Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51463 razy)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 18 Stycznia 2013, 17:07:18 »
Mafiozów póki co jest 3 (ogólnie).
-Hadrian
-Fast
-Sojlex
-Hellscream
-Nikt
-MiSi - niewinny, pierwsza ofiara mordu mafii.
-Arwimart - winny, trzecia ofiara linczu
-Niebieskooki smok
-forever17 Veselar
-Sylath
-Revold
-Wav - niewinny, pierwsza ofiara linczu.
-Forumowa Mafia
-Sonic - winny, druga ofiara linczu.
-Cahan
-Niedziel - niewinny, druga ofiara mordu mafii.

Hadrian- niewinny (imho gra jak miastowy, Sonic Go 'uniewinnił')
Fast- nie wiem, potencjalny mafiozo (jest przeciwko Niemu kilka argumentów, ale równie dużo jest przeciwko Jego niewinności)
Sojlex- niewinny, ostatni opis mordu był ewidentnie 'biol-chemiczny', mafia chciała zrzucić na Niego podejrzenia, nie udało się
Hellscream- niewinny, primo- mafia nie rzuciłaby się w trzech próbując ratować Sonic'a, jeśli nie było praktycznie żadnego antagonisty; secundo- Hells nie pozwoliłby mafii na takie faile 8)
Nikt- nie wiem, potencjalny mafiozo
Niebieskooki smok- raczej niewinny (za dużo kombinacji ze zmianami zdania, całkowicie odmienna gra od tej, kiedy był w mafii- takie... luźne podejście ma do gry teraz)
Veselar- niewinny (dostał rolę po forever17, który raczej nie zrezygnowałby z gry, gdyby był w mafii)
Sylath- praktycznie nic nie pisze, nie wiem, potencjalny mafiozo (chyba jednak jest zbyt szary jak na mafiozę, Sylath nie grałby raczej tak grając w mafii)
Revold- niewinny, primo- rzuciłem się na Sonic'a i Armiego (dwóch mafiozów) w początkowej fazie gry; secundo- nie pozwoliłbym tak grać mafii 8)
FM- nie wiem, potencjalny mafiozo (choć również uważam, że gdyby był w mafii udzielałby się znacznie częściej, w jedynej Jego grze, w której był w mafii Jego aktywność była znacznie wyższa)
Cahan- niewinna (nawet MG to przyznał)

Kandydatów do linczu mało, więc nie powinno być ciężko z wyłapaniem 3-ciego mafiozy.
100x ciężej bd wyłapać 4-tego, bo może nim zostać praktycznie każdy, również Ci, którzy są obecnie prawie w 100% niewinni.
Lista potencjalnych mafiozów (w kolejności prawdopodobieństwa):
Nikt/FM/Fast/Smok/Sylath

W następnym linczu- Nikt.
Potem FM/Fast 8)


Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 18 Stycznia 2013, 17:37:31 »
Bynajmniej nie podejrzewałbym Nikta jako mafioza, moim zdaniem warto się zastanowić nad gronem:

-Sojlex
-Fast
-Niebieskooki smok
-Veselar

Czemu? Już piszę:
a) Sylath i FM prawdopodobnie odpadną za karniaki
b) Revold jest prawdopodobnie czysty, albo jako OC miał super plan.
c) Ja wiem, że jestem czysty ^_^
d) Nikt jak na mafie to wypadłby blado i pewno już byłby pierwszym znalezionym mafiozom
e) Hells bo jest wpływowy i nie uda mi się was przekonać, by go zlinczowac
d) Cahan jest czysta


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 18 Stycznia 2013, 20:02:10 »
Witajcie.
Mam dla Was bardzo ważne wiadomości, więc uprzejmie proszę o przeczytanie tego postu. Z tego co Fenir pisał na SB zapowiada się, że słynnego 'umafiozowania' nie bd. To oznacza, że det już się nie przyda, bo w grze został tylko OC. Ujawnię teraz nicki komisarza i deta. Są Nimi odpowiednio Nikt i Hadrian (mogą to potwierdzić). Nikt z Nas w mafii nie jest, bo została w niej tylko 1 osoba (więc reszta mogłaby Nas zanegować).
Det sprawdził póki co Sojlexa i Veselara. Obaj niewinni. Oczywiście, jest jakaś tam szansa, że ktoś z nich może być OC, ale szczerze w to wątpię. Pisałem już o tym w poprzednim poście. Poza tym, w takim wypadku OC zostałby pewnie Sonic.
Daje Nam to niewinność 4 kolejnych osób. Porównując z moją poprzednią listą dostajemy MAKSYMALNIE 4 nicki wśród których mogą czaić się mafiozi (jest minimalna szansa, że ktoś z poza ich grupy jest OC, ale moim zdaniem- wynosi ok. 5%). Są to:
- Fast,
- Smok,
- Sylath,
- FM.

Sylath może odpaść za karniaki i szczerze wątpię, żeby był taki bierny gdyby był w mafii. Tym bardziej będąc OC. O Smoku już pisałem, dlaczego najprawdopodobniej jest niewinny. FM, niestety, rezygnuje z dalszej gry (ma ostatnio bardzo mało czasu, mówił, że wejdzie tu wieczorem i potwierdzi samobójstwo- jest niewinny).
Pozostaje tylko 1 osoba... Fast.
Wbrew wszelkiej logice, daje ok. 80% szans, że jest w mafii. Czysta statystyka. Niestety, praktycznie nic więcej. Mam na Cb tak mało dowodów, że aż wstyd o tym pisać. Tylko czysta logika i statystyka przemawia do linczu na Tb. A wiem, że to ona nigdy mnie nie zawiodła. Pójdę za głosem rozumu (nie serca) i zagłosuję na Fasta.
I apeluję o zrobienie tego samego.
Dodam jeszcze, że znam doskonale tożsamość księdza, więc niech mafia nie próbuje mnie tknąć 8)

P.S> Faścik, jeśli rzeczywiście jesteś w mafii, należy Ci się tytuł MVP. Grasz jak prawdziwy miastowy. Gratulacje ^_^


Over & Out
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 18 Stycznia 2013, 20:13:17 »
Koalicja na rzecz rozbicia Gangu Pandy! Czas naostrzyć katanę i skrobnąć długą historyjkę ^_^

A tak już wracając do tematu to mogę tylko potwierdzić to co napisał Revold. Jestem detektywem, a Nikt jest moim pomocnikiem (Porucznikiem), sprawdzeni zostali Veselar i Sojlex obaj wyszli niewinni, ale nie oznacza to, że któryś z nich nie są w mafii. Dlatego jeśli Fast nie będzie mafiozom proponowałbym Sojlexa.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 18 Stycznia 2013, 20:23:01 »
To ci rewelacje...
Ale ja gangsta pandy już nie tknę.
Ma potężny argument w postaci bieber blade.
Jak dla mnie to trochę szkoda, że Fenir nie dodał czwartego do brydża, bo coś za łatwo to poszło.
Uprzedzam, że to nie jest fail mafii, tylko moje zdanie.
Przez chwile nawet chciałem napisać do Fenira, że mogę być czwartym mafiozą  ale moja strona Golluma krzyczała, że przegramy i zmieniłem zdanie.
Linczujcie Pandę beze mnie, ja swój głos oddam na Forumową mafię  :).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 18 Stycznia 2013, 20:28:05 »
...Nie.

Po prostu nie.

Nie rozumiem skąd Wasz abstrakcyjny pomysł na linczowanie Fasta. Jedynym argumentem jest:
Cytuj
Czysta statystyka. Niestety, praktycznie nic więcej. Mam na Cb tak mało dowodów, że aż wstyd o tym pisać. Tylko czysta logika i statystyka przemawia do linczu na Tb.
I jak zwykle jest to argument wzięty od Revolda. I nikt się nawet nie odezwie.

Ja mam coś, czego nie macie - znajomość Fasta. Znam go, rozmawiam z nim, rozumiem i podążam za jego tokiem myślenia, za jego tokiem gry. Stwierdzam, iż mu ufam, pomimo jego trollowatej powierzchowności. I WIEM, że Fast nie jest w mafii. Żadne "wyliczenia i statystyki" nie zastąpią mi wyczucia i intuicji.

Matematyka Revolda mówi, że Fast jest w mafii.
Intuicja Hellsa mówi, że Fast jest niewinny.
Your call.

Revold, po cholerę my uczymy to miasto myślenia, skoro i tak jak zwykle robimy to za nich? :) W tej edycji też rozgryźliśmy 2/3 mafii dzięki naszej pięknej współpracy, już w pierwszy dzień. Ale jeśli naprawdę chcesz linczować Fasta, wiedz, że nie pomogę Ci w tym i możemy sobie już grać solo do końca tej edycji. :)

Jeżeli Ves i Sojlex są prawdziwie niewinni, a Syl i FM odpadną, to ja póki co będę linczował jednego z nich. Nie chcę dopuszczać do siebie myśli, że Revold jest w mafii, ani że Hadrian i Nikt uprawiają jakaś wielką blagę...Zobaczymy najpierw, kto przeżyje dzisiejszy mord.


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2013, 20:30:18 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 18 Stycznia 2013, 20:35:06 »
No cóż, jeśli Rev byłby OC to robi teraz PERFECT TROLL-a miastu. Jednakże jego argumenty i analiza na temat mafii są sensowne. Ja mu uwierzyłem. Oddałem głos na pandgangstę. A jeśli okaże się nie winny to linczujcie mnie, przynajmniej oczyścicie atmosferę bo nie będziecie mieć gościa co wam przynudza.
Poza tym Hells, może on specjalnie wykorzystuje waszą znajomość do tego by mieć cię po swojej stronie no bo w końcu: Po czyjej stronie Hells po tego stronie wygrana. (Sorry chopy ale taka prawda :D)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 18 Stycznia 2013, 20:46:05 »
Nie, po prostu 3 edycje temu powzięliśmy z Fastem postanowienie, że gramy razem. Fast, będąc znanym mi Fastem, powiedziałby mi zwyczajnie że jest w mafii albo uznał, że "wyjątkowo nie możemy współpracować". ;)
Fast musi być niewinny. Nie wyobrażam go sobie winnego. Czuję to w kościach. To nie jest dobry trop.

A jak nie chciałeś grać to było się nie zgłaszać. :D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 18 Stycznia 2013, 20:51:49 »
Nie, po prostu 3 edycje temu powzięliśmy z Fastem postanowienie, że gramy razem. Fast, będąc znanym mi Fastem, powiedziałby mi zwyczajnie że jest w mafii albo uznał, że "wyjątkowo nie możemy współpracować". ;)
Fast musi być niewinny. Nie wyobrażam go sobie winnego. Czuję to w kościach. To nie jest dobry trop.

A jak nie chciałeś grać to było się nie zgłaszać. :D

Powiem ci tak, jak zobaczyłem to coście wymyślili w historyjkach to zachciało mi się dołączyć. Not more
Poza tym jeśli miasto ma tym razem wygrać a ty jesteś przeciwko temu to nie wiem jak to o tobie świadczy piekielny kremie


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 18 Stycznia 2013, 21:00:50 »
...Taaak, bo fakt, iż jestem przeciwny według mnie irracjonalnemu linczowaniu Fasta, sprawia, iż ciągnę miasto na dno. Piękne. :P

W sumie zapuśćcie taktykę leminga. W końcu dzięki podążaniu za mesjaszami wygraliście tyle edycji. ;>


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 18 Stycznia 2013, 21:03:38 »
No teraz to mam drobny problem... Kompletnie nie wiem na kogo głosować... Na swoją obronę powiem tyle: czy gdybym był mafiozą (ba, nawet OC, ależ wysoko mnie klasyfikujecie...) ty czy oskarżyłbym i nawoływał do ciśnięcia Armiego i Sonica jako pierwszy? Przyznam że najbardziej podejrzana wydaje mi się Epicka Elyta która zostaje przy życiu to jest Hells i Fast. Nie mam tym razem logicznych argumentów, i muszę wciąż pomyśleć nad głosem w (być może) ostatnim linczu...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 18 Stycznia 2013, 21:28:13 »
A moim zdaniem w logice Revolda są dziury i to spore.
Hadrian- Sonic mógł napisać, że jest winny, ponieważ wówczas nikt by w to nie uwierzył, co mogłoby dać mafii szansę na przeżycie i na wygraną.
Hells chciał już na samym początku linczować Hadriana. Mafia rzadko kiedy potrafi poświęcić "ogon" bez walki Dotyczy to nawet mafii Hellscreamowej. Podejrzewam, że faile będace dziełem Sonica, Armiwart  próbował ratować, wraz z Hellsem. Nie głosował on na Armiwarta, nie był psychicznie zdolny do zabicia sojusznika  :huh:? To właśnie na naszego Tawernianego Wujka zapewne poleci mój linczogłos.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 18 Stycznia 2013, 22:00:07 »
Revold - trzecia ofiara mordu mafii.

Karniaki jutro przed linczem.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 19 Stycznia 2013, 00:31:23 »
Ja chcialem tylko powiadomic ze niestety jestem zmuszony do zrezygnowania z dalszej gry. Nadmiar obowiazkow zwyciezyl nad dobra zabawa. Przepraszam za utrudnienia i powodzenia :)
Przepraszam ze tak pozno informuje, ale mialem klopoty z Internetem.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 19 Stycznia 2013, 09:19:33 »
Nie no Zaufajmy Revoldowi, wykrył 2/3 mafii, jutro tez jest lincz

@Cahan

Ja też głosowałbym na Hellsa, ale pojdę za wolą zamordowanego


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry