Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 90348 razy)
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 23 Marca 2013, 16:42:13 »
Generalnie mam 2 tropy. Pierwszy to Armiwart o którym już dużo zostało powiedziane (również przeze mnie). W skrócie-gracz bardzo mało aktywny, a jeśli już coś pisze to pisze bez większego sensu (że jest głupi,nie umie grać takie tam ;D). Oczywiście może to też być gracz, któremu po prostu grać się nie chce, ale po poprzednich edycjach wydaje mi się, że jednak Armiwartowi chce się grać. Tymbardziej nie rozumiem jego zachowania. Drugim tropem jest Viliorre, o której obszernie wypowiedzieli się już moi poprzednicy. Dziś głos na kogoś z tej dwójki.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 23 Marca 2013, 17:02:18 »
Moi poddani, nie atakujcie Armiego, gdyż mam pewne powody by twierdzić, że jest niewinny, póki co więcej powiedzieć nie mogę. Wasz kochany Cesarz Mieszczuchów.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : 23 Marca 2013, 17:06:14 »
W sumie to mógłbym zatańczyć z Hadrianem, bo dawno się z nikim w mafii ostro nie kłóciłem, ale parkiet jest śliski od punchy, więc nie ma w sumie po co.

Licytujcie się kto jest amebą większą i mniejszą, to nie ma znaczenia. Ktoś tutaj się prześlizguje. Muszę jeszcze raz spojrzeć na lincze.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : 23 Marca 2013, 17:06:23 »
Moim tropem jest Viliorre. I to ją chcę linczować. Mówią o tym nie tyle lincze (to też, o tym pisałam ja, pisał i Niebieskooki). O tym mówią jej posty. To jest trop na dziś, reszta ważna obecnie nie jest. Co do mojej wymiany zdań z Reuelem to Reuel ma sporo racji. Jak czytam siebie, potem czytam jego i dochodzę do wniosku, że piszę jakieś głupoty, a na dodatek w mafii jestem  8). Co nie znaczy, że nie zajmę się resztą tamtych wymienionych osób. Zajmę, ale później, bo teraz mi się szczerze mówiąc nie chce.


Przypatrzmy się panience Viliorre. Większość z przytoczonych tu cytatów i obserwacji wydaje się być zupełnie niewinna. Gdyby to były pojedyncze epizody to by tak było. Ale ile tu się tego uzbierało...


Cytuj
Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że w tej edycji mafia będzie składała się głównie z cichaczujących. Kocica, czy DL muszą za którymś razem trafić do mafii. Gorzej, jeśli dostały role, a my ze względu na tradycje i czas wysłania wiadomości zagłosujemy na nie na samym początku. Z resztą dopiero dzisiaj mafia będzie mordować, więc dopiero po będzie można wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Chyba, że znowu zamordują Pączka... No nic, teraz tylko czekać.

Nagonka na Kocicę. Ona nie chce zabić kochanek bo jak dotąd zawsze cichaczowały i więcej z nich było szkody niż pożytku, lecz ją podejrzewa. To się stało jeszcze PRZED tym dziwnym postem.

Cytuj
Jeszcze odnosząc się do moich podejrzeń do cichaczów, to jeśli faktycznie mafia składa się głównie z nich, to muszą mieć kogoś żwawo myślącego, wydaje mi się, że mafia, w której są jedynie cichacze, zamordowałaby kogoś silnego, np. Niedziela. Oczywiście nie mówię, że jest tak na pewno. Obecnie kieruję się głównie przeczuciem, szczerze mówiąc, łatwiej by mi było wskazać tych, których uważam za niewinnych. Z wyżej wymienionych powodów i pomimo braku wiary we własną intuicję, głos pójdzie na Kocicę.
A, jeszcze, zwróćcie uwagę na wiek Desmonda. Kto z Was broniłby się bardziej konstruktywnie mając 12 lat? Do tego to jego pierwsza edycja, no ja w pierwszej byłam mafią, ale w tej chwili to szczegół 


Obrona Desmonda, oskarżanie silnych, np. Niedziela. Jeśli Vi jest w mafi to sugeruje, że Niedziel jest niewinny. Ten typ pisania posta wali mi mafijnym Armim, albo mafijnym Niktem. Ich styl pisania i rzucania oskarżeń.

Cytuj
Ja uważam, że nie opłaca się głosować na Desa, bo nawet jeśli jest w mafii, to nie stwarza dla nas dużego zagrożenia. No cóż, jak nie, to nie. Mój głos pójdzie na Kocicę. Nic to nie zmieni, ale trzymam się mojej wersji. 

A to już jest po prostu kwiatek nad kwiatkami. Jaka obrona Desa. nawet jak winny, to niegroźny. Dziwny sposób obrony kogoś, nie uważacie? Gra na czas, niewykluczone, że całkiem długi, próba pozostawienia sobie koła ratunkowego na dalszy etap gry.

Cytuj
Post Nikta potwierdza moją tezę, to jest:
Armi gra jak Armi, więc nie jest w podejrzany.
Fast gra jak Fast, więc nie jest w podejrzany.

Czyżby koledzy? Armi gra jak Armi mafijny. Tak trochę. Patrząc na styl gry, etc. Nie umiem tego wyjaśnić, bo to jedynie moje subiektywne odczucie. Ale Fast nie gra jak Fast. Za mało trollingu, za mało spamerskich historyjek, etc. Fast jest zbyt poważny. A zresztą nieważne. W każdym bądź razie uniewinnienie niektórych osób. Mogą być w mafi. edna z nich prawdopodobnie jest. Strzelam, że Armiwart.

Cytuj
No, jesteśmy o jednego mafiozę do przodu, to sukces! I mnie Des wydawał się podejrzany, ale zrzucałam zachowanie bardziej na jego wiek. Dalej mam wrażenie, że to edycja mafii niedoświadczonej i cichaczującej. Moją uwagę zwrócili DL i FM, którzy głosowali drugi raz na tę samą osobę bez jakiejś dłuższej argumentacji. Możecie powiedzieć: zawsze tak robią. Jednak tym razem myślę, że chodzi o zachowanie pozorów. Idąc tym tokiem myślenia wg. mnie mafia może wyglądać tak: Desmond, Kocica, na którą prawie na pewno będę głosować następnym razem i być może DL i FM (OC). Dlaczego to właśnie FM typuję na OC? Musi być tam ktoś choć trochę bardziej rozgarnięty, kto kieruje całą tą szopką, ale nie angażuje się na tyle, by, np. pisać za nich posty, jak robił to Revold. Przydałoby się to w stosunku do Desmonda, ponieważ jego zachowanie naprawdę przykuwało uwagę. Z drugiej strony może to być również ktoś ostro myślący, kto przewidział, że Des będzie się zachowywał tak, a nie inaczej, więc pozwolił mu na to, by odwrócić uwagę od reszty. Mój skład mafii niewątpliwie będzie ruchomy, więc nie zdziwcie się, jeśli jutro powiem, że jednak nie uważam DL i FM za podejrzanych.   

Podejrzewała Desa, w którym to niby momencie? To jest po prostu kłamstwo, no nie oszukujmy się. DL, Kocica i FM- to aż by było zbyt dziwne. Kocicę sama podejrzewałam, fakt. Ale tamten jej post naprawdę był podejrzany! Dlaczego Vi oskarża FM i DL? Oni zawsze tak grają. Oczywiście mogą być w mafii, ale mocno w to wątpię.

Cytuj
Jak pewnie zdążyliście wywnioskować, dalej głosuję na Kocicę. Moje podejrzenia co do niej nie zmalały. W swojej grupie osób do dzisiejszego linczu Sonic podał także nick Kocicy, więc myślę, że jest to również dla Was dość  mocny argument.

A ten argument to powala na kolana 8)


Zwróćcie uwagę, że Armiwart cały czas po cichu dissuje Hadriana, oddając POJEDYNCZE linczogłosy. Tak jakby nie chciał być z nikim kojarzony? To jest aż dziwne. Zwłaszcza z tym, że mi tutaj posty Desa i Vi walą Armim. Sądzę, że może być OC. Mózgiem mafii, albo przynajmniej kresomózgowiem.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 23 Marca 2013, 17:13:53 »
"albo mafijnym Niktem"

A jaki to jest mafijny Nikt?


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : 23 Marca 2013, 17:15:17 »

@Misi - TY amebo :/

Nie no Hadi proszę Cię...
To są moje prywatne przemyślenia, które z resztą są w/w. A to, że w niektórych aspetkach zlewają/pokrywają się z opiniami innych jest chyba rzeczą normalną.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : 23 Marca 2013, 17:15:53 »
Reuelu próbuj szczęścia ale jedno Ci wyjdzie na 100%- Niewinny w pełni zasłużysz na tytuł "Cesarz MIeszczuchów"  ;D

To dobrze że paczysz na mnie, w sumie mogę Ja zrobić podobnie ale po kiego? Moim zdaniem lepiej pozamiatać kogoś kto każdemu z nas umyka- członkom Mafii i OC. I widzę w końcu ktoś przeczytał coś na co Ja zwróciłem uwagę. Jeśli koleżanka Viliorre obroni się to będzie fuksik. Na dziś pewnie Ja na nią zagłosuję. Ale wszystko możliwe.

Break!


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : 23 Marca 2013, 17:29:04 »
Loku ja już na niego zasłużyłem ;> Tym postem potwierdziłeś, żeby zwracać na Ciebie uwagę, gdyż... bronisz się równie słabo co grał Des :P


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : 23 Marca 2013, 17:29:40 »
Cytuj
Reuelu próbuj szczęścia ale jedno Ci wyjdzie na 100%- Niewinny
Tak się broni każdy mafioza


Desmond:
Cytuj
Więc można powiedzieć, że już odchodzę z mafii. Po moim linczu zobaczycie napis niewinny

I ja tak się bronilem w edycji w której byłem w mafii


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2013, 17:34:02 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : 23 Marca 2013, 17:39:06 »
Jak widzę, mamy kilka celów- armiwarta, villore i loczka.
Osobiście będę za Loczkiem, pamiętajmy, aby zlikwidować mafiozę musimy skupić głosy, nie rozproszyć. Nie, nie chodzi tu o "pójście za tłumem" czy też o to, że " a bo nie umiesz sam myśleć". Po prostu musimy jako miasto być jednogłośni. Ja celuje w Loczka, dziwne posty, głosy w linczach może i nie takie podejrzane, ale ogólnie już wcześniej chciałem na niego oddać głos.

Eh zawsze mi sie armi i wav mylą, sorry


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2013, 18:09:31 wysłane przez Andre94nt » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : 23 Marca 2013, 17:39:57 »
Jak widzę, mamy kilka celów- waverleya, villore i loczka.
Osobiście będę za Loczkiem, pamiętajmy, aby zlikwidować mafiozę musimy skupić głosy, nie rozproszyć. Nie, nie chodzi tu o "pójście za tłumem" czy też o to, że " a bo nie umiesz sam myśleć". Po prostu musimy jako miasto być jednogłośni. Ja celuje w Loczka, dziwne posty, głosy w linczach może i nie takie podejrzane, ale ogólnie już wcześniej chciałem na niego oddać głos.

Wav zginał w mordzie mafii nr1  :P


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2013, 17:42:02 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : 23 Marca 2013, 17:47:42 »
Mogę wam dać gwarancję+certyfikat. Ale jeśli wolicie słuchać Andre który wchodzi, szkrabnie jednego posta i quit. Wasza strata. Ale teraz rodzi się pytanie kto kogo chce sprzątnąć? Czyżby obrona żeby Viliorre nie poszła w piach bo jest w mafii?
Idąc dalej kto wam podpowiedział lekko analizą 2 pierwszych linczów iż jest coś nie tak? Chyba bym nie wrobił swoich "współpracowników" takim działaniem. Nie podałem też nicków żeby nie poszło iż jestem Mesjaszem.

Chose the right person peps.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 23 Marca 2013, 18:12:19 »
No, także tego... Chyba nadszedł ten czas, bym was oświecił.  :)
Wg mnie w mafii są:
-Hadrian
-Sojlex
-Fenir*
-Loczek*
*Tu takie małe zmiany z wczoraj, DL i FM na 90% nie są w mafii. Sorry, że wczoraj was podejrzewałem. Teraz też was podejrzewam, ale dużo mniej...

1. Hadrian
Cytuj
Osobiście mam na razie Fasta na oku (z wiadomych i bardzo oczywistych powodów). Ale i Reuel mi się nie podoba, bo zmienił sygnaturę, a on nie zmienia ich jak rękawiczki..

Głos w linczu prawdopodobnie pójdzie na Fasta lub Chansona de geste.
Bardzo wygodne, zawsze Hadrian zwala wszystko na Fasta, teraz też tak jest i właściwie nikt już nie zwraca na to uwagi. Poza tym nie znaliśmy Francuza i nie wiedzieliśmy, jak umie grać w FM, dlatego profilaktycznie mafia sprzątnęła go w linczu.
Cytuj
Ostatecznie głosuje na Francuza, jakoś nie chce mi się tłumaczyć co pisze. W dodatku sprowadził go Revold, więc pewno marionetka, albo... Hells się maskuje :niepewny:
OK, na tak wczesnym etapie gry trudno wykryć mafię, ale głos na Francuza tylko dlatego, że nie chce mu się tłumaczyć tego, co napisał...
post Desmonda:
Cytuj
Hmm... Podsumowując: moja lista:
1. Hadrian
2. Fast
3. MiSi
4. Armiwart
5. Kocica
Oskarżanie Hadriana, a tak naprawdę krycie?
Cytuj
Stety/ niestety Desmond idziesz pod kolejny lincz, za bardzo zwracasz na siebie uwagę i odciągasz uwagę od innych. Ale i tak nie mam ochoty się podpinać pod lincz. Mój głos pójdzie prawdopodobnie na Nimroda, bo mało aktywny jest :P
Dobre, piszesz to samo co wszyscy, ale ostatecznie głos na kogoś innego...
Cytuj
Żaden 1 lincz nie zmarnowaliśmy, nawet się cieszę że udało się zlinczować Chansona, przynajmniej nie muszę tłumaczyć jego postów i raczej nie potrzeba nam gości z zagranicy (w edycji Revolda także postaram się go zlinczować). Kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi Fast! Proszę nie nazywać mnie ostatnim debilem, może innym to nie przeszkadza, ale ja uznaję że zrobiłem bardzo dobrze i uznaję to za obrazę. Skoro od początku jest chęć ubicia Kocicy za jej małą aktywność to powtarzam:
Dlaczego pozwolono jej grac?
Znowu bulwers o tłumaczenie Francuza...
Pamięta się to, co jest podkreślone, pokolorowane, zaznaczone... Hadrian tak zrobił i zaznaczył to, co mieliście zapamiętać z jego posta(u mnie w cytacie tego nie ma zaznaczonego, ale w oryginale ostatnie słowa są pogrubione)... Czyli, Hadrian jest aktywny(nie cichaczuje) i pisze posty dłuższe niż jedna linijka...
Cytuj
Co do Kocicy, to nie jestem przekonany specjalnie, ale to jej "granie" mam po dziurki w nosie. Prawdopodobnie głos na nią, ale się jeszcze zastanowię.
Cytat: Kocica w Wczoraj o 17:29:28

    Dlaczego zawsze wszystko robię źle? Jestem mało aktywna zarzucacie mi małą aktywność jestem bardziej aktywna zarzucacie zbyt dużą aktywność.

Nie zarzucamy, tylko chodzi o NAGŁĄ aktywność, jak mawia powiedzenie "tonący chwyta się brzytwy".
Ci do dalszych podejrzanych.. Nimrod też się uaktywnił widać cichaczowanie nie wchodzi w grę tym razem (jeśli nie jest się Hadrianem oczywiście) i zmieniła mafia "taktykę". Armiwart gra tak jakby mu się nie chciało, reszty nie pamiętam :P
To normalne, że jeśli ktoś nas atakuje, to się bronimy. A Kocicę połowa graczy atakowała...
Cytuj
rozważę samobójstwo
Kurde, nie pisz więcej takich rzeczy, bo całe moje misterne plany pójdą w... ekhem...
2. Sojlex
Cytuj
A tak na poważnie to mam nadzieję że barman/ksiądz trafi mafię jak to ostatnio było...
Hehe, mafiozi często wspominają o tym, by det/ksiądz/ktoś-inny-dobry-z-rolą pokonał mafię, zauważyliście to?
Cytuj
Z drugiej strony po po miałbym dostawać rolę, zwłaszcza mafii, skoro mnie zaraz likwidują? Raz dostałem rolę to... Padłem w pierwszym mordzie. Poza tym nie miałoby sensu moje wczorajsze pisanie na sb że jestem w mafii ^^
Jak już coś próbuje ugrać, i być kimś lepszym niż cichacz, czy nowy, to mi to skutecznie uniemożliwiacie - albo w linczu albo mordzie. Btw. jak zginę w pierwszym mordzie to będzie wystarczający dowód? (nah po tym poście mafia tego nie zrobi, będzie że jestem, a przynajmniej to by było logiczne.)
Co zatem mam na swoją obronę? W zasadzie nic, poza faktem iż częsta i wczesna likwidacja w kolejnych edycjach, skutecznie zniechęca MG'ów do dawania mi ról.
Ps. Jeśli jakimś cudem przetrwam do, powiedzmy 6 dnia, i zbierze się 9 osób chętnych do likwidacji, to zrobię wam przysługę i popełnie samobója, co byście linczu na bezużytecznego Pączka nie tracili.
Profilaktycznie, na samym początku Sojlex stara się wmówić miastu, że nie ma roli, czyli... albo na serio jest bezrolnym, albo mafiozem, bo w przypadku dobrych ról byłoby to idiotyczne posunięcie...
Cytuj
Póki co wydaje mi się że w mafii może być Villioare (jeśli popełniłem błąd, po stokroć przepraszam, ale nie mogę na telefonie sprawdzić pisowni Twojego nicku :( ).
Czemu? Użyła tej samej frazy której ja niegdyś, a która skłoniła wielu do zagłosowania na mnie. Choć może to być niefortunne, mimo wszystko na początek lepszy taki trop niż nic.
Eee, OK... to jest "trochę dziwne"...
Cytuj
Ale co ja wiem, jestem tylko wypiekiem z lukrem.
A, widzicie? Mafiozi często piszą, że są słabi... Hmm, stawia mnie to w trudnym położeniu, bo sam często piszę, że nie umiem grać w FM, ale ja jestem ten dobry, serio...
Cytuj
Przydałoby się poszczuć Kocicę detektywem ^^
Znowu wspomina o detektywie... Tak postępują niektórzy mafiozi. A poza tym co? Uważasz Sojlex, że Det ujawni się po 2 linczach i powie "Kocica jest niewinna!"?
Cytuj
A myślałem że Des będzie zbyt oczwisty... Hmm no nieważne.
Ważne, bo Des był w mafii, a martwy mafiozo w 2 linczu to już coś... A to, że był niby zbyt oczywisty, to sorry, ale spora część mafiozów z tych wszystkich naszych Edycji była oczywista, tylko że umieli się wybronić...
Post Desa:
Cytuj
Chceta to głosujta na mię, ale... ja jakbym był w mafii to bym zamordował wpierw Pączka.
Jupii, obrona Pączka! Desowi zaczął sypać się grunt pod nogami, więc postanowił obronić siebie i jednocześnie Sojlexa...
Cytuj
Przechodząc jednak do głosu. Oddaję na MiSiego, jako że lepszej propozycji nie mam. Nie to żebym nie ufał waszym analizą. W moim równoległym świecie jest on pewniakiem w mafii.
Czemu uważasz MiSiego za winnego?
Cytuj
A póki co moje opinie co do innych graczy, podejrzanych przeze mnie w różnym stopniu.

Viliorre - W zasadzie jej druga edycja z nami, ostatnio była w mafyji. Małe prawdopodbieństwo żeby była po raz drugi w mafii, troszku sztuczne posty, mimo wszystko mogła dostać drugą szansę ze względu na ostatnią niemożność. Póki co pod obserwacją.

Andre - Wyjątkowo mało logiczny jak na siebie (biorę pod uwagę inne jego posty, bo nie wydaje mi się żeby grał w mafię wcześniej)

Forumowa Mafia - jak powyżej cichaczuje, mao pisze, mao analizuje, coś mi w nim nie pasuje.

Fast - Simply Chaos. Don't underestimate 'ym

Loczek - też coś cichy jak na Siebie, choć może być to też zwyczajnie kwestia czasu, jak w innych przypadkach.

Sojlex - Pewnie mafia! Pączek jeden.

Fenir - Ten wilk podejrzanie wygląda...
Świetne, tylko szkoda, że Loka, siebie i Fenira dałeś na samym końcu, to od razu sprawia, że zaczyna się łączyć te osoby... A tak w ogóle, to Loczek zawsze jest cichy, a stwierdzenie, że Fenir podejrzanie wygląda, nie daje zbyt wiele.
Post Loczka:
Cytuj
Ogólnie patrząc nie czytacie postów-analiz, wczoraj pokazałem wam lekki ślad który według mnie był dziwny. W głosowaniach wykryłem pewną zbieżność. A odnośnie wczorajszego linczu cóż Kocica została poświęcona przez tzw krzykaczy którzy przebili malkontentów. Na dziś/jutro prponuję tych co umykają wam krótkimi postami.
Tak kątem oka zauważyłem że robiliście analizy gry ale widać że kryliście(co po niektórzy) współplemieńców. Ja sam mam kilku upatrzonych a Wy?

Odnośnie aktywności mojej, jestem aktywny piszę na dzień 2-3posty tylko giną w odmentach wiru wiadomości bądź są olewane ;)
I post Sojlexa:
Cytuj
Oddalam zarzut o nieaktywność Super Moderatora!

Herr MG zastrzegam że mnie dziś nie będzie więc prosiłbym o uznanie tego postu za analityczny, gdyż nie wiem czy zdążę napisać dziś inny.

Głosuje tak jak wczoraj, jestem konsekwentny, najwyżej jak coś wyjdzie to się w nocy za głowę złapię i zagłosuje inaczej w niedzielę.

...Chyba że pójdę do piachu. Coraz bardziej zaczynam też podejrzewać Cahan, ale o tym innym razem.
Jak widać, Pączek broni Loczka przed zarzutami, że jest za cicho...
3. Fenir
Cytuj
Wyrwiem Kocicy macice !!!!!! Dopomóżcie mnie w tym szczytnym celu.
Jak nie wiadomo i co chodzi, to chodzi o macicę Kocicy...  :-/ Fenir włącza trolling
Cytuj
Wyrywamy Kocicy macice!!!!!
;_____;
Cytuj
Wczoraj się nie udało, dzisiaj się uda !!!
TOWARZYSZE TAWERNOWICZE, NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ UDAWANĄ AKTYWNOŚCIĄ KOCICY, ONA JEST ZŁEM I TRZEBA JĄ WYMACICOWAĆ!!!!


Kto jest ze mną? (Fast wiem, że się skusisz)
Czy damy rade?!
Tak damy rade!!!
Idę po maszynkę do wyrywania macic.

A tak na serio, jako, że zbieram argumentacje, by mieć co napisać w testamencie *śmiech* nie napisze dzisiaj nic konstruktywnego.
Polecam linczowanie Kocicy i pozdrawiam Indoktrynacja Fasta.
Wolę już cichaczy, niż coś takiego...
Cytuj
-/+
może być niewinna [...] Dlaczego jej niewinność nie jest minusem? Otóż każdy gracz ma szanse na bycie winnym bądź nie, trzeba po prostu wiedzieć przy kim można ryzykować (cichacze), a przy kim nie (Niedziele, Revoldy, Hellsy i reszta pro)
Wg mnie ryzykować można przy każdym graczy, a to, że jej niewinność nie jest minusem, jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe...
Cytuj
Głosuje na Hadriana bo lepsi ode mnie ludzie mówią, że jest winny, więc musi być winny. Głosował na Kocice (tak jak i ja), więc musi gryźć piach.
Kurde, być może Hadrian nie jest w mafii... Hmm, na razie zlinczowałbym Fenira, wtedy bym się dowiedział, jak to wszystko naprawdę wygląda.
4. Loczek
Cytuj
Cóż jesteśmy po pierwszym mordzie i widać mafia musiał rozsądnie wybrać bo jakby upitoliła Szaleńca to lekki problem wyszedł by. Odnośnie dzisiejszego linczu muszę przeanalizować więcej wpisów bo teraz to mało ich.
Niby jest, niby go nie ma... Pierwszy post Loczka dopiero po 1 mordzie. Pamiętam Edycję, w której był w mafii i tam grał właściwie tak samo...
Musi pomyśleć, musi mieć więcej czasu na przeanalizowanie sytuacji. Właściwie tak jak każdy, tylko że Loczek jako jedna z nielicznych osób przyznaje się do tego...
Cytuj
Odnośnie dzisiajszego linczu to możliwe że zagłosuje losowo. Ciężko odczytać kto jak gra i co posiada.
To prześlizgiwanie się jest dokładnie takie samo, jak w Edycji, o której wspominałem wyżej.
Cytuj
Odnośnie linczu cóż gdyby swoje głosy oddali Desu, Sonic i bodajże Reuel byłoby nieciekawie bo Mafia by wybierała z 3 ofiar.
To właśnie byłoby dobre, bo zobaczylibyśmy, kogo mafia by uratowała, a kogo zabiła...
Cytuj
A teraz popatrzcie na linczogłosy Kocicy i porównajcie? Zaskaujące zbiegi osób i jeszcze na Armiego. Ogólnie jak popatrzycie zgineły osoby w 2 pierwszych mordach co miały role w poprzedniej Edycji:
Wav-Mleczarz
Sonic-Det
Czyli mogą być kolejni którzy mieli role bez Bele, Reva i Hellsa. Na chwilę obecną sprzątanie Kocicy może być ciekawe a potem zainteresujmy się takim cichaczem jak Hadras, DL i wspomnianymi wyżej szczegółami.
Wg mnie to idiotyczne, ale...  :)
Cytuj
Jeśli mam być szczery to na mafiozę jestem za cienki obecnie. Wszyscy ogólnie teraz nastawiają się że w mafii jest zawsze silny gracz. Ta Edycja pokazała iż nowicjusz może nim zostać przykład Desu. Bardziej popatrzy na tych co przemykają ale ok, paczcie na mnie i wyjdzie wam iż niewinnym.
W mafii może być każdy, bez względu na to, czy jest nowicjuszem, czy mesjaszem...

Dziś zagłosuję na Fenira lub Loczka.

I post Cahan:
Cytuj
Mafia potencjalna: Viliorre & Fenir.
Mafia potencjalna+Mafia kinetyczna=Mafia mechaniczna
 :) :) :)
Cytuj
Zwłaszcza z tym, że mi tutaj posty Desa i Vi walą Armim. Sądzę, że może być OC. Mózgiem mafii, albo przynajmniej kresomózgowiem.
Ja mogę być tylko rzycią i jest z tego dumny!


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : 23 Marca 2013, 18:25:48 »
Wiesz co Armi- przekonałbyś mnie, gdyby nie (patrz moje ostatnia analiza). Bo oskarżasz sporą część mojej potencjalnej mafii. A to o Sojlexie, Fenirze i Loku wydaje mi się nawet w miarę logiczne być. O Hadrianie już mniej, on trolluje już od paru edycji. Nie zmienia to faktu, że cię dalej podejrzewam. Dziś tak, czy siak leci Vi, nad tym co będzie dalej to się zastanawiam. Ale jutro chyba zatknę twoją głowę na pice, a potem, albo cię posłucham, albo pójdę dalej za głosem żołądka.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : 23 Marca 2013, 18:28:52 »
Jeśli zginie dziś Loczek lub Hadrian, to ich głowy też nabij na pikę. Będzie z nas fajny szaszłyk...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry