Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51345 razy)
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 14 Stycznia 2013, 15:32:41 »
No kurcze, coś czułem, że długo sobie nie pogram...
TESTAMENT
No cóż liczyłem, że sobie pogram trochę, a tu lipa. :/ Wyeliminowanie w miarę aktywnego, aczkolwiek początkującego gracza było niezłym posunięciem, nieprawdaż? O takiego martwić się nie będą, płakać pewnie też nie. Nawet chciałem w niedalekiej przyszłości pobawić w sonicowe analizowanie, ale nie wyszło. Następną ofiarą najprawdopodobniej  będzie Hellsiu/Sojlex/Revold. Cahan raczej obawiać się nie ma czego, o jej niewinności przekonana jest większość. Wątpię aby do odstrzału poszedł jakiś szaraczek, przynajmniej byłoby to dziwne, chociaż podejrzane... Każdy dzień w plecy dla mafii może mieć wielkie znaczenie(przy założeniu, że miasto jest mocne, a takie chyba jest :rolleyes:)
Drodzy miastowi pilnujcie Revolda, Sylatha i Hadriana(szczególnie tego pierwszy), oni jeszcze krwi napsują, przynajmniej tak się mi wydaje 8).
Powodzenia, życzę miłej gry.



« Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2013, 15:36:05 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 14 Stycznia 2013, 15:40:51 »
Zabić Cahan. Burdel zamyka, kara musi być.

Cahan doszla jzu po rozlosowaniu mafii, więc zapeewne jest czysta

"Jak na razie jedynym sensowym podejrzanym jest Hellscream, zdecydowanie próbuje coś przed nami ukryć, a już napisanie jednej historyjki jeszcze bardziej nastawia mnie na niego. W dodatku to ork, moderator i wpływowy kaznodzieja, dlatego lepiej jest go wyeliminować w najbliższym linczu."

Tłumaczę:

"Hellscream musi zginąć bo jest zabawny a to jest złe. Gra jak Hellscream a to jest złe. Pisze historyjki a to jest złe. Jest jednym z lepszych graczy a to jest złe. O, to to chodzi o to żeby wygrać?" A potem to jakiś stek kłamstw, bluzgów i trzepotania dolną wargą. 8)

Mój głos idzie na Hadriana ponieważ dissował mnie, dissował Warcrafta oraz nie umarł już od cholery edycji a to świadczy o tym że sprzedał duszę heroes5magowi. SZATAN!

Hells to nie jest takie głupie. Tyle nie byłeś w mafii, po za tym na 3 losowania w 2 pierwszych byłeś z nami.
Dobra teraz Argumenty, aby Hellsa nie zabijac.  Hells jeśli jest po naszej stronie, mamy wieksze szansy na zwyciestwo.
Osobiscie poobserwuje i wybiorę cel troszkę pózniej

Testament Misiego:

Cytuj
Revolda, Sylatha i Hadriana

W sumie nie wiem dlaczego pilnować akurat tą trójkę.
Revold i Sylath się nawet nie wypowiedzieli, a Hadrian chyba dołaczył do nich, bo podejrzewa Hellsa, co dla mafii jest głupotą, Hells ma najwieksze wplywy w miescie, wiec jedynie w mordzie jest sens go zabic.




« Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2013, 15:58:38 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 14 Stycznia 2013, 15:56:28 »
Cóż.

Hadrian napisał 2-3 wesołe posty, co jest dość podejrzane. Tym niemniej oskarżanie go na tym etapie raczej sensu nie ma.

Cytuj
Cahan doszla jzu po rozlosowaniu mafii, więc zapeewne jest czysta
Jeżeli Fenir nie mieszał to na 100% jest czysta.

Jak już mówiłem - zamierzam głosować na Sylatha bo mnie dissował :D Jak ktoś poda jakiegoś rozsądniejszego kandydata to ma mój głos.

Hellsu - póki co budujmy napięcie - starcie Groma z Pandą musi mieć miejsce gdzieś na końcu gry 8)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 14 Stycznia 2013, 16:01:41 »
Powyższy cytat Sonica tylko utwierdza mnie w przekonaniu żeby się mu przyjrzeć. Why? Fenir mówił że opis był uproszony przez mafię. Choć ten argument raczej przemawia na jego obronę: Kto normalny podłożyłby taką prostą świnię innemu mafiozie? Podejrzanego póki co poza nim nie mam.

Hellsu - póki co budujmy napięcie - starcie Groma z Pandą musi mieć miejsce gdzieś na końcu gry 8)

Jakby co zawsze możecie to zrobić pośmiertnie. Emanujecie zbyt dużą zajebistością by was zabić tak na śmierć.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 14 Stycznia 2013, 16:21:52 »
Po pierwszym mordzie niewiele wiadomo, nie chcę rozpowszechniać jakichś teorii spiskowych ale moim zdaniem w mafii może być ktoś z trójki:
Revold, Sonic, Waverley. W poprzedniej edycji w tym składzie byli razem z MiSim mafią. Może mafia pozbyła się MiSiego, bo obawiała się, że ich może podejrzewać? W dalszym toku gry rozpoznać ich styl, who knows? Albo mafia chce byśmy tak myśleli; także sposób śmierci MiSiego jak zauważył Sojlex opisany jest dość oryginalnie, w Sonicowych klimatach...Albo mafia chce byśmy skierowali się przeciwko Sonicowi. Myślę, że w mafii jest nie więcej niż jedna osoba z tej trójki. Kim są pozostałe dwie? Nie mam pojęcia ani pomysłu. Zagłosuję na jednego z tych trzech chyba, że podacie mi lepsze tropy  ;).


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 14 Stycznia 2013, 16:31:00 »
Trochę mi się to nie podoba -.-

Nie żebym wypominał poprzednią edycję kiedy to miasto samo wymordowało najlepszych graczy, a mafia praktycznie nie musiała nic robić - ale zabójstwo kogoś z tej trójki nie będzie najlepszym posunięciem.

Oprócz Wava :D Wavu wiesz do czego piję :D *


*nie bierz tego do siebie, to taki żarcik :D 



IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 14 Stycznia 2013, 17:22:00 »
Cóż, jestem zmuszony zgodzić się z Fastem :P
Napiszę wielkimi literami, bo do niektórych to nie dociera:
MORDOWANIE GRACZY POWSZECHNIE UZNAWANYCH ZA DOBRYCH W PIERWSZYM LINCZU JEST BEZ SENSU!!! ;]
Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego? Nie macie tropu? Strzelajcie w szaraków/graczy słabych/mało aktywnych.
1 lincz jest, w 95% przypadków, czystym strzałem popartym lepszymi bądź gorszymi domysłami. Dopilnujmy więc, żeby chociaż nie zginął dobry gracz, który może Nam się przydać ;]
Bd oczywiście losował, lecz z tej puli losowania wyrzucę co lepszych graczy i następnie strzelę w próżnię.
Dodam również, że głos na Cahan jest oczywiście głosem straconym. Więcej napiszę po linczu... O ile się uda 8)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 14 Stycznia 2013, 17:41:51 »
O rany...
Pisałem przecie, że moje domysły to teorie spiskowe, tak naprawdę zupełnie nie wiem na kogo zagłosować. Co nie zmienia faktu, że Revolda podejrzewam  ;> ale ma chłop racje i dopóki nie będę pewny jego winy dam mu spokój. Poczekam, popatrzę kogo typujecie i wieczorem podejmę ostateczną decyzję.

Lincz jest o 21 czy o 22  :niepewny: ?


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 14 Stycznia 2013, 17:43:15 »
21:30


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 14 Stycznia 2013, 18:59:38 »
Po przeczytaniu tematu dochodze do wniosku ze nic nie wiadomo :) Glos losowy, zgodnie z zyczeniem Revolda na jakiegos szaraka.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 14 Stycznia 2013, 19:48:13 »
Głos tradycyjnie bez żadnych podejrzeń. Losowałem kilka razy, kogo zlinczować. Dopiero po 6 razie mi odpowiadało- był to Hells.
Dziękuję.

PS.
ej, trzeba na bieżąco pisać posty w tym temacie fabularnym, bo mi się okropnie nie chce xD


« Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2013, 19:53:56 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 14 Stycznia 2013, 19:49:42 »
W fabularnym nie.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 14 Stycznia 2013, 19:57:20 »
Dobra, nie pojawiło się nic ciekawego. Szkoda eliminować tych mocniejszych, więc swój głos oddam na Forumową Mafię (bez urazy oczywiście.)


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 14 Stycznia 2013, 20:06:47 »
Ja głosuję na Wava... Nawet nie wydaje mi się podejrzany, ale jak sobie przypomnę co zrobił w Edycji Revolda... Na razie niewiele wiem i muszę strzelić.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 14 Stycznia 2013, 20:47:34 »
Ja podtrzymuję głos na Cahan. Po pierwsze- niszczy burdele :( Po drugie- nie chce przyczynic się do śmierci niewinnych :D Wiec glosuje na niewinna. Pokretne ale chyba logizne. Po trzecie- niszczy burdele :(


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry