Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Postacie (Czytany 1331 razy)
adi95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2010, 17:31:28 »
Jak (prawie :/) wszyscy wiemy w herosach 1 i 2 twórcy z wyborem postaci mieli nas w (za przeproszeniem) w dupie ale w herosach 3 mieliśmy wybór postaci i ich umiejętności brawo dla 3do . 3 była moja 1 więc jako początkujący miałem do wyboru umiejętności ale zamiast kliknąć ppm i zobaczyć umiejętności wolałem wybierać najpiękniejszego wybierałem często Sandro później dowiedziałem się że ci z parszywymi ryjami też mają dobre umiejętności ale żeby nie było nudno nie będziemy pisać lubię lorda Harta bo ma fajną zdolność można dodać kim stoczyło się wielką bitwę ale jak ktoś zna historie no to pisze no i ciekawie będzie
ja lubię gem walczyła w wojnie o sukcesje ma swoją kampanie tylko szkoda że taką trudną
albo Sandro za wygląd ma 2 kampanie w jednej sam nie wykonuje brudnej roboty tylko wynajmuje barbarzyńce  :)


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2010, 17:44:52 wysłane przez adi95 » IP: Zapisane
http://s12.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=MjExNjIw kliknij to zarobie na BattleKnight i wspomożesz zabijanie niewinnych ludzi
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry