Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]
 91 
 : 08 Grudnia 2022, 21:39:03 
Zaczęty przez Ptakuba - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
Dishonored, gra przeze mnie uwielbiana a do tego fajny utwór z gry :D 7/10

Daje coś co niedawno znalazłem (czytaj dosłownie przed chwilą) i jestem mile zaskoczony, że jest to coś tak dobrego:
https://www.youtube.com/watch?v=pSqfbgvXqU0

Nie myślałem, że mi to tak podpasuje. 8/10

https://www.youtube.com/watch?v=ZCSX3mM6940

 92 
 : 08 Grudnia 2022, 21:35:04 
Zaczęty przez nig18 - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
Gatunki: Rock, Rap, Pop
Moje top : Queen, Paktofonika, Coldplay

 93 
 : 08 Grudnia 2022, 21:33:03 
Zaczęty przez Psychol55 - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
Kolejna książka Tolkiena, którą połknąłem w szybkim czasie. Kreacja Śródziemia, bohaterowie no kocham

 94 
 : 08 Grudnia 2022, 21:30:20 
Zaczęty przez Łowca Dusz - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
Wiedźmin jest dla mnie najlepszy wśród fantasy polskiego, ma swoje gorsze momenty typu chrzest ognia, który mnie mega wynudził, ale lubię wracać do niego często.

 95 
 : 06 Grudnia 2022, 21:37:31 
Zaczęty przez mejdej - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
- Gta San Andreas - sentyment i jeszcze raz sentyment
- Resident Evil revolutions- za klimat i fabułe
- Wiedźmin dziki gon- chyba nie musze tego rozwijać jestem fanem całej sagi

 96 
 : 06 Grudnia 2022, 21:35:34 
Zaczęty przez langus - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
Patrząc z perspketywy 7 prezentuje się okej. Fabuła, kampanie i mapy wszystko na plus. Na pewno lepsza graficznie niż VI. Na pewno będe pogrywał w nią.

 97 
 : 06 Grudnia 2022, 21:27:38 
Zaczęty przez Woytachu - Ostatnia wiadomość wysłane przez Adelor
VI jest dla mnie najsłabszą odsłoną Heroes, różni się kompletnie od innych i może dlatego. VII o wiele lepsza, ale wiadomo III ma moje serce.

 98 
 : 04 Grudnia 2022, 00:58:28 
Zaczęty przez Halon - Ostatnia wiadomość wysłane przez Iboz
Chaos Imperial Space
dodatek Big Turns
Magikorianie
Bogas podbija tereny Archarian. Smoki zostają władcami Archarian zaraz po tym gdy Bogas tajemiczo znika.
1.sc.Smoki muszą pokonać wtyczkę Degrów w ich terenie tzw. Urgasha.
2.sc. Kłótnia władzy u Smoków. Wybieramy czy walczyć elrathem czy mallasą o władzę nad wszystkimi Heroidami.
3sc. Demony weszły do stolicy Ashanu. Smoczy jeźdzce mają ich pokonać.
Cytogrowie
1.sc. Cytogrowie muszą zabezpieczyć teren swoich światów, na czas ewakułacji do innego wymiaru.
2.sc. Cytogrowie poznają wymiar piekielny. Okazuje się być on ostrosłupem (nie kulą), tam mają utrzymac się aż do spotkania
Władcy demonów.
3sc. Cytogrowie tworzą flotę demonów walcząc o zdobycie światów na powierzchnii.
Cyberosi
1sc. Z powodu nieporozumienia dochodzi do starcia Cyberosów z Pulsarianami. Trzeba dostać się za linię frontu żeby
wynegocjować rozejm.
2.sc. Imperianie wdają się w wojne z Archarianami i Magikorianami. Trzeba zdobyć jak najwięcej światów korzystając z ich
wojny domowej.
3.sc. Kolejne starcie Degrów, tym razem mamy pomóc Pulsarianą w pokonaniu Pajęczego Oka chaosu,
wcześniej odpierając atak Omenrian.

c.d. chaos imperial space 3

 99 
 : 21 Listopada 2022, 18:13:04 
Zaczęty przez michalega123 - Ostatnia wiadomość wysłane przez Nightin
Jak patrzę i widzę nowy projekt i że będzie go robił jakiś Ubisoft Shanghai to od razu myślę, że to jakieś mobilne gówno.

Jako że wcześniej były różne gówna na telefony i podobne to wcale by nie zdziwiło gdyby tak samo było, ale zobaczym.

 100 
 : 20 Listopada 2022, 14:50:18 
Zaczęty przez michalega123 - Ostatnia wiadomość wysłane przez Sylu
Jak patrzę i widzę nowy projekt i że będzie go robił jakiś Ubisoft Shanghai to od razu myślę, że to jakieś mobilne gówno.

Strony: 1 ... 7 8 9 [10]




© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry