzikie Hordy wersja 3.0
Więc zapraszam do sieci.
A oto dane hamachi:
Id:HeroesHorda Hasło:123



IP: Zapisane
Zarkos

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2108 : 08 Maja 2012, 17:40:41 »
Mam problem dotyczący grania z przyjaciółmi w HOMMV przez internet.
Chodzi o to że moi koledzy(jest ich dwóch) swoje mapy widzą nawzajem a ja od nich nie.. proszę o pomoc                  Z góry dziękuje!


IP: Zapisane
Leonir

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #2109 : 08 Maja 2012, 18:00:42 »
Bardzo ciekawa teoria Zarkos, ponieważ także mam ten problem.
Nie wiem od czego to zależy.
Może spróbuj z kolegami spatchować grę do 3.1 jeżeli masz 3.0
Ale nie gwarantuje, że zadziała.
Pozdrawiam!:)


IP: Zapisane
moolu17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #2110 : 12 Maja 2012, 08:39:22 »
Oczywiscie ze Sylwan:) najlepszy moment gry, gdy musisz wejść do miasta cos wybudować i nagle slyszysz te cudowną muzykę:) pasuje do miasta i Elfów, poza tym jest taka tajemnicza i magiczna :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2111 : 12 Maja 2012, 11:59:13 »
Mam takich parę ale na 1 miejscu stawiam dwa utwory, jeden to soundtrack Freydy, który jest wprost magiczny, czuje się w nim taki niepokój i przemijanie dawnych, spokojnych czasów oraz to jak Imperium Gryfów powoli się zmienia pod wpływem demonów. Drugi to utwór Lochu z miasta, który jest wprost przemagiczny dzięki nastrojowi mroku i tajemniczości.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2112 : 12 Maja 2012, 12:39:18 »
Zaletą każdej części serii był świetny soundtrack. We wszystkich (może z wyjątkiem "jedynki") znajdzie się motyw muzyczny, który nigdy nie wyjdzie mi z głowy. Warto zacząć od tego, że każda część od H2 do H6 ma epicką muzykę w menu. Jeśli zaś chodzi o miasta, to uwielbiam theme Przystani z H2 i H3, z H4 natomiast pamiętam motyw każdej z frakcji - wszystkie są po prostu fantastyczne, najlepsze z całej sagi. H6 trochę słabo wypadło pod tym względem (mimo świetnej muzyki w menu), ale to pewnie przez bardzo małą ilość czasu straconego na gapienie się w ekran miasta.

W H5, któremu poświęcony jest ten temat, najbardziej spodobał mi się motyw... Przystani (znowu) i to w każdym aspekcie - od muzyki w mieście do tej na polu bitwy.


IP: Zapisane
SpokoPL

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #2113 : 24 Maja 2012, 10:24:35 »
Witam. Ostatnio z kimś grałem i była taka sytuacja że on mi zaatakował mojego głównego hero i ja trochę z nim powalczyłem ale potem się poddałem (spłaciłem go)
Potem w tej samej turze on mi zaatakował mojego 2 hero to też z nim powalczyłem troche ale ostatecznie również zdecydowałem sie że go spłace (poddam go)
Następuje moja tura, patrze do zamku a tam w karczmie moge kupić tylko tego 2 hero + jakiegoś losowego a główny hero który pierwszy sie spłacił nie ma. Ktoś wie czemu tak jest?
Dodam że mimo to iż na mapie miałem 4 zamki to tylko 1 karczme wybudowaną.


IP: Zapisane
ketron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #2114 : 24 Maja 2012, 18:40:52 »
A grałeś tylko ty i twój rywal czy ktoś jeszcze  ?
I czy twoim przeciwnikiem był bot czy grać ?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 138 139 140 [141] 142 143 144 145    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry