Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Kuźni Przeznaczenia (Czytany 99539 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 22 Lipca 2008, 19:25:56 »
To widać hodowałeś armię jak króliki to nietrudno że wygrałeś z nim a walczyłeś z nim na wolnym terenie czy szturmowałeś zamek Horencrest.


IP: Zapisane
oshinek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 23 Lipca 2008, 22:37:53 »
Po pierwsze to nie jestem facetem ;) A co do Laszlo to zaatakowałam go na wolnym terenie. Armię też miał sporą, ale bawiłam się runami i w sumie połowa armi mi została.


« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2008, 22:51:57 wysłane przez oshinek » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 24 Lipca 2008, 15:11:24 »
A to sorry bo nie ma na profilu płci więc pomyliłem się a wracając do tematu to mnie dużo nie zabił jednostek 20 misiów tyle samo harcowników i 10 berserkerów.


IP: Zapisane
oshinek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 24 Lipca 2008, 18:49:20 »
Przeszłam przez 2 garnizony, a 3 nie daję rady :( - za duża armia. Jak wam się udało?


edit:

Ehh, myślałam że 3 garnizon trzeba pokonać w ciągu 4 tygodni od momentu rozpoczęcia misji i atakowałam go moją lichą armią, a teraz doszłam, że chodzi o 4 tygodnie, ale od momentu przekroczenia 2 garnizonu, a nie od początku misji :huh:


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2008, 19:13:51 wysłane przez oshinek » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 24 Lipca 2008, 21:11:48 »
A zwiedzałaś trochę plansze bo ja pozwiedzałem ja trochę i zdobyłem trochę sojuszników jednostek lochu i dzięki nim wygrałem walkę o 3 garnizon a najlepiej atakować ten garnizon pod koniec terminu(1-2)dni.


IP: Zapisane
oshinek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 24 Lipca 2008, 22:45:55 »
Zrobiłam dokładnie to samo:) i już jestem w kolejnej misji - w sumie wszystkie misje w kuźni przeznaczenia trochę za szybko się przechodzi, no ale na szczęście czekają mnie później dzikie hordy ;D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 25 Lipca 2008, 08:27:00 »
Widać moje porady są bardzo trafne tak przy okazji(nie chwal dnia przed zachodem słońca czeka ciebie jeszcze 5 misja ten kampanii i możliwe że będziesz miała problemy).


IP: Zapisane
oshinek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 25 Lipca 2008, 10:26:05 »
no już jestem ciekawa tej misji :P, póki co najwięcej problemów miałam z misją Wampirzy Lord- wrrrr >:(  próbowałam ją przejść chyba ze 20 razy i w sumie fartem dałam radę.


IP: Zapisane
Fjuczers

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : 02 Sierpnia 2008, 19:04:29 »
oczywiscie z ostatnia misja nie moge sobie poradzic :/

podbilem stosunkowo szybko 3 podziemne miasta i trenowalem najdrozsze jednostki inferno, walke tocze tydzien przed uplywem 2 miesiecy, oto zestawienie sił i moj heros (magnia zniszczenia, wzmocnione zaklecia, implozja, deszcz itp)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=61a3956f1bba84ab

i nie moge go pokonac  a watpie bym mial silniejsza armie, bo zaraz po zdobyciu nowych bohaterow poszedlem zdobywac zamki pomaranczowego (w mniej niz tydzien je zdobylem)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 02 Sierpnia 2008, 19:24:45 »
Nie trudno że przegrywasz morale jednostek są niskie ja bym ci proponował rozpoczęcie misji od nowa i skupieniu się na 1 zamku a konkretnie Haven a gdy go zdobędziesz rozbuduj go i zbieraj armię a w między czasie wyślij Ylayę żeby przeszukiwała północne tereny pozdobywaj trochę artefaktów a gdy będziesz miał potężną armię przekaż jednostki Wulfstanowi a w szczególności Paladynów jak będziesz miał dużo też Archaniołów oraz Inkwizytorów i krzyżowców a z jednostek fortecy zostaw sobie jeźdźców czarnych misiów kapłanów run Strażników i kogoś jeszcze i przekaż Wulfstanowi jeszcze wszystkie przydatne artefakty.


IP: Zapisane
Fjuczers

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 02 Sierpnia 2008, 19:37:22 »
Nie trudno że przegrywasz morale jednostek są niskie ja bym ci proponował rozpoczęcie misji od nowa i skupieniu się na 1 zamku a konkretnie Haven a gdy go zdobędziesz rozbuduj go i zbieraj armię a w między czasie wyślij Ylayę żeby przeszukiwała północne tereny pozdobywaj trochę artefaktów a gdy będziesz miał potężną armię przekaż jednostki Wulfstanowi a w szczególności Paladynów jak będziesz miał dużo też Archaniołów oraz Inkwizytorów i krzyżowców a z jednostek fortecy zostaw sobie jeźdźców czarnych misiów kapłanów run Strażników i kogoś jeszcze i przekaż Wulfstanowi jeszcze wszystkie przydatne artefakty.

znaczy armia z 2och heaven bedzie silniejsza niz z 3x Inferno ? A moze chodzi Ci o czas (szkoda go na podbicie Inferno) ? Czy armia przeciwnika rosnie z dnia na dzien ? czy moze jest "stała" i najlepiej jest ja zaatakowac przed uplywem czasu ? Dlaczego akurat Wulfstan ? Mam go na 27 poziomie, ale zarowno atak jak i obrone ma kiepskie, no i nie ma magii zniszczenia tylko swiatla u mnie (gralo sie swietnie jego kampanie)

No i czy "morale" jest takie wazne - wrog ma od cholery jednostek z bardzo wysokim defem i mocnych strzelcow, ktorzy miazdza moje jednostki.

edit: widze tez ze w versji 2.1 nie dzialaja kody... grrrrr... jak ja nienawidze zacinac sie w ostatniej misji, chce zobaczyc jak sie skonczy gra :-\


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2008, 20:04:35 wysłane przez Fjuczers » IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 02 Sierpnia 2008, 20:41:02 »
Tak jak ci powiedzieli koncentruj się na rozbudowie Hawen lecz jeśli zbierzesz armię pokonaj garnizon co prowadzi do zamku czerwonego wiem tam jest ponad ponad 12000 egzekutorów (alt.ulepszanie chłopa w dzikich hordach) ale powinieneś Ylaią sobie poradzić wzmocnionymi zaklęciami później po tym łatwo zdobyć zamek czerwonego.Warto go zdobyć po dzięki niemu szybciej zbierzesz armię na pokonanie króla krasnoludów no i też potężniejszą.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Fjuczers

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 02 Sierpnia 2008, 20:45:51 »
Tak jak ci powiedzieli koncentruj się na rozbudowie Hawen lecz jeśli zbierzesz armię pokonaj garnizon co prowadzi do zamku czerwonego wiem tam jest ponad ponad 12000 egzekutorów (alt.ulepszanie chłopa w dzikich hordach) ale powinieneś Ylaią sobie poradzić wzmocnionymi zaklęciami później po tym łatwo zdobyć zamek czerwonego.Warto go zdobyć po dzięki niemu szybciej zbierzesz armię na pokonanie króla krasnoludów no i też potężniejszą.

a jak z czasem ? starac sie uderzyc jak najszybciej czy szybko przejac heaven zamki i zbierac jednoski az do konca czasu ? I jakiego bohatera polecasz do finalowej walki ?

cholera tych 12000 ciezko pokonac :/ - padli ^^ widmowe zastepy :)


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2008, 20:58:28 wysłane przez Fjuczers » IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 02 Sierpnia 2008, 20:59:13 »
Tych gości pokonaj Ylayą wzmocnionymi zaklęciami,lecz jeśli masz jeszcze za małą armię to weź jakieś jednostki od innych bohaterów i wtedy możesz uderzyć na garnizon mimo iż będziesz przez to miał zmniejszone morale to powinieneś wygrać tak jak ja ci mówiłem.Aha i postaraj się mieć dużą ilość jednostek strzelających bo okażą się nieocenione przy niszczeniu tego garnizonu ale jeśli masz nadal problem i nie przejdziesz tak jak ci mówiłem tej misją napisz do mnie na gg 10468876 .
Dam ci wskazówki jak grac od początku w tej misji.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Eruannon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : 11 Sierpnia 2008, 14:06:56 »
Mógłby mi ktos wrzucic sejva po przejsciu ostatniej misji wulfstanem. Albo wysłac na eruanno@poczta.fm


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2008, 14:10:18 wysłane przez Eruannon » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry