Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 90244 razy)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #420 : 25 Marca 2013, 22:56:57 »
Nie, to akurat jest prawda i dobrze o tym wiesz mafiozie...  ;D


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #421 : 25 Marca 2013, 23:09:36 »
Gdybym był w mafii to nie likwidowałbym tego kogo linczowałem tylko jaszczembia. A domyślam się kto nim jest, czas pokaże mam nadzieję że dość szybko (jaszczomb zlikwiduje oc)


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #422 : 25 Marca 2013, 23:15:36 »
Dobra dobra, ja wiem swoje... Ale tak na serio, to jutro zagłosuję albo na MiSiego, albo na Fenira.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #423 : 25 Marca 2013, 23:18:56 »
Skoro Nikt był niewinny to wracam do MiSiego, ale jeszcze zobaczę kogo...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #424 : 26 Marca 2013, 18:30:49 »
Czyli zostało nam znaleźć jednego mafioza, zwykłego bądź ojcowskiego.
Mam 3 swoje typu: MiSi (tego bym odpuścił, znając życie zadziała nasz kochany Jaszczomb :)), Andre oraz Sojlex.
Czemu MiSi? Gra neutralnie, za neutralnie. Gra tak neutralnie jak można grać neutralnie. Jego posty są nijakie, nie atakują, nie bronią, ogólnie takie nie wiadomo czemu, po co i dlaczego. Mafiozi muszą zachowywać neutralność inaczej przesrywują. Jeżeli FM nie był OC to pewnie MiSi nim jest. Chociaż patrząc pod kontem fetyszu Jaszczomba to pewnie go kropnie, więc bym go dzisiaj odpuścił.
Andre - no ten spełnił swoje marzenie i umarł biednego, niewinnego Loczka - gracza niebezpiecznego, idealnego by podburzyć przeciw niemu miasto. Zagrywka dobra, teraz tylko schować się w cień (co mu idzie bardzo łatwo) i poczekać, aż miasto załatwi się samo.
Sojlex - non stop pisze nam, że jest w mafii. A może ma racje? Może za tym całym trolololo kryje się genialny plan? Tak na prawdę nikt na niego nie zwraca większej uwagi, a on sam nam woła o swej winie? To by był szczyt wszystkiego, jeżeli seryjnie byłby mafiozom.

Ja bym na dzisiaj proponował Andrego, wygrał starcie z Loczkiem, ale nie wygra z rozpędzonym tirem.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #425 : 26 Marca 2013, 18:35:25 »
Witajcie Taworzysze Miastowi!


Nie będę Wam wspominał o moich podejrzeniach bo one są złe i przez nie giną sami miastowi :P

Ale zabiłbym Andre




IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #426 : 26 Marca 2013, 18:41:46 »
Cytuj
Nie będę Wam wspominał o moich podejrzeniach bo one są złe i przez nie giną sami miastowi :P
Podpisuję się pod tym.
Cytuj
Tak na prawdę nikt na niego nie zwraca większej uwagi
Fenir, czy przeczytałeś choć jeden z moich postów?  :P
Głos na Sojlexa. Powody podałem kilka dni temu.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : 26 Marca 2013, 19:20:23 »
No cóż gram neutralnie, bo tak sobie założyłem, a może tak mi wyszło neutralancko-neutralnie?  ;>
Możecie mówić, że to, że się nie bronię jest nienaturalne. Ale ja najzwyczajniej nie mam się z czego/przed czym bronić. Jedynym argumentem, który przemawia za tym, że coś jest nie tak jest to, iż gram inaczej jak grałem wcześniej. Ale ja grałem w poprzedniej edycji inaczej, w tej inaczej, a 2 edycje temu też inaczej :P Bikoz tak mi się podoba :3 (Czasu też nie mam, zbytnio).
Ale, żeby nie było to jakoś zkontrargumentuję Wasze propozycje dotyczące zabicia mnie we własnej osobie. Lepiej zabić Misiego, który gra jak gra, Sojlexa, który od początku rozgrywki coś kręci i plącze się ciągle jak pączek z parą koślawych nóżek, czy może Fenira, co do którego też mamy pewne wątpliwości? Na niego również znajdziecie więcej argumentów na to iż jest winny, aniżeli w moim przypadku. Wydaję mi się, że jestem czysty jak łza, no może nie aż tak, ale zaraz pójdę umyć się i będzie picuś glancuś.


 Nie zapominajmy o takich ludziach, którzy dzisiaj z pewnością przeżyją, a również wcale tacy czyściutcy nie są. Taki Niedziel, Reuel czy Fast ciągle mieszają i manipulują wszystkimi pokolei, na przemian, za rączke, w kółko Macieja wałkują Was jak moja mama dzisiaj gołąbki pierogi.


Sojlex - non stop pisze nam, że jest w mafii. A może ma racje? Może za tym całym trolololo kryje się genialny plan? Tak na prawdę nikt na niego nie zwraca większej uwagi, a on sam nam woła o swej winie? To by był szczyt wszystkiego, jeżeli seryjnie byłby mafiozom.
Coś w tym jest Panie Fenirze, dzisiaj mój głos wędruje na Pana Pączysława, jakoś chyba specjalnie nie musze tłumaczyć dlaczego, po prostu mam tendencje do głosowania na niego  8)

EDIT:
Jeśli dzisiaj zginie Pączek, to oznacza, że moja wola się wypełniła, jeśli okaże się niewinny, to jutro mnie możecie kropnąć, nie będę Wam tego wypominał, no chyba, że Fenirowi, bo kiedyś miał fajnego wilka, a już go nie ma.


« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2013, 19:25:46 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #428 : 26 Marca 2013, 20:01:45 »
A ja mam taki plan.

Bierzemy 13 kg koxu białego, czystego, pół-wytrawnego i dajemy go grupce szympansów. Później kiedy będą na haju, zaprowadzamy je do lokalnego baru z sushi i każemy im nauczyć się jeść pałeczkami. Nagrywamy to, wrzucamy na youtube i zbieramy profity. Ja dostanę 90% udziałów bo nie umiem jeść sushi, a wy się podzielicie resztą z szympansami.

Dobry plan?

A tak na dzisiaj to nie wiem, trzasnąłbym albo Andre albo Fenira. Kogo wolimy?


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #429 : 26 Marca 2013, 20:05:46 »
Andre.
Żeby nie było, że piszę zbyt krótkie posty, to wstawię całkiem ładnego arta, który znajdzie się na jednej z kart w najbliższym dodatku MTG:



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #430 : 26 Marca 2013, 20:12:27 »
Trzeba przyznać, art dość ładny. Według mnie tym artem Niedzielu pokazałeś, że jesteś niewinny.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #431 : 26 Marca 2013, 20:40:24 »
Andre od dłuższego czasu krąży w kręgu podejrzanych i ciągle się wymyka. Zagłosujcie ten raz na Andre i sprawdźmy to.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #432 : 26 Marca 2013, 20:45:06 »
No cóż, ja osobiście wolałbym na Fenira, no ale co mój głos przeciwko całej reszcie? Teraz nie ma to znaczenia. Głos na Andre


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #433 : 26 Marca 2013, 21:15:22 »
Ja głosuje na fenira, bo podjudził was do głosowania na mnie- niewinnego. No ale cóż, może nasz łowca nagród zabije oc, by miasto nie przegrało wybijając miastowych?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #434 : 26 Marca 2013, 21:36:42 »
SIÓDMY LINCZ:

Sojlex (MiSi, Armiwart)
Andre (Niedziel, Fenir, Hadrian, Reuel)
Fenir (Andre, Fast)

Andre - siódma ofiara linczu, niewinny


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry