Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Battle for Wesnoth (Czytany 2439 razy)
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« : 11 Marca 2008, 00:53:40 »
Gra z elfami,orkami itp. ;D turowa!, dla prawdziwych strategów i dla tych którym grafika wisi...waży 60mb i jedzie na licencji  GPL(DARMOWO). Granie na serwerach publicznych oraz ściąganie dodatków także za darmo. Wiele jednostek do wyboru, każda z nich ma swoje drzewo rozwoju do 4 poziomu, sami wybieramy kim ma zostać awansowana jednostka. Żołnierze mają słabości oraz wytrzymałości na różne typy ataków, mają 2 cechy które czynią je lepszymi od innych np.: Inteligentny(mniej punktów doświadczenia potrzebnych do uzyskania awansu), szybki(jednostka ma więcej punktów ruchu w turze) lub silny(o 1 więcej ataku).Wojownicy się dzielą na neutralnych, praworządnych i chaotycznych, mają różne bonusy do ataku,zależy to od pory dnia.W grze jednostka posiada też kilka broni np: miecz i łuk czy miecz i lanca... Bronie mają też różne zdolności np. zatruwanie(wiadomo) czy magiczna<zawsze jest 70% szans na to, że trafisz.

Jeśli się zainteresowałeś,a tak myślę  ;> ściągnij :
http://www.cda.pl/gry/battle.php (Na tamtych screenach grafika jest troche gorsza niż normalnie :) poprostu gra się dzieli na rużne wersje,to jet wersja 1.2.1 lecz są nowsze,obecnie najnowszą jest 1.4)


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2008, 21:22:29 wysłane przez Hoors » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 11 Marca 2008, 14:39:08 »
Świetne! Gra niesamowicie złożona, z ogromnymi możliwościami. Wydaje mi się, że troszeczkę mało jednostek, ale jeszcze się zobaczy ;)


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Marca 2008, 16:35:46 »
Dużo jednostek :D po 5-10 w każdej rasie.do tego awansy.ponad 50 jednostek,lecz trudno zdobyć niektóre jednostki.Paladyn,wielki Mag,Czy Wielki marszałek to najlepsze i najtrudniejsze do zdobycia jednostki.i tu nie można tak po prostu sobie takiej jednostki kupić,musimy mieć złoto na żołnierza z pierwszym poziomem a potem musimy go "hodować" by zyskał doświadczenie.Doświadczone jednostki można w kampaniach przywoływać,przez cała kampanie mamy dostęp do tej jednostki,chyba,że zginie :P.I tu nie ma kodów!!!Won z oszustami :D


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 11 Marca 2008, 21:18:07 »
Jestem w kampanii odbijania Wesnoth przez Kondzia, misja z bitwą o Esfelenmotofalogrotonomonimar (jakaś nazwa w tym stylu) Z doświadczonych wojsk mam paladyna, rycerza, elfickiego mistrza, elfickiego marszałka, elfickiego jeźdźca, elficką kobiętę-strzelca (rozwinięcie łucznika) i cośtam jeszcze. Sam Kondzio jest dopiero na 2 poziomie :(


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Marca 2008, 23:24:43 »
Gratuluje!Ale ta kampania jest najdłuższa,utknołem na ostatniej misji w stolicy gdzie walczysz juz o tron z królową.Ale pod koniec dowiesz się,że Kondzio to tylko porzucone dziecko ktorym sie opiekowal(jak on miał??ten mag:D)Delfador chyba :D Zrób południową straż :D dla nowych.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry