Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Kuźni Przeznaczenia (Czytany 99542 razy)
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 07 Lutego 2008, 19:16:41 »
tym razem mam problem w ostatniej misji. otoz gram wg. Waszych wskazowek czyli nie wyzwalam miasta spod oblezenia tylko staram sie od razu dotrzec do niebieskiego klucznika. klopot w tym ze za kazdym razem dopada mnie lord demonow z armia ktorej nie jestem w stanie za nic pokonac :( generalnie wychodzi na tyle szybko spod ziemi ze nie jestem w stanie mu uciec :( a walka z nim za kjazdym razem konczy sie porazka. czy ma ktos jakis pomysl jak to przejsc?

Ja od razu pognałem Izabelą i Yalają do miasta przystani aby je wyzwolić. Potem moją 5 bohaterów rozdzieliłem... Yalaję nakierowałem do podziemi aby tępiła mnożące się demony i zdobywała ich miasta, Wulfstanem i pozostałymi czyściłem plansze (ale nie zdobywałem 2 zamku przystani). Gdy demony poległy (3 ich miasta) ruszyłem Wulfstanem na Tolgara, oczywiście wcześniej zaopatrzyłem go we wszystkie możliwe jednostki strzelające (i nie tylko).
Sama walka z Tolgharem nie należy do zbyt trudnych. Jedyne trudności to: grupowe odbicie pocisków rzucane przez Tolghara, runy, upływający czas. Radze używać dużo magii zniszczenia.
Nie wiem czy ten sposób jest idealny dla wszystkich na przejście tej misji, ale dla mnie jest...


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 12 Lutego 2008, 13:06:02 »
przyjrzyj sie dokładnie kolego celom misji. nie tylko to trzeba mieć. jeszcze pisze o liczbie wojsk oraz że żadne nowe wojska imperium nie mogą wejść na teren krasnoludów.

« Wiadomość doklejona z: 12 Luty 2008, 11:44:48 »

heh....  klejnoty i kryształy....  jedno jest czerwone drugie niebieskie. zobacz czego masz 10 bo może masz błąd. a może nie masz wszystkiego jeszcze co


IP: Zapisane
Quroq

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 16 Lutego 2008, 10:51:09 »
Wam dali aż 30 paladynów w tym więzieniu? Mi tylko 1.


IP: Zapisane
Quroq

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 19 Lutego 2008, 12:03:02 »
W kampanii ( "Zdrada" 2 misja fortecy) trzeba odeprzeć atak imperium. Ale ta armia nie przychodzi do mnie mam chyba miesiąc 30 i nic. Pomocy.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 19 Lutego 2008, 18:41:35 »
możesz mieć błąd w grze. ale jeszcze jedno. cele wypełniłeś misji.  kopalnie złota i siedziby potworów. jeśli nie to zajmij sie tymi celami najpierw. a jak błąd w grze to patche zainstaluj


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 19 Lutego 2008, 19:13:30 »
Albo,może masz pirata kolego bo słyszałem o takich przypadkach.


IP: Zapisane
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 19 Lutego 2008, 19:56:19 »
Nie koniecznie ja miałem identyczny problem i musiałem użyć kodów. Sposobami na to są zagranie z kodami albo misja od nowa albo ponowne zainstalowanie gry. Zapomniałęm, że pomóc może zainstalowanie patcha i wtedy misja od nowa.


« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2008, 19:59:26 wysłane przez tosiek19 » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 19 Lutego 2008, 22:02:18 »
A u mnie wystarczyło zmienić rozdzielczość???? :huh: bezsens no nie :P


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 23 Lutego 2008, 22:32:58 »
Mam ten sam problem. A łza Ashy go nie rozwiązuje, bo Laszlo pojawia się szybciej, niż ja znalazłem wszystkie obeliski. Jak to zrobić, by zdążyć się dorobić łzy Ashy zanim przyjdzie Laszlo?
Choć de facto broniąc się w mieście niewiele mi zabrakło do zwycięstwa pomimo słabszego wojska. Laszlo pokonał mnie majac ok. 50 fanatyków i 10 mrocznych kapłanów...


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 24 Lutego 2008, 19:16:13 »
Mam ten sam problem. A łza Ashy go nie rozwiązuje, bo Laszlo pojawia się szybciej, niż ja znalazłem wszystkie obeliski. Jak to zrobić, by zdążyć się dorobić łzy Ashy zanim przyjdzie Laszlo?

Podpowiem ci. Wejdź w poniższy link tam masz 4 przykładowe miejsca pobytu Łzy Ashy (dodam, że jak grałem to u mnie łza była tam gdzie na prawym górnym zdjęciu).
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/hof/hofc2m5_pic2L.jpg
A co do samego Laszlo, zbieraj wojo, zdobywaj co się da, a jak Laszlo zaatakuje broń się w zamku. Z tego co napisałeś widzę, że o mały włos i byś wygrał. Mam nadzieję, że twój Wulfstan jest mocno rozwinięty (magia zniszczenia).
Walcz dalej, w końcu się uda.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
tluty

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 06 Kwietnia 2008, 14:41:43 »
Jezeli juz tam jestes powiedz co mam zrobic by krasnoludy przepuscily mnie przez garnizon?? - Mam same wojska "swiatla" i ciagle im cos nie pasuje - ilosc etc.


IP: Zapisane
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #206 : 06 Kwietnia 2008, 17:35:23 »
W celach misji masz podaną ilość jednostek. Kiedy będziesz miał tyle jednostek, ile jest podane i spełnisz wszystkie warunki, jedź do garnizonu-dostaniesz pytanie,czy chcesz przekroczyć granicę. Jeśli się zgodzisz,przeniesie cię za garnizon.


IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 13 Kwietnia 2008, 15:37:56 »
Ja w 1 kamapnii zatrzymałem się już na pocz.ostatniej misji.Oj nie mogłem przejść-zraz za wyjściem z portalu koło tego małego miasteczka krasnali.Wychodze z portalu a tu mnie gość nawala z haven-nie pamiętam imienia.Z armii mi strzępy zostają chociaż taktyke mam do strzału wyrobioną a tu następni na mnie jadą.A innej drogi nie ma !!!


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
wrobeleq

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : 08 Maja 2008, 13:40:49 »
ja bym tez poprosil , na maila : wrobeleq94@interia.pl
z gory thx :)


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 10 Maja 2008, 13:57:52 »
Czy koniecznie trzeba podbijać wszystkie zamki w misji 3 kampani 3?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry