Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 5: Akademia na Conflux (Czytany 31088 razy)
Maldej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 08 Czerwca 2009, 10:26:01 »
wreszcie miasto żywiołów


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 09 Czerwca 2009, 13:16:04 »
Zajefajne xD... ptak gromu rox.


Skąd można go ściągnąć(dajcie link)???


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Sical

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Nadzieja to słabość, strach to potęga.

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 11 Czerwca 2009, 15:24:50 »
Mod zapowiada się ciekawie jak wyjdzie to od razu w niego zagram.


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 11 Czerwca 2009, 18:48:04 »
Czemu podmieniać Akademie? Lepiej zrobić nowe takie miasto.. A najlepiej by to Ubisoft je zrobił z nowym dodatkiem! Ja nie wiem jak można było zapomnieć o Mieście Żywiołów(Wrota Żywiołów) i Jaszczuroludzi(Cytadela z 3)... Dla mnie to były jedne z najważniejszych zamków...


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 11 Czerwca 2009, 19:47:57 »
@Vela
Nie chcę być chamski ale to przesada. Lepiej niech wyjdzie te Heroes VI. Po za tym o tym pomyśle(Akademia na Wrota) to nie wie. Po za tym w pracach jest również nowy zamek"Oblivion" zamiast  Inferno i ten również jak Wrota Żywiołów jest bez wiedzy Ubisoftu. Radar czy Kainc nie pracuję z nimi przecież. Po za tym, nie wszyscy kochają projekty typu"Zamek Żywiołaków". Skończyło się DH dalej to odbudowa Imperium, a jeszcze kilka lat potem akcja Dark Massiah. W okresie 974-989 RSS demony czekały na Mrocznego Mesjasza(Seretha) nie atakując Ashan. A co do jaszczuroludzi to kiepski jak nie wiem pomysł a jedynie mi przechodzą projekty.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 12 Czerwca 2009, 09:02:50 »
Cytuj
Czemu podmieniać Akademie? Lepiej zrobić nowe takie miasto..
Aha, jasne... spróbuj zaprojektować całe miasto w edytorze. Myślisz, że dlaczego same Wrota mają tylko jednostki z podmienionymi teksturami i statystykami? Bo to jest wykonalne przez ludzi bez doświadczenia w tworzeniu gier od podstaw. :E

Nawet WoG nie miał żadnych nowych modeli postaci, tylko edytowane i doklejane stare. A co dopiero w pełnym 3D na silniku HoMMa V...


IP: Zapisane
codename

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 02 Sierpnia 2009, 15:12:51 »
Myślę, że faktycznie byłoby lepiej i fajniej, gdyby to było dziewiąte miasto, ale to zadanie dla kogoś, kto zna cały kod i go rozumie, np. programista z firmy Ubi(kacja)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 29 Sierpnia 2009, 22:47:49 »
Jak dla mnie moglibyście ulepszyć dawne miasta, np.:
W Necropolis skasować Duchy i wymienic je na Mumie (oczywiście statsy pozmieniać), a Upiory na Rycerzy Śmierci. Wtedy by było fajniej.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 30 Sierpnia 2009, 09:45:05 »
w heroes 3 uważałem conflux za fajne miasto choć najczęściej ginęły mi feniksy i rusałki (mało hp) teraz też bym pewnie tak uważał ale gdyby nie było tej sprawy z zamienianiem  :/


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 20 Września 2009, 14:41:13 »
Cytat: Kokoju
W Necropolis skasować Duchy i wymienic je na Mumie (oczywiście statsy pozmieniać), a Upiory na Rycerzy Śmierci. Wtedy by było fajniej.
W dziale modyfikacje jest mod, który zamienia zombie na mumie, ostatni post na przedostatniej stronie tematu "Tworzenie...". Zaś mod zamieniający 6 lvl jest stary jak świat, nie wiem tylko, czy działa w TotE. W zwykłym HV była chyba (nie jestem pewien) jednostka Rycerz Śmierci i Mroczny Rycerz, w TotE tego nie ma. Nie używałem tego moda, więc nie wiem, jak jest to rozwiązane w drugim dodatku. I czy w ogóle jest.

Ogniste Ptaki, Feniksy i Ptaki Gromu są wykorzystane jako pojedynczy mod, podmieniają smoki Sylvan. Tyle wiem. Zaś co do samego moda, to już wychodzi, wychodzi i wyjść nie może. Tak jak Horn of the Abyss...

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 10 Października 2009, 22:16:17 »
Jest może taki mod do ToTE, który zamienia w sylwanie nimfy,rusałki i driady na wilki?


IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 13 Października 2009, 18:57:13 »
Nie ten dział, ale ogólnie to jest to możliwe ;) Nie powiem jak, bo nie wiem, ale podmieniając pliki rusałek na pliki wilków ;] Nie jestem niestety w tych sprawach zbytnio ogarnięty :D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 13 Października 2009, 20:08:14 »
Ale w tym conflux mają być nimfy, driady i rusałki
Co wtedy będzie z sylwanem? Taka sama jednostka w obu zamkach?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 17 Października 2009, 11:14:15 »
W sylwanie będą wilki rzecz jasna...
Jednak podejrzewam, że ten mod tak prędko nie ujrzy światła dziennego. Ale ogólnie pomysł dobry, szkoda tylko, że nie mogą rozgryźć kodu źródłowego gry, aby wprowadzić nowe miasto.


IP: Zapisane
Kha-Beleth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 35


Władca Sheogh

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 01 Grudnia 2010, 10:14:28 »
Odświeżam dyskusję. Ja myślę, że do pobrania wcześniej była beta ale teraz to chyba dead mod, bo nigdzie go nie mogę ściągnąć.


IP: Zapisane
Świat będzie mój! mój! mój! ciastko! mój!
-Słyszałeś to? Słyszałeś ciastko? Chyba echo mi się zepsuło.

Zbieram 1000 wyświetleń, pomóżcie : http://www.youtube.com/watch?v=JCdzV9bEgik
 
Polecam: http://www.wichrowy_czubek.republika.pl
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry