Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 36    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Trzecia (Świąteczna) Edycja Hellscreamowa (XX Edycja) (Czytany 100290 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 21 Grudnia 2013, 14:26:51 »
Pragnę wam tylko przypomnieć, że na mocy kolesiostwa agresja na Fergardzie będzie pomszczona, w ten czy inny sposób. 8)

Ma wasze IP, wiem, gdzie mieszkacie Wy, wasze rodziny, wiem co jecie na śniadanie, co pijecie do obiadu.

Nobody is safe from the gaze of Hellscream. O_O


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 21 Grudnia 2013, 14:28:49 »
Dooobra. Logika wszystkich graczy widzę, że jest czarną dziurą. Nikt nie myśli, każdy gra rekreacyjnie.  ^_^


Mój lincz: Chyba pokuszę się na linczowanie losowe: Chyba, że Sonic coś podpowie - ale chyba w to wątpię, bo po pierwszym linczu nawet śladu nie ma.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 21 Grudnia 2013, 14:29:44 »
Sonic mafia.

Nie odzywa się, bo się wkopie :D


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 21 Grudnia 2013, 14:30:35 »
Ej, no ale serio. Fergard po mordzie napisał:
Cytuj
Prośby nie pomogły, niefortunnie.

Ciężko wnioskować cokolwiek po pierwszym mordzie. Ofiarą był gracz doświadczony, który wie, z czym się to je, tak więc decyzja Mafii nie była szczególnie zaskakująca.

Wobec braku jednego z weteranów trzeba przyjrzeć się innym, tym którzy także wiedzą, z czym je się Mafię. Można bezpiecznie założyć, że wśród naszych przestępców znajduje się przynajmniej jedna taka wyga, prawdopodobnie koordynująca cały ten balet.
Pokazuje to, że jest aktywny(czyli nie cichaczuje), umie łączyć fakty i chyba każdy się zgodzi z tym co napisał, czyli raczej nikt nie będzie się z nim kłócił... Ale to ściema, Fergard to zakamuflowana Mafia.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 21 Grudnia 2013, 14:33:12 »
Nie wiem, co bierze Ikke, ale dementuje pogłoski - jeszcze nie było pierwszego linczu. ^_^


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 21 Grudnia 2013, 15:13:03 »
Cah, "Viliorre", proszę...
Dobra, początkowa nagonka Niedeziela trochę mnie wkurzyła, ale on w sumie gra tak praktycznie zawsze. A przynajmniej tak właśnie się zachowywał w mojej pierwszej edycji, w której rzeczywiście grałam.  No i Armi podobnie, czyli jego Potencjalnie-mafia-więc-prawdopodobnie-nie-mafia. Do tego, mówili już to moi poprzednicy, Niedziel nie zabiłby Reva na samym początku.   
Co do Fergarda, jest aktywny, pisze dobrze, ja tam nie mam mu nic do zarzucenia, w tej chwili, oczywiście. 
Jest jeszcze kilka osób, które dotąd się nie odezwały, a by się przydało poznać ich opinię.
Cóż, nie mam jakichś specjalnych typów na dzisiaj. Możliwe, że zagłosuję na Darahati, bo  tak, ale do wieczora wszystko może się jeszcze zmienić.

Racja, dzięki.


« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2013, 16:11:20 wysłane przez Viliorre » IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 21 Grudnia 2013, 15:17:03 »
Vi, pisze się "cóż", a nie "cuż"...  ;)
Cytuj
Niedziel nie zabiłby Reva na samym początku.   
Fast też by czegoś takiego nie zrobił.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 21 Grudnia 2013, 15:22:36 »
A może, wiedząc, że myślimy takim tokiem rozumowania, Niedziel i/lub Fast, będąc teraz w mafii, zabili Reva spodziewając się właśnie takich, a nie innych naszych reakcji, co dałoby im dobre alibi i jednoczesną możliwość do kontynuowania dzieła zniszczenia? Prawdopodobne? Być może, ale pamiętajmy: It's just a theory...A GAME FM THEORY.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 21 Grudnia 2013, 15:27:52 »
Dla Fasta liczy się zabawa, czyli trochę dziwne by było, by zabił Revolda, który ginie już któryś raz na początku. A gdyby to Niedziel był w Mafii, to wolałby chyba przynajmniej na razie zostawić Reva w spokoju...


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 21 Grudnia 2013, 15:31:14 »
Może, a może nie. Niedziel może chcieć szybko skończyć tę edycję ze względu na itemki, których fanem na pewno nie jest, oraz ze względu na to, że prawie zrezygnował z gry zaraz przed jej rozpoczęciem, a co do Fasta, to tak, liczy się dla niego głownie zabawa ale nie wolno zapominać, że ostatnio ta "zabawa" nie doprowadziła go do zwycięstwa.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 21 Grudnia 2013, 15:35:34 »
Nie wiem, co było w ostatniej Edycji, także nie odpowiem Ci na to, ale co do Niedziela, to wydaje mi się, że nawet pomimo tych itemków chciałby czerpać przyjemność z gry, a największą frajdą jest ta niepewność. Zabijając Reva Mafia ma łatwiej... Ale w końcu ja się na FM nie znam, to co będę gadał...


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 21 Grudnia 2013, 15:58:31 »
Fast nie przejmuje się wygraną tylko dobrą zabawą ^^

Niedziel to Niedziel, nie chciał grac w tej edycji więc moze teraz chce popelnic sambojstwo poprzez zachecenia nas do linczu na nim?


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 21 Grudnia 2013, 16:37:54 »
Zagłosuje na jakąś kobietę bo równouprawnienie i te sprawy.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 21 Grudnia 2013, 16:39:44 »
W Forumowej Mafii zdecydowanie za często giną faceci. Zupełnie jakby kobiety nie były groźnymi graczkami i nie warto byłoby ich dissować. Szowinistyczne knury z was, o!

Ja też oddam dzisiaj głos na jakąś kobietę, ku chwale parytetów.

[1][]4[///]/.
[^][V][]5[]
I[][].TK.CHD.
[I/].45.
11.7
9.9
7.11



« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2013, 16:45:18 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 21 Grudnia 2013, 16:46:25 »
Niestety, ale muszę poinformować państwa o tym, iż będę bardzo amebowł w tej edycji. Powód - wyprzedaż na Steamie. :P

Chyba zagłosuję na losową osobę, bo nie widzę żadnych logicznych dowodów na czyjąkolwiek winę.

@Niedziel - ty trollujesz, prawda?

@Up: Cooo? Co to za znaczki wszelakie. :O


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 36    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry