Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56 57 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292822 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #795 : 20 Grudnia 2013, 16:37:26 »
Witajcie!

Zapewniam was, że prace wrą. Niestety moje ostatnie próby złapania Menelaga Na gg spełzły na niczym więc przedstawię wam tylko jedną poprawioną teksturę.

Przedstawiam Bezimiennego.


« Ostatnia zmiana: 20 Grudnia 2013, 16:39:33 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #796 : 21 Grudnia 2013, 16:10:30 »
Ja natomiast wrzucam zdjęcie Żywiołaka Mroku ze zmienionymi teksturami. Enjoy! :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #797 : 24 Grudnia 2013, 14:33:48 »
Dzisiaj Święta a ja siedzę przed komputerem.

Jednak mam ochotę się podzielić dobrym humorem i drobną rzeczą jaką stworzyłam.

A więc...

WESOŁYCH ŚWIĄT!



IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #798 : 14 Lutego 2014, 20:31:45 »
Dobra, sesja skończona, semestr zaliczony, wkraczamy w kolejny etap prac nad KC3: Zagubionymi Listami.

Na dobry wieczór, finalna (wreszcie!) ścieżka dźwiękowa:

http://www.youtube.com/watch?v=BVHWqszQsBg&list=PLhjk0YBsFWZ8Ah83kcl9fCINbygraQGNv

Czekamy na Wasze opinie! Ścieżkę komponowałem do tej ostatecznej formy przez bardzo, bardzo długi czas. Inspirowałem się wieloma motywami z gier i filmów, dużo rzecz jasna skomponowałem sam, od zera. Starałem się, by muzyka była ciekawa, pełna emocji i bogata w asortyment instrumentalny.

Miłego słuchania! :D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : 14 Lutego 2014, 22:25:09 »
Dawno mnie nie było tu, a więc:

-Bezimienny,  :upadl: Świetnie przerobiony model, bardzo ciekawy i oryginalny pomysł z kryształami.
-Żywiołak, no cóż, mi tam jakoś średnio się podoba, bezsensu dla mnie ten dym.
-ten obrazek na święta ładny, tylko śmieszy mnie ta postać powyżej Raelaga wygląda jak p. Bieńkowska z rządu PO :rolleyes:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #800 : 15 Lutego 2014, 09:33:26 »

-ten obrazek na święta ładny, tylko śmieszy mnie ta postać powyżej Raelaga wygląda jak p. Bieńkowska z rządu PO :rolleyes:

To portret Victorii ;) niezbyt sympatycznej inkwizytorki :) sorry, taki mamy klimat


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #801 : 15 Lutego 2014, 11:52:39 »
Co do soundtacku...
Jak zminimalizowałem na drugiej karcie, i padł pierwszy bębęn, to myślałem że mi w brzuchu burczy :D
Ale nie posłucham dalej, bo w tej chwili internet działa tak szybko, ze szybciej by było, jakbym przerzucał kB łopatą.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #802 : 02 Marca 2014, 02:24:36 »
Czas na recenzję:
1. War is coming- jeden jeśli nie najbardziej epickich (jakby to określił poeta) utworów. Jest płynny, przyjemny w słuchaniu. Jedynie bęben w środku utworu burzy harmonię. Mimo to nadawałby się spokojnie na theme główny.
2.Hero Vardal- utwór bardzo spokojny i... monotonny momentami. Nie jest zły, ma wszystko co powinien, ale gdyby tego słuchać na okrągło przez 15 minut bodajże...można byłoby zasnąć przy grze.
3.Lost Letters- bardzo ładny utwór, główny prym wiodą instrumentalne dźwięki (np: fanfary) i to dodaje smaczku temu utworowi. Można go słuchać więcej niż 5 razy i się nie nudzi jak utwór numer wyżej. Jest skomplikowany, a zarazem i spójny. To jest to.
4.Hero Salvator- "My little sorcerer" tak to można określić. Ten utworek nadaje się bardziej na kołysankę albo dla bohaterki niż dla niego. Niezależnie od sytuacji, to nie melodia dla żadnej z poważnych frakcji, co najwyżej dla elfów z Irollan. Jest to utwór delikatny i mieszczący się idealnie w środkowej tonacji. Dobry utwór, ale nie do herosa.
5.Dwarves Combat- Słyszę, że Menelag zaczął mnie słuchać i puścił bębny w utwory bitewne. Jak dla mnie zabrakło mi tu jednak metalicznych dźwięków kojarzących się z kuźnią jak i krasnoludami, ale ogień jest.
6.Ufretin- Hrrrrk......Hrrrrrk...zaraz coś leci? Sorry Menelag samymi bębnami i fletem dobrego themu dla bohatera nie zrobisz. Gdybyś dodał męski chórek na początku lub w środku może efekt byłby lepszy.
7.Vardal to Olivia Manor- Utwór jak najbardziej mi się podoba, jest w nim akcja, narastające tempo,  słuchając tego można łatwo sobie wyobrazić o czym ten utwór opowiada. To jest to.
8.Necromancy Battle- Czy słyszałem tam nutkę oryginalnej muzyki z Heroes V? No cóż statyczna bitwa umarlaków, ale czegoś w nim zabrakło.... gdyby na początku pojawiły się jęki cierpienia albo w momentach szybko podnoszących się dźwięków- dałoby to "efekt banshee". Średni utwór- ale nie nudzi, a to najważniejsze.
9.Tectum Turris- Skomplikowany, bogaty utwór. Początek może trochę nawet za, ale reszta taktownie mieści się w górnych granicach umiaru. Końcówka świetna.... aż chce się powiedzieć "To"
10.Ruminations- delikatny początek, ale potem się rozwija....z prędkością walca na drodze. Słychać w tle dźwięki, które powinny urozmaicić utwór, ale to za słabo, dopiero końcówka nadrabia to.
11.Turris Custodibus- Yhmm...rytmiczne, niemalże epic w pełnej postaci.  Początek przypomina te z utwórów TSFH, albo X-ray  Doga lub IM. Jeden z moich ulubionych utworów w tej ścieżce dźwiękowej. Chociaż od półtorej minuty do drugiej minuty można byłoby bardziej podkręcić. Gdyby się dało głowę bym dał że mogłoby być podobne do sceny z króla lwa gdy Skaza zaczął oskarżać Simbę o zabicie Mufasy publicznie (tam muzyka była na tyle dobra, że nadal pamiętam to).
12. Dramatic Siege- Pierwsza minuta całkowicie przeczy tytułowi. Jest powolna i nudnawa....ogólnie utwór jest mało dramatyczny i nazbyt spokojny, talerzami nie utworzysz dramatyzmu.
13.Destroyed Courtyard- Jeden z utworów, które bardziej lubię. Jest równie epicki co pierwszy i jedenasty utwór. Ma rytm, płynność i melodię, która może zachwycić. Jeśli tyle można osiągnąć na zwykłych organach to pełen szacunek Menelagu, pełen szacun.
14. Farewell to Akyo- Hmm... to miało być pożegnanie? Sorry nie za bardzo to brzmiało. Brakowało w tym smutku i w ogóle dźwięków które mogło by na to wskazywać. Po prostu kolejny usypiacz....co ci te elfy zrobiły?!
15.Shadrim Betrays- wreszcie jakiś dramatyczny utwór! Tak właśnie powinien brzmieć Dramatic Siege. Nie jest to epic utwór z tej ścieżki, ale świetnie obrazuje to co przekazuje. To chyba pierwszy utwór w tej części z męskim chórkiem. W skali 1-10 dałbym mu solidne 7,5!
16. Duel of Heroes- Mało dramatyczny utwór. Tylko jeden kawałek był dobry...reszta, cóż niezły usypiacz.
17.My love Stays Forever- Średni utwór... początek był nawet świetny, ale epizod z tym głosem....sorry, ale ja bym go wywalił, psuje cały utwór. Brakuje w nim płynności, sprawia wrażenia urwanego i sklejanego ponownie. Takie studenckie 3 z przymrużeniem oka.
18.Phenrig- No to jest theme dla bohatera- żywy, charakterystyczny i nie przynudza. Dla mnie bardzo dobry utwór.
19.The Resurgesnt- Ładny, spokojny, acz nieco monotonny utwór. Nie jest to porywające, ale na tło do mapy przygód nadaje się w sam raz.
20.Nicolai's return- Początek słaby (za dużo dźwięków), ale reszta nadrabia.

Ogólnie- ścieżka dźwiękowa nie jest zła, szczerze to najlepsza z wykonanych przez Menelaga od Uzurpatora II (I była wykonana w innym stylu). Zwłaszcza utwór pierwszy i 11 są godne polecenia. Warto posłuchać- Gorąco Polecam: Belegor


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #803 : 16 Marca 2014, 19:42:28 »
Witajcie po długiej przerwie!

Dziękuję Belegorze za wyczerpująca opinię na temat ścieżki dźwiękowej, Menelag wziął ją sobie do serca :D

A teraz moi mili drobny konkurs pomysłu Menelaga. Poniżej możecie zobaczyć ikony jakie się pojawią w grze. Waszym zadaniem jest zgadnąć kto jest kto lub co. Dodam tylko, że nie wszystkie ikony mają swoje modele. A w każdym razie wy ich jeszcze nie widzieliście ;P

Miłej zabawy!


« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2014, 19:45:39 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : 17 Marca 2014, 17:26:28 »
1.Ornus,Rakszasa jakiśtam,Karmazynowy Mag Bohater I,Karmazynowy Mag bohater II,Karmazynowy Mag (jednostka), Złoty Golemek.
2.Bohaterowie Krasnali (bo miało być 4),Ufretin, Vardal.
3.Kornelia,Może Bohaterowie Inkwizycji?,Victoria, Nikolai, Eleonore, Miecznik, Kapłanka, Żywiołak Światła, Smok Światła, Niebianka, Klemens.
4.Raelag, Żywiołak Mroku, Bohater Bezimiennych 1, Bohater Bezimiennych 2, Malsara,Mąż Ranleth,Bohater Bezimiennych3,Salvator, Ranleth,Chimera,Obserwator.
5.Findan, Ent (czyżby bohater?), Opiekun.
6.?,Xeron z Heroes III?,Arcydemon

Edit: Na przyszłość proszę nie nadużywać kolorów./Loczek


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2014, 07:34:11 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #805 : 17 Marca 2014, 18:44:54 »
Jestem w szoku, prawie wszystko dobrze (parę pomyłek jest), ale żeby pomylić enta z ... :D


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #806 : 18 Marca 2014, 23:13:47 »
Dobrze zgaduję, że to jeleń?


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #807 : 19 Marca 2014, 12:32:49 »
Owszem :D

Dodam tylko, że jeszcze dwie ikonki zostały nieodgadnięte. Te dwie pierwsze w ostatnim rzędzie.

Powodzenia :P


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #808 : 30 Marca 2014, 13:43:04 »
Helou.

Wrzucam poprawiony model Kapłanki, Salvatora oraz Niebianki i od razu informuję, że wznawiamy prace nad projektem pełną parą. Ostatnie tygodnie były szczególnie intensywne, stąd też nie udostępnialiśmy Wam nowych informacji tak szybko jak byśmy chcieli.

Mimo chwili wytchnienia, i ja i Adseruki mamy dużo obowiązków. Dlatego apeluję tutaj do wszystkich osób, które byłyby zainteresowane pracą przy Księdze Czarodzieja 3. Czekamy na zgłoszenia tych osób, które lubią bawić się w edytorze i chciałyby nas wspomóc w tworzeniu mapy. Niemniej - każda pomoc się przyda, więc jeżeli jest ktoś kto chce i może pomóc nam doprowadzić ten projekt do końca - proszę, aby się zgłosił :)


IP: Zapisane
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #809 : 30 Marca 2014, 18:35:53 »
@Menelag
Bardzo chętnie pomógłbym w tworzeniu mapy. Moja znajomość z edytorem trwa od lipca, więc nie brałem jeszcze udziału w żadnym tego typu projekcie. Niestety nie do końca ogarniam skrypty, dlatego mój udział przy tworzeniu ograniczałby się do skonstruowania samej "planszy" rozgrywki.

Odnośnie konkursu z ikonkami- natknąłem się na  post o półelfie-półdemonie dowodzącym wojskami Inferno. Zgaduję że to ten drugi w ostatnim rzędzie?


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2014, 19:24:39 wysłane przez Frayderick » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56 57 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry