Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepsi gracze (Czytany 47874 razy)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 28 Października 2010, 14:10:45 »
Dobra no to zacznijmy od samego początku, bo gram w szachy i mam w nich sukcesy, więc chyba mogę się tu wypowiedzieć. Zacznijmy od tego, że każdy taki wojak jak ty to tylko taki fighter na swojej działce. Grasz dobrze "Klucz do zwycięstwa"? Większości ta mapa się już przejadła, więc zagraj RMG z tym niby "słabeuszem" Slammerem. To dopiero zobaczysz, gdzie można wsadzić te twoje taktyki na tej mapie. Chcesz dalej zgrywać ważniaka i mówić, że jesteś zajebisty? No to zagraj z Mohikaninem, lub Gazą arenę i też zobaczysz ile jesteś wart. Bo tak naprawdę nic nie jesteś wart, na chwilę obecną zgrywasz jakiegoś bosa co ma jaja jak balony, a tak naprawdę to jesteś dziadkiem na chorobowej rencie z jajami małymi jak orzeszki.

Sory za porównania i mocne słowa, ale już nie wytrzymałem nerwowo jak to wszystko czytałem ... .


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 28 Października 2010, 14:51:34 »
  Brawo. Jaki ogień!!
  Skoro od początku, to uświadamiam Tobie z przykrością, że nie wiesz o czym pisałem. Przykrość tym większa, że wielokroć było to precyzowane. Ale za ogień Twój w podzięce składam Ci kolejne wyjaśnienie.
Nie mam najmniejszego pojęcia o skillu Slammera, wiem jedynie, że wygrał turniej na mapie, o której zarówno on jaki i Mohikanin ( lub Gaza ) nie mają pojęcia. Z danych jakie dostałem wynika, że w momencie rozpoczęcia fazy wstępnej rozgrywki na kluczu on już kończył grę, a zatem nie wie o mapie wiele więcej poza schematem "otwarcia". Mogę mówić zatem o skillu jego na jakąś tam chwilę posiadanym w odniesieniu do danej planszy, że go nie miał. Tym bardziej nie jest w skilla na kluczu wypasiony Gaza, który na piedestał ustawia Slammera z tamtego okresu.
   A teraz, proszę ze zrozumieniem przeczytać tekst i raz jeszcze do komentarza zapraszam.
                                                                                                                                                    Ganjalf


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 28 Października 2010, 20:32:26 »
Wiesz co takich jak ty to ja zjadam na śniadanie(nigdy nie grałem z nikim przez internet w Homma). Powiem ci jedno zamiast kozaczyć to zagraj z Serafinkiem, Mohikaninem, Gazą lub może jeszcze z Luzem i jak wygrasz to się wtedy pochwal i mów jaki jesteś dobry, gdyż nie lubię jak ktoś ma poczucie wyższości nad resztą graczy chociaż z nimi nawet nie grał. Specjalnie się zarejestrowałeś, aby się pochwalić?.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 28 Października 2010, 20:48:50 »
   Co mam rzec. Mądrze prawisz. Rozumiem, że dyskredytuje mnie kompletnie Twój komentarz. A co sądzisz o strategi i taktykach na "Klucz do zwycięstwa"?
Pytam, bo była to płaszczyzna do dysputy, jednak ty wybierasz idiotyczny atak i wyciągasz przy tym - jak jakiś magik króliki z kapelusza- swoje autorytety.
   Brawo, brawo, brawo.
   Odnośnie najlepszych graczy mam taką uwagę - jak mogą oceniać poziom innych chopoki, które wypowiadając się o mapie dobrze mnie znanej, tworzą zaskakującą rzeczywistość, co to nijak się ma do mego na tej mapie doświadczenia.
   Komplementowany Domovoy jest już nawet nie pamiętam jaki na standardowych mapach - dlatego nie pamiętam skilla kola, bo nie był nadzwyczajny. Tu, przy okazji mowy o mapach, dodam, że dotąd często okazywało się, że ludzie używają ich miesiącami poznając w tym czasie jedynie powierzchnię, a są przekonani o poznaniu dogłębnym. Zaskakuje to zjawisko wówczas najbardziej, gdy nagle rzucają " nie gram na tej, bo nudna". Niebawem okazuje się, że tylko tamtego dnia ochoty nie miał kolo i nagle podczas gry to także wychodzi - gra ją, nudną już ponoć mapę,  ledwie przeciętnie. Sądzi, że poznał na wskroś, a nie ma na niej skilla! Zawsze należy pamiętać o powyższym - ktoś może potrafi spojrzeć głębiej, przez co moja wizja świata może jest jedynie grubym przybliżeniem. Taka właśnie sytuacja ma miejsce obecnie - to ja widzę głębiej. Oby pojawił się ktoś , kto potrafi jeszcze głębiej - zobaczę wówczas swoje przybliżenia i nastąpi progres. 
   Jeżeli ktoś ma ochotę określić poziom gracza, nie może tego czynić opierając swoją argumentację o rzecz jemu w sumie nieznaną, którą w tym przypadku była ( i jest zapewne nadal) mapa "Klucz do zwycięstwa". To jest dla niego obcy świat, w którym być może fraszką jest uczynienie tego, co w znanym jemu dobrze uczynione być nie może ( lub odwrotnie).
W takiej sytuacji powziął on osąd o super zdolnościach kola, podczas gdy ten był przeciętny (w świetle podanych szczegółów) - popełnił ten błąd, bo nie zna/ł realiów tego świata, czyli mapy, na przykładzie której dywagował o zdolnościach czyichś itd.


« Ostatnia zmiana: 28 Października 2010, 21:46:08 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 28 Października 2010, 23:09:04 »
@up, adekwantny nick do treści swoich postów :P Widocznie wydaje mu się że jest alfą i omegą na mapie "Klucz do Zwycięstwa" i nic już nie jest w stanie go tam zaskoczyć. Ehh nic nowego, sporo jest takich ludzi. Opisana przez niego taktyka przekazywania woja nie jest żadną rewelacją, no i jak już z resztą wiele razy zostało to wspomniane, oklepanie strategii na jedną i do tego np. fixową mapę, to żadna sztuka.


« Ostatnia zmiana: 28 Października 2010, 23:31:39 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 28 Października 2010, 23:30:35 »
   Istotnie, sporo tu ludzi, którym się wydaje to i owo. Tobie wydaje się (względem rzeczywistości ) większość z tego, co jest treścią Twego myślenia. Wyobrażam sobie, że wiele mnie na kluczu zaskoczy - co ty na to?


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 29 Października 2010, 00:00:27 »

Nie mam najmniejszego pojęcia o skillu Slammera
raz...
wiem jedynie, że wygrał turniej na mapie, o której zarówno on jaki i Mohikanin ( lub Gaza ) nie mają pojęcia.
A to ciekawe, dobrze dobrze, poczytajmy więc skąd ty to wiesz...
Z danych jakie dostałem wynika, że w momencie rozpoczęcia fazy wstępnej rozgrywki na kluczu on już kończył grę, a zatem nie wie o mapie wiele więcej poza schematem "otwarcia".
No tu to mnie rozbawiłeś ;D Skąd ta pewność, że poza tym jak to nazywasz, "schematem otwarcia" nie wiele wie o tej mapie? Nie dałeś żadnego argumentu tylko z kupra wyciągnięty wniosek.
Mogę mówić zatem o skillu jego na jakąś tam chwilę posiadanym w odniesieniu do danej planszy, że go nie miał.
Czyli to że jeśli ktoś potrafi bardzo szybko zwyciężyć na mapie, w twoim mniemaniu oznacza że mało wie o tej mapie? że na 100% jego przeciwnik był słabo obeznany na tej mapie? Hehe, no to sory, masz pozamiatane :D


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 29 Października 2010, 00:07:32 »
    Istotnie, źle ująłem. Wiem to oraz jak grali - tj. np. jakie mieli minimale:)

Wiadomość doklejona: [time]29 Październik 2010, 00:21:53[/time]
   A czy Ty pytałeś o "schemat otwarcia"? Nie obchodzi Ciebie, co napisałem, lecz czepiasz się, że nie argumentowałem. Ale cieszę się bardzo, że czytałeś. Smucę - bo bez zrozumienia. Ale pytaj :)


Wiadomość doklejona: 29 Października 2010, 00:45:31
   Szalony lepiej niż głupi, jak sądzisz?
   Rozmawiałem dzisiaj z Slammerem - dla niego używanie 5-6 herkow w 1 tygodniu gry było czymś zaskakującym. Ponadto podkreśla, że grali klucz jedynie na ustawieniach red vs blue i kończyli w tydzień nierzadko. Wiem dość, by wydawać osąd, Ty natomiast masz jedynie osąd, że coś wiesz.


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2010, 00:45:31 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 29 Października 2010, 15:07:28 »
Cytuj
dla niego używanie 5-6 herkow w 1 tygodniu gry było czymś zaskakującym

Heroic - 10000 szt. zł.
5-6 bohów - 12500-15000
Rada miasta - 1000/tura 1000x7 = 7000 - koszt osady 2500 = 4500
14500 - 12500 = 2000

Przedstawiłem to optymistycznie, tak że 3 klasa podstawówki zrozumie. Na dalszy rozwój zabraknie ci pieniędzy a ktoś inny cię przegoni. Bo jak mówisz trzeba poznać mapę dogłębnie, czyli wybić większość neutrali, poznać wszystkie zakamarki, ogólnie poznać całą mapę a nie szybko skończyć. Czyli jednak dobry rozwój na początku na dłuższą metę się przyda.


IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 29 Października 2010, 15:41:35 »
   Czego dowodzą twoje wyliczenia? A jak mapa ma 2 krypty blisko? i Zasobów dużo? Poza tym nie twierdziłem, że tak się gra rmg na heroic.
   Jeżeli chodzi o standard maps, mam kilka tak obcykanych, że i na heroic pocisnę. I co Ty na to?




IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 29 Października 2010, 16:01:44 »
A jak nie 2 krypt albo neutrale są dla ciebie za silne? Takie mapy także zapewne istnieją.


IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 29 Października 2010, 16:02:14 »
   Malo tego, mam tak obcykane niektóre mapy, że mogę grać przeciw kilku przeciwnikom jednocześnie. Ale to już między bajki wkładasz, jak sądzę, więc nie zapomnij dołożyć jeszcze jeden epitet do swego repertuaru ( do :bajkopisarz" ) - kłamca. No wiesz, skoro zmyślam :)


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 29 Października 2010, 16:12:09 »
Dobrze że potrafisz trzeźwo siebie ocenić. A tak btw zagraj z Iuzem, SeRaFiNkIeM, Mohikaninem naraz. Jeśli dasz repy na których wygrywasz, które oni potwierdzą, jestem pod wrażeniem i nie będziesz bajkopisarzem i kłamcą. Jeśli tego nie zrobisz, czego jestem pewny, jesteś wyrzutkiem tego forum i najlepiej jak najszybciej stąd odejdź bo nic dobrego i miłego ze strony userów nie powinno cię spotkać.


IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 29 Października 2010, 16:27:26 »
   NIe da się na wspomnianej mapie zagrać przeciw 3 kooperującym graczom. Dlaczego sądzisz, że zamierzam Tobie coś udowadniać? Póki co, to kpię - łatwiej i też przyjemnie. NIe poznałem dotąd nikogo, kto by mnie robił na moich mapach. kilku graczy z czołówki toh np. zrobi mi tyle, że wygra 10% gier w najlepszym razie - znam swoją wartość, więc sam sobie udowadniaj jak chces i zorganizuj mi Twoich faworytów na Klucz do zwycięstwa w trybie 2 vs 1.


Wiadomość doklejona: 30 Października 2010, 13:57:54
   Tym razem zwracam się do Ciebie, Fleszu.
   Ciekawy wątek, więc się angażuję.
   Zobacz, kiedy podziwiasz kola, robiącego knighty na kluczu w 1 tygodniu, to dlatego, że obserwujesz z poziomu, na którym to się znajdujesz. Nie złość się na mnie - każdy na jakimś się znajduje. Wyczynem nie jest to, kiedy dajesz radę kolowi pod miasto podejść, ale to co się dzieje " za plecami". Na kluczu nie da się zagrać z graczem na poziomie jednym herkiem, więc dopiero wówczas gdy i ty robisz okolice "minimala" ( minimalny czas niezbędny danej rasie do osiągnięcia celu strategicznego) i wpadasz na jego home area z drugiej strony, a  on ma tam wszystko na Twoje odwiedziny przygotowane, znaczy się , że jest ok, lecz wcale nie wiemy wciąż, czy powyżej przeciętnej powstającej z odniesień do używających tej planszy często.
   Gra na tej mapie silna ekipa na ubi i sporo z toh koli również, a ja pomimo obsady silnej przegrywam jedynie statystycznie - czy daje to powód do brania mnie poważnie, sam musisz to rozważyć. Pytaj, o co chcesz )
   A odnośnie tematu? Ponieważ różnimy się w preferencjach, jest wielu najlepszych - jedni obrabiają swe małe ukochane ogródki, inni kilka ich mają, a są też tacy, co chcą obrobić każdy możliwy ogródek, kochając go, zanim zobaczą ( z tych lub innych powodów; może i nawet dlatego, że go nie widzieli).


« Ostatnia zmiana: 30 Października 2010, 13:57:54 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
keinaM

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 05 Listopada 2010, 13:11:26 »
Wklejam moją rozmowę z Ganjalfem przeprowadzoną na Ubi. Sam za pro gracza się nie uważam, ale jeżeli ja bym go pokonał to nie ma po co grać z z gazą (aka albolabris), Mohikaninem, Jarem, slammerem, metatronem czy innymi graczami (przepraszam, jeśli kogoś nie wymieniłem :)  ). Jak widać, dużo mówi, mało robi. Grać nie chce (może boi sie kompromitacji? hmm...).
Przepraszam, bo bym skłamał... chciał grać na kluczu do zwycięstwa bo zna go na pamięć ;] ...co comment.

Zapis całej rozmowy znajduje się pod tym linkiem: http://img521.imageshack.us/img521/7764/ganjalfk.jpg. Rozmowa jest cała (od początku do końca) aby uniknąć zarzutów manipulowania w/w treścią. Co do mojego doswiadczenia, to Ci co mnie znają to dobrze wiedzą, że nie kupiłem heraków tydzień temu.

Pozdrawiam i życzę miłego czytania.

P.S. Ganjalf... kiedy weźmiesz udział w jakimś turnieju aby udowodnić swoją wyższość nad wszystkimi graczami? Na tawernie był turniej na kluczu, dlaczego nie wziąłeś udziału? W lidze startuje turniej aren, zapraszamy. Pokaż na co Cię stać.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2010, 13:15:22 wysłane przez keinaM » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry